Opinie o Pbs Sp. Z O.O. w Sopot

Założona w 1990 roku polska agencja badawcza. Przez ten czas nabyliśmy doświadczenia i wypracowaliśmy podejście, które pozwala nam świadczyć usługi w zakresie całego spektrum badań ilościowych i jakościowych, pracując zarówno dla klientów z sektora przedsiębiorstw, jak i usług publicznych. Nie ukrywamy, że specjalizujemy się w badaniach Custom Research, tj. w badaniach projektowanych pod kątem indywidualnych potrzeb klientów. Prowadzimy badania metodami tradycyjnymi jak i zaawansowanymi technikami badawczymi. Jako jedyna firma badawcza w Polsce, posiadamy certyfikaty Programu Kontroli Jakości Pracy Ankieterów (PKJPA) przyznawane przez OFBOR we wszystkich 8 kategoriach badań. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów wielomodułowych, unijnych, wysokobudżetowych i długoterminowych, w tym w badaniach panelowych. Jako agencja z dużym doświadczeniem i silną marką na rynku obserwujemy trendy i wdrażamy innowacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zmieniającemu się rynkowi, oprócz badań nasi konsultanci wspierają klientów swoją szeroką wiedzą marketingową. Stawiamy na: partnerstwo, innowacyjność, branżową specjalizację i szycie na miarę.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pbs Sp. Z O.O. w Sopot

iwona

pieniądze wypłaca koordynator ale to przecież on to robi po tym jak dostanie pieniądze z pbs, jest to firma która nie ma szacunku dla ankieterów, zawsze jest jakieś ale od nich, tylko same wymogi i terminy terminy terminy, a pieniędzy to nie ma kto zapłacić, bo albo zapomnieli, albo na zły nr konta przelali ajbo w ogóle komuś innemu. na pienbiądze się czeka baaaaaaaaaaaaaardzo długo powyżej 2 miesięcy i zawsze z ucinkam

ILONA

PRACUJĘ W PBS DGA 10 LAT, ROBIĘ BADANIA CAPI. PRZEZ 16 LAT MOJEJ PRACY ANKIETERKI PRACOWAŁAM CHYBA WE WSZYSTKICH FIRMACH BADAWCZYCH. W PBS PRACUJE SIĘ BARDZO DOBRZE. NIGDY NIE SPOTKAŁAM SIĘ ZE ZŁYM TRAKTOWANIEM. W RAZIE WĄTPLIWOŚCI MOŻNA DZWONIĆ W KAŻDEJ CHWILI I ZAWSZEUZYSKA SIĘ POMOC. JEŻELI CHODZI O WYPŁATY, TO NIGDY NIE MIAŁAM Z NIMI PROBLEMU. ALE RZECZ WAŻNA : CZY PIENIĄDZE WYPŁACA PBS, CZY KOORDYNATOR, ZWRÓĆCIE NA TO UWAGĘ.

GIZONKA

Ta opinia to podstawiony pracownik - "koleś zarządu firmy" - pracuję już ok. 10 lat dla wielu ośrodków i nigdzie nie ma takiego bagna jak w u nich.Nie polecam PBS to firma z najniższej półki zarówno jeżeli chodzi o traktowanie ankieterów jak i o jakość wykonywanych badań - SPOSÓB PRZYGOTOWANIA MATERIAŁÓW DO BADANIA TO PRAWDZIWA PARTYZANTKA - W CZASIE TRWANIA POPRAWA BŁĘDÓW itd. NAPRAWDĘ NIE WIEM ZA CO FIRMY ZLECAJĄCE BADANIA PŁACĄ?? ŹLE PRZYGOTOWANE BADANIE - TO ZŁE WYNIKI I TYLE

palunia

aaa...i czy pracowaliście w Wawie czy w Sopocie...mnie interesuje Sopot.

Pbs Ram?bo!-lek!! Socjologia Zawsze Cyber Zero Errors Czyli Ipn Na=to Pbs Login_y0$@ PL & Robotyzacja Pesel RP!!?

RODO @ Medycyna Bo-lek Ogasrnijsie!! RAMBO!! ;-)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
palunia

serio są aż tak nieterminowi? ja mam znowu możliwość podjęcia tam pracy...( już 3 raz) ale po przeczytaniu waszych opinii nabieram wątpliwości..ile płacą za ankietę? czy trzeba wypracować ileś czasu w miesiącu? jak jest z wypłatami?

Joni

Po pierwsze w tej firmie z całą pewnością nie ma mobbingu, za długo tam pracowałam więc wiem jak tam jest. - Praca na umowę o dzieło - płacą za każdą przeprowadzoną do końca ankietę - zdarzają się badania płatne od godzin pracy - jasno określone zasady przeprowadzania ankiet, - jeśli ktoś ściemnia i kończy ankietę sam bo np. respondent rzuci słuchawką zapewne może pożegnać się z tą pracą - Na pewno nie jest to praca dla ludzi, którzy nie potrafią przyjąć krytyki, są zbyt wrażliwi na odmowy, krzyki, niechęć czy inne "nieludzkie" traktowanie ze strony respondentów - sprzęt, komputery pozostawia rzeczywiście wiele do życzenia, są to naprawdę niehigieniczne warunki pracy, zważywszy na to że ankieterzy w CATI używają od lat jeden po drugim tych samych słuchawek. Zdarzało mi się nieraz odplątywać ze słuchawek czyjeś włosy, a gąbki były zawsze brudne. - na pierwszą pensję czeka się nawet 2 miesiące - nie ma możliwości negocjowania umowy na lepszą np. na umowę zlecenie nawet po latach pracy - w stosunku do mnie dziewczyny z akwarium odnosiły się normalnie, z szacunkiem, nigdy nie byłam świadkiem złego traktowania kogokolwiek w tej firmie (biorąc pod uwagę zachowanie), w porównaniu do innych firm z którymi miałam niestety do czynienia pracują tam spokojne osoby, skłonne do pracy zespołowej

K...

Brak szacunku do ankietera. Czlowiek musi robić z siebie idiotę i zastanawiać się czy mu zapłacą, czy tez nie. Kazda odpowiedż rodzi nastepnych sto idiotycznych pytań. Litości. Tym samym robicie z siebie idiotów jako firma!!!. W efekcie opinia o was spada z każdą osobą z jaką się zetkniecie. Powodzenia.

Ada

Traktowanie ludzi wedle chorych norm, ustalonych niewiadomo według kogo to ich specjalność. Dziela na grupy społeczne, twierdza że anonimowo. Jasne. Do tego potracają za coś, czego nie możesz obronić w żaden sposób. Wymagają, tylko i wyłącznie. Nie dają możliwości posiadania własnego zdania, a pytania???Respondent musi byc człowiekiem ze stali, aby wytrzymać jedną ankietę. Ankieter musi byc człowiekiem o ogromnie silnej psychice,żeby wytrzymać ich chore normy. Ciagle utrudniają. Bagno jakich mało.

AS

Zadzwoniono do mnie z PBSDGA Sopot, z prośbą o przeprowadzenie sondy przedwyborczej. Byłem w szoku. Pytania były tak stronnicze i sugerujące, że trudno sobie to wyobrazić. Ciekaw jestem kto korzysta z usług w/w firmy ??? WSTYD !!!

Jeżeli fascynuje Cię czekanie 45 dni na marną wypłate i robienie z siebie i ankietowanego idioty to jest to idealna praca dla Ciebie. Przy okazji prawdopodobnie jesteś podsluchiwany przez młode siksy z tak zwanego "akwarium" więc uważaj co mówisz podczas ankiety, przecież ludzie nie mogą się mylić. Brak szacunku do ludzi, zero BHP, klawiatury, monitory, myszki to prawodpodobnie zawierają kiłe, pałeczki Coli, gronkowca i wszystko inne

Pracownica PBS DGA

Firma na niskim poziomie...wymiguje się od terminowych wypłat...nie polecam. Znam firmy o podobnym profilu lepiej zarządzajacy wypłatami i bardziej dbajacymi o klientów. Wymieniłabym nazwiska tych właśnie wymigiwaczy ale po co, taka firma długo nie pożyje...w końcu jesteśmy w UE!!!

xxx

Zgadzam się z przedmówcą! W tej firmie ludzi traktują bez szacunku, jesteś tylko narzędziem, najlepiej jakbyś był na każde zawołanie. O wypłacie pieniędzy rzekomo zapominają, musisz się upominać sto razy, umowę dostajesz dopiero po wykonaniu pracy, więc nic na nich nie masz. [usunięte przez administratora] i tyle, nawet w czasie urlopu potrafią cię zerwać i nagabywać do pracy. Nie polecam.

Thor

[usunięte przez administratora]!!! uwazajcie na nich! wyplate dostalam po 5 miesiacach!! w dodatku twierdzili ze ankiety sa nie takie jak chcieli i dali mi tylko polowe tego co sie nalezalo!!! omijajcie z daleka!!!

Ciekawa Praca z ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pbs Sp. Z O.O. - Sopot

• Jak się pracuje w Pbs Sp. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Pbs Sp. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pbs Sp. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pbs Sp. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w Pbs Sp. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pbs Sp. Z O.O.
2.6/5 Na podstawie 78 ocen.

Pbs Sp. Z O.O.