Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j. w Paproć

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j. w Paproć

Kinia

W zeszłym roku pisano tu, że brygadzista pracuje pod wpływem, a jak jest z pracownikami? Wszyscy tak akceptują takie sytuacje? Nie ma rutynowych badań alkomatem?

Jak to możliwe, że nikt z tym nic nie robi? Nie wiedziałem w tym nowym ogłoszeniu na Technologa produkcji, by oferowali możliwość (usunięte przez administratora) na rauszu. Raczej standardowe zapisy, o atrakcyjnym wynagrodzeniu (7 130–7 680 zł brutto), (usunięte przez administratora) na jedną zmianę, czy szkoleniach.

Kinia

Jason Nowy wpis
@Kinia

Cześć , jak duża jest to firma , dużo ludzi zatrudnia ?? Jestem zainteresowany , ale ciekawi mnie czy mają jakies porządne sprzęty CNC itd. Proszę o kilka danych i podpowiedzi. pzdr. Jason

Administrator Nowy wpis

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j. prowadzi rekrutację na stanowisko Technolog produkcji. Wziąłeś w niej udział i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Podziel się swoimi wrażeniami z niej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję innym osobom, rozważającym aplikowanie do firmy.

Człowiek Nowy wpis

Hej, czytałam tutaj niżej, że szefostwo komunikowało się z pracownikami poprzez wywieszanie kartki na drzwi. Minęło trochę czasu i zastanawiam się, jak to obecnie wygląda? Ta komunikacja się poprawiła? Może jest jakiś komunikator internetowy? Albo każdy pracownik ma służbowego maila?

Wtorkowy

Brak komunikacji ze strony szefostwa wywieszane tylko jakieś karteczki na drzwiach moim zdaniem to zachowanie szkolne. Brygadzista praktycznie codziennie pod wpływem, dużo ludzi który uprzejmie donoszą na innych.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Weekend

Śpieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą...

Jolanta
@Weekend

Czemu z tej pracy Twoim zdaniem pracownicy szybko odchodzą? Czego to kwestia Twoim zdaniem?

Poniedziałkowy
@Weekend

A kto tak szanuje pracowników

Alicja
@Poniedziałkowy

To według Ciebie pracownicy są dobrze traktowani i szanowani w tej firmie? Nie ma z tym problemu tak jak sugeruje @Weekend, że jednak jest?

Poniedziałkowy
@Alicja

Moim zdaniem za mało rygoru i pracownicy robią sobie co chcą sam brygadzista daje taki przykład że często jest pod wpływem (usunięte przez administratora)na Nowym Tomyślu głośno o tym

Jacek
@Poniedziałkowy

Jak to pod wpływem używek? Nikt tego nie kontroluje? Nie było zgłaszane? Dla mnie to informacja wręcz mega szokująca. Dasz znać coś więcej? Przecież chyba są kamery i w ogóle.

Parówa
@Poniedziałkowy

Rygor jest ale nie dla wszystkich. A brygadzista musi bo ma przez lekarza zapisane. No i należy do zaufanych a im wolno więcej.

Biedak

Brak inwestycji, brak narzędzi, stare maszyny, wygląda to biednie...

Izabela
@Biedak

I co ciekawe na stronie Chadmetu jest info, że ich zarządzanie pozwala na obniżenie kosztów administracji. Jak to rozumieć? Jakie jest to zarządzanie administracją?

Obserwator
@Izabela

Wyciskają z pracownika ostatnie siły

Abrakadabra
@Izabela

Takie że administracją zajmuje się rodzina i wszystko w rodzinie zostaje.

Iza
@Obserwator

To bardzo przykre, co napisałeś: Twoja wypowiedź sugeruje, że praca w Chadmet jest nadmiernie obciążająca fizyczne, bo domyślam się, że o to właśnie chodzi. Powiesz coś więcej? Co Twoim zdaniem powinno się zmienić, żebyś dobrze oceniał pracodawcę?

Miki
@Biedak

Można dodać że brak podwyżek i inwigilacja przez kamery.

@Miki

Podwyżki były, 40-70 groszy netto, mniej niż inflacja i mniej niż zabrany dodatek na początku roku. Ogólnie porażka.

Buch
@Miki

I jeszcze brak ogrzewania do tego.

Maja
@Buch

W ogóle nie ma? :0 Przecież to można do pip zgłosić, przyjadą zmierzą temperaturę..

Rura
@Maja

Widać żeś młoda i niedoświadczona, pip zapowiada wizytę, jak zapowie to szef wstawi ogrzewanie jakieś. Zgłaszając musisz podać swoje dane. Podejrzewam że brak chętnych do zgłoszenia...

Barbara
@Rura

eh no jak nikt tego nie chce zgłaszać to potem efekt będzie taki że nigdy się to nie zmieni. A jakie temperatury panują w zimę?

to joo
@Buch

jest zimno a jak bramy otworzą togłowę chce urwać

Weronika
@to joo

no to nie za ciekawie, a mowia ze ta zima ma byc ciezka i zimnna... jak sobie radzicie, cieple polary ? od firmy czy wlasne?

Nikt

Firma 23 grudnia rozdaje prezenty w postaci wypowiedzenia umowy. Nie polecam nikomu.

Maja
@Nikt

Współczucie. Ale to Tobie się tak przydażyło, czy było zbiorowe zwolnienie więcej ludzi?

Alicja

Pracodawca ma prawo zamontować kamery, może pracownicy czują się inwigilowani, bo mają coś na sumieniu? W końcu właściciele musieli mieć jakiś powód, aby zamontować monitoring. Napiszcie proszę, gdzie zawieszone są kamery, tylko na hali produkcyjnej, czy również w pomieszczeniach socjalnych, szatniach?

Gustaw

Czy wiecie coś o pracy w firmie, może kogoś potrzeba i jak z atmosferą?

Robol

Podobno zatrudniają teraz bo robota się ruszyła

ciekawy

Jak tam praca u Chadajów, dobrze płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j. - Paproć

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j.?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j.
1.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 181a
    64-300 Paproć
  • NIP: 7881996172 KRS: 0000496131

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj I Wspólnicy sp.j.