Opinie o Rafineria Gdańska Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafineria Gdańska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rafineria Gdańska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafineria Gdańska Sp. z o.o. w Gdańsk

Specjalista ds. Ochrony Przeciwpożarowej z jakiej podstawy ruszy? Nie jest to napisane wprost a ciekawi mnie na ile przyda się to wykształcenie wyższe z opisu oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Hej, pojawiła się oferta dla Specjalisty ds. ryzyka. Będę aplikował, ale przeczytałem wpis niżej i trochę obawiam się feedbacku po wysłaniu cv. Ktoś jeszcze chciał tu pracować i firma nawet nie otworzyła jego aplikacji? Czy to jednorazowa sytuacja? Co do samego stanowiska - wymagają wiele, obowiązków też trochę jest, a jak płacą? Bo niestety widełek nie ma:) Za to uwzględnili w ofercie info o możliwości otrzymania premii rocznej, miesięcznej nagrody motywacyjnej oraz nagrody specjalnej. Sporo tego, te dodatki pieniężne to jakieś fajne kwoty? Trudno je dostać? Co to za nagroda specjalna, dostał ktoś z was ją kiedyś?

Anonim Nowy wpis

Feedback? Za dużo oczekujesz :) Proces rekrutacji tam to kpina.

Witam. Czy ktoś z was jest zadowolony z procesu rekrutacji? Dostał Feedback? Trafiłem tu przez ogłoszenie na stanowisko Audytora Wewnętrznego. Przyznam, ze zaciekawiło mnie bardzo, ale mój zapał trochę zmalał po przeczytaniu jak firma podchodzi do rekrutacji. Może były to jednorazowe sytuacje? No nic, jest tu ktoś z biura audytu wewnętrznego? Zastanawiam się jakie widełki oferują? Chcą kogoś z 5 letnim doświadczeniem, to sporo:) ile osób liczy zespół, macie jasną strukturę? Czy te premie miesięczne, kwartalne i nagrody roczne obowiązują, czy głównie na papierze? Podobno finansują studia związane z językami. Korzysta ktoś z tej opcji?

Napisz o jakie stanowisko pytasz, bywa różnie, ale tak dopłacają do nauki angielskiego , wspierają kierunki studiów zwiększające kompetencje. Nic nie działa z automatu, musisz mieć poparcie szefa komórki.

:) Nowy wpis

Odpowiadając dalej , struktura zarobków klarowna, na produkcji w momencie zatrudnienia przy zerowych umiejętnościach (99% osób tak naprawdę zaczyna naukę, minimalna przydatność po około roku): pensja zasadnicza 5000 + 550 dodatek zmianowy plus około 1000 za pracę w nocy + do 10% premi miesięcznej ( przy założeniu pracy bez problemów, ale też bez nadprzecietnego zaangażowania 7%), grusza ok 3000, nagroda roczna, premie na święta obecnie 2x 1750

Potwierdzam to co napisał kolega poniżej, zero informacji zwrotnej mimo obiecanego czasu na odpowiedź.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rafineria Gdańska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Inżynier ds. obiektów budowlanych?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Taaa

Duza firma, a proces rekrutacji na poziomie Januszexu. Ustawianie spotkan, oficjalne potwierdzanie , godzina poswiecona na call i zero informacji zwrotnej.

@Taaa

O, to znaczy, że rozmowy rekrutacyjne odbywają się zdalnie, tak? A na jakim programie? I z kim, znaczy, kto reprezentuje firmę na rozmowie? A i czy na tej chcą opisania dotychczasowego doświadczenia, czy to raczej pojedyncze pytania o to?

Izabela

Taka duża firma i brak opinii? Aż dziwne, chciałam poczytać co nieco info od pracowników bo sama chcę wysłać aplikację :( Na swojej stronie piszą, że pierwsza umowa jest na 12-miesięcy, a później? Zależy mi na umowie na czas nieokreślony jak najszybciej, nie ukrywam. Jaka pensja na stanowisku specjalisty ds. controllingu? Chwalą się, że są najnowocześniejszą rafinerią w Europie, to zarobki mam nadzieję też na poziomie naszych zagranicznych sąsiadów? ;)

Były
@Izabela

Po przejęciu przez Orlen piszczy biedą. Wszyscy moi znajomi, którzy tam zostali narzekają nie zależnie od działu.

Tola
@Były

No tak myślałam, że ta cisza może być związana z przejęciem przez Orlen. A w sumie to na co narzekają ci twoi znajomi? Warunki czy nastroje w firmie? Ogólnie nie polecają tam się teraz pchać?

Robert

Czy w Rafinerii jest możliwa praca hybrydowa?

Anonimowo
@Robert

Tak, ale zależy na którym stanowisku. Jako aparatowy pracujesz oczywiście cały czas miejscu :)

admin

Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Rafineria Gdańska SA? Czekamy na Wasze opinie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafineria Gdańska Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Rafineria Gdańska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rafineria Gdańska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rafineria Gdańska Sp. z o.o.