Delic-Pol

Opinie o Delic-Pol

aaa

Boże!

xxx

I tak nie zgadniecie kto to taki matoly ktore roboa za najnizsza krajowa bo nie zaslugujecie na nic wiecej hahaha

olka2

Te Xxx straszysz? Pilnuj się.Uważaj na słowa ty patologio!!

eee

To pewnie pisze jakas samozwancza kierowniczka ale domyslamy sie kto to taki

yyy

uwazaj zeby ciebie kto w du.pe nie wypiel.dolil pier..y nielobie

Hardkid

Wy porąbane baby weź ta się za robotę a nie za takie głupoty wypisywać, zerknijcie na siebie bo macie brud wkoło siebie a osądzacie innych wy porąbańce

bebe
@Hardkid 09.01.2015 20:52

Z tym się zgodzie niektórzy to siebie nie widzom tak jak np.Ren.Mądrz...wszystkie panie są puste i płytkie według tej damy Tylko że nie ocenia się książki po okładce!Może więcej szacunku do ludzi.

Hardkid
@bebe 10.01.2015 07:08

Nie patrz na(usunięte przez administratora) Tylko patrz sam/a na siebie

Xxx

Ale z was banda idiotów żal was....

stasiek

Powiedzcie moi drodzy po co Wam te dyskusje. Nie jesteście od tego w tym zakładzie żeby dyskutować. Jesteście od tego żeby zapie........ać i siedzieć cicho. A jak sie nie podoba to kadry i bye. Przecież nikt Was tu nie trzyma za ręke. Wolny kraj.

eee
@stasiek 05.01.2015 10:51

Pięknie to napisałeś

Natasza

Witam co w tym zakładzie się wyprawia sos ze żądza kierownicy brygadzisci to jeszcze są gwiazdy Delicpolu mianowicie na biszkopcie pracuja 2 siostry mają się za nie wiem co żądza a innym nie wytłumaczą i wymagają wzywają na ludzi ja już zjechała mi mam nerwy spokojne dyrektorka na to nic nie mówi będzie mówić jak ludzi nie będzie ona tak nie szaleje jak te 2 brak słów

proszek

pracowałam na tym zakładzie i było mi żle i się zwoliłam i nie żałuje tej decyzji.Ludzie tam bardzo męczący,pilnują Ciebie nie siebie.Potrafią tylko oosmarować 4 litery i nic więcej

Nic
@proszek 01.01.2015 21:10

To Święta prawda siebie nie widzą..

lala

Delicpol ma taką moc że nawet 06.01 jest pracujący.Świąt dla tego zakładu nie ma.Chwała że nie zdążyli odwołać Bożego Narodzenia

luiz
@lala 24.12.2014 11:13
Delicpol ma taką moc że nawet 06.01 jest pracujący.Świąt dla tego zakładu nie ma.Chwała że nie zdążyli odwołać Bożego Narodzeni...

Hahaha

_

Niema oficjalnej info. o odwołanych urlopach.

elaa

Jak to miło że znowu wylewa się wiadro pomyj na innych.Znając życie to każda z osób piszących powyżej robiła by o wiele gorszych rzeczy niż obecni brygadzisci.Według zasady że na stanowisku wszystko można.Ogarnijcie się i pomyślcie że oni również wykonują czyjeś polecenia.Wcale nie są aż tacy zli.Bywali gorsi.A tak nawiasem jak co roku urlopy odwołane.Więc mimo wszystko WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

proszek

Renata Makles to jest pożal się boże wszystko umie a w rzecczywistości nic nie umie .To sprzątaczki więcej potrafią niż ona

proszek

A i Jacek Kuc jest do bani jak się na kogoś uweżnie to już krzyż takiemu pracownikowi na długo,on się na brygadziste nie nadaje tylko na placowego

ostrowy nad okszą

Centaur powraca!

aleksandra

proponowałabym wziąść się za ludzi, którzy terroryzują innych, np Pan (usunięte przez administratora)z brygady E jest wulgarny, ordynarny, nie miły dla Pań, nie wykonuje swoich obowiązków, mówi, ze nie ma czasu, a tak na prawdę 3/4 czasu spędzonego w pracy przebywa na stanowisku, na którym pracuje jego żona, i ją obmacuje, klepie itp. To za to otrzymał tą premie? premie dajcie młodym chłopaką, którzy wykonują swoje obowiązki i chcą pracowac, a nie takim cwaniaką!

?

Już są.

Kiedy będą talony?

proszek

Dla mnie to jest chory zakład jeszcze z 1.5 roku ten interes pociągnie i padnie.A pani dyrektor to wcale rządzić produkcją nie umie

joł

Boże w tym burdelu nic się nie zmieniło od parunastu lat wieczne pretensje i narzekania jeden drugiego by utopił w kropelce! Dobre :)

rys

nowy kierownik utrzymania ruchu jest inteligentny, ale potrzebuje czasu żeby wszystko ogarnąć. Jest tego dużo wiec mu się nie dziwcie, że na razie obserwuje. Niech się każdy wezmie za swoją pracę i niech nie ocenia innych tylko siebie.

kik

Ukrainki to rozumieją po polsku ale to co chcą zrozumiec, jak słysza ze przerwa to rozumieją , a jak mowisz do nich zeby szybciej pracowały to nie rozumieją. One rozumieją to co dla nich jest wygodne, a to co nie wygodne to udają ze nie rozumią co do nich mówisz.

hmhm

No dokładnie wszystko po znajomość tylko niema kto się wziąć za Renatę.M. To co ona wyprawia to szkoda gadać czasem mogła by się ugryźć w jęzor zanim coś powie...Ciekawe czy kierownicy wiedzą co za plecami opowiada....do pracowników!

mechanik

nowy kierownik utrzymania ruchu to dla mnie porażka, na niczym się nie zna. Czyżby to był znajomy dyrekcji i został przyjęty? Bo tutaj to wszystko po znajomości się załatwia.

heniek
@mechanik 06.12.2014 21:35

No tak kolego na niczym się nie zna..... Ty właśnie jesteś fenomenem i od razu jak się przyjąłeś za mechanika to na wszystkim się znałeś. Pewnie zielony byłeś jak te ciuchy co na sobie nosisz. Chłopak z obcego zakładu przyszedł więc wydaje mi się że powinien się wdrożyć. A jak to zrobi to z jego inteligencją napewno Cie wypier....oli z działu utrzymania ruchu.

bosak
@heniek 08.12.2014 20:32

Z jego inteligencją to z normalnym zakładzie to już by go nie było(facet zachowuje się jakby był z innej planety).Chociaż na hali słychać że z poprzedniego zakładu go wywalili.

op

A co do Ukrainek, pani Dyrektor się za nie wzięła, widziałam jak rozmawiała z nimi, że nie mają sobie pracy wybierać. Po rozmowie trochę się wzięły za prace, ale to Pani Dyrektor musiała by być cały czas na hali, bo kierownicy nie reagują w ogóle.

www
@op 06.12.2014 20:49

To może słyszałaś też w jakim języku rozmawiali? Po ukraińsku to pani dyrektor nie rozumiu jak i w każdym innym języku. Chyba że udaje, jak zwykle.A kierownicy nie reagują bo nie mogą. Widać po ich minach.

op

ma magazynie jest taki sam zapieprz jak na produkcji

nowy
@op 06.12.2014 20:42
ma magazynie jest taki sam zapieprz jak na produkcji

Zapieprz jak w każdej robocie, ile można zarobić pracując na magazynie? czy jest jakaś szansa na prace?

nowy

witam!może ktoś coś napisze o pracy w magazynie? jakie zarobki i ogólna atmosfera?

ja

Dobre za 1600zł trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niestety wyzysk w biały dzień masakra i będzie jeszcze gorzej.....Bo wasza Dyrektor lubi się lansować,a wy czarne murzyny zapierdalacje na to...

www

A właścicieli nie obchodzi co się dzieje z ich zakładem?

kiki

Pani dyrektor ale naprawde jest porażka z tymi Ukrainą niektórzy widac chcą pracować a reszta przyjechała odpocząć ale jak widać nasze dziewczyny też już sobie Bimbaja już im też nie zależy tylko żeby 8 godzin przepracować nawet te osoby co kilka lat robią są na zmianie albo na brygadzie 2 siostry mają się za pepki świata żądza nie chcą wytłumaczyć nowym tylko się dra co jednakowo mamy na godzinę są one ważniejsze niż kierowcy zastanowcie się co będzie za parę miesięcy czy ten zakład będzie jeszcze istniał co teraz się wyprawia dobrze ze ja juz nie pracuje bo chyba psychiatra by mi byl potrzebny A

Wczoraj na 6-ce zbierało 10 osòb podwójną foremke i itak leciały ciastka do kosza. A ukrainki dobrze się bawiły i mówiły, że to my mamy zbierać ciastka. Czy nikt niewidzi, że pracownikom już niezależy,tylko żeby jak najszybciej zleciało te 8 godz. OCKNIJCIE SIĘ ! Kierownictwo się dobrze bawi na imprezkach. A w Delicpolu zamiast produkcja wzrastać, to rośnie ilość odpadu i zwolnień od psychologa. Porażka.

A co myślicie o nowych, przyjezdnych pracownikach? Dla mnie, to jest nieporozumienie!

casandra

nie bawi mnie to ja zapiepszałam bo nie miałam wyjścia niestety !

olka2

casandra bawi cie to ale zabawne

pollina

anonimowa tereso ty chyba się naćpałaś! myśleć o firmie i działać na jej dobro?! Szkoda tylko że dyrekcja,kierownicy i brygadziści nie myślą o bobru swoich pracowników Według nich dobro pracownika to: wypie....ć pracowników na brygady nie patrząc z kim kto jeździ a tym samym jest to praca w soboty i niedziele za 1300zł wieczny problem z przerwą bo wymiana jest na godzinę przed pójściem do domu Brygadziści tylko się drą a jak przyjdzie poprawić ciastka które są dziurawe jak ser szwajcarski to najlepiej wpisać naganę pracownikowi na linii postawią osoby które nie mają pojęcia o zbieraniu i zapierda...sz za tą osobę za 1300 a ta osoba zbiera po 3 ciastka i jeszcze zjeb..e dostaniesz za tą osobę bo ciastka do kosza się sypią Twoim zdaniem ta praca jest bardzo dobra? nie ma na co narzekać jak przez 8 godz nie masz jak do toalety wyjść albo zrobić łyka wody? Zastanów się co piszesz Bardzo dobra jest może dla ciebie ale nie dla większości

Emi

lucky
@Emi 16.10.2014 16:47
Tak czytam te opinie,że mnie aż ściska :/ Ponieważ idę jutro w sprawie pracy do tej firmy.I mam obawy :/...

a te ukrainki to pracują etatowo pod Delicpolem czy przez zewnętrzną firmę?

a
@lucky 28.10.2014 22:49
a te ukrainki to pracują etatowo pod Delicpolem czy przez zewnętrzną firmę?

idż do biura i się spytaj bo dla nich to znaczenia nie ma liczy sie tylko kasa i ze mogą sobie dobrze dorobić a ciekawość to pierwszy stopień do piekła

hela

Zaczyna to być nudne .Czepiacie się najpierw Kielc potem nowych teraz Ukraińców.Dlaczego nie wypowiadacie się oficjalnie na zebraniach itd.nic nie robicie aby wszystkim się lepiej pracowało tylko narzekacie i to na forum a jak przyjdzie dyrekcja to siedzicie cicho.Wszyscy przyjezdni są chronieni i każdy o tym wie.Jakby polowa załogi robiła to co do nich należy to praca w Delicpolu wyglądała by inaczej.Niech każdy robi swoje i nie liczy że inni zrobią to za niego.Pozdrawiam

XX

NIE MACIE CO ROBIĆ W DOMU TYLKO TAKIE GŁUPOTY WYPISUJECIE CAŁA POLSKA SIĘ Z WAS ŚMIEJE .JAK KTOŚ TO CZYTA TO PEWNIE SOBIE MYŚLI ŻE TAM PRACUJĄ SAME DE...E I RASIŚCI.POZDROWIENIA Z KIELC.

sisi
@XX 12.10.2014 11:18

Ty akurat już nie masz co robić! pozbyli się was z dnia na dzień i żadni z nas de..... ani rasiści jedź za granicę zarobić a na pewno nie będziesz składać kartonów przez 12h nawet jak trafisz do podobnego zakładu Byłaś tu i co składałaś 12h kartony?? gonili was do roboty czy wam się podobało czy nie stawiali was na linii od 1 dnia więc się nie wypowiadaj jak nie wiesz co się teraz tu dzieje

fiona

głupie baby Ukrainki są ok. Przyjeżdżają po to aby pracować i zarobić a te f..... z Kielc po to żeby zarobić a się nie narobić.Było ze 3 dziewczyny młode i pracowite a reszta to lebry do kablowania.

Tytus,Romek i Atomek
@fiona 11.10.2014 07:11

Fiona Ty to chyba ślepa jesteś!Jakbyś nie zauważyła to te Ukrainki przez 12 godz robią kartony tak to i te z Kielc potrafiły pracować a pań z Kielc było więcej które potrafiły świetnie zbierać nie jednokrotnie lepiej od zielonych beretów a lebrów do kablowania jest sporo w śród zielonych! Brygady dają możliwość poznać innych ludzi na różnych zmianach i np na zmianie E na linii nr 1 na ostatnim miejscu siedzi sobie pani która kabluje więc panie z brygad przy tej pani milczymy!!!! Ukraińcy robią tylko kartony nawet faceci którzy powinni pracować jako ciastowi i paletowi a robią wielkie gów....... i na obecną chwile to jest z nimi gorzej niż z Kielcami bo akurat Ukraińcy nic nie robią a zarobią tyle co ty się namachasz przez 8 godz i nie mają totalnie żadnych obowiązków leżą w hotelu po pracy więc Fiona wybierz się do okulisty bo masz coś ze wzrokiem!

smyk

zarabialy panie po 2000 a panowi po 3000 i nikt zakladu nie zamknol, a czy kadra tez ma placone wedlug tego co pani Kopacz ustalila

praca

da się tam pracować, zarabia się tu jak wszędzie po 1180zł miesięcznie plus setki za soboty i niedziele, ale nie ze wszystkimi można tam żyć gdyż za dużo mają czasu na plotkowanie i wieczne narzekanie, jak pani Kopacz wam podniesie płace do 3000zł to zakład zamkną bo nikt PARTY po 20 zł nie kupi.

wasza

nie pasowały kielkczanki to macie ukrainki!!! haha... jesteście chamscy dla swoich jak i dla obcych, bo wy tylko Polacy.

hahaha

Uwaga Ukraina atakuje! Co dalej, Chiny ?

@hahaha 03.10.2014 22:31
Uwaga Ukraina atakuje! Co dalej, Chiny ?

po ukrainie w delicpolu ,będzie polska

Robert

a w Delicpolu nadal chamstwo... no nic poczekam pare lat sami się wykończą.

wafel

a ewka dalej spi

3x

piją bo na trzeźwo trudno pracować w tym zakładzie! Jest coraz gorzej

smyk

Tylu mają chętnych do pracy że kiedy zlapali pijanych pracowników to nic im nie zrobili. A więc kto ma to pije. Zatrudniamy do pracy może być z nalogami.

casandra

ja
@casandra 13.09.2014 16:36
nie o to chodzi są takie co juz długo rozbia i mają zlecenie i zle nie zbieraja a inne sie nie nadaja do niczego i je trzymaja...

Weź nie pieprz głupot czy na umowę zlecenie czy nie to i tak jest tam wyzysk człowieka bo ktoś nie ma wyjścia to będzie zapierdalał za te marne grosze hehehe ludzie którzy tam pracują myslą że już nie ma innej ptacy....

nona

Tak czytam i wychodzi z tego że biedne panie przyjęte na umowę zlecenie pracują za wszystkich a reszta leży.Najlepiej aby wszystkie panie które są na umowę zlecenie i twierdzą że ciężko pracują postawić na jednej linii i wtedy będzie wiadomo kto naprawdę ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Delic-Pol - Kamyk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delic-Pol