Firma szuka grafika na pełen etat. Umowa o pracę, praca stacjonarna i wymagania: dobra znajomość Adobe Illustrator, odpowiedzialność i kreatywność. Oferują opiekę medyczną, nowoczesne narzędzia i zgraną ekipę.
Jak wygląda atmosfera w tej ekipie i czy faktycznie narzędzia do pracy są nowe? Jest miejsce na własne pomysły czy raczej ustawka pod szablon?