Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

beti

Ciekawe ile przyjdzie nowych i jakie są ich spostrzeżenia na temat pracy w DP Nowe piszcie

lola2

Widzę że forum potrzebne jest Wam do obrzucania siebie błotem.Jak jest w DP każdy wie kto pracuje lub pracował.Lekko nie ma.Nerwy trzeba mieć ze stali.Nowe rządy no cóż katastrofa ale jak zarząd chciał tak ma.Dyrektor GP też wielu osobom nie odpowiadał ,wręcz zle mu życzyły no to teraz mają,,lepiej''.(usunięte przez administratora)

@lola2

Nareszcie ktoś napisał mądrze i z sensem

@lola2

Lola to podsumowałaś całe nasze forum. Ja chwilowo pasuje i czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Pozostaje mi tylko, życzyć sobie i reszcie pracowników DP wszystkiego dobrego, zobaczymy co bedzie dalej. Buzka :)

a ja i tak uważam działania p.Dyrektor za jedne z lepszych w tym zakładzie a pracuję juz ładnych pare lat.

xyz
@ja

"ja" to będziesz miała nowe rządy od poniedziałku jak z linii zejdą stare pracownice a dostaniesz nową i jechana z nową od pierwszego dnia a jak już pracujesz kilka ładnych lat to wiesz jak z nowymi się zbiera jak po 2 tygodniach została nowa na linii a teraz ty nowa i jeszcze jedna pracownica która na dodatek będzie nowej nauczycielką albo 3 stare pracownice i jedna nowa odechce Ci się tych nowych rządów jak będziesz miała pełne kosze

@xyz

kochana Ty chyba zapominasz,że my też kiedys byłyśmy nowe.Wiesz większość nowych nie rezygnuje przez pracę lecz przez ludzi i atmosfere na liniach,gdyż przyznasz że nowe traktujemy poprostu wrednie!!!!!Taki to u nas zwyczaj!!!!!!

xyz
@ja

Nie zapominam że my kiedyś też byłyśmy nowe,ale jak my byłyśmy nowe to stałam na linii przez miesiąc z starymi pracownicami i dopiero po tym czasie zdjęto starego pracownika z linii a teraz na dzień dobry dostaniesz nową i będziesz się męczyć 8 godz żeby nie naleciało w kosze a koleżanka obok będzie jeszcze musiała zająć się tłumaczeniem nowej co ma robić i cierpliwości nie może stracić bo nowa się poskarży a prawda jest taka że jak będzie chciała to i tak powie na kobiety z linii co będzie chciała Ciebie jako nową nikt tak łagodnie nie traktował a teraz z nowymi trzeba obchodzić się jak z jajkiem to później jest, jak jest nowe po roku pracy dalej zbierają jak by się dopiero uczyły Mną się tak nikt nie cackał ale spoko przy tym co się teraz wyrabia to nowe sobie będą pracować a starzy pracownicy będą składać wypowiedzenia bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i w końcu ktoś się obudzi z ręką w nocniku!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKOŚ

(usunięte przez administratora)proponuje relanium 5. I troszke kultury.

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno

NIKOŚ

Mocno powiedziane.Pracownicy już składają wypowiedzenia i szykuje sie więcej

zuza

Słuchaj x co bija was w DP że tak piszecie cytuję co teraz się dzieje nie będę z wami dyskutować bo to nie ma sensu radze zmienić prace nara

@zuza

zuzanna nara gitara :P choć pewnie niedługo wejdziesz pod innym nickiem ;)

robolowi zawsze zle,zawsze będzie narzekać!zle pracujace weekendy ,zle wolne!ludzie wezcie sie do roboty a wszystko będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!

zuza

Nie wytykaj mi tak beznadziejnych błędów bo sama piszesz nie lepiej a jak praca nie pasuje to do Urzędu Pracy niedziela wolna zle pracująca też zle nikt wam nie dogodzi

skay
@zuza

zuza jak się chce pisać jakieś tytuły to warto wiedzieć jak się te tytuły pisze! Dziura może nie jesteś ale z jej obozu na pewno a to prawie to samo bo przecież partia ma takie same poglądy! Jak nie pracujesz w DP to się nie wypowiadaj bo gów... wiesz co się tu dzieje Akurat to co pisze Onaaa jest prawdą Sama idź do Urzędu Pracy jak nie masz co z sobą zrobić, a i zgłoś się do lekarza po jakieś tabletki na nerwy bo widać że Ci siadaj jak czytasz złe opinie o liderce swojej partii

skay

Pracujące weekendy były złe te na przymus wolne w grafiku a widniejesz na ścianie ciekawe czy by cię to nie wkurzyło "ja" przyszli w sobotę na 6 godz i do odbioru tylko jakoś nie widziałam tych osób na wolnym od tamtej pory a zapłacone nie będą pewnie mieli więc "Ja" jak Ci to psuje to chodź w weekendy do odbioru ciekawe kiedy sobie to odbierzesz

;))))

Widać że Pani Dyrektor czyta forum bo po ostatniej wpadce z facebookiem w godzinach pracy wychodząc gdzieś wyłącza laptopik

ZUZA

Nie osądzajcie a już z czyjegoś wyglądu to nie ma co się smiać bo same mis Polonia na pewno nie jesteście jak GP był to tez nie pasowało po wcześniejszych wypowiedziach zakasać rękawy i do roboty

lizet

Ludzie już chodzą na chorobowe bo nie wytrzymują Onaaa bezrobocie może i jest ale już tyle nowych osób się przewinęło i została garstka z grupy chyba 18 chętnych zatrudniło się tylko 2 reszta zrezygnowała po zwiedzeniu hali więc chcieli nie chcieli po starych pracowników dzwonili(usunięte przez administratora)

@lizet

Zgadzam się z Tobą w 100%. Dodam jeszcze, że pan dyrektor GP to miał i wygląd i inteligencje jak na dyrektora przystało

onaaa

A jak pani dyrektor nadal bedzie nam tak podkręcać linie to wkrótce sama bedzie pracować przy lini bo ludzie długo tak nie pociągną i bedą chodzić na chorobowe

@onaaa

nie martw sie ,przy tym bezrobociu nowi juz czekaja

@ja

Spokojna twoja rozczochrana, w zeszłym roku przerabialismy przyjecia nowych pracowników i co sie okazało? Że poprzychodzili tylko pracownicy którzy byli zwolnieni 2 miesiące wczesniej wię nie mędrkuj mi tu :P

onaaa

skoro nie pracujesz w delicpolu to(usunięte przez administratora) bo nie wiesz jak jest naprawde

Haha

Zapieprzamy jak głupie woły przez ten tydzien... taśmy po podkręcała na taką szybkość ze te starsze panie nie wyrabiaja...niedługo to każdy będzie mial problem z kręgosłupem i innymi stawami konczyn górnych.

@Haha

ale za to w weekend leżysz

pracuje w delic-polu i jedyne co widzę po pierwszych miesiacach rzadow p.Dyrektor to same plusy.Wreszcie mamy wolne weekendy,gdyz okazalo sie ze w czasie 8-godz. zamiast sie opieprzac mozna zrobic duzo wiecej i miec wolne soboty i niedzielę.Ja trzymam kciuki za p.Edyte-byle tak dalej

LoL

Czepiacie sie p .Edyty a ciastka załatwiła tego jeszcze u nas nie było !!!! Przynajmniej mysli o nas :-) Dziękujemy

aaaa
@LoL

czy są przyjęcia do pracy dla kobiet jak wygląda praca ile mozna zarobić proszę o odpis z góry dziękuję.

@LoL

A jakie ciastka załatwiła i komu widzę ze z pani dyr. równa babka

onaaaa

W wolnym PO PRACY czasie pani dyrektor niech sobie wchodzi gdzie chce i ile chce,natomiast w pracy to raczej uchybienie, nie sądzisz?

:D

Sory ale ja nie jestem P. Edyta ! Nie zeby cos ale po nazwisku sie nie mówi ! Troche kultury ! A na fb siedzą wszyscy cały czas w wolnym czasie nie przyemylalyscie tego ze poprostu weszła bo milala wolna chwile ! Sorka ale rozmowa a takim poziomie nie ma sensu. ! Założę sie ze większość ludzi w pracy czasem zagłada na fb. ! Life is brutal ! Zazdrościcie i tyle ! Bajos !

:D

Jeśli myślicie ze to p.(usunięte przez administratora)to sie mylicie ! Piszą to osoby na które naprawdę moze liczyć a nie pseudo przyjaciele z Lambertza !

lambertz

Jak bym ją słyszała. (usunięte przez administratora)

onaaaa
@lambertz

Bo to napewno ona jest i tak sie sama broni ;)

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.