Opinie o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

WIGowiec66

Jak czytam te Wasze komentarze to powala mnie na kolana Wasza bezradnosc i ulomnosc.Ja tam bylem w firmie ABERSFERDEL i WESSEL praca super a szczegulnie WESSEL Xsanten zarobki okolo 2000 Euro a KOTLOMONTAZ to FIRMA z TRADYCIAMI Pozdrawiam

@WIGowiec66

okolo 2000 tzn,ile? 1700 czy 1500

@pepe

Te wigowiec 2000 euro zarabiasz ale chyba za 450 godzin a inaczej za 2 miesiace bez sobót-nie pisz głupot facio,,,

sep
@pepe

ja w innej firmie w niemczech pracowalem dostalem 9e na godzine do reki w miesiacu przepracowałem w raz z sobotamy 270godzin niedziele mialem odpoczynek to zarobiłem 2700e przez agencje pracowałem u niemca hotel darmy plus obiado kolacje a w waszej firmie chcialbym sie dowiedziec blizej ktos mi mowił w eurobusie ze 9e płaca brutto hotel darmy ubrania robocze daja a jak ze stolówka czy samemu do sklepu i jak daleko do pracy z hotelu kwatery czy rower miedzy nogi pozdrawiam

sep
@sep

300godzin nie 270 przejezyczylem sie a zarobilem 2700 ale bardzo wyczerpujaca praca i stress niemieckii rozumiesz nie komentuje dalejjjjjjjjjjjjjjjjjjj w hhhh rejon i do h niemcow trafilem zdjecie tego z wasem poazałem to sie fryc modlil do niego ach szkoda słow

gosciu
@pepe

gosciu ty piszesz glupoty ja u frycow robilem przez miesiac zarobilem 2700e do reki mnie wyplacili 2124e uro i co ty mnie ciemnote wciskasz i innym tez

gosciu

Dawid

Odradzam pracę jako SPAWACZ TIG w firmie ABERSFELDER w Bawarii poprzez Kotłomontaż. Robota to typowy obóz pracy, zawsze za mało, za wolno, więcej i więcej. Atmosfera beznadziejna, stara wiara uważa cię za gorszego, non stop obserwacja i donoszenie do kierownictwa. Zresztą każdy każdego obgaduje i podpierdziela. Uważają nowego pracownika za "obcego", nawet majster używa takiego określenia. Zarobki marne, dla SPAWACZY TIG to 6-7 euro na godzinę, a roboty po pachy. Starzy pracownicy mają 8 euro i to jest maksimum w tej firmie. U mnie po wypłacie stawka wyszła niższa niż na umowie. Majster wyjaśnia jedynie, że "system podatkowy w Niemczech jest skomplikowany, a jak się nie podoba to można zjechać". Godziny potrafią zniknąć... Przepisy BHP w ogóle nie są przestrzegane, praca na wysokich na 6 m zbiornikach bez zabezpieczeń, czapeczki zamiast kasków, brak osłon między stanowiskami spawaczy, nad głową każdy przewozi na suwnicy co chce bez uprawnień, stary awaryjny sprzęt pamiętający lata 60te. Non stop zalatuje smród z lakierni, a ty pracujesz w tych oparach. Na hali zimno jak cholera, nie ma żadnego ogrzewania. Właściciel potrafi zjawić się 10 min przed końcem pracy i potrącić całej załodze godzinę z dniówki, za to że, wcześniej zaczęli sprzątać. ODRADZAM -- Każdy myśli tu tylko o zjeździe i pożegnaniu z Kotłomontażem.

@Dawid

to ty chyba wysokich zbiornikow nie widziales a propos zarobkow to w niemczech sie dowiedziales ze dostaniesz 7 euro na reke czy w siemianowicach ci powiedzieli za ile jedziesz bo to jest roznica jak sie zgodziles na taka kase to po h..narzekasz.jedz na remonty kotlow w elektrowniach to moze ci dadza ok.10 euro i nie placz bo inny z pocalowaniemreki bedzie pracowal.

Gabriela

Witam, mój mąż pracował w różnych firmach i w tej też. Opinia nie jest najlepsza ale jest jedna prawda(Jak Ci źle to sobie zmień) i mój mąż tak zrobił. Syf w pracy, to świadczy o pracownikach a nie samym zarządzie(chodź są ludzie, którym jak nie powiesz to nie zrobią sami od siebie). Powodzenia

arab

witam - napiszcie jak praca za granicą chodzi dokładnie o AUSTRIĘ jakie stawki i wogóle atmosfera w pracy - pozdrawiam

Spawacz

Spotkanie odbyło się szybko i sprawnie po zapoznaniu się kierownika z moimi uprawnieniami i CV. Warunki pracy, wysokość stawki oraz określenie stanowiska pracy już podczas pierwszej rozmowy, próbki na następny dzień i gdy wszystko OK, badania i do pracy.Zarobki jak na te czasy w normie.

Nie było zbędnych pytań tylko rzeczowa rozmowa.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Stary pracowwnik ogolny (usunięte przez administratora),od majstra do prezeski wszystko do bani.Szkoda czasu

stary pracownik

To nie to co bylo Teraz tylko o udzialy [usunięte przez administratora] swoje dba aby jak najwiecej zagrabic

pepe

zycie2-a powiedz mi czy pracujesz tam jako spawacz?

życie2

ja pracuje od kilku tygodni i powiem że praca jest w spoko atmosfera nie jest zła co do zarobków to jeszcze nic nie moge powiedziec

poszukujący pracy

Witam, napiszcie proszę jakie płace bo wszędzie 1.100 na rękę i nic czy da radę coś więcej wyciągnąć niż najniższa?

Brygadzista normalny, umie wszystko, a może to TY jesteś kompletne beztalencie?

pan

najgorsze c (usunięte przez administratora) stwo jakie być moze w kotłomontażu znajduje sie w niemczech w xanten na wesslu takich c (usunięte przez administratora) ów jak ci pracownicy oczywiście nie wszyscy ale ci co mieszkaja na im niederbruch 16 to jeszcze nie widziałem [usunięte przez administratora]

Racja.Jeden wielki bajzel,w takim brudzie jeszcze nie pracowałem.Ścinki.leżą na całej podłodze można buta przebić.A jest to firma z tradycjami....ale nie w czystości.Praca nie na akord ale musisz [usunięte przez administratora] !!! Zero szacunku i wyrozumiałości nie mówiac o zarobkach!

Kasad

Dużo by tu pisać.Na halach jeden wielki syf!Wszystko leży gdzie popadnie trzeba uważać żeby się nie skaleczyć!Porażka... Przyjmują i po jednym dniu stwierdzają ze ludzie się nie nadają.Dają najgorszą robote na początek,której nikt nie chce robić!![usunięte przez administratora] majster od spawaczy-śmiech na sali.Chopie idz som spawać!Jak żeś taki cwaniak!!Stawka 8 pln,a po10 latach 10 pln :).Powodzenia są przyjęcia...

Zostaw merytoryczną opinię o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Zobacz opinie na temat firmy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Kandydaci do pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl
1.4/5 Na podstawie 206 ocen.
  • łącząca 1
    41-103 Siemianowice Śląskie