Opinie o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

counter
1 206 174 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Czy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl ma ściśle ustalone godziny pracy?

p Nowy wpis

jak widać kolejna dziadowska firma, napychajaca kieszenie prezesowi, a pracownicy 90%, 55+ i alko%

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Czy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

135 Nowy wpis

Chce poczytać komentarze ludzi co tu pracowali ale nie da się, bo jakaś Patrycja z gowork ciągle spamuje i zagaduje ludzi którzy nie mają nic do powiedzenia. Aż nie chce się człowiekowi przewijać tych pustych komentarzy. Ogólnie firma nieciekawa. Płaci słabo w porównaniu z innymi. Brygadziści niewykwalifikowani i złośliwi dla nowych. Gdy tylko kończy się zlecenie, szef wyrzuca z dnia na dzień.

Tak10Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Incognito
Nazwa działu: Produkcja

Ogolnie to porażka,robota kiepska,ludzie pracujacy na stanowiskach takich jak brygadzista nie powinni wogole sie tam znajdować, ludzie że wszystkim robia pod górkę,zero pomocy(poza małymi wyjatkami;)pozdrawiam Zo...)Pieniadze absolutnie nie adekwarne do pracy,warunki mieszkalne to katastrofa.Ogolnie to nie polecam tej budowy. Pozdrowienia dla kumatych.

Tak13Nie

Grzegorz

Co ma oznaczać to stwierdzenie? (usunięte przez administratora) A jak stawki na wyjazdach

luki
Nazwa działu: Produkcja

Witam jak zarobki za spawacza mag w kotlomontaż?

@luki

Około 16 zł

oyabun
Nazwa działu: Produkcja

do mnie tez dzwonil jakis pajac 2 lata temu mialem spawac tigiem czarna i biala rure za 7 albo 8 euro na jakiejs hali i powiedzial ze tyle dostane jak bede robil tyle co stara gwardia albo jakies normy nie pamietam powiedzialem mu zeby sam sobie jechal mój kumpel ma w plocku 35 zeta (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 219 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

TakNie2
Patrycja

@Karol, drogi użytkowniku informuję, że nie jestem pracownikiem firmy KOTŁOMONTAŻ. Jestem osobą, która stara się uzyskać, jak najwięcej informacji na temat pracy w tej firmie, ponieważ informacje przekazywane przez Was są pomocne, dla osób, które aktywnie przeglądają ten wątek oraz rozważają wysłanie swojego CV do pracy w tej firmie, dlatego moje pytania są tak wnikliwe i mogą sugerować moje powiązanie z daną firmą.

Tak2Nie5
BigMax
@Patrycja

To ciekawe hobby masz. Nie lepiej pobiegać, spotkać się z przyjaciółkami czy obejrzeć dobry film. Kogo ty chcesz oszukać?

Tak6Nie
Leszek
@BigMax

Cześć wszystkim! Aktualnie firma KOTŁOMONTAŻ poszukuje nowych pracowników na stanowisko spawacza tig oraz montera. Możecie napisać, czy pod względem poziomu oferowanego wynagrodzenia warto, jest aplikować, do pracy w tej firmie?

Olek

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać? Miałem aplikować więc pytam.

Kozak 12
@Olek

Ja jestem pewny, aplikuj gdzie indziej, jest bardzo dużo dobrych ofert. Nie wiem dokladnie jak na innych budowach jest ale wiem co sie działo na SSI scheafer. odradzam tam jechać. Nie moge powiedziec o wypłatach, pieniądze zawsze na czas.

Tak3Nie
Leszek
@Kozak 12

Dlaczego odradzasz? Dodałeś ten komentarz na pewno na podstawie jakiś konkretnych powodów. Myślę, że zarówno ja, jak i inni czytelnicy tego wątku chcą dowiedzieć się, dlaczego masz takie zdanie na temat tego pracodawcy. Mógłbyś uzasadnić swój komentarz? Zachęcam.

TakNie1

Kozak 12

Nie polecam, jeśli chodzi o SSI schafer, brygadzisci buractwo totalne, zero jakiego kolwiek wsparcia jako młody jesteś podpierdzielany non stop przez stara gwardie stawki 7.20E/h jako ślusarz, na kwaterze sami alkoholicy którzy piją całe noce.

Tak10Nie

Płacą dość słabo i praca nie jest lekka. Na początku 15 zł plus dodatek spawalniczy. Brygadzista spawaczy to zwykły buc. Kilku Ukraińców z czego jeden rozumie po polsku. Na każdej hali (usunięte przez administratora) i wszystko wszędzie leży. Łatwo o wypadek w takich warunkach.

Tak47Nie1
@Pracownik

W ostatnim zdaniu na temat warunków pracy w firmie KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl napisałeś, że w firmie łatwo o wypadek. Czy byłeś świadkiem, aby kiedykolwiek jakiś wypadek z tego powodu miał miejsce? Wracając do wynagrodzenia, to napisz, jak dokładnie wygląda ten dodatek spawalniczy?

Tak4Nie3
@Patrycja

Dlaczego został usunięty tekst na temat warunków na hali? Komuś nie podoba się prawda na ten temat. Nie byłem świadkiem wypadku. Ale bardzo łatwo o potknięcia idąc np z suwnicą. Trzeba cały czas uważać aby o coś nie zahaczyć. Kierownik powinien zwrócić na to uwagę.

Tak33Nie1
@Pracownik

Jeżeli jakiś komentarz został usunięty, to najprawdopodobniej łamał zasady, które panują na forum http://gowork.pl Przed dodaniem wpisu na temat pracy w firmie KOTŁOMONTAŻ,warto jest zapoznać się z obowiązującym regulaminem, aby na przyszłość takie sytuacje nie miały miejsca https://www.gowork.pl/regulamin

TakNie4

Kot

Nie polecam , placa jak by kot naplakal , o ludziach to juz nie ma co wspominac

Tak49Nie1
Patrycja

@Dariusz, pracowałeś w delegacji w firmie KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl? Możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat tego czasu, kiedy pracowałeś w tym miejscu? Chętnie poznamy więcej szczegółów oraz informacji związanych z Twoim okresem zatrudnienia.

Tak1Nie

Cider

Młodzi mają przewalone w delegacji, stara gwardia podpiernicza przy każdej okazji i robi na złość, brak jakiejkolwiek współpracy, brygadzista wredny, zamiast łagodzić konflikty, to jeszcze je podjudza. Stawki beznadziejne.

Tak52Nie
Dariusz
@Cider

I w jakiej miejscowosci bo delegacja to delegacja a kociołek ma wiele miast poza granicami bo tam gdzie ja bylem bylo dobrze

Patrycja

@BlackSmith, nie jestem zatrudniona w firmie KOTŁOMONTAŻ. Moja dokładna analiza każdego z komentarzy wynika z tego, iż dążę do tego, aby w wątku były informacje, które są odpowiednio uzasadnione i uargumentowane. Takie opinie są bardziej wiarygodne od takich, które nie mają uzasadnienia, dlatego tak wnikliwie zadaję pytania związane z pracą w firmie KOTŁOMONTAŻ.

BlackSmith

Droga Pani PATRYCJO jest Pani strasznie stronnicza i próbuje Pani storpedować i podważyć każdy komentarz, inni moderatorzy się tak nie zachowują i są bardziej powściągliwi. Sądząc po Pani wypowiedziach to wydaje się, że jest Pani zatrudniona w firmie "K" w dziale marketingu.

Tak43Nie
Patrycja

@Cider, co dokładnie starsi stażem pracownicy, którzy pracują w firmie KOTŁOMONTAŻ zgłaszają szefostwu firmy? Jesteś w stanie przedstawić sytuacje, które potwierdzą to, co napisałeś na ten temat? Jeżeli możesz to przedstaw również, jak szczegółowo wyglądają stawki, które określiłeś jako "beznadziejne".

Tak1Nie2

Patrycja

@tool, może warto poruszyć tę kwestię z odpowiednimi osobami? Nie od dziś wiadomo, że zadowolony pracownik to dobry pracownik :) @Supermonter, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl? Jakie warunki oferują? Widzę, że firma oferuje zarówno pracę w kraju, jak i za granicą (info ze strony internetowej firmy). Aktualnie publikują bardzo dużo ofert pracy, więc jeśli ktoś jest zainteresowany - zapraszam: www.kotlomontaz.pl/praca-w-kraju ; www.kotlomontaz.pl/praca-za-granica @Welder, zarobki są kwestią mocno indywidualną - zależą od doświadczenia pracownika, stażu pracy, kompetencji i nawet zdolności negocjacyjnych czy aktualnej sytuacji firmy, ponadto są objęte tajemnicą handlową, dlatego takie kwestie najlepiej poruszać już na rozmowie kwalifikacyjnej.

Tak6Nie2

mont
@Patrycja

Patrycja kim ty jesteś, że się tak tu udzielasz ? :)))

Tak16Nie

@Patrycja

A z kim tu w tej firmie rozmawiać!? Z tymi co widzą tylko czubek swojego nosa? Oni mają się bardzo dobrze. Zarobki utajnili, no bo przecież nie wypada upubliczniać, że robol tyra za grosze, a wybrańcy zarabiają krocie. Nie od dziś wiadomo, że zadowolony pracownik to pracownik godnie wynagradzany. Możesz być bardzo dobrym pracownikiem, systematycznie podnoszącyn kwalifikacje i po 40 latach nienagannej pracy masz minimalną krajową, oczywiście z wliczonym dodatkiem za wysługę 200zł z groszami. To ma być powód do zadowolenia!?!?!? Niestety taka szara rzeczywistość...

Tak31Nie
qwe
@WETERAN

Nie wiem czy wiesz, ale zarobki w miejscach pracy "niepaństwowych" są już od wielu, wielu lat utajnione, we wszystkich przedsiębiorstwach w Polsce. Nie wiedziałeś? To nie jest powód do dumy

Tak14Nie

@qwe

Jeśli chodzi o zarobki zwykłych pracownikow w firmie, to są one chronione bardzo słabo. W niektórych przypadkach bywają wręcz jawne. Natomiast zarobki nadzwyczajnej kasty są strzeżone wyjątkowo, niczym tajemnica państwowa. Powszechnie wiadomo, że już od dłuższego czasu w firmie obowiązują podwójne standardy, jeśli chodzi o przestrzeganie prawa. Jeżeli Ty tego nie wiesz, to albo jesteś nowicjuszem albo reprezentujesz tą drugą opcję która tak się chroni.

Tak35Nie
Karol
@Patrycja

Dzień Dobry Pani Patrycjo. Mam do Pani pytanie. Czy pracuje Pani w tej firmie w dziale HR.

Zostaw merytoryczną opinię o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl - Siemianowice Śląskie

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl
1/5 Na podstawie 206 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • łącząca 1