LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.

Opinie o LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.

użytkownik zarejestrowany

@098 dzięki za wypowiedź i informacje. Jakie na przykład są wymagania pracodawcy od pracownika? Możesz powiedzieć więcej, żeby uprzedzić osoby, które będą się starały o pracę w LIUGONG DRESSTA MACHINERY?

Praca fizyczna montaż powyżej 20 lat doświadczenia ok 2000 netto. Duzy asortyment maszyn, w związku z tym duże wymagania.

użytkownik zarejestrowany

@kloc jeżeli kierujesz do mnie tą wypowiedź to jesteś w błędzie, bo nie jestem w dziale HR w firmie LIUGONG DRESSTA MACHINERY i w żadnym innym dziale też, bo nie jestem związana w żaden sposób z firmą. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chce pomagać osobom zaglądającym tutaj w znalezieniu merytorycznych informacji o firmie. Zatem czy ktoś inny chce odpowiedzieć na moje pytania?

kloc

HR sam pisze komentarze HR sobie odpowiada ...

użytkownik zarejestrowany

@Henryk czyli poleciłbyś użytkownikom pracę w LIUGONG DRESSTA MACHINERY? Jakie są według Ciebie zalety pracy w tej firmie? Swoje zgłoszenia do pracy ciągle można zgłaszać poprzez adres e-mail: hr@dressta.com, więc taka opinia może się przydać osobom zainteresowanym.

Henryk

Jak na początek - super. Jeśli ktoś liczy na to, że z tzw. doświadczeniem dostanie lepszą płacę, to widocznie jego doświadczenie nie jest warte tej płacy. Mi się podoba i będę tu pracował jeszcze długo. W końcu, nie każdy chce wyjeżdżać za granicę od razu, a do Mazaka ot tak nie przyjmują.

romek
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda praca na stanowisku Financial Controller - Manufacturing? Widzę, że jest bardzo świeża rekrutacja

trolo

~3 Nie wiem czy to reklama HRu czy co ale chyba się kolego urwałeś z choinki i nigdy liugonga od srodka nie widziales.

tadek

Czy poniżej 3000 zł netto to jest w ogóle kasa ? ludzie więcej godności

Byly

Wątpię żeby kogokolwiek bez znajomości wysłali gdziekolwiek, poza tym nie ma żadnej pewności ze Cię zatrudnia po półtorej roku bo jak sami nnapisali 'istnieje możliwość zatrudnienia'. Poza tym patrząc na kondycję firmy i nikla sprzedaż to w ciągu 18 miesięcy może się to rozleciec. Oferta skierowana jest dla młodych na początek bo nikt z doświadczeniem nie będzie robił za takie śmieszne pieniądze. Dobrzy fachowcy już odeszli, a średnia wieku wynosi koło 50 lat. Hala produkcyjna pamięta lata 70 i brak jakichkolwiek poważnych inwestycji ot zwykłe latanie dziur. Jeśli masz inne oferty pracy to się nawet nie zastanawiaj ew. popracuj dwa lata żaby wpisać coś w CV i znajdź jakiegos poważnego pracodawce. Pozdrawiam

były

Praca za niewielkie pieniądze bez znajomości. Nie ważne ile dany kandydat posiada doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy, tutaj nie gra to roli. Inżynierowie z 20 latnim stażem około 2800 netto, śmiech na sali. teraz podobno będa sprowadzać chińczyków, którym to też zabierają 60% wypłaty do LG HQ. Ogólnie szkoda czasu chyba, że na początek.

Zostaw opinię o LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LIUGONG DRESSTA MACHINERY SP. Z O.O.