Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Nie oszukujmy się, bez znajomości języka, bez auta, bez samodzielnie wynajętego mieszkania kokosów nie zarobicie. Problematyczne kwestie o ktore radzę pytać: 1 . Czy za przepracowane soboty czyli 6 dzień pracy pracodawca daje wolne w danym okresie rozliczeniowym, a jeśli nie daje czy wypłacane jest 100% wynagrodzenia za nadgodziny tak jak to jest w Polsce 2. Czy w razie wypadku w pracy otrzymacie odszkodowanie, a pracodawca pokryje koszty pobytu w szpitalu? 3. Jak wygląda doba pracownicza i jak jest rozliczana ? Przykład: 21 czerwca jest święto, idziecie do pracy na 20:00 i pracujecie do 6:00 rano. Czy 100% wynagrodzenia za pracę w święto dostajecie tylko za 4 godziny czy za cały czas pracy? 4. W jakiej grupie podatkowej będziecie? 5. Czy stawka za zakwaterowanie zmniejsza się wraz z ilością osób w pokoju? 6. Czy jeśli łazienki i wc są wspólne to jest serwis sprzątajacy ? Czy w ogóle ktoś sprząta i czy są dostępne środki czystości jak płyny, mopy, szczotki do toalety....? 7. Czy kuchnia jest wyposażona, czy może jest tylko jeden 3l garnek ? 8. Transport. Ile samochodów wozi pracowników do pracy ? Ile trwa dojazd i ile kosztuje? Czy aby na pewno nie będzie tak, że jest jedno auto osobowe i 10 osób do przewozu, co oznacza 2 tury i wyjazd 2h wczesniej i czekanie 1.5 h na pracę ? A po pracy kolejne oczekiwanie 1.5h na transport?

Bogus

Nie polecam tej firmy to jest jeden wielki przekręt kto tutaj przyjezda zaraz szuka innej pracy wyzysk !!! Koblencja REWE nie jeździe tam !!!!!

Brtk

Echhh a chciałem się wybrać do miejscowości Bor ale jak tak poczytałem, to ja wolę zostać już PL. (usunięte przez administratora) ale przynajmniej u siebie, cóż szkoda

oszukanynapatencie

wyjechałem do pracy w Libercu,Koordynator jest tak samo polsko- języczny jak ,,koordynatorem,, wraz z partnerką zaczeliśmy pracę 6gomarca ją zwolnili 4gokwietnia jak chciała przedstawić zwolnienie lekarskie na ten dzień(lekarz medycyny pracy laryngolog). na piątek mieliśmy oboje zwolnienie z pracy wypisane z policji, musieliśmy odebrać dowód partnerki i złożyć zeznania. Za to musieli by nam zapłacić a to im nie na rękę. to ja z obawy że mnie zadłużą nie stawiłem się na policji pojechałem tam dopiero w poniedziałek po nockach spałem na kolanach partnerki.I na nockę. Po zwolnieniu partnerki dali mi 1000kc zaliczki żeby partnerka nie miała jak wrócić a za hotel trzeba zapłacić, bo przecież ją zwolnili.za co zwolnili a za to że majster z nią nie chciał rozmawiać i słyszeć o zwolnieniu,poszła do koordynatora a on zabrał kluczyk i kartę i kazał wyprowadzić. Bez żadnego rozwiązania umowy. Gdy się upominałem o wypowiedzenie to mi mówił że ona podpisała a jego współpracownica że nie zrobiła tego. kolejny szfindel a co do mojej osoby to wczoraj przyjechał na hotel i dał wypowiedzenie którego nie opisał gdyż na okresie próbnym nie musi tego robić. Ale mi twierdzi że jestem mało wydajny dla WS. Spoko ale to ja mam pojedyncze stanowisko i na monitorze jest zawsze ponad100% nieskromnie powiem że mogą postawić swojego kozaka co tam robi latami i zobaczymy czy się mylę. Ludzie reszta ma tak jak my mieliśmy czyli że jednaosoba pracuje a druga nie. Czyli ktos na kogoś musi pracować. Na patencie ludzi od sb uzależniają.A zarobki lepiej siedzieć na L4 bo im więcej pracujesz tym bardziej cię oszukają. tu akurat Hotel pozycja muszę przyznać a jedyne awantury jakie widziałem to jak ludzie starali się odzyskać co im się należy jak koordynator się wreszcie zjawił. ale na ubytovni w libercu już się dzieje kończąc partnerkę zwolnili choć miała zwolnienia a ja z obawy że zostanę zwolniony mając zwolnienia zostałem zwolniony a wypowiedzenie dostałem dopiero jak zapłaciłem za partnerkę i to nie z zarobków od WS i to im się nie podoba że człowiek stara się być jak najbardziej niezależny od nich co do zarobków od 6go marca do końca mies napiszę po wypłacie

@oszukanynapatencie

spokomoja partnerka 3000kc wypłata ja napisze jak sprawdze

@oszukanynapatencie

Moja wyplata ok 8tys kc. Do tej pory nie dostaliśmy rozwiązania umowy. Miro koordynator jest zwykłym łgarzem. Jeszcze w Czechach mówił że zostały wysłane do Polski. WS Wrocław zobaczcie jakim autem jeździ prywatnie. I ile razy policja wyprowadzała koordynatorów z firmy. Gościu stworzył sobie prywatny przelicznik. Wypłaty ucina i nawet nie wiadomo za co. Uwaga na Mira wielkiego koordynatora. Jeszcze czekam na wypłatę za dwa tygodnie. Ubrania wyprane w pralni w tym nowe buty,i jedna nowa koszulka zostały wysłane pocztą na adres kadr denso. Pod koniec miesiąca pojadę do Liberca by co do korony wszystko wyliczyć z tym oszustem. I tak już tam nie pracuje więc mnie niczym nie zastraszy pozdrawiam

@anonymous

Witam macie racje uwarzajcie na grubasa za nasze pieniądze na maszynach gra

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Torr

Skoro Work Service taka złodziejska agencja jak piszecie to nie co sobie głowy zawracać z wyjazdem .

Grzegorz

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Work Service Wrocław, wypowiem się  trochę w temacie, tego biura oszustów wyjazd do Erfurtu gdzie zaganiacze Robert i Denis spełniali role "koordynatorów" ludzie bez pojęcia. Biuro totalne dno jak Panie w Wrocławiu czegoś nie wiedzą to kieruja do Berlina i dzwonisz, czekasz jak łaskawie ktoś podniesie słuchawkę. Wypłacają to z czego nie mogą już potrącić. Nie warto pakować się w taki (usunięte przez administratora) nawet w akcie desperacji.

Witam potwierdzam ze koordynacją oszukuje na kasie zwaszcza na przedczasach i na reszczcie też po trochu dziwi mnie podejście centrali z Wrocławia przymyka oko na takie numery jak wyprawia Pan Milan Ivenz

Wyjechalem do pracy do niemiec. Pracowalem, robilem co trzeba, a i tak mnie oszukali na pieniądze. Nie polecam

underground

A czy pracuje/pracowal ktos moze w Kolonii na magazynie ze spozywka ? Prosze o opinie bo nie wiem czy sie tam wybierac.

Chwdm
@underground

Jak chcesz pracowac i po miesiacu dostac wyplate 800 € to jedz

Patryk

Bardzo pozytywnie wypowiadacie się o firmie. Jak załatwi się z nimi wyjazdy za granicę?

Witam prosilbym o opinie na temay pracy w Czechach w ontex... mam wyjechac tam w najblizszym czasie... jakie sa zarobki warunki itd ..

Michael

W work service zarabia sie od 2200 tys. Euro na reke przyjedzcie I sprawdzcie sami! Nie sluchajcie bzdur!

@Michael

Dokladnie ja z sobotami potrafie zarobic nawet 2600e brz premii! A z premia to juz dochodze do 3tys.

Tunezja
@Michael

Pozdrowienia dla super kordynatorow z work service! Dziekujemy za super prace I zarobki pozdrawiamy z tunezji!

Iza

OSTRZEGAM PRZED ZŁODZIEJAMI CZYT. WORK SERVICE Z ERFURTU!

Matylda

Jade do bor tuhova 19 marca do pakowaniu jedzenia na lotniska . Czytam te opinie i sie zastanawiam. Chcialabym sie dowiedziec jak tam wyglada z ta praca i jak sa wyplaty.

JOKO
@Matylda

Jak chcesz faktycznie pracować A nie imprezowac to ok .

Krzys
@JOKO

Na (usunięte przez administratora) klamiesz!

Slawek
@Matylda

Nie jedz tam! Jsk zarobisz 1200zl za miesiac to bedzie dobrze,to zlodzieje oszukuja ludzi! (usunięte przez administratora) bzdury przrz tel. Tylko po to zeby nastepna ofiare sciagnac zeby okrasc!

Zajaczek

Stiller to kłamca! Ma kolorowe jajca!

Kto mial 6 klase podatkowa dajcie numer tel. Lub maila.okradli nas z naszych pieniedzy!

Igor

Praca w work service doprowadzila do rozpadu mojej rodziny zapozyczylem sie u bliskich na wyjazd 1500zl I tyle samo zarobilem za caly miesiac, jak wrocilem do polski zona odeszla,ws to zlodzieje I wyzyskiwacze zglosilem sprawe do prokuratury

Edyta

@Wkurzona na forum można opisywać firmę, a nie jej pracowników, szczególnie w sposób obrażających ich. Odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @poliplacek ale wyjeżdżając wiedzieliście ile jesteście w stanie zrobić za pośrednictwem agencji Work Service SA?

@Edyta

Nie,nie wiedzielismy caly czas nas oklamywano

Bartolo

Jestes bogaty

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.