Opinie o Mediaflex Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mediaflex Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mediaflex Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mediaflex Sp. z o.o. w Kraków

Dominika

Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w firmie Mediaflex. Chętnie dowiem się więcej o Waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy pracownicy mają zapewnione jakiś system benefitowy? @Monika piszesz o fajnych dodatkowych bonusach, może mogłabyś jeszcze coś dodać? Będę wdzięczna z każdą informację. Pozdrawiam!

@Dominika

Dominika, jeżeli chodzi o ciekawostki to do pracy przychodzimy między godziną 7:30 a 9:00 i siedzimy 8 godzin pracy, więc godziny są dostosowane trochę pod naturę pracowników :)

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w Mediaflex Sp. z o.o.? Czy zapewnione są benefity?

Jak dla mnie dużym plusem jest praca przy zróżnicowanych projektach :) Jeżeli chodzi o benefity to dofinansowanie do: -prywatnej opieki zdrowotnej, -karty Multisport -zajęć z języka angielskiego przez Skype raz w tygodniu

Vit

@Pedro trzeba być naprawdę słabym programistą żeby obawiać się konkurencji w obecnym czasie poza tym MFX cały czas szuka nowych ludzi :) A odnośnie samej firmy; spoko atmosfera, młodzi ludzie, jest z kim wyjść na piwo pogadać, benefity to raczej standardowe, multisport, napoje, dość często jakieś ciastka itp. Plus to parking i bliska odległość od przystanku MPK, trajki oraz brak korporacyjnych bzdur typu 6h spotkań i 2h kodzenia. Projekty od utrzymania do pisania nowych, tak samo z wielkością więc nie ma monotonni. Zarobki są wydaje mi się przeciętne ale każdy dogaduje się indywidualnie. Generalnie jak dogadasz się z wypłatą to firma na 5 z plusem :)

Pedro

Czy firma działa normalnie? Dlaczego więc nie piszecie nic na forum? Może obawa przed nowymi pracownikami czyli konkurencją?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mediaflex Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Dominika

Czy firma aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko Junior Account Manager? Jak dokładnie wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Czy firma zapewnia możliwości rozwoju, takie jak kursy, czy szkolenia? Poproszę o opinię na temat pracy w Mediaflex Sp. z o.o.

hjm

@czys uważam że roczne doświadczenie nie jest dużym wymogiem

boso

@poso Z tego co wiem jest to mała firma i nie oferuje benefitów, a tym bardziej aut firmowych do użytku własnego. To prawda, że praca tam jest dość elastyczna i ciekawa ale jeżeli mowa o zarobkach to są one przeciętne.

admin

Pracujesz w firmie Mediaflex Sp. z o.o.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Mediaflex Sp. z o.o. - Kraków

Mediaflex Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Mediaflex Sp. z o.o.