TECH-EKSPERT Południe

Opinie o TECH-EKSPERT Południe

olo

Odradzam współpracę z tą firmą. Nie polecam!!!

Co powiedziałbyś osobie chcącej wysłać CV do TECH-EKSPERT Południe? Ostrzegłbyś czy zachęcił? Czekamy na twoją opinię, pomóż innym w podjęciu decyzji.

Zostaw opinię o TECH-EKSPERT Południe - Nisko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECH-EKSPERT Południe