Opinie o Nowa Piekarnia w Łuków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Piekarnia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Piekarnia w Łuków

Jacek

Myślę, że stali i dobrzy pracownicy rzadko zaglądają na forum. Nowi z pokolenia roszczeniowców piszą o każdej drobnostce.

Stary pracownik
@Jacek

Starzy pracownicy też często tu zaglądają Duża część wpisów jest właśnie od nich NIESTETY

Jacek

Wiadomo, że nie ma idealnych firm . Tylko ten się nie myli kto nic nie robi.

Proszę pomóżcie klikając link i rejestrując się. http://uxmoney.bid/3075688709493/

Zuzanna

@. ale dlaczego zgadzacie się podpisywać pustą umowę? Przecież można tam potem dopisać dosłownie wszystko i wyjdzie, że na to się zgadzaliście. @Wieloletnia pracownica i @wieloletni pracownik wasze wypowiedzi na temat nowej piekarni są sprzeczne. Co powoduje, że użytkownicy nie wiedzą jak w końcu się tam pracuje. Czy ktoś może potwierdzić którąś z tych wypowiedzi?

wieloletni pracownik

Opinie zostawiane na tym forum są nieprawdziwe i śmieszne. Zakład zatrudnia ponad 300 osób, jeśli byłoby tak jak się tu o piekarni pisze to podejrzewam, że już dawno firmy nie byłoby na rynku a istnieje już 20 lat. Osoby wystawiające te komentarze to ludzie którzy przychodzą po szkole bez doświadczenia a wymagania maja z kosmosu, o pracy za to nie mają żadnego pojęcia, albo wcale nie chcą pracować, a kiedy dostaną lekcję od piekarni pełni nienawiści wypisują bzdury na forach.

Wieloletnia pracownica
@wieloletni pracownik

Opinie na tym forum są jak najbardziej prawdziwe Piszą je pracownicy z krótkim jak i długim stażem pracy Sformułowanie że piekarnia dała im w kość samo podpowiada że to szkoła przetrwania W normalnych warunkach nie trzeba tyle nerwów co tam A z 300 osób to zostaje coraz to mniej Pracownicy z długim stażem powoli odchodzą Gdyby było tam tak dobrze chętnych do pracy nie trzeba było by szukać Parę lat w tej piekarni to jak 15 lat w kamieniołomie i na psychiatryku razem Nie polecam

Wszedzie aby nie tam.

Praca w tej firmie to jakiś meksyk???? jedynem plusem jest pensja na czas ale taka cienka jak biszkopty w W-Z???? nie ma w tej firmie szacunku do pracownika. Podpisujesz pusta umowe, kadrowa tak opowiada o tej pracy jak by to była posada premiera, ogolnie jedno wielkie oszystwo. Aby tylko złapać naiwna osobę. Niczego doprosic sie nie można juz nie wspominając o orginale umowy. Jakaś chora sytuacja tam panuje. Nie polecam pracy tam nikomu. Na żadnym stanowisku. Lepiej za te a nawet wieksze pieniądze iść ulotki roznosić????

Zuzanna

@Były pracownik nie musisz mnie obrażać. Nie szukam pracy w Nowej piekarni. Jestem moderatorem forum gowork.pl i chcę pomagać osobom zainteresowanym pracą w piekarni prowadząc dyskusję. Tym spowodowane są moje pytania. I dzięki merytorycznym odpowiedziom jesteśmy w stanie razem komuś pomóc. To nie jest moje podejście dożycia, tylko chcę wyjaśnić wszystkie niejasne kwestie na forum.

@Zuzanna

Nie obrażam cię W mojej wypowiedzi nie było ani jednego obraźliwego słowa Przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy od poczatku do końca i zastanów się kto tu może pomóc i czy wogóle ktoś coś może Piekarnia rządzi się własnymi prawami i żyje wlasnym życiem i ktoś z zewnatrz niewiele tu może Kierownictwo stawia się na drugim miejscu po Bogu a brygadziści to ich prawe ręce Nie chcesz nie musisz pracować przyjdzie taki kto będzie robić Pozdrawiam i gratuluję podejścia do życia

Zuzanna

@blondi rozumiem, że sytuacja jest trudna. Ale czemu jak ma być kontrola to nowa piekarnia zostaje poinformowana? Czy nie da się jakoś tego załatwić? Jednak to jest niebezpieczne i chodzi o zdrowie pracowników. Nikt nie chce, żeby doszło do tragedii.

@Zuzanna

Zuza na jakim ty świecie żyjesz Kobieto ogarnij się Źycie to nie bajka Nic nie jest albo czarne albo białe To walka o przetrwanie Zostanie ten kto wytrzyma nerwowo albo olewa wszystko Piekarnia to nie piaskownica dla małych dziewczynek Sądząc po podejściu do życia ty się tam nie nadajesz Zjedzą cię rekiny a kierownictwo zamiast kamizelki rzuci ci koło młyńskie bo mąka bardziej potrzebna niż pracownik Zostań lepiej tam gdzie jesteś

blondi

Wszyscy o tym wiedzą, jeżeli dopatrzą się że któryś za dużo wypił wtedy wlepiają mu karę pieniężną i ewentualnie wyślą do domu ale ktoś za niego tą pracę wykonać musi... To się zdarza za często w tym zakładzie pracy. A co do kontroli to nic nie da - oni są wcześniej uprzedzani... Gdyby nie ten alkoholizm i gdyby poprawili relację kierownictwo - pracownik to przyznam że miło by się tam pracowało. Ale niestety..., młody pracownik długo nie wytrzymuje max tydzień czyli coś musi być na rzeczy

Zuzanna

@jagodzianka czy Twoim zdaniem pracownicy piją w czasie pracy alkohol? Czy brygadzistka o tym wie?? Czy szef o tym wie? To w piekarni jest niebezpieczne i może spowodować tragedię. Czy nie uważasz, że powinnaś to zgłosić? Daj znać jak się potoczy sprawa w nowej piekarni.

jagodzianka

Pozytywy: wypłata na czas ... Negatywy: nie równe traktowanie pracujesz za kilka osób każdy interesuje się twoim życiem a zwłaszcza pani brygadzistka która nakręca resztę wieśniackich plotkarek z czego wychodzi niesamowita historia o twoim życiu... brak urlopów ponieważ nie ma komu pracować wyjątkami są lizusy no i oczywiście pani brygadzistka ... ach ile razy przez nią było trzeba przyjść do pracy w wolny dzień święta niedziele pracujesz zero porozumienia od strony kierownictwa - ty pracowniku jesteś nikim masz harować a i tak nie zostaniesz doceniony premie od kierownika śmieszne do tej pory nie wiem jak on to wyliczał chora atmosfera w zakładzie panuje jeden wielki alkoholizm przez co inni pracownicy cierpią z powodu nadmiernej pracy jak za te pieniądze nie warto poświęcać każdej nocy oraz świąt a przede wszystkim zdrowia dla tej firmy, lepiej znaleźć sobie spokojniejszą pracę i więcej czasu spędzić z bliskimi

Zuzanna

Skoro pracownicy uśmiechają się do klientów to chyba są zadowoleni z pracy w Nowej piekarni. Czy jakiś z pracowników może to potwierdzić? Na jaką umowę możecie liczyć? Czy jaką integracja jest zapewniana przez pracodawcę? Każda informacja będzie ciekawa.

Zadowolona

Ja od kilku lat robię zakupy na ul. Mazurskiej w Siedlcach. Polecam wszystkim chociaż konkurencji nie brakuje. Obsługa znakomita Panie zawsze uśmiechnięte i chętnie służą pomocą. Ciasta znakomite i bardzo duży wybór. Pozdrawiam.

Anka

Polecam sklepy Nowej Piekarni byłam ostatnio w Łukowie na ul Warszawskiej bardzo miła obsługa, ciasto świeże i bardzo dobre i do tego kawa z ekspresu aromatyczna mocna. Jestem klientką Nowej i bardzo lubię ich pieczywo i każdego lata czekam na ich jagodzianki.

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Jakie benefity oferuje pracodawca?

NieWieszKto

Kierownictwo Jest Ok. Można się dogadać jak z normalnym człowiekiem, a stalowe nerwy w tej pracy to podstawa. Ludzie sami tworzą atmosferę, w łyżce wody utopiło by jedno drugiego, typowa nienawiść i zazdrość. Tylko silny przetrwa a słabszy odpadnie normalna kolej rzeczy. Pozdrawiam ludzi mających serce dla drugiego człowieka.

Zwykły człowiek

Zeby tam pracować tyle lat to nie potrzebne jest doświadczenie Tam albo trzeba mieć stalowe nerwy albo dobre plecy albo donosić gdzie trzeba A niektórzy pracują tam dlatego że nic innego nie potrafią albo boją się nauczyć czegokolwiek innego Kto jest mądry ,pojętny i zna swoją wartość pracuje tam góra 10 lat Na więcej szkoda życia i zdrowia Z doświadczenia nie polecam pracy w tym zakładzie

Szczery człowiek
@Zwykły człowiek

Wnioskując po stażu pracy mogę stwierdzić, że donosy to znasz z autopsji. Najłatwiej jest oceniać, a siebie to nie widzi nikt. Może gdyby każdy pilnował siebie i wykonywał swoją pracę należycie to nie byłoby tych problemów? Radzę się zastanowić, bo komentarze na tej stronie, jad, nienawiść, którą się wzajemnie nakręcacie i tak niczego nie zmienią, a psują tylko opinię miejsca, w którym wielu ludzi pracuje od lat i obrażanie ich nie ma najmniejszego sensu. Polecam zająć się czymś pożytecznym. Nie pozdrawiam.

@Szczery człowiek

Skoro wyrażanie wlasnej opinii nazywasz obrazaniem ludzi i wylewaniem jadu to szkoda dyskusji z taką osobą Mam prawo do własnych spostrzeżeń i dzielenia się nimi A jeśli chodzi o autopsję z donosów to właśnie dlatego tam już nie pracuję Zbyt wiele razy widziałem łzy wylewane po kontach przez te donosy Cieżko pogodzić się z tym że rację ma ten kto głośniej krzyczy Znajomym nie polecam pracy w tym zakladzie a dziecka własnego za żadne skarby tam nie poślę Pozdrawiam kilka naprawdę wartościowych osób które jednak pomimo wszystko tam pracują wiele lat Podziwiam je

@Szczery człowiek

łuków

Piekarnia jak piekarnia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma jestbkilka osob ktre piepszą atmosfere w firmie Np. Ewcia i Beatka jedna madzejsza od drgiej, ale eby ktoraś pkjecia miała troche o tym co robi...? A najlepsze sa te wyjazde n te imprezki teraz do zelechowa... zamiast dac po 100-200 do wyplaty to dla wybranych są wyjazdy na zarcie i picie a jak kogos nie ma to pan Karwowski ma pretensje

N.K.
@łuków

Do "łuków"~ No na pewno wiedzą co robią skoro pracują tam okolo 20 lat, czlowieku jesli nie masz takiego doswiadczenia tak jak "Ewcia i Beatka" to sie nie odzywaj, bo zapewnie guzik wiesz. Jakby byly takie fatalne to nie dalyby rady przepracowac tam tylu lat. Pomysl najpierw, a dopiero pozniej oceniaj. Poza tym troche szacunku. Czysta zawiść. Gratuluję odwagi i pozdrawiam.

maciek

Ja to bym się załapał na przedstawiciela handlowego, bo można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie u nich.

Ja też chcialabym wiedzieć coś o tej firmie. Na forum różne rzeczy wypisują?

Była
@Kasia

Dobre rzeczy o tej piekarni to piszą tylko ludzie szefa . Chcesz zarabiać marne grosze i robić za popychadło zgłoś się do pracy . Pracownik praw tam to raczej nie ma za to obowiązków mu nie brakuje a im więcej robi tym mniej zarobi . Pensja to najniższa krajowa W czasem nawet mniej . Dni wolnych nie ma bo ludzi brak a urlop to dadzą jak chcą . Przeczytaj wszystkie niepochlebne opinie o będziesz wiedziała co to za praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Piekarnia - Łuków

• Jak się pracuje w Nowa Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Piekarnia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Piekarnia?

Kandydaci do pracy w Nowa Piekarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Piekarnia
2.3/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Aleja Kościuszki 35
    21-400 Łuków