Opinie o Adboard Sp. z o.o. w Sielinko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adboard Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Adboard Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adboard Sp. z o.o. w Sielinko

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko doradca techniczny w Adboard Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Rick Nowy wpis

Bieda, bieda i jeszcze raz bieda. Pracodawcy chyba nie stać na pracownika, albo szczędzi na nich. Przy takim podejściu to sobie może szukać w nieskończoność.

Benia Nowy wpis

W firmie nie ma co liczyć na lodówkę lub mikrofalę a o ekspresie do kawy nie wspomnę. Najprawdopodobniej już ten sprzęt został zakupiony na fakturę do domu panującego tu pana i teraz nic nie kupi. Ze skąpstwa właściciel kupuje wodę gazowaną w baniakach aby mniej kawy i harbaty robić.

Krysia Nowy wpis

Hej. Teraz w ogłoszeniu dla szlifierza w treści jakoś specjalnie nie odnoszą się do wymaganego doświadczenia ale jest przypis przy tytule „Odpowiednie doświadczenie zawodowe”. Jak można to rozumieć? Chłopak gdzieś już pomagał ale ekspertem raczej nie jest. przeszkolą go na szlifierza? Nie widzę w opisie niczego o szkoleniach

Benia Nowy wpis

Jak można nie kupić dla tylu ludzi nowego czajnika, lodówki a o ekspresie do kawy nie wspomnę. Zapewne wszystko już zostało kupione i jest w domu pana prezesa, a podatek vat odliczony... no bo nie wypada teraz przedstawiać pięciu faktur na to samo... a po drugie właściciel to skąpiec, na wszystkim zawsze szczędził. Podam przykład, aby ludzie mniej wody z baniaków brali to potrafił zamawiać gazowaną...

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adboard Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Jak można rozumieć wymóg „znajomość pakietu MS Office” w ofercie dla doradcy technicznego. Myślicie, że to chodzi o dosłownie każdy program z pakietu? Martwi mnie też ten punkt z posiadaniem doświadczenia w branży obróbki metali, bo prawdę pisząc go nie mam. To już od razu mnie przekreśla?

cała prawda

mając taką załogę to styl zarządzania jak najbardziej odpowiedni

Rick

Nie piszcie nic złego na temat firmy i stylu władania prezesa, bo zjawi się na Porażynie osobiście swoim GLSem robiąc zebranie, a podczas niego oznajmi, że pozabiera premie, pozwalnia lub postraszy zgłoszeniem na policję tym, że ktoś pisze prawdę. Pozdrawiam

@Rick

Poważnie mógłby być do tego zdolny? Co ciekawe zauważyłam, że Twój komentarz ma sporą siłę przebicia, bo odkąd to padło już nikt niczego nie pisał... Wobec tego jak stoicie obecnie z premiami?

Benia

Coś nie aktualna strona internetowa spółki jest, a w informacjach sporo nieprawdy... Za kokorowo tam jest... no ale marketing zadziałał. Ten kto się złapie na kontakt, to tylko na jeden jedyny raz i w dodatku będzie on szorstki... O tym jak traktuje się pracowników lepiej nie wspominać, bo za coś takiego prokirator i kryminał grozi pracodawcy - są paragrafy...

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Adboard Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Jeśli ktoś jest zwalniany, to dlatego, że nie przypasował szefowi. Jeśli Cię nie polubi, to prędzej czy później znajdzie powód, aby Cię zwolnić. Jeśli bardzo zajdziesz mu za skórę, to i powód do dyscyplinarki znajdzie. Pracownicy zwalniają się sami, bo albo nie wytrzymują notorycznej kontroli, presji, krzyków i poniżania, albo w porę orientują się, że nie warto w to dalej brnąć.

Duck Ptak

Znam kilka osób co pracowało uczciwe i sumiennie a i tak prezes nie był zadowolony. Zajechal ich. Więc jak to widzisz to w końcu rozumiesz że nie warto się starać tylko odpychac od siebie wszystko żeby się nie mógł przyczepic do czegoś. To dzięki temu tak długo pracuje tutaj. Brawo JA ;)

Benia

Mentalność rządzącego to typowy obraz kapitalisty sprzed dwudziestu/trzydziestu lat, gdzie rynek pracy wyglądał inaczej i przez ten czas zmienił się o 180 stopni. Zero szacunku dla ludzi, a to rzutuje znacząco na atmosferę w pracy i relace pomiędzy współpracownikami. Kolejną piętą ahillesową są płatności w tej spółce, a właściwie ich brak i stale narastające zaległości. Mało kto chce współpracować z taką firmą. Bardzo duża rotacja ludzi. Na dłuższą skalę jeżeli chcesz pracować to kup sobie melisę i nerwosol. Stale pojawiające się ogłoszenia o pracę nie są spowodowane rozwojem, lecz już powyżej wspomnianą sytuacją. Jednym słowem ODRADZAM jakiegokolwiek kontaktu i współpracy. Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów.

Galina

Żałuję, że mój czas był poświęcony do ADBOARD. Lekcja na całe życie. W tej firmie zmieniłam myślenie o Polsce. Nie spodziewałam się tego, że w Europie ludzi mogą traktować za (usunięte przez administratora) pracowników . Szef I jego pracowniki z biura liczą się inteligetnymi osobami , ale w rzeczywistości to brak słów żeby opisać. W pracy żeby coś zrobić to jeden na drugiego spycha nie raz. Są wspaniałe osoby Ale mało . Szef nie ma żadnego pojęcia o prowadzeniu firmy, mu zależy tylko na kasie ,jak najwięcej ściągnąć z pracownika . Zero szacunku . Tragedia. Nie polecam I współczuję .

Agnieszka
@Galina

Dlaczego piszesz tak emocjonalnie o pracownikach firmy Adboard i jej prezesie ? Czyżby wydarzyło się coś co uważasz za niesprawiedliwe ? Pamiętaj że jeżeli zostałaś źle potraktowana to możesz to zgłosić do odpowiednich instytucji włączając w to sąd pracy.

Leszek
@Galina

A ten brak szacunku i podłe traktowanie dotyczy tylko pracowników z Ukrainy ? Czy wszyscy są tak traktowani ?

@Agnieszka

Chętnie to bym zgłosiła, miałam prawo, ale wyjechalam . Tak się nie robi. Tyle ludzi się męczy I milczą .

@Leszek

Ktoś odpowie? Bo sama jestem ciekawa

Nie ważne
@Leszek

Nie ważne czy jesteś z Polski, Ukrainy czy innego kraju. Nie ważne czy pracujesz tydzień czy 10 lat. Wszyscy są traktowani równo. Niestety nie w pozytywnym sensie.

@Nie ważne

czyli równość? ciekawa bym była czy po tylu miesiącach cokolwiek się tutaj zmieniło jeśli o jakiś standard chodzi. Teraz przed nowym rokiem raczej podwyżki przyznają? Wiadomo ile ostatecznie wyjdzie?

Bardzo trudno jest nowemu wdrożyć się we wszystko. Nie ma procesu wdrożeniowego. Przychodzisz i wszystko masz wiedzieć. Procedury są, ale o ich istnieniu sprawę zdają sobie chyba tylko szef i osoba, która je tworzy. Pełno kontroli, które nic nie zmieniają. Po prostu są żeby był argument do zwolnienia kogoś, kto coś przeskrobie. Mało jakie zasady są spisane, większość informacji odnośnie produkcji wychodzi w trakcie. Na przykład podczas reprymendy za niewiedzę. Dodam ze dotyczy to rowniez sposobu składania nośników „bo szef kiedyś powiedzial, ze tak manetce to robione.. ale oczywiście nie ma na to dokumentacji. Jedna, druga, trzecia uwaga i już prezes jest gotowy dać wypowiedzenie. Cała wiedza jest w posiadaniu pracowników z długim stażem pracy, a to, czy podzielą się oni swoją wiedzą zależy od tego, czy lubią cię czy nie. Na produkcji monopol pracowników i totalny brak zastępowalności. Nie polecam nikomu, kto nie lubi wojskowej musztry i wrogości wśród pracowników.

Byly pracownik
@Nowy

Zgadzam sie ze wszytkim. Szef chyba nie ma pojecia jak powinno sie prowadzic firme…

Falszywykaczor
@Nowy

Również się zgodzę z tym wpisem. To samo widze w firmie. Jest grupa kilku osób co długo pracują i będą tam pracowac. Kazdy nowy co przyjdzie to go zniszczą albo obgadaja przed szefem. Widziałem już wiele razy jak się starali chłopaki a i tak ich zajechali więc szkoda waszego czasu i nerwów .... druga sprawa to rysunki które przychodzą z biura. To co że błędy są to co że będzie źle to ma jechać i koniec .... Jak zrobisz z błędami to twoja wina bo miałes sprawdzić jak nie zrobisz tak jak na rysunku to miało być zgodnie z rysunkiem, tak czy owak zawsze będziesz(usunięte przez administratora)jak coś poważnego się stanie to znajdzie się winny żeby na niego zwalić wszystko .....

Hahahah
@Byly pracownik

On po prostu zatrzymał się w latach gdy to pracownicy musieli zabiegać o prace.

To właśnie ja
@Falszywykaczor

Zgadzam się. Osoby, które tam długo pracują to oni w pierwszej kolejności Cię zniszczą razem z szefem, nawet jak ty będziesz jednym z najlepszych. Brak szacunku i uwagi. Na resztę brak słów .

Helena
@To właśnie ja

Ale jaki jest sens kogoś niszczyć? Nie lepiej grać do jednej bramki?

Bruno
@To właśnie ja

Pracowałem tam i powiem wam ze trafione w dziesione. Dodam jeszcze od siebie że stara ekipa to (usunięte przez administratora) Jak im podpadniesz to wystarczy kilka telefonów (usunięte przez administratora) do prezesa a ten znany z wybuchowego charakteru najpierw coś zrobi a pozniej pomysli co w ogóle zrobił. Tak że wylecisz albo sam się zwolnisz bo nie dasz rady.

100%

Niezadowolony

Każdemu kto chce pracować w adboardzie polecam kupić sobie wiadro melisy na zapas. Stres jest wszechobecny. Na każdym kroku obcinają premie lub Ukraińcom dniówki. Ludzie nie wyczymują i odchodzą albo siedzą w tym i się męczą.Cieszę się że to już za mną

@Niezadowolony

Zastanawia mnie, dlaczego tak myślisz? Ludzie mimo wszystko pracują w Adboard, więc nie może być aż tak źle.

Kazimierz
@Niezadowolony

A napiszesz coś o wysokości pensji w Adboard? Jakie są tu stawki i czy można się starać o podwyżki jak pracuje się już jakiś czas w firmie? Za co można w ogóle dostać tutaj podwyżkę? :)

$$$
@Kazimierz

Jaką stawkę wynegocjujesz na starcie, to taką masz. Ewentualnie niektórzy dostają podwyżki gdy rzucą papiery.

Kto jeszcze został w adbordzie, to dla tego że ma tam za dobrze , bo jego pracę zrobi ktoś inny.

Tak jest

Co wchodzi w socjal Adboard Sp. z o.o.?

Hahaha

Hahaha. Jaki socjal?

@Hahaha

Czyżby żaden? :( Ale co z takim stricte podstawowym?

Brak socjalu
@Ilona

Z całego socjalu to masz kible i stołówkę w kontenerach. Nawet o wodę trzeba się prosić, bo go nie stać. W samochodach klima roz************ ale jakoś nikt się nie pali jej naprawiać, bo wiadomo że szef tym nie jeździ to po co.

@Brak socjalu

I wy na normalnych umowach tutaj a socjal taki? Co do klimy pewnie zgłaszacie i bez skutku ale tak to auta jakoś jeżdżą w tym zakresie bezpiecznie jest?

Widziałem oferty pracy na stanowisko kierownicze. Jaka atmosfera panuje w firmie wśród pracowników ? Zarówno w magazynie jak i biurach. Czy warto ubiegać się o tę posadę ?

@Kandydat

Atmosfera między ludźmi jest w porządku.. gorzej z atmosfera między pracownikami a szefem.

Wiktoria

Kto to pan GM ?

@Wiktoria

General manager tego zakładu pracy chronionej.

@Tomek

I on tak istotny w tym wątku jest czy czemu ona o niego pyta teraz?

Patric

Ta firma jeszcze istnieje?

@Patric

A czemu miałaby nie istnieć? W necie nie ma żadnych informacji na ten temat. Pytasz bo chcesz przyjąć?

Benia

Cześć. Czy w ciągu ostatniego roku, może półtora dostaliście podwyżkę? Czy pensje poszły do góry podczas inflacji?

@Benia

To nie jest miejsce, w którym dostaje się podwyżki ze względu na sytuację gospodarczą/inflację czy cokolwiek innego. Jaką stawkę wynegocjujesz podczas zatrudnienia, z taką wyjdziesz.

Benia

To słabo... Ja w mojej obecnej pracy mam zawsze taką w maju... Bardzo mi Was żal! Pozdrawiam

Jaki jest styl zarządzania w Adboard Sp. z o.o.?

Żenia

W punkt !!!!!! :)

@Żenia

Co to znaczy w punkt? To znaczy, ze zarządzanie jest dobre?? Weź wyjaśnij bo myślę tu o robocie i chce wiedzieć jaka atmosfera panuje? Z szefem można się spoko dogadać?

Griegori
@Artur

Najgorsze zarządzanie z jakim się spotkałem. stres i chaos wszędzie !!!! Jezeli chodzi o szefa to paczy na kamerach co kto robi, puzniej dzwoni do brygadzistow. Jak ma kiepski dzień to premie zabiera za byle co albo zwalnia z roboty. Wystarczy że gdzieś staniesz na chwilę albo z kimś pogadasz dwa słowa nie znasz dnia ani godziny . Przy umowie uważaj bo dopisują że to co się dogadaliscie to jest już razem z premia 20% co może zabrać jak będzie chciał

Borys
@Żenia

Car rządzi niepiśmiennymi

@Griegori

Czyli premie uznaniowe jak mogą je zabrać. To, że są kamery mnie nie przeraża, bo teraz wszędzie jest monitoring. Bardziej mi zależy, żeby szef był normalny i sprawiedliwy. Te premie to ile mniej więcej wynoszą? Kilka setek?

Olaf

Można, Szef fajny.

Slawek
@Olaf

Fajny ???? Firmy pomyliłeś ?

@Slawek

Ta jak jest w końcu? Można się dogadać z szefem, czy nie? Bo mam złe doświadczenia z kiepską atmosferą w pracy i wolałbym rozpocząć zatrudnienie w przyjaznym otoczeniu. Napiszesz jak jest?

Krzychu
@Artur

Zależy od ciebie, może będziesz się umiał dogadać.

Zły
@Artur

Z tym typem nigdy się nie dogadasz. Nawet jeśli ci się wydaje, ze jest ok, to prędzej czy później przekonasz się jaki jest naprawdę. Zero szacunku do drugiego człowieka.

Czy pracownicy Adboard Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Artur

To nie macie palarni tylko trzeba palić w toalecie? Tu chyba bardziej chodziło o imprezy integracyjne, a nie wyjście na fajkę. Kierownictwo daje jakieś dodatkowe benefity do wypłaty?

Rusek
@Artur

Wszedzie palą , kibel, namioty, za hala, w autach służbowych itp.... Nie palisz w tej firmie to (usunięte przez administratora) jesteś bo nie masz ekstra przerwy !!!!! Pale więc i ja :) Kierownik wie i akceptuje

@Rusek

Jak akceptuje to jaki problem? Widzę komu to nie przeszkadza. To nie ma płatnej prawy na której można zapalić, żeby przy okazji odpocząć i coś zjeść?

Kris
@Artur

Nic nie dają, ale palić można wszędzie

Jozef

Dlaczego firma nie płaci terminowo swoim dostawcom ?

@Jozef

Ot taka polityka upadłej firmy. Wszystko do kieszonki prywatnej...

Iwona
@Benia

Czemu niby upadłej? Tak sobie tylko gadasz czy rzeczywiście ogłosili upadłość? Nie ma to jak wprowadzać dezinformacje ...

Zostaw merytoryczną opinię o Adboard Sp. z o.o. - Sielinko

• Jak się pracuje w Adboard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adboard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adboard Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adboard Sp. z o.o.