Opinie o Herzog Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Herzog Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Herzog Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herzog Sp. z o.o. w Krapkowice

Poszkodowany

Pracowałem w lipcu w firmie Herzog Katastrofa Nie można uzyskac kontaktu z kierownictwem firmy tylko z pracownikiem oddziału i tylko on i za jego pośrednictwem załatwine są wszelkie formalności Moze ktoś zana adres ,tel.do kierownictwa firmy Proszę o pomoc

żeremi dż.

@tomek wejdź na ich stronę internetową, przecież tam jest całe mnóstwo aktualnych ogłoszeń i rekrutacji

tomek

Zgadzam się z tym co piszesz w 100% w rzeczywistości tak jest wysłali nas z kolegą do Włoch okazało się że klient nie rozliczył się z firmą i trzeba było wracać do dom nikt nie powiedział nic o zwrocie kosztów następny przykład kolega poszedł na L4 a następnego dnia dostał wypowiedzenie. Po za tym obciążją pracowników za pobyt na kwaterze w soboty czy był na kwaterze czy nie to i tak 25 euro w plecy a po drugie wracaj 800 km do domu na dwa dni. Ten kolega który został zwolniony za L4 opowiadał że przeprowadzali się co cztery dni tak Firma załatwia kwatery.LUDZIE UWAŻAJCIE NA FIRMĘ HERZOG I FIRMĘ KTÓRA Z NIĄ WSPÓŁPRACUJE Z GERLIZ O NAZWIE SACHSE.SZUKAJCIE LEPSZYCH FIRM.Pozdrawiam Tomek

Blob

Wiem od znajomych ze firma we Wrocławiu istnieje tylko pracownicy rezygnują bardzo szybko ponieważ nie wytrzymują presji w pracy. A jeżeli juz tego oddziału nie ma to niech firma na swojej nowoczesnej i przejrzystej stronie uaktualni dane kontaktowe.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Herzog Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy

Odział we Wrocławiu istniał tylko pracownicy długo nie wytrzymują presji i odchodzą. Jeśli oddział nie istnieje to niech firma na swojej nowoczesnej i przejrzystej stronie uaktualni dane kontaktowe.

Witam, Czy ta firma w ogóle istnieje? Jakiś już czas temu próbowałem dodzwonić się do biura we Wrocławiu. Nic. Zero odpowiedzi. Ok. Mało tego. Pojechałem tam i co???? I nic. To jakaś ściema. Firma nie istnieje!!!!!!!! Proszę aby ktoś sprawdził. Bo to jedna wielka ściema. Na karkonoskiej nie ma żadnej Herzog. Czy ktoś mógłby zająć się to sprawą????

Zgadzam się w 100%.

A mogę zapytać w jakiej miejscowości pracowałaś?

A jak można się z Tobą skontaktować? Mam kilka pytań.

baart

nie polecam tej firmy! niewykwalifikowanych pracowników wysyła do prac, wracają po 2-3 dniach pracy z końca niemczech oraz autrii. nie oddają pieniedzy. Miałem taką sytuację ze pojechałem na 2 dni do pracy do Bonn. koszty przejazdu, samochodu musiałem pokryć sam, nie dostałem nic nawet złotówki! ta firma to porażka, nie polecam!!!! praca na kilka dni lub ewentualnie tygodni i do domu.

michał

Dorzucę trochę swoich pytań do Ciebie mixi, pula się trochę powiększy i mam nadzieję, że ktoś kompetentny i rozeznany jakoś nam pomoże i oświeci nas trochę- a mianowicie, jeśli skorzystałbym z jakiejś oferty zgromadzonej i zaoferowanej przez agencje pracy herzog to jak by mnie zatrudnili to pobierają dla siebie procent ode mnie czy od mojego potencjalnego pracodawcy ? no i w jakiej kwocie to jest

mixi

a czy skorzystanie z pośrednictwa agencji cos kosztuje,co zyskuję dodając swoją aplikację do bazy danych Herzog Sp Z.o.o? Jeżeli wykonuję zlecenie w innym miejscu, ale umowę mam podpisaną z Agencją, to kto wypłaca moje wynagrodzenie? Jaki rodzaj umowy zawierany jest pomiędzy agencją a pracownikiem?

tomek315ln

Witam,chciałbym za miesiac sprobowac przez ta agencje wyjechac jako spawacz 141,311 czy ktos tam pracuje w takiej dziedzinie? Bylbym wdzieczy za jakies informacje

tomek315ln

batus250

Witam. Pracuje tutaj już prawie pół roku i nie miałem żadnych problemów . Faktycznie może ciężko jest się tutaj dostać, jak do większości takich firm ponieważ jest mnóstwo chętnych, ale jak już się uda i wyrobisz sobie dobrą opinię to zawsze znajdzie się jakaś oferta.

rommy

nie sądzę, aby akurat firmą która miała przyjmować do pracy miał być Herzog. Oni są agencją, a praca jest w innej firmie

elektryk

Witam, czy już pracujesz? Też jestem elektrykiem. Mam ofertę pracy z innej firmy - sprawdzonej (pewnej) i szukam drugiej osoby do wyjazdu. Napisz też skąd jesteś.

siwek

witam, otrzymałem ofertę pracy jako elektryk prze te biuro i chciałbym nawiązać jakiś kontakt z innym elektrykiem pracującym przez te biuro. Mam kilka pytań. paw.kro@o2.pl

zbh

Witam , Pracowałem ponad rok za pośrednictwem tego biura i wiem ze jak ktos nie marudzi to zawsze bedzie beee, jak jakos nie moge narzekać na wspołprace jak i kontakt z Panem Herzogiem wyplata ok , mieszkania ok, praca rowniez ok chyba ze ktos niechce pracowac i nie zna niemieckiego a jedzie samotnie-to rzeczywiscie jest ciezko wtedy.

Witam. w zeszłym roku pracowałem dl tej firmy w okolicach Monachium i wszystko było w porządku wypłata dieta i mieszkanie wiec nie moge nic złego na nich powiedzieć.Teraz mam zamiar do nich wrócić po tym jak zrobiłem prawo jazdy :)

gosc

Ja sie zastanawiam nad skorzystaniem z oferty tej firmy,zarejestrowalam sie,oddzwoniono do mnie i poproszono o przyslanie dokumentow.wacham sie.jestem kobieta. naprawde nie ma co korzystac z ich uslug? jak wyglada cala ich procedura jesli chodzi o prace? mozecie sie podzielic informacjami?mozna sie wycofac bez konsekwencji gdy np praca oferowana przez nich nie bedzie odpowiadac? boje sie dlatego pytam.nie ukrywam,ze potrzebuje pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Herzog Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Herzog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herzog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Herzog Sp. z o.o.