Opinie o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl w Siemianowice Śląskie

Tragedia

Beznadziejna firma. Mój ojciec robił tam 40 lat i nie dostał ani grosza więcej. Jedynie co to zjadł nerwy na chorych układach które tam panują. Nie polecam tej firmy ani kogokolwiek kto zarządza tym (usunięte przez administratora).

@Dział Kadr Kotłomontaż Sp. z o.o.

A co do wyzwisk to nikt nikogo nie obraża tylko celowo zniżam się do twojego poziomu abyś poznał swoją drugą połówkę parobku za 2 grosze. Chyba że sam siebie nie poznajesz z powodu twojej obsesji na ten temat to po pierwsze a po drugie widać że ciężką pracą którą cie obarczyłem grafomanie jak ty potwierdza twoje niskie ego względem szacunku do pracowników w tej śmiesznej firmie za śmieszne pieniądze. Także na tym spocznij.

Amadeusz

Niestety mam złe doświadczenia związane z firmą kotłomontaż. Warunki pracy bardzo słabe i brak przestrzegania podstawowych przepisów bhp, hale warsztatowe w bardzo złym stanie technicznym z przeciekającymi dachami i odpadającymi tynkami, brak jakichkolwiek inwestycji mających na celu poprawienia warunków pracy. Zarobki niskie kilkaset złotych powyżej najniższej krajowej jak za prace w szkodliwych warunkach i w chmarze pyłu stalowego bez odciągów. Dział kadr zapomniał dodać, że stawki które podaje są BRUTTO. Powtarzają, że zaszły wielkie zmiany, jedyne zmiany jakie zaszły to dla zarządu bo dla pracownika szeregowego nic się nie zmieniło.

ktoś

najbardziej rozbawiła mnie informacja o zapłacie za auto pracownika, które stoi na terenie zakładu

Dział Kadr
@ktoś

Dzień dobry. Informacja już nieaktualna. Obecnie dla WSZYSTKICH Pracowników parking na terenie firmy udostępniany jest za darmo.

Garnek

Praca może i ciężka ale zarobki dobre a ludzie na hali w porządku, zawsze jest się z czego pośmiać i atmosfera jest dobra. Jak jest jakiś problem to zawsze ktoś Ci pomoże albo chociaż powie co zrobić żeby było ok

No i czemu piszecie tu trochę rozbieżnie? Ostatnio pojawiały się raczej negatywne opinie ale teraz widzę, że jeden Pan podkreślał to, że zakład przechodzi przez jakieś zmiany. czy możecie na ich temat napisać cos więcej? o jakich mowa? jak będę próbował się dostać za parę miesięcy to na jakie warunki być może przyjdę?

Amadeusz Nowy wpis

Aleksy Nowy wpis

Zakład zabiera premię za każdy dzień urlopu co jest chore. Wiadomo, że każdemu pracownikowi przysługuje urlop, który musi wykorzystać więc firma wykorzystując ten fakt wymyśliła sobie sprytnie jak zabrać część wynagrodzenia pracownikowi.

Czy urlop w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl jest płatny 100%?

Wojnar

Zakład za każdy dzień urlopu potrąca z premii (premia jest uznaniowa).

@Wojnar

Jak konkretnie jest to ustalone? Rozumiem rzecz jasna ze premia jest uznaniowa ale czy już na samej rozmowie się wszystkiego na ten temat dowiesz? I ile to jest % lub jaka część?

Aleksy

Potwierdzam, że zakład zabiera premię za każdy dzień urlopu co jest chore. Wiadomo, że każdemu pracownikowi przysługuje urlop, który musi wykorzystać więc firma wykorzystując ten fakt wymyśliła sobie sprytnie jak zabrać część wynagrodzenia pracownikowi.

Gosia Nowy wpis
@Aleksy

A miał ktoś tutaj taki właśnie scenariusz, że nie wykorzystał urlopu i wysłano go właśnie na ten przymusowy? Czy w takiej sytuacji można byłoby przejść tę regułę skoro to nie jest na zawołanie?

Spawacz

Spotkanie odbyło się szybko i sprawnie po zapoznaniu się kierownika z moimi uprawnieniami i CV. Warunki pracy, wysokość stawki oraz określenie stanowiska pracy już podczas pierwszej rozmowy, próbki na następny dzień i gdy wszystko OK, badania i do pracy.Zarobki jak na te czasy w normie.

Nie było zbędnych pytań tylko rzeczowa rozmowa.

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Garnek

Olaf

Firma rzeczywiście spoko, atmosfera raczej dobra ludzie w porządku bez kablowania i krzywych akcji. Robota to raczej gonitwa ale jak robisz swoje to się nie czepiają o chwilę przerwy czy coś. Kasa jak wszędzie

Co konkretnie dzieje się w soboty? To znaczy ze jest luźniej to rozumiem a czy większość osób właśnie na nie przychodzi? I czy każda można sobie wziąć czy to zależy czy praca będzie? Ciekaw tez jestem elastyczności zatrudnienia, pracuje teraz gdzieś indziej, czy na część etatu można się załapać właśnie na te soboty? Ktoś wie?

Franz

Po zmianach w zarządzie firma wreszcie zaczęła dbać o pracownika, zarobki wzrosły, pojawiły się na halach jakieś nowe narzędzia i maszyny. Można dorobić w soboty, spoko bo jest zawsze luźniej. Pracuje już kilka lat i wreszcie mogę powiedzieć coś dobrego o firmie

Padły pozdrowienia dla starej brygady w ostatnim czasie, a jak wobec tego wita się teraz całkiem nowe osoby? mam na myśli szczególnie prace jako programista. Właśnie na takim portalu jest oferta dla technologa. Benefity w opisie wypatrzyłem, są kursy, można tez postawić na sport a co z ostatecznym wynagrodzeniem za prace? Możecie podać mi widełki żebym wiedział czy aplikować? Rozmowa jak wygląda?

Z tego co wiem wreszcie pozbyli się najbardziej problematycznej osoby w tej firmie - pani prezes, może wreszcie coś się ruszy w tym (usunięte przez administratora) bo za mojej kadencji to był dramat. Traktowanie pracownika jak zło konieczne i najgorsze popychadło. Aczkolwiek jak widzę kto objął stanowisko prezesa - Pan Tomasz, to znając jego poczynania jako kierownika tego przybytku to nie wróżę rewelacji.... no ale może się mylę. Pozdrowienia dla starej brygady.

Spawacz MAG/TIG

Witam @Pracodawca Widziałem oferty pracy na stanowisko spawacza,chciałem zapytać czy praca jest na 1 czy np. 3 zmiany.Nie ma o ty wzmianki w ofercie pracy na portalu OLX. pozdrawiam

Dział Kadr Kotłomontaż Sp. z o.o.

Dodam również, że jedyne co wynika z wpisów Tragedii, to to, że mamy do czynienia z pseudo osobą wyraźnie nie mającą pojęcia o realiach pracy, płacy i szeregu innych rzeczy na podstawie których ktoś mógłby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski o naszej firmie. Ot zwykły troll, nic dodać nic ująć ;))) Pozdrawiam serdecznie Jarosław Ormański

@Tragedia

Dzień dobry. Szanowny użytkowniku o pseudonimie "Tragedia" bardzo mi przykro z powodu ojca, że musiał tyle lat tracić nerwy. Z drugiej strony to słabo o nim świadczy. Osoba zdroworozsądkowa po kilku latach raczej zmieniłaby pracę nie chcąc się męczyć. A tu aż 40 lat... A może nie było tak źle, co?? Dobrze by było przedstawić się z imienia i nazwiska – chętnie przeanalizujemy ten 40-letni przypadek. Aha, i proszę nie pomawiać Firmy i osób Zarządzających o „chore układy” bez podawania przykładów, dowodów itp. Z góry dziękuję. Serdecznie pozdrawiam, Jarosław Ormański.

@Dział Kadr Kotłomontaż Sp. z o.o.

I jeszcze jedno. Opinie tej firmy świadczą o ich dowodach i przykładach także wystarczy się rozejrzeć a spojrzysz prawdzie w oczy chyba że masz dysleksje albo cie ślepy zrobił. Jeśli tak to ci wybacze... kierowniku. I to nie są pomówienia tylko fakty mówią same za siebie tylko nikt ci tego nie chce powiedzieć prosto(usunięte przez administratora)o ci wstyd będzie że takie kierownictwo jak ty nie ma szacunku do pracowników za tyle lat pracy bo to tylko świadczy o twoim poziomie ,wychowaniu lub zaciętej polityki w tej pseudofirmie. Z serdecznością nie pozdrawiam.

...
@Tragedia

Po co ta afera. Wystarczy że sprawa trafi do sądu za to że ta firma wykorzystuje pracowników poniżej średniej krajowej i będziecie kwita.

@Tragedia

Szanowni Państwo - zwracam się do osób, które czytają te wypociny. Właśnie mamy doskonały przykład jak osoba niezagospodarowana intelektualnie korzysta z dobrodziejstwa internetu by móc obrażać, pomawiać i zarazem ze zwykłego tchórzostwa pozostawać anonimową. Nie zamierzam nawet komentować tych bzdur. Jeśli droga Tragedio chcesz podyskutować to zapraszam na Łączącą 1, pokój nr. 15, chętnie Cię poznam. Z poważaniem, Jarosław Ormański.

@Dział Kadr Kotłomontaż Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl odbywa się w siedzibie firmy?

Dział Kadr Kotłomontaż Sp. z o.o.

Wstępna rozmowa kwalifikacyjna może odbywać się na różne sposoby - osobiście, telefonicznie, online. Proszę tylko zwrócić uwagę na to, że w zależności od stanowiska na jakie kandydat się ubiega, do spotkania osobistego wcześniej lub później musi dojść. Spawacz musi przejść próbki na spawalni, a ślusarz musi być sprawdzony pod kątem umiejętności czytania rysunku technicznego. Zachęcam do kontaktu :)

Dzien dobry Czy można wiedzieć jaką stawkę dostaje nowy pracownik na stanowisku monter/ślusarz ? Po jakim czasie jest podwyżka pensji? Również jak wyglada pensja początkowa spawacza TIG świeżo zatrudnionego ?

@Zainteresowany

Dzień dobry. Stawka pracownika na stanowisku monter/ślusarz uzależniona jest od poziomu znajomości rysunku technicznego i mieści się w zakresie od 21,79 zł/godz do 32,12 zł/godz. Do tego oczywiście premia. Jest możliwość pracy w nadgodzinach. Spawacz TIG zaczyna przede wszystkim od próbek na spawalni. Po pozytywnej ocenie przez Głównego Spawalnika można zaproponować stawkę. Nie wiem, czy dobrze rozumiemy w pytaniu "świeżo zatrudnionego" - mówimy o osobie zaraz po skończonym kursie? Jeśli tak, to na okresie próbnym raczej zaczniemy z dolnego pułapu stawek ślusarzy + premia + dodatek spawalniczy, który kształtuje się na poziomie 7 - 8 zł / godz. Co się tyczy podwyżki, to po okresie próbnym na pewno jest. Potem wszystko już w rękach spawacza - większy rozwój, większe zaangażowanie, więcej spawania = większe pieniądze.

@Dział Kadr Kotłomontaż Sp. z o.o.

@Dział Kadr Kotlomontaż.Witam.A jak wyglada stawka dla spawacza Mig,Mag i Tig z doświadczeniem?Czy praca jest na zmiany czy można na jedna pracować?Pozdrawiam

Leszek

Hej. Szukają widzę montera. W ofercie pracy nie napisali jednak, czy po zatrudnieniu jest jakieś szkolenie wprowadzające? No i wiadomo najważniejsze, ile na rękę teraz dają? Kasa adekwatna do ilości obowiązków?

@Leszek

Post ze stycznia, ale potrzeby nadal aktualne :) Tak szukamy monterów (to głównie do naszych oddziałów w Oświęcimiu oraz Jedliczu). Ale i również na miejscu w Siemianowicach Śl. szukamy ślusarzy z umiejętnością czytania rysunku technicznego. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zawiera się w przedziale między 21,79 zł / godz do 32,12 zł / godz.

Justyna

no właśnie co macie na myśli przywołując cały czas te porządki? padła odp, że coś jest pozamiatane ale nie wiadomo jak taką metaforę interpretować. Jak ktoś jest z zewnątrz to nie wie o co chodzi. jak to wyjaśnić kandydatom? Widzę, że na stronie jest sporo ofert, zawsze na kraj jest więcej niż za granicę?

@Justyna

Dzień dobry. Nie wiem co miał na myśli autor tej wypowiedzi, można się jedynie domyślać, że chodzi o zmianę jaka zaszła w Zarządzie. Stary Zarząd odwołano w dniu 31 marca. Jest nowy Zarząd, wszystko jest w porządku. Idziemy do przodu :) Co do ofert pracy - być może odniosła Pani takie wrażenie ze względu na to, że na zagranicę potrzebujemy w zasadzie pracowników tylko w 2 zawodach: spawacz i ślusarz. W kraju ten wachlarz zawodów jest dużo większy stąd też ofert pracy jest więcej.

ktoś

Ona1
@ktoś

No za miesiac 12.60 zł ????

@Ona1

miesiąc? to nie dużo chyba... pytanie tylko z czego to wynika i czy będzie jeszcze gorzej z tym? i tzn., że wcześniej nie było nawet o tym mowy?

Justyna

Porządki mówisz? A robicie jakieś jeszcze w międzyczasie? Z okazji świąt tak wgl macie jakąś mikro uroczystość może? Życzenia albo paczkę?

Bolo
@Justyna

Tak mamy małą uroczystość. Porządki z grubsza zrobione, ale to chyba jeszcze nie jest ich koniec. Póki co solidnie pozamiatane :)

Dział Kadr

Lukasz

Witam czy ktoś może napisac o zarobkach ma stanowisku spawacz mag ? Ile można wyciagnac

Cezar
@Lukasz

Można tam wyciągnąć ale nogi!

@Cezar

Podczas odpoczynku od pracy? A jak tu godzinowo jest teraz poustalane i co z przerwami? Jak wyglądają i w jaki sposób można je spędzić?

Monter

Witam, jest ktoś w stanie powiedzieć jak wygląda stawka, dla pracowników na DG?? Na stanowisko montera

Nikt

Jeszcze raz z daleka od tych SB-kow i zomowców. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Zobacz opinie na temat firmy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl?

Kandydaci do pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl
1.4/5 Na podstawie 206 ocen.
  • łącząca 1
    41-103 Siemianowice Śląskie