Opinie o Jotan w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jotan. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jotan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jotan w Szczecin

Miro Nowy wpis

Mam wrazenie, że tutaj można dostać naprawdę fajną prace i nie trzeba się niczym przejmować, a na pewno nie tym, że coś się złego stanie, rotacji nie ma dużej, ale ogólnie jest dość fajnie i spokojnie

misiek Nowy wpis

@chura buszowa, konkretnym warunkiem powinien byc też zakres obowiązków, bo wychodzi an to, ze dla Ciebie tylko rodzaj umowy est najważniejszy i kasa, a to co będziesz orbił to obojętnie. A chyba posiadasz jakieś konkretne wykształcenie, rozumiem elastyczność pracy, ale jednak bez przesady, warto też sprecyzowac stanowisko.

chmura buszowa Nowy wpis

bardzo chciałabym się zatrudnić w jotan ale czytając waszą dyskusję tutaj na forum otrzymuję dużo bardzo sprzecznych informacji. aby uporządkować tę chaotyczną dyskusję: ile na początku zarabia się netto w jotan i czy można wynegocjować od razu umowę o pracę na dłuższy czas (minimum rok)? ta umowa to jedyny warunek który do mnie by przemówił

Gulbog Nowy wpis

Widzisz kolego niekoniecznie zajmują się kalendarzami. Kalendarzami zajmuje się firma jotan z Katowic, ten przypadek jest ze Szczecina i raczej ktoś pytając o spawanie zadał właściwe pytanie http://panoramafirm.pl/zachodniopomorskie,,szczecin,gda%C5%84ska,36/jotan_sp._z_o.o.-airrxs_pgb.html Dla potwierdzenia.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jotan? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Borek

Powinieneś coś więcej w tym temacie powiedzieć, bo pierwsze słyszę, żeby o nich w takich negatywach się wypowiadać.

spawacz

Dziwna firma strasznie, niby rozmowa pozytywna wszystko ustalone, zrobione badania okresowe, wszystkie dokumenty dostarczone nawet szkolenie bhp i co zero wyjazdu, szkoda tracic czas i pieniądze, na terenie szczecina po 20 zł dają i na miejscu, a kierowniczek jakiś ...... bez komentarza poprostu

He He He wreszcie Ktoś napisał prawde o tym tz." kierowniku"

spawacz

omijajcie tą firme szczerze radze jestem byłym pracownikie i powiem wam że potrzebują ludzi jak mają więcej pracy na miesiądz dwa a pużniej nara

monte....

(usunięte przez administratora) z daleka od tej firmy koledzy potrafią dobrze gadac przy rekrutacji a co boczego ?

ornateckiii

najgorsza firma w szczecinie chodzi mi o warunki pracy i wynagrodzenie za granicom wypłata na raty i grubo po terminie (usunięte przez administratora) wedug uznania kierownika oczywiście ,a ma swoich (usunięte przez administratora) ogulnie firma niegodna zaufania szczerze

xxxxx

święta prawda firma nie godna zaufania (usunięte przez administratora) pracowałem w tej firmie i wole puszki zbierać niż wrucić do niej

?

mam nadzieje że zmieniom podejście do pracownoka i zaczną go szanowac bo przyjdzie taki czas że na kolanach będą prosic żeby ktoś chciałby unich pracowac ,trąbia w tv że kryzys ,to jotan myśli wykorzystamy to a pracownik pracuje bo kredyt na mieszkanie ma ,małe dzieci i czeba za grosze robic (usunięte przez administratora)

pracuje dłuższy czas w tej firmie, i powiem wam szczerze niewiem co tu robie, nie płacom na czas nie zwracają kasy za żadne zjazdy nawed na święta, o dietach nie wspomne a ten kierownik (usunięte przez administratora). Na wypłatach kroja co miesiądz i (usunięte przez administratora) cały czas obiecują kit za kitem mógłbym pisac o te firmie dużo ale napewno nic miłogo szczerze, najgorsze że jeszcze w niej pracuje ale wam radze omijajcie ja z daleka najgorsza firma w jakiej pracowałem

nmnm

firma nie płaci na czas wynagrodzeń

Zostaw merytoryczną opinię o Jotan - Szczecin

Jotan