Herzog Sp Z.o.o

Austria

Opinie o Herzog Sp Z.o.o

Adam

Dzień dobry, pracuję przez firmę Herzog w Austrii już drugi rok. Główną umowę mam od lutego 2015, kilka razy zdarzyła się zmiana budowy to dostawałem tylko aneks, więc zatrudnienie jest BEZ PRZERW. Wiem co mówię bo osobiście tu pracuje. W przeciwieństwie do innych osób na tym forum, którzy najwidoczniej nigdy nie miesi styczności z tą firmą. Zero problemów czy z kwaterą, czy z umową, czy z wypłatami. WSZYSTKO JEST SUPER. W tym czasie wciągnąłem do firmy też kilku znajomych, którzy są również bardzo zadowoleni.

Adrian

Firma Herzog jest super! Polecam każdemu znajomemu

Paulina

Widzę, że zdania na temat jakości kontaktu z Herzog są podzielone. Z czego to może wynikać? To dość dziwna sytuacja, że są osoby, które nie widzą tutaj żadnego problemu, natomiast kolejne bardzo narzekają. Możliwe jest, aby faktycznie ten kontakt ze strony firmy był aż tak różny?

Mati

Pan Krzychu chyba na celu tylko dogryźć firmie, swoją wiadomość z 16.09 skopiował i napisał jeszcze raz 20.09. Osoby, które mają za dużo czasu powinni zająć się pracą, a nie bezpodstawnym i anonimowym oczernianiem innych na forach internetowych. Pani Mariola załatwiła mi super ofertę za granicą, od siedmiu miesięcy pracuję na tym samym zleceniu i dostałem super mieszkanie. Żadne pokoje wieloosobowe tylko porządny apartament z możliwością gotowania. Super FIrma Herzog! Oby tak dalej!

Krzychu

Absolutnie niekompetentna firma długo by pisać napisze z grubsza : Przed podjeciem pracy postawilem warunek ze bede mieszkał sam na kwaterze a nie z kimś . Mariolka z Herzhoga przekazała info. ale zlano sprawe i wcisnli mnie do gropowego pokuju ( który kiedyś był stodołą przerobioną na dom/pokoje do zamieszkania ,w środku śmierdziało psami ) juz po podpisaniu umowy i przyjeżdzie . Od wspołpracownika dowiedzialem sie że jesli bierzesz urlop i łączysz go ze świetem to zwalniają cie na ten okres i dają nową umowę np tydzien pozniej po to by nie płacić za świeta zapewniano mnie że moge normalnie wziąć urlop i nie zostanę zwolniony ale zostałem okłamany (po wypowiedzeniu im umowy przysłali mi zwolnienie za okres świąt z przed miesiąca ot taki myczek ) ok.CI LUDZIE TO OSZUŚCI NIEoODPOWIEDZIALNE KŁAMLIWE SKURW....Y

Andrzej

Jeśli chodzi o firmę (Sachse) to tyle że wypłacalna na czas, diety są, jedyne koszta to przejazd. Panie w biurze wohnung zawsze załatwią, ale nie zawsze jest on odpowiedni i to nie jest wina pracodawcy tylko tego kto wynajmuje. Dlatego trzeba zadzwonić i powiedzieć co jest i wohnung zmieniony.Pracuje przez agencje w Raciborzu. Pan Patryk, bardzo miła i kompetentna osoba, zawsze pomoże i to co mówi zawsze jest zgodne z prawdą. Ludzie godząc się na pracę np za elektryka wiadomo że trzeba mieć jakieś pojęcie, a nie ze pojedziesz na dwa dni i musisz wracać bo pracodawca Cię nie chce. Taka jest prawda. Dużo ludzi wylatuje przez samych siebie. Jeśli chcesz pracować i nie wymyślasz to prace masz cały czas. Jestem wyuczonym kucharzem, a pracowałem już jako pomocnik elektryka czy stolarz, malarz i nikt nie miał problemu bo pokazałem, że mam pojęcie i pracuje do dziś. Jeśli chcesz dostać się z konkretnym zawodem to się dostaniesz, a jak nie masz odpowiedniego to musisz być "złotą rączką" bo inaczej wylatujesz. To jest proste moi mili pracownicy. No i najważniejsze język, jeżeli ledwo dukasz po niemiecku to szukaj pracy w Polsce, a nie pisz później że zostałem wyrzucony.

Maciek

Ja mam kontakt z Panią w Koszalinie, jest zawsze pod telefonem, czasem nawet w weekendy. Dostaję tylko dobre kwatery, praca jest ok, umowy są bez przerw. Brałem urlop już kila razy i nigdy nie zostałem na ten okres zwolniony. Ale dla mnie tak naprawdę najważniejsze jest to że pieniądze są do 15 na koncie. Nie mogę złego słowa powiedzieć.

Krzychu

Absolutnie niekompetentna firma długo by pisać napisze z grubsza : Przed podjeciem pracy postawilem warunek ze bede mieszkał sam na kwaterze a nie z kimś . Mariolka z Herzoga przekazała info. ale ci z Sachse(niemiecka firma matka ) zlali sprawe i wcisnli mnie do gropowego pokuju który kiedyś był stodołą przerobioną na dom/pokoje do zamieszkania ,w środku śmierdziało psami w ogole jakiś koszmar . Od wspołpracownika dowiedzialem sie że jesli bierzesz urlop i łączysz go ze świetem to zwalniają cie na ten okres i dają nową umowę np tydzien pozniej po to by nie płacić za świeta zapewniano mnie że moge normalnie wziąsć urlop i nie zostane zwolniony ale zostałem oklamany .CI LUDZIE TO OSZUŚCI NIEoODPOWIEDZIALNE SKURW....Y

Szczery

Żadne słowo napisane przez Ciebie @Figa nie jest zgodne z prawdą. Cała Twoja wiadomość to jeden wielki żart. Pan Michał z Krapkowic bardzo kompetentny? Oddział w Krapkowicach najlepszym oddziałem tej firmy? Zapytaj dowolnej osoby, która miała styczność z tym oddziałem o odczucia i opinię. Wątpię, żeby ktoś powiedział coś pozytwynego. Biuro w Krapkowicach to po prostu tragedia. Pan Michał strasznie roztrzepany, pracownicy wiele obiecują, co zazwyczaj nie ma nic wspólnego z prawdą, jednym słowem- CHAOS. Zdecydowanie nie polecam i odradzam, szkoda nerwów i zdrowia, można się naprawdę nieźle wkopać z tą firmą.

Paulina

Co prawda, nie pytałam Ciebie konkretnie @Marcin, ale dziękuję bo odpowiedziałeś na moje pytanie. Zakwaterowanie i umowa to dwie najważniejsze rzeczy przed wyjazdem, dlatego dobrze wiedzieć, że w Herzog Sp Z.o.o można liczyć na uczciwość na tym gruncie. Co do innych wpisów, nie zgodzę się, że jest tutaj sama nieprawda, na pewno trzeba dopytać innych co mają na myśli wtedy wiele rzeczy samych się wyjaśnia.

Marcin

Witam, ja pracuję w tej firmie od 2014 roku z kilkoma przerwami, zostałem zatrudniony przez biuro w raciborzu. Pracownicy zawsze dobrze znaja oferty, jest tak jak mowia. Pieniadze sa na czas zgodnie z umowa. Moja jest o prace na czas nieokreslony. Jezeli chodzi o kwatery to zawsze są dobre, a jak cos jest nie tak to firma od razu daje nowa. Warto nawiązac wspolprace z firma Herzog i przekonac sie samemu ze czesto takie fora to tylko same klamstwa

Paulina

Dziękuję @Mateusz! Na pewno dla wyjeżdżających liczy się rodzaj umowy i zakwaterowanie. Często są to dwie rzeczy, na które ludzie najbardziej narzekają więc dobrze byłoby wiedzieć co w tej kwestii Herzog Sp Z.o.o ma do zaoferowania.

FIGA

Myślę , że sporo opinii jest wyssanych z palca , znam osoby pracujące przez tą firmę i są zadowolone . Pan Michał z biura w Krapkowicach to bardzo kompetentny pracownik , w każdej sprawie jest pomocny . Szef firmy jest wyrozumiałym i dobrym szefem . Oddział w Krapkowicach jest najlepszym oddziałem tej firmy . A tak nawiasem - kto chce pracować i jest dobrym pracownikiem to pracuje i sobie chwali .

Mateusz

Niemiecki był sprawdzany w biurze przez krótką rozmowę, trochę słownictwa budowlanego troche normalnego. Paulina jakbyś chciala jeszcze cos wiedziec to chetnie odpowiem. Firme polecam każdemu, kto szuka pracy za granicą

Paulina

@pogromca hadzajow co dokładniej masz na myśli? Możesz rozwinąć swoją myśl i opowiedzieć innym forumowiczom, jak Tobie pracuje się w Herzog?

Pogromca HADZAJOW

Hadzaje powinni robic w polsce!!!!!!

Paulina

@Mateusz czy firma weryfikowała twoją znajomość języków obcych? Jeżeli tak - opowiedz w jaki sposób. To badał bardzo stresujące dla wielu potencjalnych pracowników, konkretne wskazówki zmniejszają stres z tym związany.

Mateusz

Jestem od 4 miesięcy zatrudniony przez Firmę Herzog w Austrii, nie mogę powiedzieć nic złego bo wypłata jest zawsze na czas , zlecenia również a ludzie w biurze zawszę pomogą. Pracodawca godny polecenia !

Marcin

Tak naprawdę to jest kolejny komentarz, bez pokrycia oraz dowodów który ma na celu tylko zaszkodzić firmie Herzog. W Polsce jest to najlepsza agencja pracy.

Nowy

Nie polecam ,kłamią i oszukują ,biuro z Krapkowic facet gada jak najęty,ale na gadaniu i obiecywaniu się kończy !!!! Odradzam zdecydowanie.Lepiej wyjechać z kimś innym !

Piotr

Ja od dwóch lat jestem oddelegowany przez Firmę Herzog do Firmy Sachse. Pracuję przez nich i w Niemczech i w Austrii i nie zamierzam nic zmieniać. Całą zimę miałem pracę, wypłatę dostaję dużo wcześniej niż koledzy z innych firm, czasami jest już drugiego na koncie. Pracownicy w biurach są kompetentni oraz pomocni. Z tego co wiem to firma Herzog oskarżyła to forum w sądzie. Nie wiem skąd złe opinie, ja jestem bardzo zadowolony, firmę polecam wszystkim kolegom, którzy szukają pracy za granicą. Super agencja pracy

Andrzej

Od 3 lat jestem bez przerwy zatrudniony w firmie Herzog , gdy jedna praca się kończy , od razu dostaję propozycję następnej. Jestem bardzo zadowolony, najlepsza agencja pracy w Polsce.

nowy

Prawda jest taka ( nie jestem w żaden sposób powiązany z tą firmą) ale na przestrzeni wielu lat praktyki wiem ze każdy pracodawca jest do bani a Polak zawsze będzie nie zadowolony , taka natura. Nikogo nie bronię ale niech pseudo - fachowcy , lenie , alkusy , cwaniaczki i reszta ciekawych świata ludzi przyzna się że albo zachlali albo przyjechali na wakacje . Spotkałem się już z ludźmi którzy mieli 15 euro na rękę +mieszkanie i płakali że szef im za święta w domu nie zapłacił albo za paliwo, przy czym w umowie nic takiego nie obiecał. Sam byłem kierownikiem za granicą i przysyłali mi specjalistów do pracy, szanowni Państwo ! w czasie jednego roku przez firmę przelało się około 80 osób gdzie stan osobowy to 30 głów myślących . Nie bądźcie zdziwieni szanowni pracownicy że ktoś was zwalnia jak daliście ciała taka jest niestety kolej rzeczy. Mnie tak na marginesie też wylali za rażące nie dopełnienie obowiązku przestrzegania zasad BHP i mogę za to winić tylko siebie .

pablo

herzog krapkowice oszuści nie polecam duzo gadki malo czynów, nie wiezylem w opinie dopuki na własnej skórze nie przetestowałem

Paulina

@Pracownik, próbowałaś się skontaktować w tej sprawie z firmą?

Nie polecam! Byłam umowiona na rozmowe kwalifikacyjną w Poznaniu, przyjeżdżam pod umowiony adres, na wyznaczoną godzinę a tu nikogo nie ma! Żadnej informacji-NIC! Trochę to niepoważne w tych czasach! Szkoda czasu na takich oszustwów!

Zdzichu

Witam, dzisiaj otrzymałem wiadomość z biura herzog, abym wysłał im cv na adres szczecin@herzog.pl . Moje pytanie brzmi jakie obecnie są opinie na temat tej agencji pracy. Nie chciałbym wydawać pieniędzy na wyjazd na 2 dni.. Prosze o szczere opinie !

pracownik miesiaca

tak się trzepie kasę na polakach nikt inny na zachodzie cię nie wykorzysta jak polak polaka a z innych narodowości się z nas śmieją że nie trzymamy się razem. Teraz tego typu agencji jest kilkadziesiąt lecz znaleźć taką na której zależy na pracowniku graniczy z cudem z uwagi iż większość patrzy na zysk i nie ważne czy ty będziesz pracować kilka dni i będziesz miał koszty przejazdu ważne że by oni dostali kasę za te kilka dni za ciebie od zamawiającego nie liczy się człowiek liczy się zysk a prawdy jak długo będziesz pracować nie uzyskasz jak sam się nie przekonasz

opole

Zgadzam się z wypowiedziami przedmówców sama rozmowa z rek-ruterami tej firmy to farsa obiecują gruszki na wierzbie i mówią ze opłacają pokój tylko za dni pracujące a na weekend możesz jechać do polski same rozmowy z pracownikami tej firmy jak ktoś już pracowała za granicą sam stwierdzi iż kręcą i nie powiedzą ci jak długo będziesz pracować więc może się okazać że jak tutaj inni piszą że pojedziesz 1000km na dwa trzy dni pracy tak działają tego typu agencje omijajcie szerokim łukiem jak tylko możecie z uwagi nawet jak masz umowę na okres próbny nic wiele to nie daje bo w każdej chwili mogą ci podziękować i będziesz na telefon jak pani lekkich obyczajów że ten tydzień tu pracujesz ten gdzie indziej nie dajcie się oszukać i o wszystko przed wyjazdem pytajcie jak macie jakieś wątpliwości do obiecywań zażądajcie umowę tam wszystko winno być napisane wszystkie kary umowne itp.

Były pracownik/ 100% wiarygodne info

Witam ponownie Nie wiem z jakiego powodu moja opinia jest ciągle usuwana, gdyż nie naruszam żadnych zasad regulaminu. I żeby ostrzec ludzi wysyłam ponownie swoją poprzednia wypowiedz. PS: bede wklejac ponownie swoją opinie tyle razy ile będzie ona usuwana, i nie tylko na tym portalu. Będę bardzo szczęśliwa jeżeli mój komentarz pomoże tym kto zdecyduję się na prace w firmie Herzog. Jestem byłą pracowniczką biurową „od wewnątrz”, jakiś czas miałam zatrudniać osoby do Austrii i Niemiec i jeżeli mam być szczera i określić firmę jednym słowem to „Dramat”. Na szczęście nie potrafiłam długo okłamywać ludzi o „super warunkach i zarobkach” w tej firmie, postanowiłam że sumienie w życiu jest ważniejsze i świat nie skończył się na tej firmie. Oczywiście że jeżeli znasz bardzo dobrze język Niemiecki, masz wyuczony zawód i doświadczenie, dostaniesz prace w Herzogu, ale czy osoba z takimi umiejscowienie pójdzie pracować do agencji pracy??? Kiedy dzwoniłam do takich osób i proponowałam pracę to bardzo się śmiali jaką stawkę im proponuje. W Herzogu nie można również chorować bo od razu jesteś zwolniony, trzeba posiadać auto, być zawsze mobilnym i zgadzać się na każdą prace nawet na wyjazd około 1000 km. np. do Tyrolu na 2 dni . Bardzo często wysyłali pracownika na 2-3 dni a obiecali minimum na parę miesięcy. Myślę że firma powinna się poważnie zastanowić nad sposobem funkcjonowania i podejściem do pracowników gdyż powyższe komentarze są naprawdę prawdziwe, a te kilka pozytywnych to na pewno napisane przez samą firmę, ponieważ ponad powoła pracowników Herzog nie posiada nawet skrzynki pocztowej do wysyłki dokumentów, a co dopiero obsługa internetu. Oczywiście nie mówię o młodych studentach które mają nadzieje że wyjadą na prace tymczasową za granice ale niestety na chwilę obecną młode pokolenie nie posiada dyplomu takiego jak dekarz, spawacz, stolarz czy hydraulik a Austria czy Niemcy nie zatrudniają bez wyuczonego dyplomu. Traktowanie pracowników wewnętrznych i zewnętrznych w tej firmie jest straszne, jestem pewna że w zoo dużo lepiej traktują zwierząt. Uważam że taka firma nie powinna funkcjonować a osób z podobnym zdaniem jest bardzo dużo. Zwolniłam się z tej firmy natychmiast nie mając żadnej pracy ale na szczecie po 2 tygodniach pracowałam już w innej firmie, dlatego naprawdę czasami warto uwierzyć w siebie. Przed odejściem zapisałam sobie groźne maili kierowane szefostwem firmy do mnie, więc gdyby ktoś chciał „odwdzięczyć” się firmie chętnie się dołączę. Kto ceni sobie odpowiedzialność, sumienność, profesjonalne podejście do pracy, to zdecydowanie odradzam prace w Herzogu.

dj
@Były pracownik/ 100% wiarygodne info 21.12.2016 09:25

Witam jestem hydraulikiem jakie firmy by Państwo polecili ? przez które warto pojechac na zarobek? p

Ja

Czyli ogólnie odradzacie ta firmę???

Poszkodowany

Pracowałem w lipcu w firmie Herzog Katastrofa Nie można uzyskac kontaktu z kierownictwem firmy tylko z pracownikiem oddziału i tylko on i za jego pośrednictwem załatwine są wszelkie formalności Moze ktoś zana adres ,tel.do kierownictwa firmy Proszę o pomoc

Poszkodowany

żeremi dż.

@tomek wejdź na ich stronę internetową, przecież tam jest całe mnóstwo aktualnych ogłoszeń i rekrutacji

Pracownik herzog

Odradzam wszystkim ta firme zdzieraja z ludzi kase, pewne ogloszenie 2300euro netto +zakwaterowanie . A zlaledwie sie dalo od nich odzyskac po calym miesiacu 300euro jako zaliczke, a gdzie reszta. Tego palanta z zabioreczka trzeba nauczyc legalnej pracy a nie zarobku na ludziach

tomek

Zgadzam się z tym co piszesz w 100% w rzeczywistości tak jest wysłali nas z kolegą do Włoch okazało się że klient nie rozliczył się z firmą i trzeba było wracać do dom nikt nie powiedział nic o zwrocie kosztów następny przykład kolega poszedł na L4 a następnego dnia dostał wypowiedzenie. Po za tym obciążją pracowników za pobyt na kwaterze w soboty czy był na kwaterze czy nie to i tak 25 euro w plecy a po drugie wracaj 800 km do domu na dwa dni. Ten kolega który został zwolniony za L4 opowiadał że przeprowadzali się co cztery dni tak Firma załatwia kwatery.LUDZIE UWAŻAJCIE NA FIRMĘ HERZOG I FIRMĘ KTÓRA Z NIĄ WSPÓŁPRACUJE Z GERLIZ O NAZWIE SACHSE.SZUKAJCIE LEPSZYCH FIRM.Pozdrawiam Tomek

Blob

Wiem od znajomych ze firma we Wrocławiu istnieje tylko pracownicy rezygnują bardzo szybko ponieważ nie wytrzymują presji w pracy. A jeżeli juz tego oddziału nie ma to niech firma na swojej nowoczesnej i przejrzystej stronie uaktualni dane kontaktowe.

Odział we Wrocławiu istniał tylko pracownicy długo nie wytrzymują presji i odchodzą. Jeśli oddział nie istnieje to niech firma na swojej nowoczesnej i przejrzystej stronie uaktualni dane kontaktowe.

Witam, Czy ta firma w ogóle istnieje? Jakiś już czas temu próbowałem dodzwonić się do biura we Wrocławiu. Nic. Zero odpowiedzi. Ok. Mało tego. Pojechałem tam i co???? I nic. To jakaś ściema. Firma nie istnieje!!!!!!!! Proszę aby ktoś sprawdził. Bo to jedna wielka ściema. Na karkonoskiej nie ma żadnej Herzog. Czy ktoś mógłby zająć się to sprawą????

Anonim

Zgadzam się w 100%.

Kasia

A mogę zapytać w jakiej miejscowości pracowałaś?

Anonim

A jak można się z Tobą skontaktować? Mam kilka pytań.

baart

nie polecam tej firmy! niewykwalifikowanych pracowników wysyła do prac, wracają po 2-3 dniach pracy z końca niemczech oraz autrii. nie oddają pieniedzy. Miałem taką sytuację ze pojechałem na 2 dni do pracy do Bonn. koszty przejazdu, samochodu musiałem pokryć sam, nie dostałem nic nawet złotówki! ta firma to porażka, nie polecam!!!! praca na kilka dni lub ewentualnie tygodni i do domu.

michał

Dorzucę trochę swoich pytań do Ciebie mixi, pula się trochę powiększy i mam nadzieję, że ktoś kompetentny i rozeznany jakoś nam pomoże i oświeci nas trochę- a mianowicie, jeśli skorzystałbym z jakiejś oferty zgromadzonej i zaoferowanej przez agencje pracy herzog to jak by mnie zatrudnili to pobierają dla siebie procent ode mnie czy od mojego potencjalnego pracodawcy ? no i w jakiej kwocie to jest

mixi

a czy skorzystanie z pośrednictwa agencji cos kosztuje,co zyskuję dodając swoją aplikację do bazy danych Herzog Sp Z.o.o? Jeżeli wykonuję zlecenie w innym miejscu, ale umowę mam podpisaną z Agencją, to kto wypłaca moje wynagrodzenie? Jaki rodzaj umowy zawierany jest pomiędzy agencją a pracownikiem?

tomek315ln

Witam,chciałbym za miesiac sprobowac przez ta agencje wyjechac jako spawacz 141,311 czy ktos tam pracuje w takiej dziedzinie? Bylbym wdzieczy za jakies informacje

tomek315ln

batus250

Witam. Pracuje tutaj już prawie pół roku i nie miałem żadnych problemów . Faktycznie może ciężko jest się tutaj dostać, jak do większości takich firm ponieważ jest mnóstwo chętnych, ale jak już się uda i wyrobisz sobie dobrą opinię to zawsze znajdzie się jakaś oferta.

rommy

nie sądzę, aby akurat firmą która miała przyjmować do pracy miał być Herzog. Oni są agencją, a praca jest w innej firmie

elektryk

Witam, czy już pracujesz? Też jestem elektrykiem. Mam ofertę pracy z innej firmy - sprawdzonej (pewnej) i szukam drugiej osoby do wyjazdu. Napisz też skąd jesteś.

siwek

witam, otrzymałem ofertę pracy jako elektryk prze te biuro i chciałbym nawiązać jakiś kontakt z innym elektrykiem pracującym przez te biuro. Mam kilka pytań. paw.kro@o2.pl

Zostaw opinię o Herzog Sp Z.o.o - Austria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herzog Sp Z.o.o