Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Batman

nagrody na pracownika roku to zawsze było po kilka tysięcy na osobę, brutto, ale nie byle co. Bardzo dobrze, że ktoś monitoruje to forurm i kasuje maruderów/hejterów, którzy którym się nic nie podoba.

biuro

do Weronika masz bardzo sporą wiedzę dodałam komentarz na temat kadr i zachowania pana D.W i został usunięty a pochwały zostały ,a co do pracownika roku to kpiny hahha

Weronika

@biuro, z tego forum nie są usuwane negatywne komentarze. Administrator forum decyduje się na archiwizowanie takich opinii, które są niezgodne z postanowieniami regulaminu bez względu na to, czy są pozytywne czy negatywne. @Oscar, konkurs tego typu, o którym w swoim komentarzu wspomniałeś, zapewne bardziej motywuje i angażuje pracowników do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. Jaką nagrodę oferuje ten pracodawca osobom, które otrzymały tytuł pracownika roku? @Antysystem nie jest tutaj, by statystyki wzrosły tylko dla użytkowników. Swoimi pytaniami chce pomóc im w uzyskaniu większej ilości informacji o pracy w firmie.

Oscar

Gratulacje dla Michała, Basi i Grażyny za wygranie konkursu na pracownika roku! W sumie fajna inicjatywa, kogo ludzie lubią to wybierają, zawsze nagroda wpadnie.

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Edward

Bo są negatywne :)))))))

biuro

Mam pytanko dlaczego kasujecie negatywy

Nikodem

Jakoś pusto, nikt nie wyrzuca pretensji i nie komentuje?

Ale super! :) Chłopaki jesteście świetni!

NIck

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pracującym w firmie życzę wszystkiego najlepszego!:) Bez Was praca byłaby tylko pracą, nie byłoby tej wspaniałej atmosfery, którą tworzycie! Jesteście jedyne i wyjątkowe! ╓─╖╓──╖╓─╖╓────╖╓────╖ ║░║║░╓╜║░║║░╓──╜║░╓──╜ ║░╙╜╓╜░║░║║░╙──╖║░╙──╖ ║░╓╖╙╖░║░║╙──╖░║╙──╖░║ ║░║║░╙╖║░║╓──╜░║╓──╜░║ ╙─╜╙──╜╙─╜╙────╜╙────╜

Jola

Dołączyłam niedawno do firmy, pracuję w biurze. Specjalnie weszłam na to forum, bo wcześniej czytając opinie byłam niepewna co do sytuacji. Natomiast teraz chcę się naprawdę podzielić tym co zastałam. Po pierwsze panuje tutaj naprawdę miła atmosfera. Ludzie są życzliwi i pomagają. Często jest wesoło. Przełożeni zachowują się normalnie, nie doświadczyłam np. publicznego pokazywania kto tu rządzi czy krytykowania, co miałam okazję widzieć w poprzedniej firmie. Zespół jest naprawdę młody i dynamiczny. Ok, jest co robić i dużo rzeczy jest nowych dla mnie, ale czuję się bezpiecznie i ze wsparciem. Dlatego chciałam napisać na ten moment dwa zdania, bo uważam, że warto docenić, to co robi firma, aby pracowało się dobrze. I to pod różnymi względami. Jest czysto i nowocześnie, biura są dobrze wyposażone. Za jakiś czas dam znać co dalej.

Weronika

@anonim, czy Twoje pytanie wynikają z Twojego zainteresowania ubieganiem się o pracę w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.? Jeżeli masz w planach aplikowanie na wybrane przez Ciebie stanowisko w firmie, to proszę Cię o zamieszczenie w tym miejscu informacji o procesie rekrutacyjnym, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział.

Antysystem
@Weronika

na 10 ostatnich postów - 4 od @Weronika (czyli admin GW). Co za nachalne podsycanie wątku przez gowork. Widać, że liczba odwiedzin spada, statystyki się pogarszają i trzeba coś z tym zrobić, bo reklamodawcy będą niezadowoleni, że za mało odwiedzin. To tak informacyjnie dla tych, którzy myślą, że to forum służy czemuś innemu, jak zarabianiu $$$ przez gowork i poświęcają swój czas i energię na pisanie tu postów. ps. do @Weronika - ostatnie pytanie-zdanie jest mega nieskładne: "jeżeli masz w planach aplikowanie....to proszę Cię o zamieszenie informacji o procesie rekrutacyjnym, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział" Co za brednie....

anonim.

Jak wygląda tam praca jako.operstor sklejarki ? Jak atmosfera , zarobki i traktowanie pracownika ?

adam
@anonim.

normalnie, a czego chcesz się dowiedzieć. nie słyszałem żeby potrzebowali operatora sklejarki?

@adam

a zarobki w miarę ? weekendy nadgodziny jak płacone ?

Kogut

praca poniedziałek-piątek, czasami w sobotę, ale to jak więcej pracy. Ogólnie praca normalna, zależy od zlecenia. Są proste i powtarzalne ale też i wymagające. Zależy kogo się ma też na odbieraniu. nadgodziny są płącone rozliczane rocznie. Temat zarobków jest względny, ale nie można narzekac.

Weronika

@adam, rozumiem, że jesteś pracownikiem DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. Na jakim stanowisku pracujesz w firmie i jak długo? Jakim w Twojej ocenie pracodawcą jest ta firma? Twoja opinia posłuży tym użytkownikom, którzy są zainteresowani zatrudnieniem w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.

druk

Witam . Chciałbym zapytać jak wygląda tam praca ma sklejarkach ? Jak.atmosfera ,zarobki , traktowanie ?

zainteresowany

odezwała się do mnie firma rekruterska z oferta pracy w tej firmie. jednak dużo słyszałem o złej kondycji firmy. Podobna firma Logistyczna została sprzedana, a teraz trwają rozmowy z inwetorami na temat sprzedazy drukarni. słyszałem też że drukarnia ma złą sytuację finansową i jest poblokowana u dostawców. mój kumpel pracuje w firmie która produkuje papier i wspominał mi o tym. czy rzeczywiście aż tak jest zła sytuacja w firmie? nie chciałbym ryzykować zmianą pracy dla firmy która jest niestabilna.

Mozajka
@zainteresowany

Pracuje na introligatorni od ponad 3 miesięcy i nie zauważyłam, by firma miała problemy. Nadal szukają pracowników, bo pracy są pełne ręce na każdym stanowisku. Dają na strat umowę o prace. Nie słyszałam, by coś miał być nie tak, szczególnie, że nigdy jeszcze nie miałam problemu z wypłatą.

ciucha
@Mozajka

A co to za praca? Rozmyślam nad zmianą na coś, co nie będzie dla mnie problemem od samego początku, a o drukarni udało mi się znaleźć wiele pozytywnych opinii.

Mozajka
@ciucha

Ja zajmuje się przycinaniem kartonów takich co są w sklepach na promocjach często. Przycina się nożykiem elektrycznym. Ale trzeba mieć trochę zdolności manualne. Praca nie jest trudna. Przechodzisz szkolenie. Pracujemy na trzy zmiany, ale mi to akurat nie przeszkadza. No i masz umowę o prace na start. Opinie są różne, ale ja mogę polecić, bo jestem bardzo zadowolona.

Lucjan
@ciucha

A wiecie czy nadal poszukują?

Pinkas
@Lucjan

Ja bym najzwyczajniej w świecie tam zadzwonił i się dowiedział, zanim ktoś zgarnie stanowisko sprzed nosa.

anty
@Mozajka

nożykiem elektrycznym większych głupot nie czytałem :) praca kobiet polega na sklejaniu elementów standu ( taki regał z tektury ) odbieranie półproduktów z maszyn , zliczanie sztuk etc

Pracuje w Drukarni już ponad 3 miesiące i jestem zadowolona. Na strat otrzymałam umowę o pracę. Teraz mam ją przedłużoną. Praca na introligatorni nie jest trudna, przechodzisz pełne szkolenie. Ale nie da się ukryć, że mozolna. Ale to już nie wina pracodawcy. Pracuję na trzy zmiany, grafik zawsze na czas. Tak samo jak wynagrodzenie. Polecam!

Anty
@Monika

i tu widać że lejesz wodę , praca w drukarni odbywa się na cztery zmiany a co do grafiku to się zmienia z tygodnia na tydzień w zależności od produkcji

Weronika

@Mozajka, to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. Napisałaś, że Twoje obowiązki nie są trudne i pracujesz w trybie trzyzmianowym. Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia? Jest to praca w oparciu o umowę o pracę czy zlecenie? Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają złożenie CV do tej firmy.

Weronika

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko księgowego/owej. Osoba zainteresowana tą pracą będzie mogła liczyć na m.in. stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju. Czy na takich stanowiskach łatwo w tej firmie o awans? Czy pracodawca dofinansowuje swoim pracownikom kursy podnoszące kwalifikacje? Jaka atmosfera towarzyszy wykonywaniu codziennych obowiązków?

Turkuć podjadek

Ebane ukraińskie byd#o nawet szczać nie potrafi tylko wali po deskach klozetowych . Im to firma jakoś bez problemu płaci za 250+h miesięcznie mimo że głównie nic nie robią. Swojemu pracownikowi za to wolą kłody pod nogi postawić niż zwiększyć wydajność poprzez podwyżki czy płatne nadgodziny...

@Turkuć podjadek

Ja pracuje od pół roku i jestem zadowolona. Moi znajomi również. Praca jak każda praca nie jest łatwa, ale jak ktoś chce pracować i się wykazuje to szefostwo to na pewno docenia. Początkowo stawka to 2 tysiące i umowa o prace. Firma też organizuje szkolenia by pracownicy się rozwijali na swoich stanowiskach. Ja jestem zadowolona.

Jan
@Monika

A wiecie może czy nadal jest tam prowadzona rekrutacja? Nie ukrywam, że szukam pracy a nie mam zbyt dużego doświadczenia.

@Jan

No widzę, że szkolenia nadal się odbywają więc chyba nadal przyjmują nowych pracowników. Jeśli nadal poszukujesz pracy to może zadzwoń do sekretariatu i zapytaj. Tam na pewno udzielą Ci informacji gdzie wysłać dokumenty aplikacyjne. Ja sobie chwale, co prawda praca na zmiany, ale i do tego da radę się przyzwyczaić.

Robert
@Monika

Ja też jestem zadowolony. Pierwsza umowa to umowa na okres próbny 3 miesiące oraz 2000 tysiące brutto. Praca nie jest trudna ani męcząca. Nie ma co narzekać. Atmosfera również miła.

Fifi

Pracuję na wózkach, jestem bardzo zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.