Opinie o Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński w Otwock

Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński
counter
5 126 20 5 1
Karol Nowy wpis

Mieliście wypłacone za pandemię?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

01
Pracownik
 Pytanie

a jaka to strona? chętnie zweryfikuje

1
Jimmy Nowy wpis
Pracownik
@01

ZPP

Nick Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Jimmy

Przejrzałem i faktycznie na ZPP są podpisani i mają w portfolio, ale nie piszą projekt i wykonanie tylko wdrożenie. A kiedy tą stronę robiłeś? bo piszesz, że to masz w starym swoim portfolio a tu Wordpress wygląda na świeży, wersja 5.4.4 więc może dostali zlecenie wymiany silnika z twojego na nowy. Na archive.org grafiki są podobne ale różnią się i chyba kiedyś nie była na Wordpresie ale nie wiem jak to sprawdzić w 100%. Ja bym zadzwonił i się zorientował o co cho ale wydaje mi się że może być jak napisałem

Wojtek Nowy wpis

A czy firma zmieniła nazwę ?

Stefan

Super pracodawca i aż trudny czyta się takie bzdury wypisywane na forum publicznym jakim jest forum pracownicze!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Alicja

Szkoda, że nie ma tutaj więcej wpisów o pracy w Usługi Informatyczne. Jakie kompetencje trzeba mieć, aby móc tam pracować? Przyjmują tylko informatyków?

Miks

No dokładnie, to jest świetnie powiedziane, wpadnij i zajmij się wszystkim co trzeba, a będzie dobrze

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
up emil

Najprościej wpadnij tam i zerknij jak to wygląda. Zobacz ostatnie realizacje(warto porównać z najtańszymi templetami), wpisy na fb ;) statystyki przyrostu fanów ;) Zadaj sobie pytanie czego oczekujesz po swojej przyszłej pracy - rozwoju? (up) godziwego wynagrodzenia? (up) kariery? (up).Odpowiedz sobie na to pytania, idź na rozmowę albo wpadnij w odwiedziny i potem proszę podziel się wrażeniami.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
up jojo

Zwłaszcza, że oni nie specjalizują się w social mediach a w temacie IT ogólnie. - i sam sobie odpowiedziałeś na pytanie :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ag

Jak się targują to pół biedy, ważne, że płacą za projekty. A z tym w tej branży różnie bywa.. Wiem co mówię ;)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hehe

Oj, też mam wrażenie, że sami sobie te opinie piszecie ;) Ja miałem okazję jakiś czas temu współpracować z tą firmą, straszny bałagan tam panował, o przelew trzeba było się czasem prosić, choć żaden projekt nie został bez zapłaty. Stawki raczej głodowe, targują się strasznie ;) Dla młodych projektantów może i ok, doświadczonym raczej odradzam.

Ok

Dopiszę tylko do mojego postu wyżej dotyczącego layoutu i plakatu. Zrobione z sukcesem - zapłata wg. umowy. Wiem, że nie powinienem pisać bo inni graficy też to czytają i podbiorą zlecenia ale co tam - firma wporządku to czemu nie napisać.

trelemorele

Duże zainteresowanie? :-) Śmieszne - sami sobie piszecie takie opinie? Nikt Ci nie da tyle, co Vertes może Ci obiecać!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jest ok

Jak narazie jest super! Chociaż dopiero krótko na współpracy zdalnej. Zgłosiłem się niedawno na stanowisko grafika z ogłoszenia na ich firmowej stronie internetowej www.vertesdesign.pl i dostałem zdalnie 2 zlecenia - layout stonki + plakat. Bardzo fajnie, że firma nie zamyka sie tylko na pracowników lokalnych, ja mieszkam pod Kielcami i jak widać nie jest to problem. Mi sie podoba, bo mają co robić i ogólnie fajne zlecenia.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
M. S.

Może napiszę nie na temat, ale muszę się podzielić! Nie pracowałam w Vertes, ale jestem klientką. Strona wyszła super! Wielkie dzięki dla Pani A. :) Ps. Na tablecie jest już ok. :) Pozdrawiam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Z kąkuręcji

Haha! A na kim ma tkwić odpowiedzialność jak nie na pracownikach? Jeżeli wszystkim miałby zajmować się zarząd to po co byliby pracownicy? :) Widać, że w firmie jest podział obowiązków i pewnie każdy odpowiada za swoją działkę. Bardzo dobrze, bo tak powinno być. Każdy musi zarobić na swoją pensję. W firmie, w której pracuję już 4 lata również od nas tego wymagają. Ps. Bxm.pl? Aż wstyd w ten sposób reklamować swoją firmę. Wasze wpisy widać również pod innymi agencjami internetowymi na gowork. A do Vertes Design wam jeszcze daleko..

Klient

Ja skorzystałem z usługi strony dla mojego lokalu firma dobrze wywiązała się z realizacji, aktualnie otworzyłem firmę stolarską sprzedającą meble. Wybrałem firmę z internetu bxm.pl bxmmultimedia i polecam ich na projektantów do strony internetowej. Z Vertes prawdopodobnie będę korzystał przy projektach graficznych ale to zobaczymy. Też podczas projektowania strony zauważyłem że cała odpowiedzialność tkwiła na pracownikach.

Kandydat

Ja właśnie złożyłem aplikację i zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Fajne rzeczy robią. A co do braku pomocy to raczej każdy właściciel czy przełożony wymaga od nas pracowników odpowiedzialności i rozwiązywania problemów. W poprzednich firmach też tak miałem, standard.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grafik

Pracowałem w Vertes Design na etacie. Atmosfera przyjazna lecz niestety właściciel mało się interesuje swoim biznesem. Jak się pojawia problem z klientem to odwraca się plecami i nie pomoże.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński - Otwock

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Vertes Usługi Informatyczne Karol Zieliński