Hako Technology

Opinie o Hako Technology

Witold

Byłaby fajna firma gdyby zarządzały nią osoby które mają szacunek do ludzi a nie podludzie bez wychowania Pozdrawiam.

Bobi
@Witold

Spawacz? ????

Witold
@Bobi

Tak

Julia
@Witold

na jakiej podstawie tak zgadł od razu? to na tym stanowisku jest tu najgorzej? to na którym byłoby potencjalnie najlepiej w razie czego?

Firma krzak

Nie przychodzisz do pracy (usunięte przez administratora).11 to masz obcięte 100 zł premii zenada

Firma drzewo
@Firma krzak

Pisz kierownik malarni będzie wiadomo o co chodzi, imię i nazwisko beda usuwane.

Polak
@Firma krzak

11.11 pracowac nie wolno

Neutralny

Polecam tą firmę dbają o pracownika jedyny minus to że dają zarobić tylko swoim kolegą osoby nowe które wykazują się dobrymi umiejętnościami na samym początku nie mają szans na robienie nadgodzin itd

Wodzu
@Neutralny

I tak to wyglada az do samej gory

Tyson
@Neutralny

A kristi i kitka szukaja pracy.prawda? Tak dobrze jest?

@Neutralny

To nadgodziny są dodatkowo płatne? Dają setki czy kasa niewiele wyższa niż normalna stawka?

@Neutralny

Hej jestem zainteresowany ofertą pracy w Hako jak możesz napisz jak to tam wszystko wygląda jaka atmosfera jakie godziny pracy jakie dodatkowe benefity no i jakie stawki dzięki pozdrawiam

Przyjaciel Tomusia

Petarda

Elżbieta
@Przyjaciel Tomusia

Praca czy coś innego? Powiedz No więcej o co chodzi

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hako Technology padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik – konserwator pojazdów.
Champion Champion 2 zł

Nie macie co robić ?

Byla

Co słychać w Hako kto został kto odszedł kto rządzi,?

Jbl

No grubo jest

Zofia

A co się dzieje ?

Supply chain manager
@Jbl

No ja nic o tym nie wiem.

Była
@Jbl

Co się dzieje personalnie ktoś został jescze . Dario naprawił już systuacje hihi

alineos

Niebawem to wszystko się skończy.

Opinia

Mike nigdy nie będzie miał tyle charyzmy co były kierownik który ogarniał cała firmę sam

BvB
@Opinia

Mike nie,ale Kristi da rade :)

Ozon

W radiu tak ładnie wszystko opisane. Kto przyjdzie to się zdziwi. A co do avansu. Ze możliwy. To nie kłamali. Buhaha

$

Co tam się dzieje to niezły szał. Ale kiedyś to się skończy.

Ferdek
@$

A Co z Andrzejem Zwolnili go? O Co chodzi Pewnie zielony ludek go nie lubil Jak na ryby to astra na jamno

Bandziorek
@$

Miejmy nadzieję bo to się w głowie nie mieści.

Lupa
@Bandziorek

My nie Mamy roboty a firma z bielic spawa nasze detale. To ciekawe

Hahaha
@Ferdek

Taaak, zwolnili jednego z lepszych pracowników. W głowie się to nie mieści...

Ben Sherman

Zdecydowanie nie polecam.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Hako Technology na stanowisko Spawacz? Pojawiło się 18 lipca na GoWork.pl. Planujecie na nie aplikować?

Z firmy chce odejsc 10 osob Wiecie dlaczego? Co sie dzieje?

kix

Witam wszystkich na jakie zarobki można liczyć na poczatku przygody ze spawaniem czarnej ?

Worek
@kix

Nie wiem czy chcesz takiej przygody

@Worek

Cooo? :D Co masz na myśli? Zdradź co się za tym kryje, brzmi źle :D

KO
@Adam

Nie warto...

Byla

Hej , co się dzieje żadnej aktywności na forum

Byla

Spokojnie to wszystko przeminie. Wrócą czasy konpetencji

Donald

Taa A co to konpetencja?

Spawacz

Wszystko już powiedziane Brygadzisci zdegradowani Proces gnilny trwa

Byla

Jak tam .'Dario' jest jeszcze?

Dario
@Byla

Jest i ponoć sprawa Twoich komentarzy jest na policji, IP zgłoszone. Spodziewaj się wizyty służb. Daleko od Hako chyba nie będą musieli jechać? :)

Była
@Dario

I czekam i czekam a służb nimi ,To muszę sana zgłosić ? No niestety Polska I Polacy to taki fajny kraj gdzie ani Moskwa ani Bruksela ani berlin a tym bardziej ktoś taki jak 'd' nas nie zastraszy Może kiedyś za Herrn Tuska tak było.

Marco

Logistyka? Jest tam jeden asior

Przyjaciel

Jeden co poszedł cały czas pisze ...panie smrodek od złomu ;) ... ciężko co ? Nikt cię nie chce w koszalinie? Ciężko pracę znaleźć... przykro nam z tego powodu .

Przyjaciel

Były k. Logistyki i paczka ... ale się rozpisujecie :) żenada

Ciekawy

Jak sie pracuje w hako? Warto sie zglosic z cv.?

?

Co to znaczy? Podobno warto iść do jakiegoś krystiana. Prawda.?

eciepecie
@?

to fakt. ostatni sprawiedliwy.

Wujek
@?

Tak Tylko patrz mu na ręce bo #szczerość# to jego słaba strona

Tstas
@Ciekawy

Pewnie! Do kristianexa! Szczery, uczciwy i na wszyyyyyystkim się zna. PS. Jak dobrze mu (usunięte przez administratora) to pożyczy ci samochód.

Harry

Jak umiesz dobrze spawać to można dobrze zarobić, ale nadgodziny to podstawa trzeba ze 40 zrobić. To wtedy zarobisz

@Harry

Do czasu Pan Dariusz nie może tak płacić. Teraz płaci bo chce nas utrzymac na miejscu. No i kilku ludzi odeszło. Strach jest bo nie wiadomo czy nie zabiora ze soba innych

@Harry

Hej widzę że tam pracujesz, mam możliwość dostania się na montaż, jak to tam wygląda, jaka kasa, czy nadgodziny są obowiązkowe:-) pracy się nie boje ale zarobić dobrze też bym chciał:-)

@Nowy

Kierownik to (usunięte przez administratora) Jego szef też. Każdy następny również. Zastanów się dobrze..

Zostaw merytoryczną opinię o Hako Technology - Świeszyno

• Jak się pracuje w Hako Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Hako Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hako Technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hako Technology