Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

frodo

Bac sie chyba raczej nie skoro sciagaja z postoju do pracy zeby produkowac telewizory. Biora tych tylko co chca ich i tych niezwolnia napewno do tych co niedzwonili to niech sie martwia

K.Z.

Bardzo proszę aby ktoś kto jest wtajemniczony w sprawy przyszłości naszego zakładu wypowiedział się na tym forum, co oznacza dla nas,pracowników,ten artykuł, czy zakład przetrwa,co z kontraktem na nawigacje? Czy jest sens zostać w tej firmie czy lepiej wziąć odprawę i w spokoju szukać innej pracy? Pytam poważnie,nie interesują mnie wypowiedzi prostaków i lekkoduchów że jakoś to będzie. Chciałbym przeczytać lub usłyszeć lonkrety. Każdy z nas ma do tego prawo, w końcu jesteśmy pracownikami tej firmy

ZK
@K.Z.

TO nie jest tylko artykuł to jest fakt TOSHIBA kończy produkcję telewizorów to jest oficjalne stanowisko i można poczytać o tym na angielskojęzycznych portalach ,niby ma produkować COMPAL ,ale czy w Polsce i czy na Europę??? i czy będzie zbyt na taki telewizor? A to co mówili na spotkaniach o zamówieniach toshiby....

****&****

Amazon czeka !!!

haha
@****&****

Związki niewiele kłamią bo niewiele wiedzą haha

Zyzio

Związki zawodowe w tej firmie kłamią,uważajcie na siebie.

asdf

Coś mi się wydaje że wszyscy powinni się bać o pracę

napewno nie zamkna fabryki a przy okazji chca zrobic czystki co do stalych pracownikow maja szanse sie ich pozbyc i to robia COMPAL napewo compal bo toshiba nie byla zla pod wzgledem pracownika

bezrobotna

Hej. Proszę podajcie mi namiary do działu personalnego albo maila gdzie moge wysłać aplikacje do was do pracy ;)

hhhhhhhhxxxx

Tak lista jest i beda w poniedzialek informowac ludzi telefonicznie. Sami sie nakrecacie ludzie dajcie juz spokoj z tymi plotkami bo to jest zenujace

GA

W błędzie są ci, którzy myślą, że to seniorzy będą decydować ostatecznie który pracownik zostanie zwolniony w razie gdyby dobrowolnie odeszło mniej ludzi niż zakład potrzebuje. Wszystko będzie sie działo poza wiedzą seniorów, decyzje będą podejmować tylko najwyżsi w biurze, dyrektorzy a nawet prezes. A zieloni i seniorzy też niech sie boją, bo kryterium zwolnień będzie różne, chorobowe, zaangażowanie w pracę, kto jest zbędny, dotyczy to całego obszaru bezpośrednioprodukcyjnego czyli również zielonych. Tak więc nie piszcie tu o tych co sie podlizują bo to znaczenia nie będzie mieć. Prawdopodobnie juz jest lista w biurze kogo by chcieli sie pozbyć

eh
@GA

Bo prezes wie kto jest zaangażowany w pracę bardziej a kto mniej i chorobowe na pewno to zaangażowanie odzwierciedla.Dobranoc

m

Do Asi-nie wiem jaka branża Ciebie interesuje i z jakiej pochodzisz miejscowości ale jeśli nie masz żadnego pomysłu na siebie, to może skorzystaj z agencji pracy tymczasowej. Może to nie jest najlepsze rozwiązanie ale zawsze jakieś, w przypadku ograniczonych możliwości, typu: brak doświadczenia w innym zawodzie niż produkcja, brak wymaganego wykształcenia itp. Oczywiście, to jeżeli jesteś nastawiona, że niedługo odejdziesz z obecnej pracy a póki co nie masz innej oferty.

@m

Witam serdecznie. Bardzo chętnie podejmę pracę w Toshiba. Proszę podajcie jakieś namiary do działu personalnego lub maila na jaki można wysylać CV. DZIĘKUJĘ!!!

blelleljfh
@bezrobotna

bezrobotna .puknij sie w glowe u nas sa zwolnienia a ty do pracy chcesz isc. po pierwsze to nie Toshiba tylko Compal a po drugie tu od 3 lat nie ma przyjec.Wiec bujaj garba malenka

@bezrobotna

chyba w zly moment trafilas fabryka zwolni ok 200osob pozatym ten zaklad nigdy nie przyjmowal przez firme wiec jak wyslesz tam aplikacje to cie wysmieja i jeszcze teraz to juz wogole:)powodzenia w szukaniu pracy

@blelleljfh

Dzięki za odpowiedz! Nic dziwnego,że zwalniają... :P Co Wy tu piszecie to głowa boli! hehehe

m

Asia, na Twoim miejscu raczej bym nie liczyła na to, że ktoś podsunie pomysł nowej pracy. Bez urazy ale teraz każdy martwi się o siebie a nie o innych.

Asia

Ma ktoś jakiś pomysł na nową pracę lub też emigrację ?

hhhhhhhdddd

Widze jednak ze niemozecie przebolec tego akwarium pewnie niejeden zazdrosci i chcislby tam posiedziec niz na linni na kuwecie. Zazdrosc przemawia przez was i tyle

hej nie wiecie czy mozna podanie o zwolnienie sciagnac przez internet czy trzeba isc do zakladu osobiscie

nie wiem czy wniosk o zwolnienie mozna sciagnac z internetu ale mozna zadzwonic do zakladu i zapytac od pon do piatku zawsze ktos pelni dyzur w biurze po to by odbierac tel z pytaniami

groteskowo

Nie jest tak tragicznie jakby się wydawać mogło, bo sporo osób nabyło doświadczenia również w innych zawodach. I tak np ci co wisieli na telefonach mogą próbować swych sił jako telemarketerzy, ci co kopali pod innymi dołki i kablowali niech spróbują przy kopaniu rowów kablowych, nawet zawód donosiciela jest ceniony. Także spokojnie nie wszyscy są na straconej pozycji.

wiem ze na dzien dzisiejszy wniosek zlozylo 25 osob w sumie to duzo jak na poczatek

llllllzzzzzzttttt

A ja powiem jedno tylko ze wkoncu to forum sluzy do tego na co zostalo stwozone. Wkoncu piszecie o pracy a nie o plotkach super oby tak dalej

strit

Praca nie należy do ciężkich a i tak nygusów nie brakuje. Teraz to będzie okazja się na sobie poznać bo wszyscy jadą na tym samym wózku.

xxx

pujdą ci którzy nie boją się pracy ,bo taki zielony lub czerwony nie bo boja sie pracy tu to maja lajcik

zzz
@xxx

Co prawda to prawda ,no i w akwarium będzie przepełnienie

NY

Nie każdy trzęsie tyłkiem,przecież jak się nie chorowało ,nie kombinowało z urlopem to nie powinno się bać zwolnienia. Każdy nierób ma wybór,każdy wie jaki jest do roboty.Nie rozumiem sformułowań typu kiełbasa itp.to prymitywne myślenie.U nas powinno być tak jak na strefie LG ,wtedy był by powód do narzekań i stękania na prace ,współpracowników ,szefostwo.

v
@NY

uważasz że ten kto będzie decydował kto ma odejsc to będzie obiektywny? a co jeśli to liderzy będą mieli prawo głosu? Przez tyle lat nie znali definicji sprawiedliwości to teraz nagle pojęcie to stanie im się niezmiernie bliskie? A co do prymitywnego myślenia to się zgodzę, nie samo myślenie niektórych jest prymitywne bo zachowanie również

NY
@v

Okaże się w przyszłości,w każdej pracy jest się ocenianym,nie zawsze sprawiedliwie.To nie nowość.Jeżeli wystarczająca liczba osób się zwolni to reszta nie ma czego się obawiać.Czasami żeby przeżyć trzeba się do społeczeństwa dostosować.Życzę podjęcia właściwej decyzji.

xxx
@v

Więc do dzieła!!! Jeszcze zostało kilka tygodni żeby zdobyć punkty u liderów.Śpieszmy się kochać liderów...

v
@NY

Masz rację, słowo sprawiedliwość jest obce dla większości, a szkoda. A z tym dostosowaniem się, to czasem bywa to bardzo trudne. Także życzę podjęcia tej właściwej decyzji.

nko

MASZ RACJE TYLKO LUCYNA Z K-1 NIE BĘDZIE MIAŁA DO KOGO SIĘ ŚLINIĆ BO KIEŁBASA ODCHODZI

OOO
@nko

Nie tylko ona jedna się ślini hehe!

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba