KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl

Siemianowice Śląskie

Opinie o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl

Świadek zdarzenia

Wieloletni pracownicy i szefowie, którzy tworzyli tą firmę zostali usunięci z powodu donosów do prokuratury, które zakończyły się ich uniewinnieniem w sądzie. Każdy pracownik może mieć kłopoty z powodu oszczerstw i zniesławienia przez niektórych obecnych szefów, którzy teraz mają wysokie stanowiska i stali się pracodawcami dzięki spiskowaniu i szkalowaniu niewinnych ludzi. Po trupach do celu. Jak chcecie mieć zszarganą opinię i zarzuty prokuratorskie przez zmyślony donos , polecam. Odradzam szczególnie dobrze wykształconym i ambitnym, którzy mogą szukać pracy gdzie indziej. Pozdrawiam

Patrycja

@jackojanko, powyżej również prosiłam o konkretne opinie dotyczące zarobków, umów, godziny pracy, które oferuje KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl, ale niestety nikt się do tego nie odniósł. Może teraz skoro obydwoje prosimy o jakieś informacje inni się do tego odniosą?

jackojanko

Panowie jaka znowu caryca? o jakich zmiana mowa? zastanawiam się nad wysłaniem CV, ale po przeczytaniu kolejnych opinii tutaj, mocno się nad tym zastanawiam. Proszę o jakieś konkrety

czasszukacroboty

byle zeby carycy nie zrobili kierowniczka bo to bedzie koniec dla tego zakladu i tak baba biere kase za nic i wszystkich wkurwiaaaa

Patrycja

@PW "znowu" - tzn., że w ostatnim czasie w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl zaszły jakieś zmiany? A może Ty odniesiesz się do moich pytań wobec @Ex, który nie ustosunkował się do jego opinii o pracodawcy?

PW

Plotki krążą po zakładzie , że naczelna znowu zmiany nam szykuje . Ciekawe czy kiedyś wyjdą komuś na dobre albo kiedy ją zmienią ?

Patrycja

@Ex a możesz opowiedzieć, co Ty osobiście sądzisz o pracy w KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl? Każda opinia jest naprawę ważna - wszelkie konkrety pomagają innym użytkownikom forum w podjęciu decyzji zawodowych.

Patrycja

Moze ktoś brał ostatnio udział w rekrutacjach? @Han masz na myśli natłok obowiązków? Możesz rozwinąć swoją myśl?

onnnnnn

Deyna jedno pyt . niskie zarobki rozumiem ale wyzysk pracowników możesz troszkę jaśniej? Szukam pracy i ten wyzysk mnie zastanawia

Stefan

Deyna
@Stefan 25.06.2017 19:33
Czy jesteście pewni, że firma nie zasługuje na coś pozytywnego? Kłopoty zdarzają się wszędzie ale to mija....

Widzę, że ktoś się z marketingu albo biura podszywa i wypowiada. Żadnych pozytywów dla tej firmy, jakoś niskie zarobki nie mijają i wyzysk pracowników.

pseudo

Chyba dla desperatów którzy nic nie potrafią i których nigdzie nie chcieli .

Han

Ex
@Han 01.05.2017 19:17
Robota w kotłomontażu jest tylko dla ludzi z twardym, silnym charakterem i dużymi umiejętnościami to jest straszna mordownia....

@Han Tyś chyba chyba ciężkiej pracy nie zaznał, skoro tak piszesz o tej zabawie na kociołku ;)

melek

Witam, pracuje ktos w Niemczech jako spawacz z firmy kotlomontaz? Jak tak to prosze o opinie jak jest teraz. Pozdrawiam.

madry

do mnie tez dzwonil jakis pajac 2 lata temu mialem spawac tigiem czarna i biala rure za 7 albo 8 euro na jakiejs hali i powiedzial ze tyle dostane jak bede robil tyle co stara gwardia albo jakies normy nie pamietam powiedzialem mu zeby sam sobie jechal mój kumpel ma w plocku 35 zeta debile

Tragedia

Straszna porażka, zakład cofnięty w czasie, zatrzymał się dawno temu w miejscu i tak zostało do dziś. Jeśli nie masz ambicji, jeśli nie chcesz dobrze zarabiać, jeśli nie chcesz żyć na poziomie, ten zakład jest dla Ciebie.

hans

Praca w kociołku to nic innego jak uwstecznienie się do poziomu powszechniaka. Albo jesteś brązowym noskiem ekipy rządzalskich, kablujesz na wszystkich, albo nie masz czego szukać. Zarobki... no cóż odpowiedzialność miliona euro, a zarabiasz tylko co wykładacze towaru w Biedronce. Firma idzie na dno bo pani prezesowa jest tak cienka i widzi tylko swój nosek i swojego braciszka i tyle marnotrawią pieniędzy że brak kasy na podwyżki dla wartościowych pracowników i wszyscy się zwalniają.

Ciekawski

Witam, widzę, że na olxie pojawiły sie oferty do biura jako technolog-programista i pracownik do działu technicznego, ktoś wie jak wygląda praca w biurze i ile można wyciągnąć, bo nie wiem czy warto aplikować

kocham PMK!

Pic na wode- kotłomontaż!

Yelow

Kotłomontaż zatrzymał się na czasach komunizmu.

kinio

Pożegnałem się z tym zakładem ponieważ brak płynności zakładu w zdobywaniu zamówień odbija się na pracownikach

halow

Kiedy oni zaczną robić w końcu dla nas pracowników warsztatowych, to my odwalamy czarna robotę.

Krz

Zakład = jedna wielka porażka

Przemospawacz

Pozdrawiam wszystkich chłopaków z Neunkirchen Ruby nie daj się.Brygadziści OK.

Widzew

Lepiej nie jechac hamscy brygadzisci oprucz Darka starzy nic nie robia mlodzi maja przewalone odradzam

Adel

Witam chciałbym się dowiedzieć coś o firmie mam propozycję wyjazdu do Niemiec jako ślusarz czy warto jechać nie ma lipy....

Stary Pająk

Dzieci moje! Co wy z tym kociołkiem wyprawiacie? Przewracam sie w grobie!

olo

Na remonty elektrowni w kraju się zatrudnij.

gosc

panowie ktos pracuje w kotłomontazu na kontrakcie w Austri jakie warunki przy czym robota ? co ile zjazdy ? jaka kasa ?

gosc

musil

Z doświadczeniem, co ty mówisz za głupoty. Kotłomontaż przyjmuje ludzi bez doświadczenia a większość po znajomości i też bez doświadczenia, bo jaki fachowiec chciałby robić za takie grosze w takim syfie.

kins

Powinni być wdzięczni tym Eksportowcą bo gdyby nie oni to tek kociołek leży i robi pod siebie. Wyzyskują ludzi na ogromną kase i jeszcze traktóją ich jak bydło i robią łaskę jakby płacili nie wiadomo ile.

kudlaty

Zgadzam się coraz większe normy i poraszka chcą człowieka zaorac nawet krzywo się patrzą jak idziesz do toalety

mały

Praca w Niemczech to istny obóz pracy, nawet robot nie byłby w stanie wyrobić norm jakie wymyślają polscy pracownicy. Traktowanie w pracy straszne i poniżające. Za taką stawkę nie warto tracić zdrowia i nerwów.

looo

Praca w kotłomontażu jest bardzo ciężka i niewdzięczna. Stary postkomunistyczny zakład, dużo wypadków i niski poziom BHP.

k..

Ten kociołek schodzi na psy. Tyle lat tam pracuje i jak widzę w jaki sposób jest zarządzany warsztat to się łza w oku kręci.

eksportowiec

Nie polecam pracy na eksporcie u schafera [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wyzysk.

cool

Niech dalej zatrudniają: -Piekarzy -Kucharzy -murarzy -dekarzy -cukierników -szklarzy -kierowców -szewców Wstyd dla zakładu. Za niedługo zmieni ta firma status z jedno branżowej na wielobranżową.

pat

Tam każdy jest mocny w gębie. A poza tym młodzi to mają gdzieś a starzy trzęs [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e ich wyrzucą. WYSOKIE STAWKI TO MA TA CAŁA "MAFIA" WARSZTATOWA KTÓRA NIC NIE UMIE I ZAWALA ROBOTĘ ZA KAŻDYM RAZEM.

Były Ślusarz

Ogólnie nie polecam pracy w tym zakładzie, praca za najniższą krajowa a robota bardzo ciężka i nieadekwatna do zarobków. Dużo stresu, ciągła gonitwa i brak organizacji z strony majstrów i brygadzistów dlatego atmosfera jest tak okropna.

monter

Dobrze to w kotłomontażu mają kapusie i dupo lizy które nic nie umieją. To oni dostają największa kasę.

yyy

baby co przy starych frycach dupy opcieraja maja od 1000 do 1500e do reki a fachowcom daja 1200e na zycie 400e wyda tam i 800e przywiezie do chałupy pracownik to duzo na rurociagach spawacze otrzymuja 35zl do reki w polskich firmach

salomon

Ludzie-zastanówcie sie dwa razy nad wspólpracą z tą firmą-wielkie dziadostwo oszustwo a nie mówiąc już o socjalu-to istna katastrofa...

xyzz

Nie wiadomo czy jest sens kupować chodzą pogłoski ze ciężko jest w tej firmie ale kto nie ryzykuje ten nie ma :)

xyz

orientuje się ktoś może ile jest warta akcja firmy bo jestem byłym pracownikiem i mam ofertę kupna tylko nie wiem czy odpowiednia cena?

stary

Młodzi pracownicy którzy nic nie umieją wypierają starych fachowców pracowników. Taka to uczciwość.

....

Wysoka rotacja pracowników ktoś przychodzi ktoś odchodzi ktoś coś robi ktoś nie robi i tak w koło leci aż do momentu aż się nie rozleci :) To nie ten kotłomontaż co kiedyś był pewna firma a teraz z nią nic nie wiadomo.

emeryt

A jak w tej firmie szanuje sie pracowników którzy przeszli już na emeryturę !!!!!!!!!! Minęło już 10 lat od przejścia w wysłużony odpoczynek i nic -nawet nie pamietają o nas na świeta -chociażby jakieś paczki. Dziadostwo było a jest pewnie gorzej. I dlaczego nie ma żadnych dywident , to też swiadczy o gospodarowaniu w tej firmie która tylko z wyzysku eksportowców

pepe
@emeryt 01.05.2015 14:39

Pani żono pracownika-a mąż to jakis nie czytaty i nie pisaty że wyrecza sie drugą połówka-uważa Pani że zarobek 1200 euro dla fachowca to są kokosy jak to Pani okresliła to chyba nie ma Pani pojecia ile dobry spawacz zarabia na kontraktach w normalnej firmie a nie w dziadostwie smietnikowym,,,

żona pracownika

Mój mąż wprawdzie niedługo pracuje w tej firmie, ale nie ocenia innych ludzi i pozytywnie wyraża się o zakładzie i pracownikach.Kasa też nie najgorsza ( oczywiście jak ktoś potrafi dobrze i szybko wywiązywać się z poleconej mu pracy). Mam wrażenie,że negują ten zakład sami nieudacznicy po kursach z urzędu pracy, bo dobry fachowiec jest zauważany od razu. Więc Panowie może jakiś kursik dokształcający lub większe doświadczenie w pracy, na zakładach gdzie za najniższą krajową leżysz w wodzie pół dnia w zimę i robisz co do Ciebie należy. Fachowiec w swoim zawodzie da radę i ma za to zapłacone, komu źle i mało zawsze może założyć swoją firmę i " zarabiać kokosy". Powodzenia.

Żona
@żona pracownika 29.04.2015 22:59

Brawo!!!! Żony górą!!!!Przerabiamy to w Chorzowie....

nemo
@Żona 21.10.2016 00:22
Brawo!!!! Żony górą!!!!Przerabiamy to w Chorzowie....

tey żona chyba lachę ciągniesz szefowi

Praca jak praca wszystko było by okej tylko jak by nie układy i układziki starzy pracownicy wraz z brygadzista są uważani jako szlachta która na kolanach nie będzie pracować przy spawaniu ścian. Za każdym razem mało i mało sa ludzie mili i fajnie się z nimi pracuje a reszta to zakłamane wreden szuje które będę robić ci tylko pod górkę.

a po ch... nick?
@Pracownik 13.04.2015 12:24

Pieprzysz głupoty koleś.Kto te ściany spawa?Młody? Mało który z nich mo jekieś pojęcie o spawaniu.Spawa każdy kto dostanie te robote.Tyle że młodzi to raczej posmarkaja zamiast pospawać,same poprawki po nich,pory,przyklejenia i odpryski,a spawy wyglądają jak kupa. Jak ci nie pasuje na kolanach,to spawaj na leżąco.jest wygodniej.

WIGowiec66

Jak czytam te Wasze komentarze to powala mnie na kolana Wasza bezradnosc i ulomnosc.Ja tam bylem w firmie ABERSFERDEL i WESSEL praca super a szczegulnie WESSEL Xsanten zarobki okolo 2000 Euro a KOTLOMONTAZ to FIRMA z TRADYCIAMI Pozdrawiam

gosciu
@pepe 29.05.2015 17:52
Te wigowiec 2000 euro zarabiasz ale chyba za 450 godzin a inaczej za 2 miesiace bez sobót-nie pisz głupot facio,,,...

gosciu ty piszesz glupoty ja u frycow robilem przez miesiac zarobilem 2700e do reki mnie wyplacili 2124e uro i co ty mnie ciemnote wciskasz i innym tez

gosciu
@pepe 29.05.2015 17:52

Zostaw opinię o KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOTŁOMONTAŻ-Siemianowice śl