Opinie o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. w Wiązowna

Jerzyk

Ja właśnie jestem po rozmowie rekrutacyjnej, naprawde jestem pozytywnie zaskoczony, wygląda na to że lada dzień zaczynam pracę!

Helkaa

Niewiem moi drodzy skąd takie napięcie się wzieło... czy naprawde same neagtywne osoby komentują tuaj? Ja osobiście pracuję w firmie od 2013r. i cenie sobie ich jako pracodawace.

Alicja

Co by kto nie mówił, czy to pracownik niskiego czy wysokiego szebla - ważne jest aby podchodzić do tematu sumiennie :)

Jarus 2

Jak się zwolniło całą starą, dobrą kadrę to nic dziwnego że tyle reklamacji... W firmie średnia wieku poniżej 30 lat... więcej jest studentów i ludzi bez doświadczenia, którzy pracują po godzinach, bo nie wiedzą co to znaczy dobry pracodawca. Reklamacje są bo ludzie są przeciążeni pracą...

Technolog produkcji

Rozmowa rekrutacyjna przebiegała zmyślą o pozyskaniu pracownika za jak najmniejsze pieniądze.

Czy jestem pracoholikiem? Czy zgodzi się Pan na zostawanie po godzinach bez płacenia za nadgodziny?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Lysy z brazzers

Gdyby nie ci "partacze" to zamiast 700 tys zł reklamacji byłoby 7mln....

@Lysy z brazzers

hmm a możesz podać swoje stanowisko w pracy? bo zastanawiam się że chyba jesteś jakimś wysokopostawionym człowiekiem w firmie skoro masz dostęp do takich informacji ... Tylko że człowiek na wysokim stanowisku raczej by swojej firmy nie oczerniał także coś mi tu się nie zgadza.

@Tomek

a po 7 - gdyby nie partacze to reklamacje były by incydentalne żadko spotykane :)

aga
@Tomek

rzadko jeśli już;)nie czepiaj się "partaczy", ale lepiej przejrzyj słownik ortograficzny

Biały murzyn
@Tomek

Takie rzeczy wie 90% pracowników. Jeśli ta informacja to coś nowego dla ciebie to coś słabo żyjesz firmą...

Jaruś 2

hehe... pamiętam jak nawet dyrektor latał po produkcji z paleciakiem, a elita z produkcji siedziała i pierdziała w stołki!!! taka hierarchia w firmie

Kitor
@Jaruś 2

No i w sumie nic śmiesznego... Analizując takie wypowiedzi dochodzę tylko do wniosku że wszelkie negatywne wypowiedzi są od partaczy...

Nie wiem skąd te pozytywne opinie na temat firmy. To co się dzieje na Introligatornii to żenada. Brakuje ludzi do pracy, wszystko oddawane jest do kooperacji bo nikt nie chce pracować w firmie za psie pieniądze. firma zaczęła zatrudniać ukraińców bo nie ma komu pracować. Nawet ludzi z biura wysyłają na produkcję żeby tylko dotrzymać terminów.

Robik
@pracownik

Sam sobie kolego odpisałeś że brakuje ludzi do pracy, i dlatego firma zaczeła zatrudniać ukrainców. Myślę także że człowiek idąc do jakiejkolwiek pracy powinien chociaż w małym stopniu zainteresował się tym co bedzie robił, i dobrze przemyslał swoją kandydature na dane stanowisko. Oczywiście rozumiem ludzi którzy szukają informacji na temat przyszłego pracodawcy w internecie, lecz niestety bardzo często wszelkiego rodzaju strony są zalane żalem oraz pretensją pracowników którzy ukrywają się pod nickami i tak naprawde nie wiadomo czy nie są jakimiś zwykłymi partaczami. Także dodam od siebie że warto spróbować wysłać cv - w sumie nic się nie straci...

pracownik intoligatorni

nie piszcie, że zero dźwigania... bo taki stand wraz z dodatkami to niekiedy nawet kilkanaście kilo waży, a takich standów ileś trzeba spakować. same streczujemy palety, bo chłopaki ich nie ruszą dopóki nie są super stabilne. nieraz trafi się dżentelmen i pomoże, ale to zależy od dnia. nowi przychodzą? gdzie i kiedy- może jedna osoba na 2-3 miesiące przyjdzie, a braki kadrowe są kolosalne. tragicznie to nie jest, ale z tym ze jest super to nie przesadzajmy. ogólnie zadowoleni to Ci z góry, a niezadowoleni to z produkcji

Już teraz wiem ,że firma pisze TU pozytywne koment

Zanim przyjęłam sie do pracy przeglądałam TO forum i czytając negatywne opinie myślałam ,że to jakieś trolle złośliwce.skupiłam sie na pozytywnych opiniach i dlatego jestem TU....i powiem Wam chętnym niedługo TU pobędę.Na introligatorni - lekka praca fizyczna? ???Przyjeżdzą jedna paleta z płachtami jakiś wydriuków.Zapewniam wyższa od każdego musisz to wszystko zdjąć ,powydzierać,aziąć sobie inna pustą paletę na bok i z tej całej góry jednej palety obrobione rzeczy ukladać na drugą,dżwigać po nie bierzesz po jednej rzeczy.Takich palet jest kilka.Nie możesz na chwilkę stanąć,bo już Cię widzą na kamerze i zwracja uwagę. Teraz już wiem,że zarzut przedstawiony TU kiedyś,że ktoś z firmy pisze p[ozytywne komentarze jest prawdziwy,a powiedz ,gdzie Ty pracujesz? na introligatorni? dlaczego jak jest tak fajnie to wielu ludzi brakuje? Dofinanasowania, do wypoczynku czy bony świataczne w tak duzych firmach to w 99% REGUŁA.

Kamila
@Już teraz wiem ,że firma pisze TU pozytywne koment

To idź do firmy, która Ci to wszystko oferuje, chyba nikt na siłę cię tu nie trzyma? skoro jeszcze tu pracujesz to widocznie nie jest jednak tak łatwo znaleźć taką prace jak ta tutaj. Zamiast psuc ludziom nastroje zajmij się lepiej robotą. Jak taka atmosferę robisz w brygadzie to wspołczuje tym którzy z Toba pracują. – jeśli tu rzeczywiście pracujesz. Kiedyś trzeba bylo sobie przyciagać paletę samemu ale teraz podwozi ja i zabiera wozkowy, wiec nie bardzo wiem o czym piszesz a że trzeba zbierać i oczyszczać arkusze z palety to chyba normalne bo na tym tez polega ta praca, ale to tektura nie blacha.. i nie bardzo wiem dlaczego na forum maja pisać tu tylko ci niezadowoleni, bylam w bardzo trudnej sytuacji jak tu przyszłam i dzięki tej pracy mogłam sobie spokojnie wszystko ogarnąć i dlatego jeszcze tu długo mam nadzieje popracuje.

@Kamila

Szukać pracy? A czy coś o tym pisałem? Raczej nie... na siłę nikt nie trzyma bo warunki są do zaakceptowania, Choć od 6 lat nic się nie zmieniło w warunkach na jakich pracuję i właśnie to jest jeden z problemów jakie mają pracownicy. Staż i doświadczenie jakie zyska się w firmie nie przekłada się na to co w nagrodę za wysiłki firma oddaje pracownikom.

Lujogluszacz

Jeśli nie potraficie sobie w Google znaleźć dojazdu do drukarni to nie składajcie papierów. Półglówków tam nie trzeba.... Firma ma minimum socjalu właśnie w postaci integracji, wigilii i paczki na święta. Owoców nie liczę bo to już żenujące. Firma szczyci się nowoczesnością i dbaniem o pracowników. Bull shit nic więcej... Sknery w zarządzie. Ludzi potrzebują nawet na dorabianie na pół etatu lub weekendowo i dają większą stawkę za h jak mają kobiety na intro. Śmiech na sali. Blokada intelektualna nie pozwala im pomyśleć by dać platne nadgodziny. Dzięki temu będą ludzie zadowoleni, Zlecenia zrobione w terminach i mniejszy problem z chetnymi do pracy.

to nieprawda
@Lujogluszacz

Powyższy komentarz również tyczy się twojej odpowiedzi, Lujogluszacz.

On

Żenujące jest to ,że firma o tak ugruntowanej pozycji na rynku nie jest w stanie pokusić się o jakiś ,,socjal ,, dla pracowników.Owoce w poniedziałek to ŻENADA.,gdzie dofinansowanie chociazby do kolonii dla dzieci ,czy do urlopów pracowniczych? Praca na introligatorni to bardzo cięzka praca fizyczna.Szefostwo tak działa nie dajac chociażby ,,kapki,, premii czy chocby jakiś bon na święta,że niedługo mało kto tam przyjdzie do pracy.....wiecej sie ludzi zwalnia.

to nieprawda
@On

To Ciekawe z tego co piszesz, bo ludzie, ktorzy przychodzą nowi do pracy, chwalą sobie firmę. I coraz więcej ludzi przychodzi nowych. A ostatnio to widać ze i wracają do firmy starzy ci co kiedyś odeszli. Wynagrodzenie na czas, dobra może to nie są jakies kokosy ale ta praca na introligatorni recznej też nie jest jakoś specjalnie ciężka fizycznie , zero dźwigania, głownie prace manualne i to też nie jakaś monotonia tylko co chwila coś innego się robi. Wiele pań tam pracują kupe lat. Warunki dobre, kierownicy do ludzi dobre podejście maja. Owoce to nie socjal tylko chyba raczej poczęstunek. Innym to się podoba jak ci nie pasuje to nie jedz będzie więcej dla innych. Nie zadowolisz wszystkich jak widać. Przez takich jak ty to szefostwo nie będzie chciało robic nowych rzeczy bo i tak sie znajdzie zawsze niezadowolony jakiś co to wszystko krytykuje. Ciekawe która firma płaci urlopowe i te sprawy. Ludzie wczasy pod gruszą? to mój ojciec miał w fabryce w Radomiu, ale ta splajtowała i ludzie na bruk poszli. a Nadgodziny to może i płacą inni tylko szkoda że pod stołem. A tu to chociaż jak zachorujesz to wiesz że masz chorobowe w całości płacone i możesz spokojnie chorować bo wiesz ze masz gdzie wracać.

@to nieprawda

Chorobowe i płacenie na czas to obowiązek pracodawcy a nie zaszczyt dla pracowników. Jakbym chciał dymac na półczarno to bym tu nie pracował i widziałbym na co się zgadzam omijając prawo... Firma chwali się wszystkim co to nie ellert. Ale tak jak wyżej ktoś napisał ogranicza się do minimum w dawaniu przywilejów pracownikom . Wykorzystuje też luki prawne z nadgodzinami. A to co kantuje w papierach to już grubsza sprawa. Każdy to choć trochę znał poprzednią kadrową wie o co chodzi...

Kamila
@Xnxx

Nikt nie mówi, że to zaszczyt. Ale za to jest wiele miejsc gdzie nie ma nawet tego, także naprawdę powody do narzekań są wyssane z palca.

@Kamila

Każde miejsce gdzie się omija prawo (płaca pod stołem itp) nie powinno mieć miejsca i nie ma co porównywać takich firm z ellertem... Atmosfera ze współpracownikami a to co uważa i pokazuje "elita" zarządzająca to także całkiem inna sprawa. Ludzi prawie nie przybywa i każdy wie że są problemy z przyjęciem nowych pracowników bo naprawdę start w firmie jest już niemal taki sam jak najniższa krajowa... Ludzie zarządzający zapierają się rekoma i nogami by jak najmniej dać pracownikowi od firmy. Wystarczy się spytać o kupno podstawowych narzędzi czy cokolwiek co może pomóc w produkcji a kosztuje więcej niż 5 zł. Daniel W. zapłacze się że firmy na to nie stać. Ale dupala firmówką za firmowe paliwko to każdy z nich chce wozić czy ma 2 km czy 20 do pracy.

więc
@On

W takim razie musisz się zwolnić. P.S. Dopłaty do koloni i wczasów były w innej epoce - tzw. KOMUNIE

Monia
@więc

To nieprawda.Takie rzeczy jak dopłaty do kolonii dla dzieci,czy dofinansowaniwe urlopu tzw. ,wczasy pod gruszą,, czy tez bony na święta ,choć do wyboru jedna z tych ,,dobroci,, są nadal.Kto tego nie miał i jest białym wyrobnikiem to mysli ,że to sprawa z zamierzchłej epoki.

poinformowany

Odpowiem na ostatnie pytania. Dodatek za pracę w nocy jest zgodny z kodeksem pracy i wynosi 20% najniższej krajowej. Pomocnik introligatora to standardowa nazwa stanowiska jakie otrzymują pracownice introligatorni. Dojazd od strony Otwocka jedziemy szosą lubelską , mijamy miejscowość Radiówek, zjeżdżamy w ulicę nadrzeczną i za 500 metrów jest po prawej stronie firma Ellert. Stawka na początek to 2200 maksymalnie 2400 brutto podwyżek firma zasadniczo nie przewiduje ( słowa menadżera ) i ciężko otrzymać jakąkolwiek. Nie ma wczasów pod gruszą ani żadnych innych dofinansowań, pakiet socjalny ogranicza się do imprezy integracyjnej raz w roku, Wigilii firmowej i paczki słodyczy na święta ( wartość ok 50 - 70 złotych ) W wrazi innych pytań chętnie służę pomocą. TM

werk
@poinformowany

Moja kolezanka sie zatrudniła teraz na dnisch i dostała podstawę 2150 brutto ,a Ty piszesz 2200 -2400 brutto to znaczna rożnica .Od czego to zależy?

@poinformowany

Troszkę to wszystko zabrzmiało tak oschle... Przecież są różne akcje z rozdawaniem owoców dla pracowników czy konkursy dla ich dzieciaków... Mimo wszystko jest pokazana jakaś tam troska o zatrudnionych, pracowałam w miejscach gdzie nie było tego wcale.

ona

Czy ktoś wie czy dofinansowują na przykład kolonie dla dziecka albo czy jest tzw.dofinansowanie ,,wczasów pod gruszą,, ?

@ona

nie ma nic takiego

@ona

No ale nie ma też co mówić, bo są jakieś różne akcje dla rodzin czy dzieciaków. Są te paczki na święta, ostatnio był jakiś konkurs z rysunkami dla najmłodszych, jakby nie patrzeć to nie jest tak, że szefostwo ma gdzieś pracowników i ich rodziny.

zet

i jeszcze pytanie przepraszam ..czy w Ellercie pracuje sie w niedzielę ? i w związku z tym czy też niedziela jest dodatkowo wynagradzana?Dziekuję za odpowiedż

viki

tak jest dodatek za pracę w nocy

zet

Czy jest tam dodatek za pracę nocną?

Asia

Napiszcie proszę jak dojechać do drukarni z Otwocka? Ze skrzyzowania na światłach z Otwocka skręcić w prawo z w Lubelską ? czy przejechać to skrzyżowanie na wprost do wiązowny? Dziekuję

Krystyna

Co tam się dzieje w drukarni ? Jakiś czas temu ( 4 mce) składałam cv na pomocnika introligatora .Było cicho..a tu dzisiaj dzwoni do mnie Pani mówiąc ,że owszem na to stanowisko nie ma przyjęć ,ale do prac ręcznych na introligatorni jest.Były jakies zwolnienia czy cóś?? Ktoś coś wie? a wogóle ile się zarabia na tej introligatorni ?jak tam jest / Ktoś coś wie? Dziękuję za odpowiedż.

@Krystyna

Krystyna cały czas są braki na intro więc szukają ludzi. Nie jest to jakaś bardzo ciężka robota, jeśli aktualnie szukasz pracy to myślę, że ok. Na początek masz chyba 1800, ale z umową o pracę i świadczeniami zdrowotnymi od początku no i po jakimś tam okresie podwyżką

@Werka

ale 1800 na rekę czy brutto?

@Krystyna

a po jakim czasie mozna liczyć na podwyżkę jesli się pracuje bez zastrzeżeń? Przepraszam ,że tak duzo pytań ,ale chcialam się zorientować?

@Werka

a po jakim czasie mozna liczyć na podwyżkę jesli się pracuje bez zastrzeżeń? Przepraszam ,że tak duzo pytam

viki
@Krystyna

na rękę 1800 zł i nie ma dodatku za pracę w weekendy. podwyżki są zazwyczaj wtedy gdy podwyżki są ogólnie w firmie, dla konkretnych osób to rzadkość, chyba że jesteś operatorem, a zwykli pracownicy introligatorni muszą cierpliwie czekać. jak masz szczęście to możesz dostać za pół roku, jak pecha to za parę lat, a że obecnie mamy korzystne czasy dla pracowników to może nie trzeba będzie długo czekać

Netto oczywiście :)

@Krystyna

To zależy od działu w jakim pracujesz, jak długo pracujesz i jak ma się sytuacja finansowa firmy :P Ale podwyżkę dostać można- wiem z własnego doświadczenia :)

głosie rozsądku, napisałeś dokładnie to co ja wyżej :) Innymi słowami, ale sprowadza się do tego samego. Nie spodziewałam się, że ktoś mi zarzuci, że wcale nie pracuję tam gdzie jestem w załodze już od dobrych kilku miesięcy :) pozdrawiam

głos rozsądku

Ludzie co za głupoty wypisujecie widać że nie pracujecie na produkcji a jedynie próbujecie poprawić opinie o firmie w necie. Pracę kobiet możną podzielić na dwie grupy , praca operatorki maszyny są to proste maszyny do podawania kleju taśmy etc i prace ręczne , ręczne sklejanie klejem gorącym, składanie elementów standu ( taki tekturowy regał ) sortowanie i dobieranie arkuszy z maszyn. Praca jest czterozmianowa czyli dochodzą prace w soboty i niedziele w zależności jak wypadnie w grafiku

Zostaw merytoryczną opinię o DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. - Wiązowna

• Jak się pracuje w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DRUKARNIA ELLERT SP. Z O.O.