Opinie o Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce w Józefów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce w Józefów

Jaki jest styl zarządzania w Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce?

Rambo Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Niby pomoże a to wielka ściema. Kasę wpłacasz a on chce jeszcze i jeszcze i jeszcze . Pot człowiek zostaje z niczym. A zwrot pieniędzy nie ma czegoś takiego

Niteczka

Długi Prezesa Fundacji Pana Ryszarda Sawy są powszechnie dostępne w internecie

Tajemnicza
@Niteczka

Właśnie pan Ryszard Sawa chciał mnie naciągnąć na koszta pożyczki dobrze że sprawdzilam w bazach. Uważajcie

Ja 010788 Nowy wpis
@Tajemnicza

Witam Panie Ryszard .......naprawdę przestrzegam do kwoty 30 tys .ubezpieczenie miało wynosić 890zl Glupi zapłaciłem bo zależało mi na szybkim otrzymaniu przelewu ,później dodatkowo 1250zl po raz raz kolejny naiwnie zapłaciłem później 1890zl też zapłaciłem i jeszcze na koniec po kilkunastu moich zapytaniach czy otrzymam gotówkę jeszcze dopiecie całego planu opłata ostateczna 2890 gdzie jeszcze rzekomo bank sparebank email wysłał że tak to ostateczna opłata w 100 % no i co bedniejszy zostałem o podane kwoty I jak poprosiłem o zwrot kosztów to stwierdził pań Ryszard z Bankiem sparebank że zwrot potrwa 1 miesiąc ale jeszcze trzeba opłatę wnieść aby otrzymać zwrot .bezczelny typ .proszę o pomoc jak można odzyskać te pieniądze? Za takich typów powinni się wziąć nasi rządzący i policja.bezkarni nic tylko wystawić ogłoszenie że pomogę w trudnej sytuacji pożyczając pieniadze i czekać aż konto będzie pękało w szwach.

7564 Nowy wpis
@Ja 010788

Prezes Fundacji R. Sawa nie oddaje pieniędzy klientom już od ponad 25lat! tyle w temacie..

Niteczka

Prezes Fundacji Pan Ryszard Sawa niby dobrze życzy przedsiębiorcom a ma wiele długów i procesów w toku: (usunięte przez administratora)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnienie osobę do utrzymania porządku
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce - Józefów

Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce
  • Leśna 10A
    05-420 Józefów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042