Hako Technology

Opinie o Hako Technology

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.
Informujemy, iż zarówno my, jak i zespół administratora serwisu GoWork.pl uważnie obserwujemy wkład Państwa  na wątku Naszej firmy.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.

W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu i Polskiego prawa, co może skutkować odpowiedzialnością karną i/lub prawną. Mając na uwadze ciężką pracę całego zespołu nie możemy przyglądać się temu bezczynnie.

Dążymy, aby to miejsce stanowiło przestrzeń do kulturalnej i merytorycznej dyskusji.

W przypadku pytań zachęcamy do pozostawienia go na forum, lub kontaktu : sekretariat@hakotech.pl

Mam pytanie do osób, co znają realia pracy jako Technik Serwisu. Bo tu piszą w ofercie, no że praca zarówno u klienta na miejscu, jak i w warsztacie. A jak to się rozkłada mniej więcej? Dajcie znać, czy częściej jest się na miejscu czy w rozjazdach, i jaki rejon obejmuje praca.

Terwer

Szczerze polecam aby firma założyła kamery na stołówce zamawiasz jedzenie odciągają ci z wypłaty a tego jedzenia nie otrzymujesz ponieważ ktoś je (usunięte przez administratora)i pracownik zostaje bez obiadu fajnie by było gdyby firma zajęła się takimi rzeczami :)

Franciszek
@Terwer

Naprawdę? Ktoś odbiera twoje zamówienie i zjada? Ile odciągają z wypłaty za obiady? Są współfinansowane czy pracownik ponosi pełne koszty?

Nike
@Franciszek

Czy to prawda że średnio w firmie zarabia się 8 tys netto

Bartosz
@Nike

Średnio tak , kierownik 11 ty 5 więc średnio 8. Jeszcze możesz zrobić ponad 100 nadgodzin to też średnio 8 zrobisz

No właśnie ją pracy szukam więc chętnie się dowiem czy to serio tyle nadgodzin się tu robi? Soboty też czy nie? No i w ogóle to ile sama podstawa wynosi?

Nike Nowy wpis
@Bartosz

100 nadgodzin? Mozna tyle w miesiacu?

@Bartosz

Ale podajesz ważne rzeczy - wysokość zarobków, a nie piszesz, czy brutto, czy na rękę. O te 5 tysięcy pytam teraz.

Bartosz Nowy wpis

A co chcesz wiedzieć? Na start dostaniesz koło 3800 netto , zrobisz nadgodzin to zarobisz 5 netto,więc tyle co wszędzie

Grzegorz

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy w Hako Technology?

Krzysztof

Czy Hako Technology posiada Ogólne Warunki Sprzedaży? Wraz z współpracującym ze mną klientem z Danii chcielibyśmy rozpocząć współpracę.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hako Technology padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik – konserwator pojazdów.

Czy w firmie Hako Technology występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Spawacz?

Helop

Tak zmianowy. Miesiąc temu jeszcze zwalniali,a teraz szukają nowych.Poleciało z 30 spawaczy. Nie polecam tej firmy

Janusz
@Helop

A mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym systemie zmianowym, tzn. ile jest zmian, w jakich są godzinach i czy pracuje się także w nocy? Wiesz może czym było spowodowane zwolnienie tylu osób, tzn. nie można czuć się tutaj bezpiecznie jeśli chodzi o stabilność pracy?

Ksenia
@Helop

Ci spawacze to byli ludzie z wieloletnim doświadczeniem? Skoro szukają nowych ludzi to opłaca się im szkolić nowozatrudnionych?

Wera
@Ksenia

Nie ma znaczenia czy nowy czy stary I nikt nie patrzy ma koszty szkolenia. Prezes mowi Nie myslec,maszerowac! Wiec nawet jesli sie naucza to mozna ich w kazdej chwili zwolnic

@Wera

Dziwne podjecie. Mało myślacy pracownik raczej nie przysłuży się do sukcesu firmy. Czyli ludzi traktują tyko jak siłę roboczą wykonująca polecenia? Nie ma tu indywidualnego podejścia do pracowników?

Czy Hako Technology ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nikt

Racja firma słabo zarządzana bek odpowiedniej kadry.Każdy ciągnie w swoją stronę.

Do Edyta-tak dokładnie jest.Nie wolno złego słowa/prawdy powiedzieć bo z automatu jest się do odstrzału.

Nowy pracownik

Jestem nowym pracownikiem i bardzo chwale sobie pracę w tej firmie .Miła atmosfera ,koledzy i koleżanki w pracy tworzą team który sprawia że z miłą chęcią przychodzę do pracy każdego dnia .Wynagrodzenie na czas ,świadczenia które mnie satysfakcjonują .Fajne godziny pracy. Szkoda tylko że tego typu portale zamiast służyć pomocą osobą które szukają pracy . Traktowany jest jak bazar ,lub portal plotkarski . I nie wiele się dowiesz . Więc jesli jesteś zainteresowany pracą w Hako Technology ,chcesz pracować i będziesz pracował należycie i uczciwie .Polecam .

Nowy pracownik

Może humanista nie jestem pisarzem tym bardziej .ale Twoja odpowiedź jest porywająca Daje Ci słowo że napewno za jakiś czas podzielę się swoją opinią i spostrzeżeniami . Oczami pracownika ,jeśli to pojęcie rozumiesz. Puki co wypowiadzem się tak ,a nie inaczej . Mam takie prawo .Prawda ?

Aneta
@Nowy pracownik

To super, a o jakim stanowisku konkretnie mówisz? Dostałeś jakieś szkolenie/wdrożenie jako nowa osoba? Czytam sobie warunki na stronie firmy, piszą o krótszym czasie pracy w piątki, konkurencyjnym wynagrodzeniu czy wczasach pod gruszą. Sprawdza się to w praktyce?

Sake

Dokładnie tak jak kolega mówi zapuść korzenie a być może wtedy będziesz mógł się wypowiedzieć na temat atmosfery panującej w firmie ;)

@Aneta

Wiele z tych benefitow jest jeszcze przede mną . Wczasy pod grusza są, musi być urlop wysokości 10 dni w ciągu Dopłaty do posiłków ,zamawiam o jakies wartości z czego część dopłaca Ci firma .Karta multi sportu ,dla Ciebie i bliskich za większą dopłatą .Napewno się opłaca i można się zregenerować.????. Za nadgodziny 50 % ,soboty 100%. Oczywiście na zasadzie możesz ,chcesz nie musisz .Wiadomo jak ktoś chce zarobić i pracować to korzysta , A jak ktoś ma za dużo czasu to plotkuje i marudzi a tym samym psuje atmosferę . I pisze kocopoly ,takie jest moje zdanie . Myślę że pomogłem . Puki co moje stanowisko pozostawie dla siebie . Pracuje mi się na nim dobrze ,a na językach nie chcę być . Dziecinada mnie nie bawi .

Julek
@Nowy pracownik

Wiedze masz marna wiec po co wybiegasz w przyszlosc? Popracuj a sie przekonasz. Szkoda tylko ze nie bedziesz chcial przyznac sie do bledu za jakis czas.

Paulina
@Nowy pracownik

No to spoko, a ile dopłacają za te posiłki i multisport, da się to odczuć w kieszeni? ;) Kilka osób tu pisze, że po czasie nie jest tak kolorowo, ale w sumie nie podają żadnych argumentów. To co panowie, może jakieś konkrety z czym się nie zgadzacie? Chodzi wam o kasę, atmosferę czy o coś innego ;p Bo sama już nie wiem czy warto próbować swoich sił w firmie czy lepiej szukać dalej.

Ben
@Paulina

Podaja argumenty ale komentarze zostaja usuniete Zastraszanie,karanie,(usunięte przez administratora) Poczekaj a zobaczysz

Stary pracownik
@Nowy pracownik

Ale słodzisz. Skoro jest tak jak piszesz to dlaczego nie ma sobót od jakiegoś czasu jeśli są to dla pupili. , piątki kazali brać wolne lub do odróbki. A zarobki obiecują złote góry, później wychodzi jak zawsze żeby zrobić "produktywność" większość nie ma szansy i zarabia mniej niż w biedronce. Kierownicy z łapanki bez pojęcia o robocie tylko donosić potrafią. Chcesz być kierownikiem w hako musisz zacząć od koszenia trawników, takich mają fachowców.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników.

BenNeb

Uważajcie na tą firme. Zwalniają wszystkich po kolei. W ostatnim czasie poleciało z 40 osób. Pracownicy są traktowani jak śmiecie . Takie to kierownictwo uważa się za nadludzi.

@BenNeb

Potwierdzam powyższą opinie o pracodawcy. Rano wszystko jest dobrze bez problemów później tego samego dania redukcja etatu

Kacper
@BenNeb

Potwierdzam. Brak szacunku wobec pracownika. Pan Prezes tylko dba o swój interes. Wciska i obiecuje bajki pracownikom i tyle w temacie. Omijać tą firmę !

Ktosia

Cześć, chciałabym sie zatrudnić w tej firmie, moglibyście mi odpowiedzieć na jakich stanowiskach robią kobiety? Czy przyuczają i są szkolenia wdrażające na dane stanowisko :) Dzięki wielkie!

Przyszły pracownik

Poszukują konstruktora narzędziowego. Powiększają zespół czy duża rotacja jest? Jak jest w dziale konstrukcji?

Witam, a miało być tak pięknie. Zabieranie premii, zmuszanie do pracy w dni ustawowo wolne i soboty to norma. Jak na razie to nie widać żadnych zmian ku lepszemu jak to było zapowiedziane od czasów " dobrej zmiany". Kiedy ten cyrk się skończy?

Kolelole

Kto zmusza do pracy w soboty czy święta? Wszystkie takie dni są dla chętnych:)

@Kolelole

soboty zawsze tutaj są dostępne? jeśli tak to ciekawa bym była jak konkretnie płatne i czy faktycznie sporo osób mimo wszystko się ich podejmuje

Kolelole

Zwalniają jak popadnie. A uzasadnienie dlaczego śmiechu warte

Kosmonauta

Jedna wielka porażka. Kierownictwo uważa się za niewiadomo kogo, ludzi mają za nic :)

Witam, niech wszyscy się dobrze zastanowią przed podjęciem pracy w ht. Od pewnego czasu jest coraz gorzej, nie są dotrzymywane warunki finansowe na które się uzgadniania, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.

Julia

a napiszesz coś więcej na ten temat? z czego może to wynikać, chodzi o stawkę na umowie?

Operator

Możesz powiedzieć jaka jest stawka pracując jako operator frezarki CNC?

Elżbieta

Kierownik spawalni ma szansę na umowę na czas nieokreślony tam? Widziałam ogłoszenie, ale zależy mi na stabilnej pracy i chciałam dopytać, jak ta sytuacja wygląda u was.

Yyy
@Elżbieta

Trzymaj sie z daleka Omijaj szerokim lukiem

Natalia
@Yyy

Ale dlaczego? Chodzi o te stosunki między ludźmi, czy o zarobki? Mój facet jest spawaczem, tu głównie o kasę chodzi, ze względu na ten cały kryzys musi zmienić pracę na lepiej opłacalną. Ile dostanie jako spawacz?

Bol
@Natalia

Ponizanie,donosicielstwo,(usunięte przez administratora)itd

Witam, gdzie znajdę ofertę pracy na stanowisko kierownika spawalni w Hako Technology?

@Zainteresowany

Nie ma takiej rekrutacji

Witold

Byłaby fajna firma gdyby zarządzały nią osoby które mają szacunek do ludzi a nie podludzie bez wychowania Pozdrawiam.

Bobi
@Witold

Spawacz? ????

Witold
@Bobi

Tak

@Witold

na jakiej podstawie tak zgadł od razu? to na tym stanowisku jest tu najgorzej? to na którym byłoby potencjalnie najlepiej w razie czego?

Firma krzak

Nie przychodzisz do pracy (usunięte przez administratora).11 to masz obcięte 100 zł premii zenada

Firma drzewo
@Firma krzak

Pisz kierownik malarni będzie wiadomo o co chodzi, imię i nazwisko beda usuwane.

Polak
@Firma krzak

11.11 pracowac nie wolno

Zostaw merytoryczną opinię o Hako Technology - Świeszyno

• Jak się pracuje w Hako Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Hako Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hako Technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hako Technology