Hako Technology

Opinie o Hako Technology

Dyrektor był ale się zmył. Po co pytać? Każdego może to spotkać. Wzzne ze praca jest. Nadgodziny,super Nadgodziny, ekstra Nadgodziny itd. Pracować. Nie pytać.

abb
@123

chciałbym wiedzieć , rzetelna odpowiedź nic więcej

Klb
@123

Co spotkać? że go wywalili bo chodził i się na niczym nie znał. Pozer. Takich ludzi nie potrzeba. Każdy odetchną

Tomato

Pomidor

Agata

Hako Technology Sp. z o.o. została założona w 1997 r. i jest częścią jednej z największych grup przemysłowych w Europie. Hako Group zatrudnia łącznie, na całym świecie, około 2 000 osób, z czego blisko 200 właśnie w Chałupach. Poniżej w linku możecie zerknąc na oferty pracy. https://hakotech.pl/oferty-pracy-2/ Powiedzcie, jakie warunki umowy oferuje firma, i jaka atmosfera panuje w tym miejscu?

Maro

Witam,mam okazję pracy jako spawacz tig,czy ktoś mi coś podpowie?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Hako Technology padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik – konserwator pojazdów.
Llllll

Po co te zmiany szukanie dziury w całym

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Hako Technology?

Yyy

To zależy gdize... I pod kogo podlegasz. Teraz trudno się dowiedzieć kto jest kierownikiem. Ogólnie jest ok. Tylko na malarnie nie idź........

Nikodem Dyzma
@Yyy

Odnośnie tego pseudo-kierownika malarni. Jednym słowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) więcej się nie wypowiadam

Gmo
@Nikodem Dyzma

Nie watro sie wypowiadac Robi co chce bo jest uchem D z Niemiec A nowy szef sie boi nawet po tym co odwinol na zwolnieniu

jj
@Gmo

a co odwinał? czy warto się starać o prcacę?

Farba
@jj

Warto. Na malarni nikt nie narzeka, trzymają ich krótko za mordę ale mają dobrze. Jak masz czym oddychać to na bank dostaniesz fajną stawkę.

Pan Kleks
@jj

Bawił sie w botanika

J
@Pan Kleks

?

Niech ktoś powie co się dzieje w tej firmie??? Za chwilę ostatni z myślących odejdą. Co wtedy??? Czy Ząb wie co robi???

oooll

a jak nowy Kierownik Produkcji ?

Hello kitty
@oooll

Dyrektor! Dyrektor produkcji! Musi najpierw pojac o co tu chodzi. Troche to zajmie... He he

Co myślicie o sytuacji w hako? Gdzie robota?

Fffff

No nie da się ukryć coś zwolniło z robata. Planowanie produkcji kuleje?

Dawid

Dostalem propozycje pracy jako pomocnik spawacza Ktoś powie jak wyglada praca na tym stanowisku i ile na początku można zarobić?

Hajek
@Dawid

Kokosów nie oczekuj. Czasy wyśrubowane. A normę trzeba zrobić. Nawet starzy spawacze często narzekają na zlecenia które dostają.

Kutasigrzmot 968

Byłem pracowałem dostałem pracę jako spawcz stali czarnej bez doswia....a Wszystko było spoko serio jeden z majstrów (Paweł) rowny równy gość Jak i P Stasiu jedyny minus to wynagrodzenie a tak to było okay

Widze ze sie ruszyło, i praca jest. Nadgodziny. Widac że komus zależzy. Kilka osób biega i ogarnia. Dobrze. Żeby jak najdłużej.

Małgorzata
@123

Cześć, jesteś pracownikiem firmy? Piszesz, że się ruszyło więc wnioskuję, że tak i stąd masz informacje. Możesz napisać coś więcej o tych nadgodzinach, o których wspominasz? Zastanawiam się jak są nagradzane.

Kasa
@Małgorzata

Melony dla nas +tłuste premie na swieta+dycha dla zbycha Wszystko platne jak nalezy

Joe

To podaj inicjały...

Jaja

Dobra rada, zawsze, ale to zawsze jeśli się na coś umawiacie najlepiej na piśmie z podpisem.

?
@Jaja

A na kogo uważać? Kto nie jest słowny? Podpowiedz

J
@?

Na portalu nie można używać nazwisk..

Daniel

Witam jakiej można się spodziewać stawki dla operatora tokarki z 5 letnim stażem ?

Mietek

Mam pytanie dotyczące Hako, czy nadal jest tak źle jak tu opisują niektórzy, czy jest sens zatrudnienia w firmie, jestem po rozmowie i odpowiedź jest pozytywna dlatego się zastanawiam czy warto ?

PAN
@Mietek

Warto na start 50zł a palaczki około 25+/-

TWOJ PAN
@PAN

Ukraińcu odłóż alkohol

Żenada jest to że pracownicy którzy pracują po 5 lat nie mają takich stawek jak malarze którzy po dostawali na start po 25zl.. sprawiedliwosci ani docenienia w tej firmie nigdy nie było ani nie ma do teraz.. firma wymaga nadgodzin a w zamian dostaniesz wielkie G... (usunięte przez administratora).

Zielona zaba

Spokojnie podwyżki są od polowy sierpnia przecież ???? a skończą się w połowę maja 2025roku

PAN

Jak dla ciebie 25 zł to dużo to naprawdę jesteś tylko polaczkiem żal i bieda ????

Czerwona landrynka

Wypłaty w tej firmie wyglądają jak gowno po porannej kawie.. Człowiek cały miesiąc tyra jak osiol a dostaje ochlapy.. podwyzki miały być dla wszystkich a dostała pewnie sama sielanka.. żenada.. nie polecam tej firmy, apropo jeszcze kilka miesięcy i ta firma się rozsypie jak ludzie zaczną odchodzić..

maruda

Szukaja kierownika produkcji w firmie wiec stary juz konczy kariere :)

nieznajomy
@maruda

A kto w tej chwili jest kierownikiem produkcji ?

Nicj

Bo wirus to najlepsza wymówka. Za GJ było jak było ale wszyscy mieli pracę i kasę były soboty i nadgodziny

@Nicj

To idź do Jabola, przeciez wiesz gdzie go szukać.

Www

A kto jest kablem w naszej firmie ????

Zdesperowany pracownik

Ogólnie to firma (usunięte przez administratora) i nic więcej.. zero docenienia pracownika cały czas ogień, w dodatku firma posiada nowego bhp-owca ( pomidora) lizusa, zwykłego prostaka ktory zapomniał jak pracował na wiertarkach a teraz chodzi i każdego z ucha strzela do presesa typowy wazeliniarz.. na każdym kroku trzeba na niego uwazac bo się czai jak kot na myszy żeby tylko się podlizac prezesowi.. typowy pomidor

Zostaw merytoryczną opinię o Hako Technology - Świeszyno

• Jak się pracuje w Hako Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Hako Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hako Technology?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hako Technology