Opinie o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ElektriMont Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ElektriMont Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ElektriMont Sp. z o. o. w Kraków

Kriss

Witam. Chciałbym podzielić się doświadczeniami w Elektrimont. Pracuję tu od dobrych kilku lat i nie narzekam. Praca jak to na budowie ciężka, ale wiedziałem na co się piszę podejmując ją. Zarobki dobre. Kierownicy jak to kierownicy, zawsze wiedzą lepiej, ale jak robisz swoje to jesteś traktowany dobrze. Nigdy nie zdarzyło się tak, żebym nie dostał wynagrodzenia. Jak się chce pracować, to nie będzie się narzekać, bo naprawdę nie ma na co. Pozdrawiam.

Agnieszka
@Kriss

@Kriss Super! Napisz jeszcze na jaką umowę można liczyć w ElektriMont? Zlecenie, czy umowa o pracę?

Kriss
@Agnieszka

Po okresie próbnym dostałem umowę o pracę na czas nieokreślonu

Romek

Dla zainteresowanych atmosfera dobra, czasem moze lekka dezorganizacjs pracy ale socjal rozbudowany co do calej reszty, zawsze mozna trafic o wiele gorzej. Stawka w zaleznsoci od uprawnień. Generalnie jedna z lepszych firm

Rysiek

powiem tak, kasa faktycznie zawsze na czas, wlałbym zjazdy częściej ale przynajmniej urlopy płacą no i mają ciągle robotę, siedzę w niemczech ;)

Agnieszka
@Rysiek

No to chyba super - warto jest się cieszyć z takiego stanu rzeczy. Wspomniałeś, że pracujesz w Niemczech. Jestem wobec tego bardzo ciekawa, na jakich warunkach jesteś tam zatrudniony? Właśnie na niemieckich? Powiedz coś więcej.

elektryk1969

jak dla mnie spoko firma. co miesiac masz wyplate i wszystko z papierami jak trzeba. wiem co mowie bylem u konkurenci i wrocilem szybko

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Elektromonter Niemcy w firmie ElektriMont Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Fajny elektryk

Elektrimont to (usunięte przez administratora) i naciagacze tak płacą teraz urlopu to gdzie pieniądze co nie płacili przez tyle lat ludziom dzieki którym się nakradli teraz jak już wszyscy uciekają dali podwyżki i urlopy bo się boją że na nierobów z lewymi rękami nie będzie miał kto robić banda smieci i alkoholików czekam na rozwój sytuacji i zbieram ludzi jeszcze się przekonamy kto będzie góra dziady krakowskie

Leszek
@Fajny elektryk

nie wiem jak było wcześniej ale teraz jest urlop i stabilna praca, ja miałem już dość u innych firm głównie to pośredniaki tylko duzo gadają, tu przynajmniej pieniądze się zgadzają i są na czas, no i płacą podatki od całości a nie od jakiejś minimalnej, a co do picia to w weekend przecież można się napić więc nie przesadzajmy wszystko jest dla ludzi, w tygodniu nie widziałem żeby ktoś pił, ja może piwko po pracy

Embo

Dają narzędzia, ubrania robocze, płacą za badania, dojazdy, zatrudniają na etat. Robiłem w Holandii i tam jest OK. Płacą na czas.

marek

ja jestem zadowolony, pieniądze są na czas, mieszkania i przejazdy zapewnione, mam przynajmniej pewne i stałe zatrudnienie, urlopy płatne w Euro a nie od minimalnej, pracuję w Niemczech nie wiem co piszą o tych Ukraińcach ale ja pracuję tylko z polakami, mogę polecić, bo wcześniej robiłem u niemca i miałem dużo mniej.

Bartosz
@marek

Pracuje się tylko od poniedziałku do piątku? Czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia w branży? Będę wdzięczny za więcej informacji.

@Bartosz

w Niemczech czy Holandii pracuje się głównie w dni robocze, doświadczenie jest wskazane, chociaż chęci również się liczą no ale pojęcie o elektromonterce musisz mieć ;)

Bartosz
@marek

Rozumiem. Dzięki za odpowiedź. W takim wypadku skoro trzeba mieć pojęcie o elektromonterce, to może firma ElektriMont zapewnia odpowiednie przeszkolenie dla nowo zatrudnionej osoby, aby mogła ona nauczyć się wykonywania obowiązków, które będą jej powierzone?

@Bartosz

szkolenia są przeprowadzanie przed podjęciem pracy w siedzibie firmy, BHP i wszystkie dodatkowe, po szkoleniach dostaje się ubrania robocze oraz narzędzia, no i podpisuje się umowę, tak to u nich wygląda .... pozdrawiam

Twoja opinia jest zupełnie niemerytoryczna. Podawanie danych osobowych pracowników jest niezgodne z regulaminem serwisu GoWork, stosujmy się proszę do niego. Jeśli pracujesz lub pracowałeś w ElektriMont Sp. z o. o., to może napiszesz, jakie są Twoim zdaniem plusy i minusy tego miejsca? Dziękuję.

pff

Nie polecam. Pracowałem tam jakiś czas temu. 95% pracowników z ukrainy. Żeby wziąć wolne to kosmos... Ukraincy się czują tak luźno że to Ty musisz sie nauczyć mówić po ukraińsku a nie oni po polsku.

Antoni
@pff

Rzeczywiście było tak, że w rozmowach w zakładzie przeważał język ukraiński? Zaciekawiło mnie to, co napisałeś o trudnościach ze wzięciem dnia wolnego. Mógłbyś napisać, skąd brały się te trudności? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

Adolf

Odradzam firma dno brak rozwoju bardzo zła atmosfera szczególnie wprowadzana przez starch pracowników prowadzący nadają się pod nadzór psychiatryczny i policje bo sami (usunięte przez administratora) szkoda mi ludzi bo robią z nich niewolników okradają na każdym kroku i wmawiają brednie w tej firmie musi się krew polać bo nigdy nie wyjdzie z ciemnogrodu zaczynam od bergerA wkroczy na emeryturę bez zębów .

Goring
@Adolf

A jakies konkrety, np. zatrudniaja na czarno, placa z czapy?, czy tak sobie piszesz bo ci konkurencja płaci

Gniadek

Totalnie nie polecam tej firmy same stare dziady z lewymi rekami do pracy jak przyjada jacyś młodzi fajni ludzie rzucają sie na nich jak psy czysta zazdrość prowadzacy (usunięte przez administratora) obłudni fałszywi praktycznie nie pomocni troche podniesli płace bo moja ciotka co opiekuje sie dziadkiem w niemczech miała 300 euro wiecej odemnie oraz dobre warunki mieszkaniowe czego niema w tej firmie uczcie sie jezyka i wiejcie bo zmarnuja wam czas i checi do fajnego zawodu jakim jest elektryk.

monter

Ja po miesiącu pracy wstydzę się tego że jestem Polakiem i muszę pracować z Polakami

EM

Tylko człowiek zawiedziony i zniechęcony tym, że nie może zaspokoić swoich potrzeb lub osiągnąć zamierzonego celu może sformułować takie zdanie.

EM

No i znowu odwezwał się @monter i znowu kłamstwa. Niżej we wpisie z dn. 14.08.2018r pokazujemy nasze mieszkania a on znowu swoje o "norach" więc jeszcze raz umieszczamy linki do zdjęć: https://photos.app.goo.gl/7bnkdVszd5pkqUfL7 https://photos.app.goo.gl/Yoms3QNYYEKWJ3858

maniek
@EM

Nie pogrążają się człowieku z elektrimont

monter

Elektrimont to banda alkoholików i nieudaczników firma (usunięte przez administratora) wykorzystuje i manipuluje płacąc psie pieniądze mieszkania nory po 4 w pokojach sami porazeni umysłowo i intelektualnie starzy przepaleni alkocholicy polowe nawet nie myjacy sie to obraz tej swietnie prosperujacej firmy gepard biznesu haha uwaga na pycia przepity i wykolejony prowadzący bez jakiegokolwiek wykształcenia zresztą jak reszta prowadzących elektrimont trzymać się z daleka dobrze radzę pracuje w Polsce robiąc to samo w innej firmie do dyspozycji mając wszystko co potrzebuje 7 k na miesiąc full zaatakowane auto i fuul social nie warto za2racac sobie flowy ta firma

ElektriMont

Ukazała się kolejna opinia o naszej firmie. Tym razem "Monter" opisuje jakąś wyimaginowaną "rzeczywistość" językiem nie przystającym dla przeciętnie kulturalnego człowieka. Używa słów obrażliwych, wulgarnych więc trudno z nim polemizować a nawet nie chcemy tego robić. Aby wykazać przekazywanie nieprawdy "montera" ustosunkujemy się jednak do jednego tematu, który łatwo udowodnić - mieszkania. W linku https://photos.app.goo.gl/7bnkdVszd5pkqUfL7 znajdują się zdjęcia rzekomego mieszkania o którym pisze. W linku https://photos.app.goo.gl/Yoms3QNYYEKWJ3858 znajdują się zdjęcia mieszkań z kilku innych naszych budów. Nie jest to poziom hotelu Hilton są to przeciętne, ale naszym zdaniem - przyzwoite mieszkania. Jak widać nie są to zdjęcia ustawiane, tak jak sobie mieszkańcy urządzili tak mieszkają. Te zdjęcia pokazują wartość a szczególnie prawdziwość opinii "Montera". ElektriMont

Gruby

Mogli by pare rzeczy zmienić np odprowadzać SOKA BAU, albo wprowadzić system rotacyjny. Wszystkie firmy tak robia to już standrart a tak to nie jest tam źle.

Dada
@Gruby

Co masz na mysli System rotacyjny?

Dadam
@Gruby

po co SOKA BAU jeśli firma płaci zgodnie z przepisami urlop wypoczynkowy?

Janusz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Jarecki
@Janusz

tak firma cały czas poszukuje do Niemiec

Anita

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Pazera

Uwaga na firmę elektrimont banda (usunięte przez administratora) I szmaciarzy i oszustów to co w tej firmie wyprawiają z ludźmi przechodzi ludzkie pojęcie dlatego połowa już uciekła.

Szybki
@Pazera

a co takiego wyprawiają, jakieś szczegóły? ...na co uważać

Zostaw merytoryczną opinię o ElektriMont Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w ElektriMont Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ElektriMont Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ElektriMont Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 25 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ElektriMont Sp. z o. o.
3.6/5 Na podstawie 200 ocen.

ElektriMont Sp. z o. o.