Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Robert

a w Delicpolu nadal chamstwo... no nic poczekam pare lat sami się wykończą.

wafel

a ewka dalej spi

3x

piją bo na trzeźwo trudno pracować w tym zakładzie! Jest coraz gorzej

smyk

Tylu mają chętnych do pracy że kiedy zlapali pijanych pracowników to nic im nie zrobili. A więc kto ma to pije. Zatrudniamy do pracy może być z nalogami.

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
casandra

nie o to chodzi są takie co juz długo rozbia i mają zlecenie i zle nie zbieraja a inne sie nie nadaja do niczego i je trzymaja

@casandra

Weź nie pieprz głupot czy na umowę zlecenie czy nie to i tak jest tam wyzysk człowieka bo ktoś nie ma wyjścia to będzie zapierdalał za te marne grosze hehehe ludzie którzy tam pracują myslą że już nie ma innej ptacy....

nona

Tak czytam i wychodzi z tego że biedne panie przyjęte na umowę zlecenie pracują za wszystkich a reszta leży.Najlepiej aby wszystkie panie które są na umowę zlecenie i twierdzą że ciężko pracują postawić na jednej linii i wtedy będzie wiadomo kto naprawdę (usunięte przez administratora)

casandra

niema sprawiedliwosci kto tu patrzy w kamery jeden (usunięte przez administratora)i ma zlecenie a drugi co ma umowe siedzi i sie nudzi na taśmie na koncu porażka !!trza stąd spadać i to szybko ;-))

czosnek

W srode jak byl sanepid panie z kielc byly obecne na hali , jakis problem ?

fiona

uwaga na kabli jeśli podzielisz się opinią to wylądujesz na dywaniku sieć cicho i pracuj za to co ci dają.

smiech

To dobrze ze ciebie tego nauczyli....

NICKI

Nie wiem czemu i czy to prawda, że w dniu kontroli nie było nas w pracy, ale jedno Wam powiem: nie ma sensu się na próżno unosić, kłaść kłody pod nogi, bo czy to panie "zielone", czy "czerwone", to każda jest wykorzystywana w tym zakładzie. Tak bardzo Wam przeszkadzamy? Czemu nie podejdziecie do sprawy w sposób, który ułatwiłby każdemu z nas życie? Nie tłumaczycie, nie próbujecie nawet w jakikolwiek sposób traktować nas choćby na poziomie tolerancji, tylko oczywiście trzeba się wywyższać, bo przyjechała hołota z Kielc. Każdy z nas jest człowiekiem, nikt nie jest w stanie nauczyć się wszystkiego od razu. Czy miesiąc pracy to dużo? Pojęcie względne, ale zamiast krytykować i zabijać wzrokiem, może po prostu nauczmy się tolerować? Skoro mówicie, że to wszystko i tak niedługo pierdzielnie, to po co na siłę stwarzać sobie problemy? Radzę przemyśleć sobie, czy warto tak szargać sobie nerwy i czy jest to tego warte...

smiech

'Anonim' uczysz j.polskiego? To po co się tu wypowiadasz na temat ortografii : prxypominam ze to jest forum a nie lekcja! :D

@smiech

Podstawy ortografii zna się po szkole podstawowej, to wręcz smutne, że tak elementarnych zasad nie byli w stanie wpoić Wam nauczyciele na poziomie podstawówki.

Tytus,Romek i Atomek

Gosia Ty pisząc swoje wypowiedzi byłaś pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających?!!!! O jakim Ty bezrobociu gadasz?! tą samą głupią śpiewkę wciska nam towarzystwo z góry! Gruncik się pali to trzeba wymyślić bezrobocie w rejonie bo ludzie nagminnie się zwalniają a tego w planie towarzystwa z góry nie było wcześniej wymyślali głupoty i ludzie zostawali ale kończy się era głupiego polaka w delicpolu który będzie wyzyskiwany za grosze w tym zakładzie! Tylko w poprzednim tygodni zwolniło się 9 osób,a ta wasza śpiewka że macie ludzi na pęczki ma się jak pięść do oka! Widać ilu chętnych jest do pracy tylko jak puszczą linie 1,2,3,4 to na 7 brakuje ludzi a wymyślając brygady to brakuje ludzi na podstawowe linie 1,2,3,4 Nowi ludzie przychodzą na 1 dzień i na drugi już ich nie ma! Gosieńko martw się bo ludzie z rejonu do tego zakładu nie przyjdą a ty pewnie masz ciepłą posadkę dlatego tak straszysz bezrobociem bo będziesz musiała szukać innej pracy! Nikt nie przyjdzie za tą kasę,nie na brygady,nie na pracujące weekendy i nie na taki wyzysk,poniewierkę,wieczne darcie,umowy śmieciowe powiem więcej ludzie będą się jeszcze zwalniać bo jak sobie wymyślili brygady i nie brali pod uwagę kto z kim jeździ to sorry ale na rowerze nikt nie będzie jeździł kilka kilometrów,nikt też nie rzuci szkoły żeby tu pracować na brygadach bo dyrektorkę nie obchodzi że ktoś ma szkołę Ten zakład wprowadza ludzi uczących się w celowy błąd mówiąc że weekendy są wolne!Gosiuniu i jak byś nie zauważyła to każdego dnia ktoś odchodzi tacy są ambitni i honorowi i jakoś prace w rejonie znaleźli! Kielcowa my od Was nie wymagamy cudów to co potrafimy to sorry ale nie uczyłyśmy się tego przez 10 lat ale wtedy były inne czasy nowa osoba stała jako dodatkowa starsze pracownice miały czas pokazać wytłumaczyć a teraz przychodzi nowa i od razu stoi jako zbierająca nie ma czasu na tłumaczenia bo ciastka się sypią a z drugiej strony to wiele z was po prostu nie garnie się do zbierania , a jak idziecie na przerwę to wiele z was nie wraca już na swoje stanowisko ,ledwo przyjdziecie do pracy już siedzicie na stołach i paletach My za Wami tęsknić na pewno nie będziemy! może towarzystwo z góry bo nie będą mieli czym dziury zapchać w obsadzie a tak zapychali Wami a wtedy okaże się ilu to chętnych nowych ludzi mają do pracy z 4 linii pójdą 3 albo i 2 tak nas dużo będzie zwłaszcza jak będą trwały brygady a z resztą tak tu jest już źle że ludzie odchodzą bo maja dość Kielcowa niezły cyrk będzie szkoda że tego nie zobaczysz Gal Anonim coś gęsto się tłumaczysz z tych książeczek pań z Kielc aferka wybuchła o książeczki to trzeba jakoś wyciszyć i najlepiej zaprosić do kierownictwa bo teoretycznie nikt tam nie pójdzie a czemu pań z Kielc nie było w dniu kiedy była kontrola sanepidu? zadawali by trudne pytania typu czemu mają czerwone berety? pytali by o książeczki a nie wszystkie mają?

@Tytus,Romek i Atomek

Jak Ci tak zle to mysle, ze juz zlozyles wypowiedzenie? Zaloze sie ,ze jestes z tych co buntuja innych a sami siedza na tylku!

"niezastąpione" jeśli już.

niki

Nie wymagamy od Was cudów drogie Panie (usunięte przez administratora) Chcemy tylko żebyście Nam pomogły a nie utrudniały prace. Czy tak trudno pozamiatać,dołożyć foremek i zebrać 1 rządek cistek bo nawet tego nie umiecie a pracujecie już miesiąc.Ile można się uczyć

śmiech

Jakoś wczesniej nie bylo PAN (usunięte przez administratora) i musieliśmy sobie dawać rade,także nie myslcie sobie ze jesteście nie zastapione!

Gal Anonim

Cfaniaczek
@Gal Anonim

'Ręczę za to, że WSZYSTKIE panie z Kielc mają książeczki sanepidowskie i niczym moi kochani wrażliwcy nie zarazicie się od nich. Jeśli ktoś bardzo potrzebuje dowodów, zapraszam do kierownictwa.' Tylko że zapomniałeś dodać że ksiązeczki sanepidowskie wogóle nie uwzględniają w badaniach testu na HIV a ten byłby wskazany zwłaszcza dla Ukrainek gdzie poziom procentowy HIV jest równy poziomowi HIV w Afryce Centralnej Wyrobienie książeczki to pikuś

Kielcowa

Wiecie co Wam powiem? Jesteście żałośni, dajecie się sami wykorzystywać, wyzywając nas od najgorszych, a sami jesteście nie lepsi. Takie z Was bohatery? To czemu kochane towarzystwo nie powie wprost imieniem i nazwiskiem do brygadzistów, kto Wam tak bardzo w ekipie z Kielc przeszkadza i się obija. Wymagacie po tygodniu od nas cudów, których uczyliście się 10 lat pracy. Ciekawe, czy jak w końcu nie będzie miał kto od nas jeździć i zostaniecie sami, będzie (usunięte przez administratora) dwa razy szybciej, to będziecie jeszcze tęsknić za naszą jakże lichą pomocą. Dziękuję za uwagę, nie musicie mi klaskać.

smyk

Pracownicy pracują za marne grosze a szlachta jeździ się bawić. Jak chodzi oto aby pracownikowi dac premię to nie ma pieniędzy a na wyjazdy elity są. Ciekawe czy za swoje pieniądze też by się tak pchali do tego autokaru i tak zęby suszyli?

@smyk

Kochana na tym polega demokracja i kapitalizm o ktory tak walczylismy!!Tak jest w kapitalizmie - stu pracuje aby kilku mialo dobrze!Nic nie zmienimy!!!!

czosnek

Dziewczyny, co wy sie przejmujecie, znajdziemy inna prace, a zaklad w koncu upadnie, kwestia czasu.

@czosnek

Zwolnij sie pierwsza , pokaz jaka jestes ambitna i honorowa!!!!!!Bzdura nigdy sie nie zwolnisz bo wiesz ,ze pracy na etat w rejonie nie znajdziesz!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.