Hako Technology

Chałupy

Opinie o Hako Technology

Iwona

@Poszukujacy czy aplikowałeś może do firmy Hako Technology na stanowisko magazyniera? A może byłeś już na rozmowie? Jeśli tak to czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne.

Poszukujacy

Poszukują magazynier-logistyka.... Zna ktoś temat? Warto tam iść?

Iwona

@Nowy czy pracujesz w Hako Technology? Co powiesz o warunkach pracy i atmosferze w firmie? @Recepcjonistka ;) dziękujemy za opinię na temat firmy. Aktualnie firma poszukuje na stanowisko Magazynier, czy ktoś chętny , aby aplikować?

Iwona

@pani z recepcji piszesz, że firma zapewnia przyzwoite warunki pracy i stabilną pracę. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o plusach pracy właśnie w Hako Technology? Jeśli chodzi o stabilność. Dużo w firmie jest osób z wieloletnim stażem pracy?

Recepcjonistka ;)
@Iwona 29.06.2017 09:52

a jak rozumiesz wieloletni staż pracy? Za czasów mojej mamy to było 20 lat, za moich 10. Ja mówię o stabilności - czyli nikt nie czycha na twoje miejsce pracy, nie ma obawy zwolnień z powodu redukcji etatów, wczasy pod gruszą, premia wakacyjna, premia na koniec roku. Przyzwoita stawka godzinowa. Jeśli ktoś z tej firmy odchodzi, to dlatego, że a) wyjeżdza spawać do Norwegii za światowe pieniądze, b) idzie do znajomego za najniższą krajową +lewizna, bo na rękę dostanie więcej (pradawne podania głoszą, że kiedyś ktoś tak dostał), c) odchodzi, bo jest totalnym leserem, ale serio totalnym, i nikt nie przedłużył mu umowy, bo wszystko ma swoje granice. Jak w każdej firmie są też sprawy, do których można się przyczepić, ale gorzkie żale sąsiadów, że geodeta zataił, gdzie im dom stawia, zaczepki o plac zabaw za unijne pieniądze, gdzie w ciągu 4 lat widziałam 2 razy bawiące się dzieci - reszta to owszem dzieci, ale takie wieczne, po 40-tce z piwosmoczkiem w dłoni, to jest już przesada. Koniunktura w kraju jest taka, że proponują wiecznie niezadowolonym sąsiadom rozważenie pomówieia nas o produkcję broni masowego rażenia dla Niemców (w końcu niemiecki właściciel), nasłanie Macierewicza i powołanie komisji śledczej dotyczącej śmierdzącego azotu ;)

Mieszkaniec

O tych rajdowcach już szkoda nawet wspominac.. Jak nie jakąś czerwoną bemwi rozklekotana ze ja słuchać koło stacji Orlenu to wpada jakis wariat vw vento czerwonym niczym driftujaca beema co ma 800km żenada po prostu... I wciskanie gazu w podłogę i lecą jeden za drugim niczym rakiety w rosji..

Bohater hako

Firma extra pracownicy zarabiają tysiace! A wy pegerusy było się budować na innych łąkach!

Myśliwy

Panie "MIESZKANIEC"..... A czy to nie twoja dziewczyna wyczuła nieprzyjemny zapach w twym bolidzie z reniferem na masce???

Mieszkaniec

Witam, od kilku lat mieszkam w Chałupach, od może roku "wybudowali" parking na którym toczy się istna wojna między pracownikami - mieszkańcami. Ciągłe nalepianie naklejek w kształcie męskiego przyrodzenia na szybę, wylewanie dziwnych substancji na samochody, wieczny hałas. Większość pracowników istne buraki co drugie słowo podczas, gdy na placu zabaw (może 15m od firmy) bawią się małe dzieci w wieku szkolnym to Kur... Chu... Ja Pier... itp itd. do posesji firmy prowadzi krótki odcinek drogi wewnętrznej od drogi głównej, gdzie pracownicy próbują sprawdzić swoich sił rozpędzając się do "super szybkich prędkości" swoimi pordzewiałymi gulfami3, czy Hundami , gdzie również bawią się dzieci. Nie wspomnę już o nocach, gdzie napełniają azot do butli, hałas nieziemski, smród również, ale to się dzieje raz w miesiącu więc da się wytrzymać. Od niedawna powiększają teren, niszcząc drogę gruntową która prowadzi do posesji mieszkańców, wieczny kurz, pył z niej osiada na samochodach, trzeba co 2-gi dzień jeździć myć samochód, 20-razy udało im się "naprawić" ową drogę wysypując na niej gruz i metalowe siatki, oraz gwoździe i inne przedmioty ( 2 razy złapałem gumę jadąc przez tą drogę). Byliśmy już "rozmawiać" w sprawie pracowników z dyrektorem, lecz niestety "miał ważne spotkania", Pani z recepcji obiecała się zając sprawą niszczonych samochodów, lecz sprawa wycichła tłumacząc się, że "Firma nie odpowiada za pracowników którzy opuszczają teren zakładu i mogą robić co chcą", "Monitoring nagle nagrywa po kilka dni i nie są w stanie zidentyfikować sprawców" także GORĄCO NIE POLECAM!

pani z recepcji
@Mieszkaniec 15.05.2017 12:53

Jak czytam o tym smrodzie przy napełnianiu butli azotem, to się zastanawiam, jak autor komentarza roku skończył podstawówkę. Od razu widać, że to bezczelne kłamstwa z zakresu "przeziębiłem się, bo okna w samolocie były otwarte". Ale trzeba przyznać, chłopak wenę ma. Dodać trzeba, że skarży się na wojnę o miejsca parkingowe między mieszkańcami i pracownikami na PRYWATNYM PARKINGU FIRMY. Swoją drogą przykre: wybudować dom, szukać parkingu po sąsiadach i być tak rozczarowany lokalizacją swojego bądź co bądź nowego domu. Wracając do meritum: znajdźcie w Koszalinie inną firmę, dającą równie przyzwoite warunki zatrudnienia i podobnie stabilną pracę. Różnica między tą firmą, a innymi gdzie jest dobrze, póki nas tam nie ma, jest wtedy, gdy idziesz do banku i pani w okienku nie pyta, jak chcesz spłacić ten kredyt.

Nowy
@Mieszkaniec 15.05.2017 12:53

Merytoryczna ocena warunków pracy i płacy ww. firmy. Firma nie inwestuje źle, rozbudowuje hale źle, a potem płacz, bo nie ma pracy. Człowieku zbuduj sobie szałas w lesie, zrobisz wiele dobrego dla społeczeństwa.

Iwona

@Krisczy w ostatnim czasie zmieniła się sytuacja w Hako Technology? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego na co mogą liczyć pracownicy firmy. Czy praca dalej jest dla Ciebie tak stresująca? Co wpływało na to, że tak się w pracy czułeś?

Miś

Jesli chodzi o koszalin to muszę powiedzieć, że generalnei Hako Technology to jestem zdecydowanie zdania, że należy dać im szanse, nie wiem o co chodzi że to hardcore i że brakuje czegokolwiek, no dla mnie to jakaś paranoja tak się wypowiadac o ludziach

Kris

Generalnie firma pełen hardcore, jeśli ktoś chce się nabawić zawału serca tudzież innych dolegliwości, bądź jak komuś brakuje kortyzonu we krwi, to szczerze polecam. Ciągły stres i praca w ciągłym strachu, "żeby nie popełnić błędu" - bo po premii. Istna dżungla.

Reklama

Firma Hako jakaś masakra zatrudniają Ludzi na jakieś umowy zlecenie niech sobie sami robią na taką umowę wielka Firma Niemiecka a umowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] syf i nic więcej płaca jest tragiczna dla spawaczy 15 zł brutto to jakaś pomyłka totalna nie spadają Hako Chałupy Zachodniopomorskie wielki syf

pracujący w grupie HAKO

Cały holding HAKO to jedna wielka porażka. Firma w firmie. To jest gorsze niż EBOLA... Cieszy mnie tylko to że Niemcy też mają "stresa"...

były pracownik

To jest firma?!!! ( usunięte przez administratora ) !! Pracowników traktuje się jak nic. Atmosfera to ciągły stres i bez przerwy nerwy. Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Każdy kto pójdzie, to na pewno będzie żałował!!!

psi

nie wiem jak u innych jako spawacz na czarnej na start masz 15brutto warunki tragedia dzungla (usunięte przez administratora)

gość

firma syf

gość

Kto to pisał??? Czy zatrudnili jakiegoś pracownika od fikcji???

Słowa kojarzące się z Hako Technology solidna, profesjonalna, rozwojowa, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako wporządku . Atmosfera i ludzie tam pracujący są super. Najbardziej podobało mi się w Hako Technology: Atmosfera i współpracownicy Najbardziej nie podobało mi się w Hako Technology zakaz palenia na terenie zakładu.

Zostaw opinię o Hako Technology - Chałupy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hako Technology