Opinie o Herzog Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Herzog Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Herzog Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herzog Sp. z o.o. w Krapkowice

Były pracownik/ 100% wiarygodne info

Witam ponownie Nie wiem z jakiego powodu moja opinia jest ciągle usuwana, gdyż nie naruszam żadnych zasad regulaminu. I żeby ostrzec ludzi wysyłam ponownie swoją poprzednia wypowiedz. PS: bede wklejac ponownie swoją opinie tyle razy ile będzie ona usuwana, i nie tylko na tym portalu. Będę bardzo szczęśliwa jeżeli mój komentarz pomoże tym kto zdecyduję się na prace w firmie Herzog. Jestem byłą pracowniczką biurową „od wewnątrz”, jakiś czas miałam zatrudniać osoby do Austrii i Niemiec i jeżeli mam być szczera i określić firmę jednym słowem to „Dramat”. Na szczęście nie potrafiłam długo okłamywać ludzi o „super warunkach i zarobkach” w tej firmie, postanowiłam że sumienie w życiu jest ważniejsze i świat nie skończył się na tej firmie. Oczywiście że jeżeli znasz bardzo dobrze język Niemiecki, masz wyuczony zawód i doświadczenie, dostaniesz prace w Herzogu, ale czy osoba z takimi umiejscowienie pójdzie pracować do agencji pracy??? Kiedy dzwoniłam do takich osób i proponowałam pracę to bardzo się śmiali jaką stawkę im proponuje. W Herzogu nie można również chorować bo od razu jesteś zwolniony, trzeba posiadać auto, być zawsze mobilnym i zgadzać się na każdą prace nawet na wyjazd około 1000 km. np. do Tyrolu na 2 dni . Bardzo często wysyłali pracownika na 2-3 dni a obiecali minimum na parę miesięcy. Myślę że firma powinna się poważnie zastanowić nad sposobem funkcjonowania i podejściem do pracowników gdyż powyższe komentarze są naprawdę prawdziwe, a te kilka pozytywnych to na pewno napisane przez samą firmę, ponieważ ponad powoła pracowników Herzog nie posiada nawet skrzynki pocztowej do wysyłki dokumentów, a co dopiero obsługa internetu. Oczywiście nie mówię o młodych studentach które mają nadzieje że wyjadą na prace tymczasową za granice ale niestety na chwilę obecną młode pokolenie nie posiada dyplomu takiego jak dekarz, spawacz, stolarz czy hydraulik a Austria czy Niemcy nie zatrudniają bez wyuczonego dyplomu. Traktowanie pracowników wewnętrznych i zewnętrznych w tej firmie jest straszne, jestem pewna że w zoo dużo lepiej traktują zwierząt. Uważam że taka firma nie powinna funkcjonować a osób z podobnym zdaniem jest bardzo dużo. Zwolniłam się z tej firmy natychmiast nie mając żadnej pracy ale na szczecie po 2 tygodniach pracowałam już w innej firmie, dlatego naprawdę czasami warto uwierzyć w siebie. Przed odejściem zapisałam sobie groźne maili kierowane szefostwem firmy do mnie, więc gdyby ktoś chciał „odwdzięczyć” się firmie chętnie się dołączę. Kto ceni sobie odpowiedzialność, sumienność, profesjonalne podejście do pracy, to zdecydowanie odradzam prace w Herzogu.

dj
@Były pracownik/ 100% wiarygodne info

Witam jestem hydraulikiem jakie firmy by Państwo polecili ? przez które warto pojechac na zarobek? p

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy urlop w Herzog Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Misiek Nowy wpis

Pierwszy okres był ok .Wynagrodzenia jak w zegarku z tym że zawsze nie zgadzało się kilka godzin .Każde ustawowo wolne dni z marszu wymeldowanie/zwolnienia z pracy żeby nie daj boże nie zapłacić za święta .Z zaliczkami nie było problemu oczywiście za dodatkową opłatą .(potrąceniem) .Z czasem było coraz gorzej .Firma zaczęła szukać oszczędności tylko nie wiadomo dlaczego kosztem pracowników .Zwłaszcza kwatery .Po ostatnim noclegu zorganizowanym przez firmę w stodole zrezygnowałem.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Herzog Sp. z o.o.?

Pat Nowy wpis

Ta firma to dno, są w stanie oszukać każdego, tak samo ich filia w Raciborzu człowiek który tam pracuje to jakieś nieporozumienie, nie jest w stanie pisać poprawnie a on załatwia ludzia pracę. To nic później ma tych ludzi w (usunięte przez administratora) ważne że kasę wziął, w inny firmach nie będę wymieniać, wszystko jak należy od A do z zgodne z umową u Herzoga dno, z godzin odjęte wypłaty nie policzysz jak się pytasz to mówią że odwonia w tej sprawie, później głuchy telefon. Nie pozdrawiam złodzieji

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Herzog Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Herzog Sp. z o.o.?

Czy firma Herzog Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

anonimowy

Aktualnie pracuje w Herzogu, co do szkoleń ciężko mi się wypowiedzieć. Z tego co wiem są oferowane ale chyba na stanowiskach rekruterskich. Praca ogólnie bardzo fajna, nie mogę narzekać

~co?

Chciałem przesłać aplikację na stanowisko pomocy administracyjno-biurowej. Lista wymagań spora (jakby ktoś się czepiał, mam kwalifikacje), a w zamian: 1439 zł z groszami (3/4 etatu) co na pełny etat daje 1782 zł z groszami. Przecież w jakimś najbardziej ordynarnym call center są wyższe stawki jeśli chodzi o samą podstawę... żenada.

@~co?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli wynagrodzenie Ci nie odpowiadało, mogłeś je przecież negocjować. Piszesz, że masz wszystkie odpowiednie kwalifikacje. Taki pracownik byłby na pewno doceniony przez pracodawcę. Często podstawa wynagrodzenia nie jest wysoka, natomiast premie i inne dodatki to rekompensują. Napisz więcej na temat rozmowy rekrutacyjnej. Zaciekawi to innych użytkowników forum, którzy chcą aplikować.

@Marcin

Ludzi obchodzi podstawa to co mają zagwarantowane a nie jakieś smieszne premie które za byle co może zabrać sobie pracodawca

@~co?

Polecam Ci aplikować teraz do firmy Sachse, bo szukają rekruterów do biura w Koszalinie, Krapkowicach i Raciborzu! zarobki lepsze bo 3010brutto.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Herzog Sp. z o.o.?

bartek

Atmosfera w miejscu pracy dobra, pracowałem tam to wiem. Jeśli wywiązujesz się z powierzonych zadań to wszystko jest w porządku.

Gogol

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi i na jakie stanowiska?

Człowieku
@Gogol

Człowieku, twój tekst z daleka cuchnie na napisany ręką kogoś reprezentującego herzoga... Bo jakbyś był naprawdę mądry to byś sobie sprawdził chociażby poniższe opinie i sprawdził ich stronę internetową, czy wziął telefon do ręki i osobiście przedzwonił... A tak się zaorałeś, bo wiadomo kto siedzi po drugiej stronie :) czyżby portki się komuś paliły w związku z poniższymi komentarzami?

bartek
@Gogol

Firma na bardzo wysokim poziomie. Nie mogę o nich powiedzieć nic złego.

anonimowy

bardzo dobra praca dla rekruterów z językiem niemieckim, ale szukają raczej kogoś z doświadczeniem zawodowym. Pani Aneta Chruszcz jest dość sympatyczną osobą. Firma wiarygodna. polecam. praca w soboty na plus

Dzień dobry, widzę że przyszły mrozy i pracy mniej to ludziom się nudzi i wypisują komentarze pełne jadu i niezgodne z prawdą. Jak już nie ma o co doczepić się u pracowników na zleceniach to można doczepić się nawet pracy w biurze. To jest praca do której trzeba się nadawać, dużo dzwonić i się nigdy nie poddawać. Jako klient biura w krapkowicach wiem to bardzo dobrze bo sam dzwoniłem parę razy do mojego opiekuna w różnych sprawach. Zawsze dostaję fachową i szybką pomoc, a on pracuje tam już kilka lat, więc musi być zadowolony z warunków. Teraz przyszły takie czasy że aby zatrzymać albo zdobyć dobrego pracownika trzeba włożyć w to wiele wysiłku i czasu. Osobiście polecam Firmę Herzog. Jutro jadę tam podpisać umowę, bo w poniedziałek mam wyjazd do Austrii do pracy. Cały zeszły rok przepracowałem w niemczech i sobie chwalę, w Austrii musi być tylko lepiej.

jorg
@Marek

Dzień dobry, skoro chwali sobie Pan pracę elektryka w tej firmie, jestem chętny na wyjazd na roboty do Austrii. Proszę o podanie mi namiarów, bardzo chętnie skorzystam.

Były pracownik.
@Marek

Nie żartuj sobie człowieku ????

Od czego uzależniona jest premia w firmie Herzog Sp. z o.o.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 10 stycznia na GazetaPraca.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Budowlany.

Jaka premia zapomnij człowieku o premii.

Byly pracownik

Pracowalem przez ta agencje dluzszy czas w Austrii. Wyplata na czas, nocleg zawsze zapewniony mozliwosc zjazdu do Polski co weekend. Kontakt z pracownikami biura rowniez zawsze mozliwy ( w razie jakichkolwiek pytan) Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Jezeli ktos jest chetny do pracy ma ja w tej firmie zapewniona jak i rowniez godne wynagrodzenie. Nie spotkalem sie z negatywnymi opiniami wspolpracownikow. Gdybym nie musial zrezygnowac z wyjazdow z powodow rodzinnych myślę iz do dzis bylbym zatrudniony. Firme polecam i bede polecal wszystkim zainteresowanym!

@Byly pracownik

To czemu tam dalej nie pracujesz jak to taka dobra firma?

Brak wypłaty na czas. (usunięte przez administratora)Warunki mieszkaniowe bardzo słabe. Upominać się o ciężko zarobione pieniądze to jest kpina!!!!

Nie polecam nikomu współpracy z ta firmą (usunięte przez administratora) 0 podejścia do pracownika byłam na rozmowie i na dniu próbnym w biurze aż się przeraziłam ze takie coś jeszcze istnieje . Na początek dają(usunięte przez administratora)jakieś (usunięte przez administratora)prowizje które chyba nie istenieja :) wszystko to wyglada jak by chciało a nie mogło .(usunięte przez administratora)

Szukająca pracy
@Anonim

Była Pani tylko na dniu próbnym? Może Pani powiedzieć coś więcej? Dostałam teraz taką samą ofertę i po tych komentarzach naprawdę się zastanawiam...

Ann
@Szukająca pracy

Dostała Pani propozycję dnia próbnego w Krapkowicach czy innej lokalizacji?

Martyna

Ile jest procesów rekrutacji ?

Miałem okazję w ostatnim czasie brać udział w rekrutacji w tej firmie.Dawno nie spotkałem się z takim brakiem profesjonalizmu. Omijajcie szerokim łukiem. To firma nie warta polecenia.

Pedro

Wiecie coś czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Adrian

DOBRY Pracodawca, rzetelne informacje, ciekawe oferty pracy -- w tych kilku słowach mogę w skrócie opisać Firme Herzog. Płacą na czas. Jak sie pracuję to nie ma też problemów. Zgadzam się w 100% z zadowolonym Tomkiem, że od podejścia wiele zależy jak ktoś chce pojechać do pracy i nic nie robić a zarobić, jak się coraz częsciej słyszy, to z montażu wraca nieszcześliwy, pomimo tego że pieniadze się zgadzają. Jak się dobrze pracuje to z Firmą Herzog można pracować z powodzeniem przez kilka dobrych lat z zachowaniem ciągłości.

dominik1537

A Pan ewidentnie nie uważał na języku polskim. Muzg hahahaha mózg.

pablo158

Witam ,czy ktoś może wie czy zatrudniają elektryków bez znajomości języka niemieckiego do Austrii?

Zostaw merytoryczną opinię o Herzog Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Herzog Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Herzog Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Herzog Sp. z o.o.