Opinie o Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Ewelina

Witam. Czy poszukujecie obecnie pracowników na produkcję?

Wszyscy tu pytają o pracę na produkcji, czemu akurat tak wszyscy chcą się tu dostać? Dobrze płacą czy ogólnie dają tu dobre warunki? Ile zmian jest na produkcji, wszystkie trzeba w danym miesiącu przerobić?

@Kamoo

Jeśli serio piszesz, że około 30 godzin w miesiącu za darmo się pracuje, to średnio to widzę, a byłem już prawie zdecydowany uderzyć do pracy na produkcję :/ A te soboty chociaż roliczają porzadnie?

Kamoo

Od wielu lat najniższa krajowa. Zmuszanie do nadgodzin, za które nie płacą. Co miesiąc podwyższany cel żeby bie dać premii ani grosza. Jedyny plus to tylko to że jest 1 zmiana.

Honorata
@Kamoo

Mówisz, że za nadgodziny nie płacą, a to oddają chociaż czy coś? Poprzednio w innej firmie tak miałam, że po prostu odbieraliśmy sobie na koniec tego okresu rozliczeniowego, no i w sumie dla mnie git, mogłam sobie odpocząć trochę więcej. A często się zdarza praca w dodatkowych godzinach w ogóle?

Kamoo Nowy wpis
@Honorata

Witam..w.miesiącu musisz zrobić około 30 h Masz też przychodzić w.soboty do pracy. .

@Kamoo

A czy w tygodniu trzeba też zostawać na nadgodzinach? Czy wystarczy że się zrobi te 30h chodząc w soboty?

Praca Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy nowi pracownicy też muszą jechać na szkolenie do niemiec i czy jest to obowiązkowe? Jak to wygląda?czy to zależy od działu zatrudnienia

Henke

Od lutego 2 zmiany ponoć mają wprowadzić :)

@Henke

Hej czy faktycznie od lutego są dwie zmiany?

@Henke

A tak to w jakich godzinach się tutaj pracuje? 6-14 czy jakoś inaczej? Daj znać, jeśli została wprowadzona ta druga zmiana, w jakich godzinach ona jest...

Hmmm

Jak to jest z tymi wyjazdami do Niemiec? Czy obowiązkowo muszę znać język? Czy podstawy mi wystarcza? Jak to tam wygląda? Coś mówili mi przez telefon o mieszkaniu ale nie dopytywałam bo muszę się najpierw zdecydować.Gotujemy sobie sami? Czyli ładna delegacja może wlecieć?

@Hmmm

A to praca załatwiana przez tę firmę jest tylko w Niemczech czy w Polsce też? O jakim wyjeździe do Niemiec piszesz? Rozjaśnij, jeśli możesz, bo chciałem tu aplikować na pracownika produkcji, ale chodzi mi o pracę w kraju, więc wolę się powstrzymać, zanim nie dostanę odpowiedzi...:P

Hmmm

Praca w kraju ale szkolenie niby w Niemczech ale nie wiem co i jak bo zrezygnowałam jednak

@Hmmm

O, a wiesz chociaż, ile takie szkolenie ma trwać? I czy dostaje się za nie wynagrodzenie? Zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce, dlatego taka informacja będzie dla mnie przydatna :)

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik Działu Jakości?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Witam orientuje się ktoś czy obecnie szukają pracowników na produkcję?

Pix

Ponownie jest dostępna oferta pracownika ds planowania produkcji. Czy wciąż nie znaleziono pracownika czy kolejna osoba odeszła? Jakie zarobki można uzyskać na tym stanowisku ? Coś na temat samej pracy i języka niemieckiego? Jaki poziom jest zadowalający tego języka i do czego jest wykorzystywany ?

@Pix

Ponownie? To jak dawno temu szukali na to stanowisko że tak szybko się zwolniło? Ty aplikowałeś poprzednim razem czy dopiero teraz chcesz spróbować?

Ula

Cześć, dwa lata temu wspomnieliście o minimalnej krajowej na produkcji, jak zarobki wyglądają teraz? Firma oferuje jakieś super ciekawe benefity dla pracownika? Dopytuje, bo zastanawia mnie, czemu tyle osób pyta o prace tutaj?:D chyba muszą coś oferować, czym się wyróżniają od innych zakładów?

Ewelina

Witam. Czy poszukujecie obecnie pracowników na produkcję?

Widzieliście, że Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Jan

Wrzucili teraz do sieci ofertę pracy dla pracownika ds. planowania produkcji. Trzeba mieć dobrą znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie. Ciekawy jestem jak to jest weryfikowane na rekrutacji? Jest test do zrobienia czy tylko rozmowa z rekruterem po niemiecku? Ktoś już był i wie?

Roza

Dzień dobry.Czy firma poszukuje pracowników magazynowych . Uprawnienia na wózki mam

Danuta

Dzien dobry, nie widzę żadnych ofert pracy ,a zależało mi na stanowisku pracownika ds.kontrolingu, takie znalazłam starsze ogłoszenie . Czy w najbliższym czasie pojawią się ogłoszenia? Spełniam wszystkie określone warunki ,a organizacja jest położona w dobrej lokalizacji od mojego miejsca zamieszkania . Proszę o informację, gdzie mogę wysłać CV. Chciałabym dopytać o godziny pracy ,ponieważ jest informacja o dyspozycyjności i nie rozumiem co się pod tym kryje oraz co oferuje nam firma? Nie widzę takiej zakładki. Czy są benefity, jakie umowy są dostępne,czy jest firmowy pakiet medyczny np.EnelMed? Bede wdzięczna rownież za opinie pracowników :)

Zainteresowana praca

Czy w obecnej chwili poszukują Państwo pracowników ??? Jestem zainteresowana zatrudnieniem się u Państwa

XYZ

Czy jest szansa na dostanie pracy w tym miejscu? Szukam aktualnie pracy.

@XYZ

No ja aktualnych ofert to nie widzę. :( Ale w razie czego pewnie zawsze można zadzwonić? A jakie stanowisko by Cię tak właściwie interesowało?

Julia
@Joanna

Witam czy można prosić o numer telefonu pod który można dzwonić w sprawie pracy?

Ciekawska

Dzień dobry, czy jest możliwość dogadania się i pracy na jedną zmianę?

@Ciekawska

Jeszcze rok temu było tu info, że podobno są elastyczni odnośnie pracownika i tego jak indywidualnie by chciał zacząć i skończyć dzień pracy. Więc to chyba o to chodzi?

Ciekawska
@Joanna

Tak, o to chodziło,dziękuję bardzo.

@Ciekawska

Ale ja tylko na podstawie opinii tak napisałam, na 100% nie wiem. Może ktoś potwierdzić?

@Joanna

Tak, można się dogadać. Tam odgórnie jest jedna zmiana od 6-14, ale można sie dogadać inaczej

@Xxx

Ok super, dzięki. A tak ogólnie to jest aktualnie coś wolnego? Bo jeszcze parę miesięcy temu było wszystko obsadzone

Gandzia

Witam, ile się wyciągnie w tej firmie na czysto?

Emilia
@Gandzia

Ale na jakim stanowisku?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.?

Xxx

Na początku najniższa krajowa. Każdy pracuje sam na siebie. Pracuje tam od całkiem niedawna, ale jestem bardzo zadowolona z warunków pracy. Bardzo miła atmosfera, a to chyba najważniejsze, aby się dobrze pracowało i chciało przychodzić do pracy.

what?
@Xxx

Jak można być zadowolony z najniższej krajowej? Z tobą coś nie tak? Może idź pracuj do caritasu albo na wolontariat?

Co
@Xxx

Z atmosfery nikt kredytów nie opłacił

@what?

A no jak widać można, jak ktoś chce pracować to i najniższa krajowa nie jest przeszkodą, a zawsze można sobie wypracować wyższą pensje. Praca nie jest ciężka, godziny można sobie dostosować. Ja nie potrzebuje kokosów, wystarczy mi to co mam, czyli prace, umowe i żadnego stresu jak zachoruje ja czy dzieci bo wezmiesz l4 i jestes już zlym pracownikiem jak w innych firmach.

@Xxx

I nie przewidujesz, żeby mieli zamiar zwiększyć u was stawki?

what?
@Xxx

Rozumiem że 2000 ci wystarcza i twoim dzieciom którym współczuję. Ja mam ratę za dom większą niż ty zarabiasz więc... Niech każdy robi to co uważa za stosowne, szczególnie gdy paliwo jest po 7-8zł.

@what?

Aż się boję spytać o wysokość tej raty. Rozumiem, że dom wielki i piękny? ;)

halo?
@Joanna

Widzę że nie w temacie jesteś. Teraz za mieszkanie w bloku może być rata 2000-2500 zł. A za dom 2500-4500 zł. Takie czasy. Więc najniższa krajowa dla nastolatków mieszkających z rodzicami a nie dla dorosłych ludzi mających dzieci i kredyty.

@halo?

Czy to sugestia, że jedynie młodych powinni tutaj zatrudniać, żeby każdemu pasowało? Wszyscy bardziej wymagający powinni bezwarunkowo odejść?

zainteresowana

Witam, ukazało się ogłoszenie o pracy na produkcji. Złożyłam CV i zero odpowiedzi ;/ Tyle kandydatek jest czy mało stanowisk wolnych do obsadzenia ?

Zainteresowana2
@zainteresowana

Również nie otrzymałam odpowiedzi....

Ciekawa
@zainteresowana

Dzień dobry, czy odezwał się ktoś do Pani ? Będę wdzięczna za informację. Widzę że ogłoszenia już nie ma ,przyjęto Panią?

@zainteresowana

Z tego co mi wiadomo już są stanowiska obsadzone

@Xxx

Ale z biura tak Ci powiedzieli czy od kogo wiesz?

Jakie są zarobki ?

HSW

Nie pozostaje nam nic innego jak zająć stanowisko w sprawie dotyczącej naszej firmy. Szanujemy każdą opinię, nie chcemy polemizować z opiniami osób anonimowych, a jedynie przedstawić naszą ofertę (stanowisko) oraz prawdziwy wizerunek naszej firmy. Dla wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie mamy radę: skontaktujcie się z nami osobiście, odpowiemy na każdą wątpliwość! Możemy potwierdzić, że zawieramy umowy o pracę na okres próbny, wynoszący 3 miesiące. Przez ten czas pracownik odbywa szkolenie i faktycznie otrzymuje płace najniższą tj. 2800 zł brutto. Okres ten należy wykorzystać w 100% ponieważ to od niego zależy dalsza współpraca i warunki finansowe. To podejście do pracy nowych pracowników wpływa na zadowolenie z pracy i płacy. Jako osoby współzarządzające firmą chcemy aby nasi pracownicy byli samodzielni, byli świadomi wykonywania pracy w sposób rzetelny i jakościowo dobrze, byli szczerze w stosunku do pracodawcy! Nasze wymagania są adekwatne do specyfiki produktów wytwarzanych w naszej firmie, ponieważ nasza praca związana jest z zapewnieniem bezpieczeństwa każdego z potencjalnych pacjentów, którzy mogą stać się użytkownikiem naszych wyrobów, na przykład podczas operacji (może to być każdy z nas lub naszych bliskich). Po okresie próbny następuje zmiana wynagrodzenia zasadniczego oraz dochodzą dodatkowe składniki m.in. premia uznaniowa, uzależniona od indywidualnych osiągnięć. Nie funkcjonuje u nas premia grupowa, na wszystkie składniki wynagrodzenia ma wpływ indywidualny stosunek każdego pracownika. Każdy sam pracuje na swoją płacę! Najważniejsze co nas wyróżnia spośród wszystkich firm w regionie to jednozmianowa organizacja czasu pracy. Działy pracują w trybie zmiany porannej do 14.00. Dodatkowo jesteśmy bardzo elastyczni w podejściu do pracownika i szukamy rozwiązań w przypadku indywidualnych potrzeb pracownika związanych z rozpoczęciem i zakończeniem dnia pracy. Nadgodziny są dodatkową formą tylko w przypadku specjalnych potrzeb zakładu, są rozliczane i wypłacane kwartalnie. W naszej firmie staramy się tworzyć atmosferę bardzo przyjazną pracownikowi (rodzinną), z indywidualnym podejściem do pracownika, zależy nam na związaniu pracownika z nami co gwarantuje nam stabilność i rozwój, a potwierdzeniem tego jest fakt , iż wielu naszych pracowników jest z nami dłużej niż 20 lat. Zanim coś jeszcze napiszesz: PRZYJDŹ, SPRAWDŹ, POPRACUJ Z NAMI! Zapraszamy! Dział Kadr, HSW

Swek
@HSW

Nadal nic się nie zmieniło. Jak to jest że wykwalifikowani i doświadczeni wieloletni pracownicy od Was odchodzą. Jestem byłym pracownikiem. Z poważaniem, Slawek

Zostaw merytoryczną opinię o Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Leśna 13
    64-300 Nowy Tomyśl
  • NIP: 7880025035 REGON: 630193617 KRS: 0000006367

Henke - Sass Wolf - Polska Sp. z o.o.