Opinie o Nowa Piekarnia w Łuków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Piekarnia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Piekarnia w Łuków

Pracuś

Jakie są zarobki na piekarni?jak ktoś coś wie to niech napisze bo słyszałem że szukają kogoś do roboty.

Stanisław

Nie wiem skąd bierze się taka opinia o tym pracodawcy. Ja współpracuje z nimi od kilku lat i nie ma problemu ani z umowami jak i z pieniędzmi za pracę. Wydaje mi się, że ktoś niespełniony wylewa swoje żale. Jeżeli chodzi o mnie to pracowałem u gorszych ludzi. Pozdrawiam Stanisław

Kościelny

W tej pracy wszystko jest odwrotnie. W upały nie ma wody do picia chociaż jest to obowiązkiem szefa. Filozofów tam nie brakuje a robić nie ma komu. Pracujesz na kilku stanowiskach jednocześnie bo ludzi brakuje albo więcej czasu spędzają na zwolnieniu niż w pracy. Dni wolnych nie ma (teoretycznie 2 dni w miesiącu wolne) bo nie ma komu pracować.

Klientka

To tylko prośba do rozważenia , a nie żądanie rozkapryszonej klientki . hgv dla mnie to oczywiste . Ciasto pyszne a więc może ?

Klientka

Jestem klientką piekarni, kupuję ciasta bo nie mam kiedy piec : proszę wprowadźcie do asortymentu ciasto nazywane miodziowiec lub hetmańskie skład to dwa placki z miodem , masa : budyń ucierany z masłem , na wierzchu orzechy polane karmelem , pyszność , czekam kiedy będę mogła kupić pozdrawiam

Smakosz

Pozdrowienia dla Nowej Piekarni z Łukowa. Może wprowadzicie do oferty takie ciasto? Babeczki w kształcie jabłka. Przygotowałam czerwone i zielone jabłuszka. Są to babeczki waniliowe z dodatkiem twarogu, pokryte masą czekoladową obsypaną czerwonymi lub zielonymi wiórkami kokosowymi. Wystający ogonek to kawałek paluszka Mikado (może być również zwykły paluszek oblany roztopioną czekoladą). Do tego świeży listek mięty lub melisy. Dekoracja jest łatwa i dość szybka do wykonania. Dzień lub parę dni wcześniej można przygotować kolorowe wiórki kokosowe. Do przygotowania tych babeczek można użyć dowolnego ciasta na muffinki/ babeczki, które wyrasta z tzw. górką. Składniki na ok. 16 sztuk: Babeczki według przepisu: „Babeczki motylki” Kolorowe wiórki kokosowe: ok. 100g wiórków kokosowych czerwony i zielony barwnik spożywczy Masa czekoladowa: 125g masła 100g czekolady gorzkiej Dodatkowo: paluszki w czekoladzie np. Mikado świeże listki mięty lub melisy Sposób przygotowania: Przygotować wiórki kokosowe według przepisu: „Kolorowe wiórki kokosowe”. Upiec babeczki według przepisu na „Babeczki motylki”. Pozostawić do ostygnięcia. Przygotować masę czekoladową. Czekoladę połamać na kawałki i roztopić w kąpieli wodnej. Pozostawić, aby ostygła. Miękkie masło utrzeć mikserem na puszystą masę. Dalej miksując, dodać stopniowo chłodną, ale jeszcze płynną czekoladę. Masą czekoladową posmarować dość grubo babeczki, robiąc górkę. Babeczki obsypać czerwonymi lub zielonymi wiórkami kokosowymi. (Można babeczkę posypać z góry lub delikatnie włożyć babeczkę do miski z wiórkami, ale nie dociskać, aby nie zdeformować masy).

Nina

Nina Oj każdy tylko narzeka , ale pomyślcie : pobory na czas , mogłam się dogadać co do wolnego i urlopu , pobory to temat dyskusyjny ale trak naprawdę nie najgorsze, gdyby nie stan zdrowia to nadal bym pracowała , mają fajne ciasta i smaczne , naprawdę ze starannie dobranych produktów ( wiem bo pracowałam na ciastkarni ) była pracownica

@Nina

Ja też tam pracowałam i niestety takiego dobrego zdania to ja nie mam.Owszem wypłata na czas ale jaka to wypłata.Stosunek do pracownika wola o pomstę.A jeszcze do tego niewolnicza praca na ranczo szefa.Swoją drogą dziwne że to się jeszcze nigdzie nie doniosło bo to nie jest zgodne z prawem.Osobiście nie polecam pracy w tym zakładzie a wręcz odradzam.Praca dla ludzi o mocnych nerwach.

Ona
@Była

Nie rozumiem dla czego każdy narzeka , ja uważam że praca jest ok, można się dużo nauczyć , poznać nowe receptury , wynagrodzenie na czas , urlop zgodnie z planowanym , kierownictwo ok, da się dogadać, polecam każdemu pracę w takiej firmie , a co do wypieków mają nowe ciasto truskawkowe na biszkopcie , bita śmietana i mus truskawkowy , fajne polecam na deser jak zjecie to zmienicie zdanie na temat firmy

@Ona

No tak zjemy sobie po ciasteczku i świat od razu będzie piękniejszy.Co za bzdury ty dziewczyno opowiadasz.Weż przestań.To że ciasto ci smakowało nie znaczy że wszystko jest dobrze.Wypłata marna ,szacunku do pracownika brak ,rządzi ten co głośniej krzyczy , umowa podpisana in blanco , robota na ranczo w promocji ale wszystko inne spoko. No pogratulować optymizmu.Gdzie oni takich znajduja.

klient

Jestem klientem Nowej Piekarni i po za tym że mają pyszne ciasta i torty to obsługa spedycji jest nie miła, nie kompetentna i arogancka do klientów. Nie jest to tylko moje zdanie bo moi znajomi co również mieli przyjemność składać tam zamówienie doświadczyli tego samego. Panie na spedycji robią wielką łaskę że przyjmą zamówienie: bo albo jest za wcześnie albo za późno lub bądź umawiały się ze mną na coś innego a na końcu finałowym jest całkiem inna albo cena albo tort;). Nie wiem jaka jest zasada działanie tej firmy ale takim podejściem do klienta to nawet żeby te torciki były złote to nikt ich kupował nie będzie. Sam zamawiałem kilka razy i za każdym razem było coś nie tak. I nie to że bardzo nam smakują torty i ciasta to już po pierwszym zamówieniu na Nowej Piekarni było by to pierwsze i ostatnie zamówienie:) Bardzo pozdrawiam Panie od ZAMÓWIEŃ;) i kobietki wasze humorki waszych klientów nie interesują:)

Była

Szef to chyba nie wie co się dzieje na sklepach,nie raz chciałam z nim porozmawiać ale za każdym razem mnie nie wpuszczono albo oszukiwano źe go nie ma.A na sklepach?Nieraz po13 żadnej pizzy cebularza,czy mojego ulubionego chleba już nie ma,Wiolka nie ma pojęcia jak prowadzić sklep.

Zmienic mozna wiele jesli sie chce no ale po co Jak jeden pracownik odejdzie to przyjdzie nastepny i niewazne ze zadowolony pracownik jest bardziej wydajny Pracownik ma milczec i pracowac Zadowolony ma byc pracodawca Jak sie komus nie podoba to won z firmy i po klopocie A ze jakosc produktow zalezy od pracownikow to reszte mozna sobie dopowiedziec

BYŁY

To prawda po południu w sklepach brak towaru,ekspedientki boją się zamówić więcej,bo za duże zwroty.Zarobki to najniższa krajowa czasem nawet poniżej,chyba to zależy od humoru szefa,nieliczne osoby zarabiają więcej.Praca jak wszędzie,nigdzie nie posadzą,ale wynagrodzenie niech odpowiada wykonywanej pracy,nie polecam tam pracować w takich warunkach za takie pieniądze.Ze starym pracownikiem się nie liczą,młody ma więcej do powiedzenia,niż stary.Bogaty asortyment,ale jego jakość pozostawia wiele do życzenia.

heniek

mąka wróciła do piekarni ??? IZA mąka ? hehehe ciekawe jak długo

On nie wie co to szacunek dla pracownika Wiem to z doswiadczenia Wiele lat tam pracowalam i szacunek to w tej firmie to bajki dla dzieci

John Rambo

Praca jak praca. Najgorsze jest to, że właściciel piekarni oczekuje od ludzi maksymalnego szacunku, a sam wszystkich w koło uważa za ludzi gorszego gatunku. Chciałby, żeby ludzie byli mu wdzięczni dozgonnie za pracę, a sam nie rozumie tego , że to czego się dorobił zawdzięcza w dużym stopniu dobrej pracy ludzi. Najlepszym przykładem jest to, że "dzień dobry" mało kiedy odpowiada, a jeśli nie zauważy gdy ktoś mu się ukłonił potrafi za to finansowo pracownika ukarać. Panie Karwowski prawdziwego szacunku nie da się kupić, a to że dziewczyny głośno krzyczą "dzień dobry" z daleka nie znaczy, że jest to szczere, pozdrawiam wszystkich z Nowej łącznie z szefem i kierownikiem

kupujaca

To juz teraz nazwa tej piekarni nie pasuje weszlam ostatnio do ich firmowego sklepu o nazwie Nowa Piekarnia Łukow chcac kupic chleb krojony godzina 14 nie ma chleba a patrzac na polki sklepu jest makaron cukier leki papierosy ser zolty to czy nazwa Nowa piekarnia łukow pasuje wydaje mi sie iz trzeba zmienic nazwe sklepow SKLEP OGOLNOSPOZYWCZY bardziej pasuje to asortymentu sklepu ,.,.porazkaaaa

...........

powyższą wypowiedż mamy od typowej wazeliny ha ha ha ha wstydż się wazelinko , za jakie pieniądze to robisz ??????????????????????????????????????

/,,,,,,,

mądrych i doświadczonych zwalniają a cudaków przyjmują , kto tak rządzi?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Była

Nie wiadomo,czym oni się sugerują przyjmując kogoś do pracy.Jak sobie dobrze radzisz,to cię zwalniają,młode są NAJLEPSZE,NIE CHCE IM SIĘ PRACOWAĆ I RUSZAJĄ SIĘ JAK ŚLIMAKI,A DALEJ PRACUJĄ.Ktoś się ze mna zgodzi?

JAAAA

hm.. a czy ktoś wspominał tutaj na forum że człowiek jeśli chce pracować w tej firmie musi podpisywać pustą umowę? (składasz podpis na pustej umowie) Człowiek tak naprawdę nie wie za ile pracuje, po zatym kopi umowy nie dostaje odrazu jeśli już to tylko jak zwróci się z prośbą do szanownej firmy. Ja np do tej pory nie widziałam swojej umowy z przed kilku lat "W myśl art. 29 par. 3 k.p. w ciągu 7 dni od dnia zawarcia umowy o pracę pracodawca powinien na piśmie poinformować pracownika o warunkach zatrudnienia, czyli obowiązującej go dobowej i tygodniowej normie czasu pracy, częstotliwości wypłat wynagrodzenia za pracę, wymiarze przysługującego urlopu wypoczynkowego, długości okresu wypowiedzenia umowy o pracę, a także układzie zbiorowym pracy, którym pracownik jest objęty. Informację o zmianach tych warunków należy przekazać pracownikowi w formie pisemnej niezwłocznie, nie później niż w ciągu 1 miesiąca od dnia wejścia w życie tych zmian. " Minęło kilka jak tam pracowałam a dalej umowy nie zobaczyłam. Mój błąd że zgodziłąm podpisać się pustą umowę, ale w dzisiejszych czasach człowiek szuka czegokolwiek nie zwraca na to uwagi, ale szczerze nie moim obowiązkiem jest zadbać o to abym pracownik dostał umowę ale pracodawcy.

Była

Pracowałam w tej firmie,no cóż,praca fajna,ale krótka,po trzech miesiącach zwalniają nie martwiąc się,że ktoś zostanie bez grosza do życia.A na koniec piękne podziękowanie,wymyślają na ciebie nie stworzone rzeczy.Pani która tak oceniała powinna się teraz wstydzić,na przykładzie swojej rodziny,która narobiła manka,pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Piekarnia - Łuków

• Jak się pracuje w Nowa Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Piekarnia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Piekarnia?

Kandydaci do pracy w Nowa Piekarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Piekarnia
2.3/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Aleja Kościuszki 35
    21-400 Łuków