Opinie o Herzog Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Herzog Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Herzog Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herzog Sp. z o.o. w Krapkowice

Andrzej k

Ogólnie to przepracowalem miesiąc (usunięte przez administratora) do momentu wyjazdu wszystko super, słodko i wogole, potem nie odbiera telefonów, jak pojawił się problem z wypłatą to wmawia że człowiek się zgodził na stawkę (usunięte przez administratora)

Ryszowy z tworkowa

Powiem jedno firma to dno i tyle najpierw obiecują potem się coś dzieje i zwalniają a po chwili zaś dzwonią z propozycja bo im ludzi brak. Dno i tyle

Edison

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w biurze Herzog oddział w Koszalinie , rozmowa przeprowadzona z krótkim kontaktem audio przez Skypa z kierownikiem, poza tym rozmowa przeprowadzona przez pracownika. Potem zaproszenie na bezpłatny dzień próbny, po którym nie wiadomo czy i kiedy będzie podjęta decyzja, co dalej. Na dniu próbnym (usunięte przez administratora)może przyjdzie, może nie. Wszystko zależy od (usunięte przez administratora), którego się nie widzi na oczy- bez tego decyzja o ewentualnym zatrudnieniu zapada w oparciu o niewiadome zasady. Nie liczy się nawet, że ktoś ma świetne kwalifikacje i doświadczenie...W rezultacie, przygoda z tą firmą skończyła się na rozmowie kwalifikacyjnej, nie stawiłem się na dzień próbn(usunięte przez administratora)

Nieznajomy

Nie polecam. Co tydzień problem z mieszkaniem. W krapkowicach nikt niewie o co chodzi i o was nie pamięta.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Herzog Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Darek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Zadowolony Tomek

Do Paulina: Tak, wystarczy wysłać listę z godzinami za zeszły tydzien, bez kombinacji i zaliczka na drugi dzien na koncie. Wyplaty pewnie ma każdy inne, ja jestem zadowolony, płacą mi kwaterę, wypłata zawsze punktualnie na koncie, w zeszłym miesiącu dostalem też urlaubsgeld. Teraz jestem dwa tygodnie na urlopie, który był zaakceptowany już na wiosne. Warunkiem było tylko to że uzbieram tyle dni urlopowych i nadgodzin żeby starczylo. Firma w ktorej pracuje tez się zgodzila. Ta firma w której jestem też jest ze mnie i z kolegów bardzo zadowolona i chca od Herzoga jeszcze kilku dodatkowych pracownikow od sierpnia. Jak widzę co się z tymi ludzmi dzieje to pozostaje się tylko modlic ze przyjada jakies normalne osoby, chetne do pracy, a nie cwani oszusci.

Paulina

@Zadowolony Tomek Rozumiem, że aby dostać zaliczkę, musiałeś dostarczyć listę z godzinami, tak? Dobrze to rozumiem? W takim razie, czy mógłbyś napisać konkretnie na jakich warunkach zatrudnia firma Herzog? Co oferują oni swoim pracownikom? Napisz o tym, proszę, będę Ci wdzięczna.

Zadowolony Tomek

A ja radziłbym żeby kazdy sam na właśnej skórze się przekonał jak się pracuje w Firmie Herzog. Ja zaryzykowałem, pomimo tych wszystkich lepszych i gorszych opinii. Ja uważam że to jest naprawdę dobra, wiarygodna i rzetelna firma. Wszystko jest tak jak obiecują. Ja zaliczki dostawalem zawsze, jednak warunkiem bylo to ze wczesniej doslalem liste godzin za poprzedzajacy tydzien. Oni maja swoje zasady, ktorych się trzymaja i nie widze w tym nic dziwnego. Zatrudniajac tyle ludzi na raz trzeba miec to jakos uregulowane bo niektorzy dzisiejsi pracownicy staja na glowie zeby oszukac lub wyzyskac swojego pracodawce. Kolega z ktorym pracowalem taki wlasnie byl. Szkoda ze tu sa takie negatywne opinie, bo wiele ludzi sie nimi NIE POTRZEBNIE ZRAŻA. Nadmienie ze moja opinia jest wiarygodna bo wyjezdzam przez ta firme juz od kilku lat i znam tez wiele zadowolonych osob zarowno z mojej rodziny i nie tylko. Szkoda ze malo takich osob loguje sie na tym forum i wypowiada, bo na pewno byloby wiecej pozytywnych opinii. Ale przeciez oni pracuja i nie maja czasu zeby uczstniczyc w takich wypowiedziach.

Bardzo Szczery

Ne polecam tej firmy a w szczególności pana Michała bajkopisarz do potęgi siedzi tam tylko by werbować nas (usunięte przez administratora) i zaliczki 5 tygodni załatwia nie mówiąc już że od dłuższego czasu chcemy zmienić tutejsza firme bo mają co drugi tydzień krótki tydzień obiecał o zmianie a teraz nawet od nas nie odbiera nawet niby takie super biuro w Raciborzu też nie odbierają a tu nam firma za to jak pada deszcz urlop nam zabiera i rozpisuje czy to jest normalne?Musimy zjechać bo to jest paranoja czy nad tymi bajkopisarzami jest jeszcze jakies kierownictwo albo to wolnoamerykanka i liczy się tylko kasa za łeb?nie polecam tego bi ura szkoda kasy i zdrowia podejrzewam że nie jeden się tam przewiózł

Zastraszany

Powiem jedno firma mnie całkiem pozywtywnie zaskoczyła, ale teraz niestety nie moge o niej powiedzieć zadnego dobrego slowa gdyż gdy odchodząc z tej firmy ponieważ dostałem lepsza ofertę pracy dałem aktualnie wypowiedzenie i próbują na chama mnie zwolnić bo niby będę miał jakieś kłopoty jak się nie zgodzą szybciej rozwiązać umowy za porozumieniem stron. Uznali tez ze łamie regulamin w którym jest „”niby” napisane ze niewolno rozmawiać z nikim o swojej decyzji zmiany firmy, lecz tego w regulamine nie moge się doszukać. Najwyraźniej probuja mnie nastraszyć. I w takich sytuacjach jak ta to grożą ze zostanę ukarany grzywna za powiedzenie ze zmieniam prace na lepsza kwota 800€

Krzychu

Połowa moich znajomych pracuje w tej firmie i wypowiadają się pozytywnie, są zadowoleni z warunkow pracy oraz z pieniedzy jakie mogą zarobić. Wiekszosc pracuje tam już bardzo długo, pobudowali domy, wymienili samochody na lepsze. Dobrze im sie wiedzie, lepiej niz ludziom pracujacym w pl. Sam chcialem wyjechac przez tą firme, ale nie znam w ogóle niemieckiego i się nie udalo.

Paulina

@Pozytywnie zaskoczony, tak, chodziło mi o kwestię umowy, etc. - dziękuję za rozbudowaną odpowiedź. @Firma Sachse to super agencja, rozumiem, że też pracujesz za pośrednictwem Herzog. Czy ten pracodawca stwarza dobre warunki na rozwój zawodowy? @Prawdziwa opinia, długo pracowałeś w tej firmie? Co możesz napisać o kwestii warunków oferowanych przez tego pracodawcę? @Olek, a czy w umowie zawarte są wszelkie kwestie, które poruszasz, jak na przykład właśnie możliwość zmiany zakwaterowania i tak dalej? @Za granice tylko z Herzogiem, planujesz dłużej związać się z tym pracodawcą? Czy nie ma problemu na przykład z wzięciem urlopu?

Za granice tylko z Herzogiem

Pani z Filii w Koszalinie zadzwoniła do mnie z ofertą pracy dla dwóch osób. Niestety nie miałem żadnego kolegi, z którym mógłbym pojechać. To nie był problem, bo na drugi dzień dostałem telefon że i druga osoba z pobliskiego miasta się znalazła. Na początku miałem obawy, jednak już podczas wspólnej podróży do Monachium wiedziałem, że z nowym kolegą będzie mi się dobrze pracować. i że zna się na pracy. I miałem rację, bo od kwietnia zeszłego roku pracujemy bez przerwy w jednej firmie. Nie ważne czy zima, czy święta, czy dłuższy urlop. Z wystarczającą liczbą dni urlopowych mam i ciągłość umowy. Na kwaterę złego słowa nie powiem, internet, osobna łazienka, dostęp do kuchni. Praca nie jest dla leniuchów, każdy dobry fachowiec wie, że żeby zapracować sobie na taką renomę trzeba też pokazać swoje umiejętności. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy, pieniędzy i rzetelności, na które w Firmie Herzog można liczyć. POLECAM

Olek

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy. Bywały takie sytuacje , że dojechałem na miejsce i nie było dla nas noclegu. Na własną rękę musieliśmy przenocować . Mieliśmy zwrot kasy, ale samo podejście pracowników firmy którzy w niedzielę wieczorem nie odbierają telefonów - bez komentarza. W momencie kiedy kończy się zlecenie dostajesz do podpisania porozumienie o rozwiązaniu umowy o pracę ( z dnia na dzień ). Tak było przed świetami wielkanocnymi w ubiegłym roku , przed świętami w grudniu również. Urlop musisz wykorzystać wtedy kiedy nie maja dla Ciebe zlecenia a jak Ci nie wystarcza urlopu to porozumienie o rozwiązaniu. I nowa umowa jak już maja zlecenie dla Ciebie. O zmianę zakwaterowania dowiadujesz się w ostatniej chwili . Czyli np w miesiącu miałem 5 różnych kwater. Pokoje 3 a nawet 4 osobowe. Na ostatniej kwaterze brak wifi. Za to odliczają blisko 1/2 diety. Traktują pracowników różnie. Znajomym nie wręczają porozumień a innym tak.... Gdziny też nie zawsze się zgadzają. Tylko na prośby pracownika przysyłają LOHN . Pracowałem w 2 innych agencjach i ta jest naprawdę nieporównywalnie najgorsza. Szkoda , że w tamtych nie mieli zleceń dla mojej grupy zawodowej . Ogólnie zanim Podpiszecie umowę z Herzog zastanówcie się kilka razy. Kara umowna jest w umówię i wynosi 1000 euro tak jak napisał ktoś w opinii poniżej .

Prawdziwa opinia

Byłem pracownikiem tej Firmy i chętnie wyjadę z nimi znów i do Austrii i do Niemiec, jakbyście mieli jakieś oferty to proszę o informacje!! Wszystko w jak najlepszym porządku, rzetelna i wiarygodna Firma.

Pozytywnie zaskoczony

Jestem elektrykiem i w takim zawodzie mam ciągłość zatrudnienia przez agencje Herzog. Firma dała mi mieszkanie, za które nie płacę, warunki są dobre, mogę korzystać z kuchni, internet itp tez jest. Paulina co masz na myśli pisząc formalności? Od wysłania pełnej dokumentacji zadzwonili do mnie z ofertą w przeciągu kilku dni, a umowe podpisałem w Krapkowicach. Gdyby nie pytania które zadawałem, trwałoby to max 15 minut. Ale ja zawsze lubie o wszystko wypytac zanim wyjade do pracy. W herzogu dostalem wszystkie odpowiedzi i nawet na pierwszy wyjazd jechalem ze 100% pewnością powodzenia.

Firma Sachse to super agencja
@Pozytywnie zaskoczony

Zgadzam się z powyższym!

100% racja

Paulina

@Obiektywny, Twój nick zobowiązuje ;) Napisz proszę coś więcej - dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie? Twoja opinia może być bardzo ważna dla osób chcących podjąć zatrudnienie poprzez Herzog Sp Z.o.o, ale musi posiadać nieco więcej konkretów, bo w tym momencie nie mówi zbyt wiele. @Pozytywnie zaskoczony, w jakim charakterze pracujesz? Czy załatwianie formalności trwało długo? Czy firma zapewnia na przykład mieszkanie?

Pozytywnie zaskoczony

Dzień dobry, pomimo różnorodnych opinii na tym forum zdecydowałem się na wyjazd przez Herzoga do Austrii i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony! Bardzo polecam tą agencję, warto z nią nawiązać współpracę. Zlecenia są na długo, wypłata na czas. Agencja Herzog jest najlepsza w polsce jeżeli chodzi o zlecenia zagraniczne.

Mati

Polecam agencję herzog! Praca jest cały czas, wypłata z każdym rokiem idzie do góry. Zawsze jak coś obiecają to dotrzymują słowa. Miły kontakt z pracownikami firmy. Każdy wyjazd dobrze zorganizowany.

Zostaw merytoryczną opinię o Herzog Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Herzog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herzog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Herzog Sp. z o.o.