Opinie o JB Stal Serwis Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie JB Stal Serwis Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie JB Stal Serwis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JB Stal Serwis Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Myślałem, że znajdę więcej aktualnych wpisów. Znalazłem co prawda stare ogłoszenie dla kierownika planowania produkcji i byłbym zainteresowany taką pracą. Co mogę zrobić żeby być wziętym pod uwagę? Najbardziej ciekawi mnie atrakcyjne wynagrodzenie, które było ujęte w ofercie i co ta na prawdę się na nie składa. Jak spełniam wszystkie warunki to z wejścia mam umowę na pracę, może nawet na jakiś dłuższy czas?

JKO Nowy wpis

Nikt niczego nie kontroluje w tej firmie. Szkoda czasu...

Czy JB Stal Serwis Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marzenie

Brak szkolenia podstawowego niestety wychodzi później w produkcji.... Doprosic się o kurs CNC dla operatora bez certyfikatu się nie można bo to za droga inwestycja w pracownika....

Nowy Nowy wpis

Nigdy, zapomniej o szkoleniach, ledwo cie na to co mają przyszkolą wewnętrznie

Honorata Nowy wpis
@Nowy

Tak? To w jaki sposób te wewnętrzne dokładnie wyglądają, że tak ledwo?

Były

Niestety zarząd traktuje pracownika jak (usunięte przez administratora). A jak nawet z łaską kogoś przyjmą to zaraz zdegradują i zgnoia jak im będzie w ich choruh gufkah się zataczać. Omijać firmę szerokim łukiem. 1/10 za istnienie.

Do_były
@Były

W samo sedno. Zapomniałeś dodać że planowanie produkcji (usunięte przez administratora) Papierów do maszyn niet. A technika obróbki haha... A co to jest haha....

@Były

Zdegradują czyli zabiorą stanowisko? Przecież bez powodu nie można nikogo tak potraktować. Ciebie coś takiego spotkało?

Jezu$
@Były

Myślałem, że takie podejście to w chinach mają a tu proszę - u nas ten sam deseń... Zmarnowałem tam czas...

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Ślusarz w firmie JB Stal Serwis Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Śmiechu warte

Jak na sektor przemysłowy którym ta firma się zajmuje to wynagrodzenie jest żałosne... Planowanie produkcji szkoda gadać musisz przerywać robotę w połowie bo okazuje się że nagle coś wyjeżdża za godzinę i dopiero się ktoś obudził jakby zlecenie dostał...

Pablo

Śmiech na sali? Zależy dla kogo... Młody zespół od samej góry ale braku wiedzy i wykształcenia nie można im zarzucić. Wiedzą co robią i robią to dobrze Firma dobrze rokująca nawet dla przyszłych pracowników. Kierownictwo nie olewa problemów na produkcji stara się trzymać dobry kontakt z pracownikami i co najważniejsze gdy jest jakiś problem stara się go rozwiązać a nie olewać. Duży plus za działania i podejście do pracowników. Z czystym sumieniem polecam każdemu kto chciałby zdobywać wiedzę i doświadczenie. Zarobki jak na ten sektor produkcyjny są dobre. Jeśli ma się chęci i czas dużo można się tam nauczyć i uważam że awansować również. To jedna z dwóch firm tego sektora w okolicy które mogę polecić :)

jazgot

smiech na sali

Zostaw merytoryczną opinię o JB Stal Serwis Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w JB Stal Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JB Stal Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JB Stal Serwis Sp. z o.o.?

JB Stal Serwis Sp. z o.o.
  • Kwiatkowskiego 1
    37-450 Stalowa Wola

JB Stal Serwis Sp. z o.o.