lir

Oława

Opinie o lir

bartek

nie sądzę @marek, by tak było do końca.. gdyby nikt nie chciał tam kupować, to firma by dawno splajtowała

marek

beznadziejna obsługa od lat.. cos sie zmienilo? a... strone tylko zmienili zeby komentarze wykasowac

janek

biznesik rodzinny, ludzie fałszywi to i kroją - zdecydowanie ODRADZAM wizytę w tej dziupli

filip

Zapłaciłem za nową część i jej wymianę, dostałem samochód nie w pełni sprawny, a i na końcu się okazało , że nie dość, że nie wsadzili oryginalnej części, to nawet nie zamiennik tylko jakieś podobne używane z innego auta! Żenada. Z właścicielem nie da się normalnie nic uzgodnić , ba..nawet porozmawiać...

piter48

Jedno pytanie...jak można oddać klientowi niesprawny samochód, mówiąc mu , że wszystko jest OK? Żenada.

Rychu ;)

Mowa oczywiście o LIR Platinium w Oławie.

klient

Nierzetelna obsługa, ceny jak w autoryzowanym serwisie Mercedesa. Od początku do końca mydlenie oczu klientowi. Nie polecam.

pieniądze słabe aż szkoda mówić, wszystko oparte jest na obietnicach w których szanowny pan [usunięte przez moderatora] jest najlepszy na świecie. [usunięte przez moderatora]. Tak to jest jak się pracuje w firmie gdzie rządzi cala rodzina. Polecam dla całkowicie zdesperowanych

Rychu ;)
@pracownik 13.08.2010 13:00

Minęły 4 lata od tej opinii, a ciągle jest aktualna. Nie polecam, ani klientom, ani pracownikom.

Zostaw opinię o lir - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lir