Opinie o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

gosc

panowie ktos pracuje w kotłomontazu na kontrakcie w Austri jakie warunki przy czym robota ? co ile zjazdy ? jaka kasa ?

musil

Z doświadczeniem, co ty mówisz za głupoty. Kotłomontaż przyjmuje ludzi bez doświadczenia a większość po znajomości i też bez doświadczenia, bo jaki fachowiec chciałby robić za takie grosze w takim syfie.

kins

Powinni być wdzięczni tym Eksportowcą bo gdyby nie oni to tek kociołek leży i robi pod siebie. Wyzyskują ludzi na ogromną kase i jeszcze traktóją ich jak bydło i robią łaskę jakby płacili nie wiadomo ile.

kudlaty

Zgadzam się coraz większe normy i poraszka chcą człowieka zaorac nawet krzywo się patrzą jak idziesz do toalety

Spawacz

Spotkanie odbyło się szybko i sprawnie po zapoznaniu się kierownika z moimi uprawnieniami i CV. Warunki pracy, wysokość stawki oraz określenie stanowiska pracy już podczas pierwszej rozmowy, próbki na następny dzień i gdy wszystko OK, badania i do pracy.Zarobki jak na te czasy w normie.

Nie było zbędnych pytań tylko rzeczowa rozmowa.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
mały

Praca w Niemczech to istny obóz pracy, nawet robot nie byłby w stanie wyrobić norm jakie wymyślają polscy pracownicy. Traktowanie w pracy straszne i poniżające. Za taką stawkę nie warto tracić zdrowia i nerwów.

looo

Praca w kotłomontażu jest bardzo ciężka i niewdzięczna. Stary postkomunistyczny zakład, dużo wypadków i niski poziom BHP.

k..

Ten kociołek schodzi na psy. Tyle lat tam pracuje i jak widzę w jaki sposób jest zarządzany warsztat to się łza w oku kręci.

eksportowiec

Nie polecam pracy na eksporcie u schafera (usunięte przez administratora) wyzysk.

cool

Niech dalej zatrudniają: -Piekarzy -Kucharzy -murarzy -dekarzy -cukierników -szklarzy -kierowców -szewców Wstyd dla zakładu. Za niedługo zmieni ta firma status z jedno branżowej na wielobranżową.

pat

Tam każdy jest mocny w gębie. A poza tym młodzi to mają gdzieś a starzy trzęs (usunięte przez administratora) e ich wyrzucą. WYSOKIE STAWKI TO MA TA CAŁA "MAFIA" WARSZTATOWA KTÓRA NIC NIE UMIE I ZAWALA ROBOTĘ ZA KAŻDYM RAZEM.

Były Ślusarz

Ogólnie nie polecam pracy w tym zakładzie, praca za najniższą krajowa a robota bardzo ciężka i nieadekwatna do zarobków. Dużo stresu, ciągła gonitwa i brak organizacji z strony majstrów i brygadzistów dlatego atmosfera jest tak okropna.

monter

Dobrze to w kotłomontażu mają kapusie i dupo lizy które nic nie umieją. To oni dostają największa kasę.

yyy

baby co przy starych frycach dupy opcieraja maja od 1000 do 1500e do reki a fachowcom daja 1200e na zycie 400e wyda tam i 800e przywiezie do chałupy pracownik to duzo na rurociagach spawacze otrzymuja 35zl do reki w polskich firmach

salomon

Ludzie-zastanówcie sie dwa razy nad wspólpracą z tą firmą-wielkie dziadostwo oszustwo a nie mówiąc już o socjalu-to istna katastrofa...

xyzz

Nie wiadomo czy jest sens kupować chodzą pogłoski ze ciężko jest w tej firmie ale kto nie ryzykuje ten nie ma :)

xyz

orientuje się ktoś może ile jest warta akcja firmy bo jestem byłym pracownikiem i mam ofertę kupna tylko nie wiem czy odpowiednia cena?

stary

Młodzi pracownicy którzy nic nie umieją wypierają starych fachowców pracowników. Taka to uczciwość.

....

Wysoka rotacja pracowników ktoś przychodzi ktoś odchodzi ktoś coś robi ktoś nie robi i tak w koło leci aż do momentu aż się nie rozleci :) To nie ten kotłomontaż co kiedyś był pewna firma a teraz z nią nic nie wiadomo.

emeryt

A jak w tej firmie szanuje sie pracowników którzy przeszli już na emeryturę !!!!!!!!!! Minęło już 10 lat od przejścia w wysłużony odpoczynek i nic -nawet nie pamietają o nas na świeta -chociażby jakieś paczki. Dziadostwo było a jest pewnie gorzej. I dlaczego nie ma żadnych dywident , to też swiadczy o gospodarowaniu w tej firmie która tylko z wyzysku eksportowców

pepe
@emeryt

Pani żono pracownika-a mąż to jakis nie czytaty i nie pisaty że wyrecza sie drugą połówka-uważa Pani że zarobek 1200 euro dla fachowca to są kokosy jak to Pani okresliła to chyba nie ma Pani pojecia ile dobry spawacz zarabia na kontraktach w normalnej firmie a nie w dziadostwie smietnikowym,,,

żona pracownika

Mój mąż wprawdzie niedługo pracuje w tej firmie, ale nie ocenia innych ludzi i pozytywnie wyraża się o zakładzie i pracownikach.Kasa też nie najgorsza ( oczywiście jak ktoś potrafi dobrze i szybko wywiązywać się z poleconej mu pracy). Mam wrażenie,że negują ten zakład sami nieudacznicy po kursach z urzędu pracy, bo dobry fachowiec jest zauważany od razu. Więc Panowie może jakiś kursik dokształcający lub większe doświadczenie w pracy, na zakładach gdzie za najniższą krajową leżysz w wodzie pół dnia w zimę i robisz co do Ciebie należy. Fachowiec w swoim zawodzie da radę i ma za to zapłacone, komu źle i mało zawsze może założyć swoją firmę i " zarabiać kokosy". Powodzenia.

gosciu
@żona pracownika

oj za mocno oceniasz ludzi nudzi ci sie bez chlopa i piszesz bzdury kazdy ma swoja godnosc i nie oceniaj negatywnie ludzi ze po kursach z kuronia ze to czy tamto nie znasz sutuacji wiec zamknij morde brutalnie ale to po niemiecku koniec gdybania

Żona
@żona pracownika

Brawo!!!! Żony górą!!!!Przerabiamy to w Chorzowie....

nemo
@Żona

tey żona chyba lachę ciągniesz szefowi

Zostaw merytoryczną opinię o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Zobacz opinie na temat firmy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Kandydaci do pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl
1.4/5 Na podstawie 206 ocen.
  • łącząca 1
    41-103 Siemianowice Śląskie