Opinie o Nowa Piekarnia w Łuków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowa Piekarnia. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowa Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Płody rolne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowa Piekarnia w Łuków

Jakie są mocne strony pracodawcy Nowa Piekarnia?

Robol

Ten pan ma głęboką filozofię życiową sprowadzającą się do tego że on jest Panem i władcą a pracownik to zero i nic nie znaczący pionek

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Nowa Piekarnia?

xyx

Całe wynagrodzenie, zawsze na czas. Premie też są, zazwyczaj pod koniec miesiąca

klient

Dzień Dobry, Kupiłem malutki torcik w kształcie serca na walentynki, jak reklamuje piekarnia na FC, jakie to kiepskie, bez smaku, bezpłciowe, kto to robi, a smród z tego na całe biuro, kupiłem też teramisu małe, ale nie dobre, wogóle nie ma smaku jaki powinno mieć teramisu i nie ma mascarpone, w to miejsce.dali marmroladę rodem z komuny i serek nie mający smaku, mdłe obrzydliwe, nie polecam a jakie drogie. to porażka dla cukiernika, niech go zmienią.

????????????

(usunięte przez administratora) - szkolenia są i owszem BHP. Chyba że te schadzki na gorze u szefa są szkoleniami???? pod tytułem jak: jakim to jesteś debilem???? - pensja owszem na czas ale wyżyć za nią tak da się od 10 do 13???? (usunięte przez administratora) - czy polecam tam pracę? Chyba tylko desperatom! Zostaniecie tam wykorzystani, (usunięte przez administratora) i wycisną z was masę pomysłów a później będą poniżać jak psa! - Umowa owszem jest ale nigdzie i nigdy nie miałem takiej umowy. Matactwo. Księgowa nigdy nic nie wie. Umowę podpisujesz inblanko. A i podpisuje się kilka umów - na ułamkach akurat się znają???????????? a jak idziesz do Zusu masz nie opłacone składki???? kadrowa oczywiście na ten temat nic nie wie???? umkło???? (usunięte przez administratora) Także wy wszyscy zadowoleni pracujcie tam! Ciesze się Waszym szczęściem.???? Od kiedy zmieniłem prace wiem że żyje. Widziałem tam wiele i słyszałem wiele. I śmiem stwierdzić tak chorej sytuacji nigdzie nie doświadczyłem! Ale mądry polak po szkodzie ????

gala

W Łukowie przy sklepie Wierzejki w cukierni państwa kupiłam bezowy tort.Po zagladnięciu do pudełka zdziwiło mnie,że nie ma żadnej dekoracji.Tort miał byc o smaku malinowym Daleko mu było do tego smaku.Wyszłam ze sklepu i po drodze pokazałam znajomym swój zakup Były mocno zdziwione jego wygląde. ,a przede wszystkim nazwa"tort'.Wróciłam do sklepu i powiedziałam w czym rzecz.Rozmawiałam przez telefo z kierowniczka.Powiedziały że bezowych tortów się nie dekoruje.Owrotnego zdania były moje znajome ,które kupowały takie torty ,kiedy sklep był na ul. Dmocha.Przy wpłacaniu zaliczki nikt mnie nie poinformował ,że dostanę dwa bezowe placki przełożone masą.W dodatku jedna z ekspedientek,mówiąc do mnie ostro, poleciła mi zakup owoców w sklepie Wierzejki i takim sposobem będę miala udekorowany tort,jeśli chce mi się dekoracji.Ztakim chamstwem spotkałam się pierwszy raz

Henry

Jaka macie atmosferę w pracy i na jakie zarobki można liczyć?

olcia

serdecznie polecam prace w NOWEJ PIEKARNI

MATI 85

Witajcie ziomeczki , pracuje w Nowej Piekarni kilka lat i jestem zadowolony z roboty . nie ma co narzekać .Kto szuka pracy to polecam ten zakład . pozdrawiam wszystkich z Nowej .MATI

krzysiek z krynki

Witam ja pracowałem w tej piekarni,długo . nie narzekałem na kasę i pracę,myślę że byli i są gorsi pracodawcy.Jedno co było ważne to to że szef płacił na czas i tyle ile wypracowałes sobie to miales zapłacone a żeby zarabiać trochę więcej to trzeba się wykazać tak jak w każdej firmie.Więc może trzeba się nauczyć roboty żeby się domagać większej kasy.Pozdrawiam były pracownik

nie polecam pracy w tej firmie, ani pieniędzy ani pracy, a wysłuchiwanie mądrości właściciela powinno być płacone jako szkodliwe ;) widziałem ogłoszenia na stronie piekarni - dyrektor handlowy 3,5-5 tys netto - zostawię to bez komentarza i gratuluje dyrektorowi ;) wszyscy mądrzy już stamtąd uciekli. Firma istnieje i istnieć będzie ale wszystkim pracownikom szczerze współczuje, Wesołych Świąt ;)

Pracuje jako Kierowca, szczerze napisze praca jest możliwa, wypłata dobra, zawsze jakiś konkurs albo premia więc zawsze coś extra wpadnie do kieszeni. Ludzie którzy tu piszą nie zawsze piszą prawdę, jeżeli kogoś zwolnili bo niestety w pracy się pracuje a nie siedzi to zaczynają wypisywać takie bzdury że jak czytałem to oczy bolą...

Kazik

Pracuje kilka lat juz w nowej piekarni i szczerze polecam to miejsce ,fajni ludzie tam pracuja ,szef spoko ,wypłata zawsze na czas ,z wolnym tez nie ma problemu. Pozdrawiam pracownik z cukierni.

Zuzanna

Znalazłam na stronie internetowej Nowa Piekarnia informację, że firma poszukuje osób do pracy w Łukowie. Chętni mogą złożyć swoje dokumenty aplikacyjne na poniższe stanowiska: Dyrektor Handlowy Główny Księgowy Piekarz przedstawiciel handlowy Zostawiam link to szczegółów poszczególnych ofert: http://nowapiekarnia.pl/praca-wspolpraca.html Czy ktoś z Was pracuje na jednej z powyższych posad i podpowiedziałby coś przyszłym aplikantom? Na co zwrócić szczególną uwagę przygotowując się do rozmowy o pracę?

Xxxx

Nina- skoro podajesz się za klienta sklepu to wytłumacz skąd możesz wiedzieć jakie kontakty, nastroje i zachowania istnieją wśród współpracowników? Dziwne! Wydaje mi się jednak że jesteś byłym pracownikiem firmy a dokładniej podejrzewam że nawet tym z którym nie chciały współpracować dziewczyny na każdym że sklepów Nowej Piekarni jak i twoich pozostałych pracodawców. Może wpiszesz nam listę pracodawców u których byłaś już zatrudniona to nam wiele wyjaśni. Skoro na 6 sklepach nikt z Tobą nie chciał pracować to moim zdaniem z twoją osobą jest coś nie tak a nie z 12 innymi osobami. A tak poza tym to jeżeli masz żal do którejkolwiek z osób to nie uważasz że powinnaś wyjaśnić to osobiście( tak przynajmniej postąpił by osobą dorosla) a nie wypisywać jakieś oszczerstwa na forum bez żadnych podstaw.

Gogol

Jak już nie ma na co narzekać to stałym tematem są szkolenia a raczej ich brak !! Tylko to potraficie?

Mi bardzo dobrze pracuje sie w Nowej Piekarni. W firmie panuje miła atmosfera, zarobki adekwatne do obowiazkow i ilosci pracy, a co najwazniejsze wyplaty przychodza na czas. Kierownictwo jest wyrozumiale I sprawiedliwe, jest tu mozliwosc Rozwoju. Nigdy nie mialem problemu z wzieciem urlopu, poki pytalem o ten urlop odpowoednio wczesnie. Szczerze polecam.

Ona
@Andrzej

A skąd tu nagle tyle pochlebnych opinij Czyżby premię niektórym podnieśli Aż lepi się od wazeliny Raptem super ekstra się zrobiło ????

Zuzanna

@Niekonfliktowa a czy oprócz zasadniczego wynagrodzenia, nowa piekarnia oferuje jeszcze jakieś premie uznaniowe bądź inne bonusy? Czy jest w tej firmie możliwość awansu? Jak oceniasz atmosferę w swoim miejscu pracy? Osoby rozważające wysłanie tam swojego cv będą zainteresowane tymi informacjami.

Niekonfliktowa
@Zuzanna

Możliwość awansu jest oczywiście wszystko zależy od zaangażowania tak samo jest z premia, jest uzależniona od wyników. Atmosfera w pracy dobra tak jak pisalam wcześniej mi osoby pracujace tutaj duzo pomagały, dużo zależy od nas samych.

Ona
@Niekonfliktowa

Jaki awans Z czego na co Chyba z pracownika piekarni na sprzątaczkę albo robotnika rolnego na ranczu szefa Premia owszem dla wybranych po cichu pod stołem a pensja owszem na czas ale najniższa krajowa Pomoc też na początku bo ludzi nie ma a później to pretensje i wymagania z kosmosu Nie polecam Nie pozdrawiam

Niekonfliktowa

Ja pracuje od niedawna, po umowie na okres probny dostalam umowę na 2 lata, I nie podpisywalam nic in blanco, warunki pracy sa dobre 8 godzin bez zostawania po godzinach I wyplata na czas. Jak sie chce pracować to można. Ze wszystkimi idzie sie dogadac jak potrzebowalam pomocy to nikt mi nie odmowił, podpowiedział, pokierował. Bardzi dużo zależy od naszego nastawienia.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zuzanna

@Wszedzie aby nie tam. jak to podpisujesz pustą umowę? Nie ma na niej żadnych danych? Czemu się zgadzacie na takie sytuacje? I co potem kadrowa nowej piekarni wypełnia za Was tą umowę? A cokolwiek jest na niej napisane? Wiecie jaką będziecie mieć pensję, godziny pracy czy to też nie jest napisane?

@Zuzanna

Nic nie jest napisane Podpisuje się pustą umowe a kadrowa sama sobie wpisuje co jej pasuje Co tu jest do rozumienia Praktykuje się to w tej firmie już od lat

Soffi
@.

"Zagrzalam" TAM trochę czasu i jak większość osób- nie polecam tego miejsca jako miejsca pracy. Faktem staje się też to, że umowy podpisuje się w kadrach jako czysty druk umowy zlecenia!!!!! Mnie też tak potraktowano!!! Na uzyskanie oryginału umowy czekałam ponad miesiąc- jak już się o nią upomnialam! Atmosfera pozostaje sobie wiele do życzenia. Nikt nie jest pozytywnie nastawiony do nikogo, wręcz przeciwnie "starzy pracownicy a głównie SPEDYCJA patrzą jak by tu dopiec lub zaszkodzić. Szef- nastawiony dziwnie do życia. Dla mnie-niespełniony filozof, wszystkich traktuje jako gorsze społeczeństwo przy tym stosując swoje przemowy i filozofię, próbując przy tym nakłonić siłą do swojego toku rozumowania. Dodatkowo nalezy dodac, że pracuje się tu ponad normę czasu pracy. Podpisując fałszywe listy obecności!!!!!! Pracuje się 6 dni co jest niezgodne z 5 dniową norma czasu pracy. Ogółem mówiąc nie polecam tego miejsca jako miejsca pracy, wręcz namawiam by wystrzegać się tego miejsca z daleka. Serdecznie niepozdrawiam wszystkich pracowników Nowej Piekarni.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowa Piekarnia - Łuków

• Jak się pracuje w Nowa Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Nowa Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowa Piekarnia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nowa Piekarnia?

Kandydaci do pracy w Nowa Piekarnia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nowa Piekarnia