Opinie o Omega PHU Sp. z o.o. w Oława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Omega PHU Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Omega PHU Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega PHU Sp. z o.o. w Oława

Karolina Nowy wpis

@olek a firma ma dużą konkurencje tak? Powiesz coś więcej na ten temat ?

AnTa

Omijać z daleka to co piszą poprzednicy szczera prawda. Straciłam pieniądze i kupę nerwów panR bardzo niemiły człowiek montaż porażka poniszczone drzwi ekipa chyba z łapanki zero doświadczenia. Pan r nie wystawia faktur pwinien przyjżeć się tej firmie urząd skarbowy. Dno i kupa mułu omijać z daleka.

@AnTa

Witam, prosiłabym o kontakt z naszym biurem,jeżeli ma Pani jakiekolwiek uwagi. Zaznaczę również,że obecnie żaden z naszym klientów nie zgłasza niezadowolenia z naszych usług. Jeżeli jest to jednak działanie konkurencji to polecam zapoznać się z poniżą informacją. Przypominam,że bezpodstawne opinie podlegają pod wykroczenia. Przestępstwo zniesławienia jest określone w Art. 212 KK. Istotę zniesławienia stanowi pomówienie o takie postępowanie lub właściwości, które w powszechnym odbiorze mogą pokrzywdzonego poniżyć lub pozbawić potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności zaufania. Nie ma znaczenia, czy wypowiedziane słowa rzeczywiście wpłynęły na spadek zaufania do firmy lub kogoś poniżyły. Istotne jest aby były one obiektywnie obraźliwe i nieprawdziwe Zniesławienie jest przestępstwem umyślnym. Oznacza to, że sprawca działa ze świadomością negatywnych konsekwencji jakie będzie miało jego zachowanie oraz chce ich realizacji lub co najmniej godzi się na ich zaistnienie. Dla odpowiedzialności karnej za zniesławienie ważnym elementem jest to, czy mamy do czynienia z pomówieniem uczynionym publicznie czy niepublicznie. Za publiczne zniesławienie grozi bowiem pełna odpowiedzialność – sprawca czynu odpowiada niezależnie od tego, czy głoszony przez niego zarzut był prawdziwy, czy nie. Z punktu widzenia Kodeksu Karnego, zniesławianie w Internecie jest traktowane szczególnie. Zgodnie z Art. 212 § 2 KK pomawianie za pomocą środków masowego komunikowania stanowi typ kwalifikowany przestępstwa zagrożony surowszą sankcją karną, a w najpoważniejszych przypadkach nawet karą pozbawienia wolności. Pozdrawiam Monika

@AnTa

Proszę również ustosunkować się do kwestii braku wystawienia faktury, gdyż takie sytuacje nie mają miejsca w naszej firmie. pozdrawiam Monika

@AnTa

Jeżeli ma Pani odwagę to proszę podać swoje dane,a ja pokaże dawno wystawioną fakturę. pozdrawiam Monika

Jolanta

Bardzo nie polecam. Okropna firma. Obsługa miła tylko w momencie zakupu potem opryskliwa i nie odbiera telefonów. Nie usuwa usterek, źle montuje, nie terminowa, uszkodziłam mi okno w trakcie montażu i nie naprawiała. Unikajcie tej firmy.Najgorsza firma, z która miałam do czynienia.

@Jolanta

@Jolanta

AM

Szkoda że szybciej nie zajrzeliśmy na te opinie o tej firmie i tak jak tu państwo piszą pan R nie odbiera od nas telefonów nie odpisuje na smsy żenada firma bardzo nie utrzciwa . Zastanawiamy się z żoną o prawnej stronie załatwienia z tym panem sprawy straciliśmy ponad 10 tyś zlotych. Nie polecamy omijajcie z daleka szkoda nerwów i ciężko zarobionych naszych pieniędzy.

@AM

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Omega PHU Sp. z o.o..
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Olga

Jeśli ktoś ma uwagi do firmy to nie rozumiem dlaczego nie kieruje ich we właściwe miejsce.

Leszek

Uwagi do firmy nie na ten adres powinny być kierowane ponieważ to jest forum pracownicze.

wiktor

Nie polecam

ali

Nie polecam,brak serwisu rolety ciągle się zacinają,spadają,rysują

Okno

Tragedia! Nierzetelna firma,nie wywiazuja sie z terminow. Unikanie kontaktu z klientem w sprawiereklamacji. Najwiekszy blad zycia wybor tej firmy.... Nie dajcie sie zwiesc opiniami klakierow!

Zostaw merytoryczną opinię o Omega PHU Sp. z o.o. - Oława

Omega PHU Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Opolska 7
    55-200 Oława