Opinie o Jobwise w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jobwise. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jobwise o rozmowie kwalifikacyjnej.


Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobwise w Warszawa

Rafał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.
Kandydat
 Pytanie

Czy możecie powiedzieć na jakie stawki można liczyć zaczynając u Was pracę?

anonim Nowy wpis
Inne

(usunięte przez administratora)

Jobwise Nowy wpis
Pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Nie udało nam się dodzwonić na podany numer. Posiadamy oferty dla monterów kadłubów oraz konstrukcji stalowych. Zapraszamy do kontaktu pod numer +48 503 175 637. Pozdrawiamy, Jobwise

JB
Pracownik

Rekrutacja w agencji przebiegła zaskakująco sprawnie. Wszystkie niezbędnie treści przekazane bez większych problemów. Opis stanowiska w zakładzie pracy jak i przydzielonego lokum zgodne. Powierzona mi praca na przypadła mi do gustu na tyle, że skłonny jestem określić ją mianem "najlepszej jaką dotychczas dostałem za granicą". Przy okazji okazało się, że biuro prowadzi linię wsparcia dla pracowników z którą można kontaktować się w sprawie problemów. Wypłata dotarła na czas. Powierzony mi rower, który jest środkiem transportu działa - trzeba było tylko naoliwić łańcuch. Mieszkanie bez ludzi z uzależnieniami, przestronne, powiedziałbym wręcz że zadbane. Przygoda z biurem jak dotychczas przypomina początek amerykańskiego filmu, gdzie nic nie toczy się nie po myśli. Rekruter Łukasz Frankowski spełnia swoją rolę na powierzonym Mu stanowisku, jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Nie brak Mu również cierpliwości, o co ciężko w tym zawodzie. Polecam każdemu zawieszenie poszukiwań i osobistą próbę nawiązania kontaktu.

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@JB

Panie Joachimie, dziękujemy za pozytywną,obszerną opinię. Doceniamy i polecamy się na przyszłość ! Pozdrawiamy, Jobwise

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca

Dzień dobry, dane firmy znajdą Państwo w KRS czy CEIDG. Strona: https://job-wise.eu/ Aby wyrobić sobie opinię,zapraszamy do kontaktu +48 573 581 353 Pozdrawiamy, Jobwise

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Jobwise Łukasz Frankowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Spawacz MIG MAG z angielskim i prawem jazdy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Magazynier
Warszawa
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(181 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Warszawa
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
waldemarro
Kandydat

szukałem pracy dla spawaczy mag w niemczech. od rozmowy z rekruterem do zatrudnienia mineło 5 dni i rozpoczolem prace. polecam,dobra agencja

mariuszw
Pracownik

Witam. Pracuje dzięki tej agencji od kilku miesięcy w Holandii. Dobre warunki zakwaterowania oraz normalna liczba godzin (40-45). Pracuje na produkcji i nie mogę narzekać. Dobrze podchodzą do całego etapu rekrutacji i o wszystkim informują czarno na białym bez koloryzowania zarobków. Polecam w 100 %.

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Pracodawca
Pracodawca

Dzień dobry:) dziękujemy za zamieszczenie wiadomości. Napisaliśmy maila do Pani. Pozdrawiamy, Jobwise

Zostaw merytoryczną opinię o Jobwise - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Jobwise?

  Zobacz opinie na temat firmy Jobwise tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobwise?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobwise?

  Kandydaci do pracy w Jobwise napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Jobwise
Przejdź do nowych opinii