Opinie o Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński w Otwock

Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński
counter
5 126 20 5 1
Karol Nowy wpis

Mieliście wypłacone za pandemię?

a jaka to strona? chętnie zweryfikuje

Jimmy Nowy wpis
@01

ZPP

Nick Nowy wpis
@Jimmy

Przejrzałem i faktycznie na ZPP są podpisani i mają w portfolio, ale nie piszą projekt i wykonanie tylko wdrożenie. A kiedy tą stronę robiłeś? bo piszesz, że to masz w starym swoim portfolio a tu Wordpress wygląda na świeży, wersja 5.4.4 więc może dostali zlecenie wymiany silnika z twojego na nowy. Na archive.org grafiki są podobne ale różnią się i chyba kiedyś nie była na Wordpresie ale nie wiem jak to sprawdzić w 100%. Ja bym zadzwonił i się zorientował o co cho ale wydaje mi się że może być jak napisałem

Wojtek Nowy wpis

A czy firma zmieniła nazwę ?

Stefan

Super pracodawca i aż trudny czyta się takie bzdury wypisywane na forum publicznym jakim jest forum pracownicze!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Alicja

Szkoda, że nie ma tutaj więcej wpisów o pracy w Usługi Informatyczne. Jakie kompetencje trzeba mieć, aby móc tam pracować? Przyjmują tylko informatyków?

Miks

No dokładnie, to jest świetnie powiedziane, wpadnij i zajmij się wszystkim co trzeba, a będzie dobrze

up emil

Najprościej wpadnij tam i zerknij jak to wygląda. Zobacz ostatnie realizacje(warto porównać z najtańszymi templetami), wpisy na fb ;) statystyki przyrostu fanów ;) Zadaj sobie pytanie czego oczekujesz po swojej przyszłej pracy - rozwoju? (up) godziwego wynagrodzenia? (up) kariery? (up).Odpowiedz sobie na to pytania, idź na rozmowę albo wpadnij w odwiedziny i potem proszę podziel się wrażeniami.

up jojo

Zwłaszcza, że oni nie specjalizują się w social mediach a w temacie IT ogólnie. - i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

ag

Jak się targują to pół biedy, ważne, że płacą za projekty. A z tym w tej branży różnie bywa.. Wiem co mówię ;)

hehe

Oj, też mam wrażenie, że sami sobie te opinie piszecie ;) Ja miałem okazję jakiś czas temu współpracować z tą firmą, straszny bałagan tam panował, o przelew trzeba było się czasem prosić, choć żaden projekt nie został bez zapłaty. Stawki raczej głodowe, targują się strasznie ;) Dla młodych projektantów może i ok, doświadczonym raczej odradzam.

Ok

Dopiszę tylko do mojego postu wyżej dotyczącego layoutu i plakatu. Zrobione z sukcesem - zapłata wg. umowy. Wiem, że nie powinienem pisać bo inni graficy też to czytają i podbiorą zlecenia ale co tam - firma wporządku to czemu nie napisać.

trelemorele

Duże zainteresowanie? :-) Śmieszne - sami sobie piszecie takie opinie? Nikt Ci nie da tyle, co Vertes może Ci obiecać!

Jest ok

Jak narazie jest super! Chociaż dopiero krótko na współpracy zdalnej. Zgłosiłem się niedawno na stanowisko grafika z ogłoszenia na ich firmowej stronie internetowej www.vertesdesign.pl i dostałem zdalnie 2 zlecenia - layout stonki + plakat. Bardzo fajnie, że firma nie zamyka sie tylko na pracowników lokalnych, ja mieszkam pod Kielcami i jak widać nie jest to problem. Mi sie podoba, bo mają co robić i ogólnie fajne zlecenia.

M. S.

Może napiszę nie na temat, ale muszę się podzielić! Nie pracowałam w Vertes, ale jestem klientką. Strona wyszła super! Wielkie dzięki dla Pani A. :) Ps. Na tablecie jest już ok. :) Pozdrawiam.

Z kąkuręcji

Haha! A na kim ma tkwić odpowiedzialność jak nie na pracownikach? Jeżeli wszystkim miałby zajmować się zarząd to po co byliby pracownicy? :) Widać, że w firmie jest podział obowiązków i pewnie każdy odpowiada za swoją działkę. Bardzo dobrze, bo tak powinno być. Każdy musi zarobić na swoją pensję. W firmie, w której pracuję już 4 lata również od nas tego wymagają. Ps. Bxm.pl? Aż wstyd w ten sposób reklamować swoją firmę. Wasze wpisy widać również pod innymi agencjami internetowymi na gowork. A do Vertes Design wam jeszcze daleko..

Klient

Ja skorzystałem z usługi strony dla mojego lokalu firma dobrze wywiązała się z realizacji, aktualnie otworzyłem firmę stolarską sprzedającą meble. Wybrałem firmę z internetu bxm.pl bxmmultimedia i polecam ich na projektantów do strony internetowej. Z Vertes prawdopodobnie będę korzystał przy projektach graficznych ale to zobaczymy. Też podczas projektowania strony zauważyłem że cała odpowiedzialność tkwiła na pracownikach.

Kandydat

Ja właśnie złożyłem aplikację i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Fajne rzeczy robią. A co do braku pomocy to raczej każdy właściciel czy przełożony wymaga od nas pracowników odpowiedzialności i rozwiązywania problemów. W poprzednich firmach też tak miałem, standard.

Grafik

Pracowałem w Vertes Design na etacie. Atmosfera przyjazna lecz niestety właściciel mało się interesuje swoim biznesem. Jak się pojawia problem z klientem to odwraca się plecami i nie pomoże.

Zostaw merytoryczną opinię o Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński - Otwock

Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński