Mediaflex Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Mediaflex Sp. z o.o.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Czy firma aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko Junior Account Manager? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy firma zapewnia możliwości rozwoju, takie jak kursy, czy szkolenia? Poproszę o opinię na temat pracy w Mediaflex Sp. z o.o.

hjm
użytkownik zarejestrowany

@czys uważam że roczne doświadczenie nie jest dużym wymogiem

boso

@poso Z tego co wiem jest to mała firma i nie oferuje benefitów, a tym bardziej aut firmowych do użytku własnego. To prawda, że praca tam jest dość elastyczna i ciekawa ale jeżeli mowa o zarobkach to są one przeciętne.

Pracujesz w firmie Mediaflex Sp. z o.o.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Mediaflex Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediaflex Sp. z o.o.