B.Braun Avitum Poland Sp z o. o.

Nowy Tomyśl

Opinie o B.Braun Avitum Poland Sp z o. o.

maja b

a tam pakiet socjalny, błahostka, dla mnie ta praca i pomaganie chorym z niedwydolnością nerek, ratowanie im życia, maiałby bardziej charakter misji jednak

Apolonia

Co do firmy nie ma zastrzeżeń,ale lepiej będzie jak zaczną kontrolować lekarzy którzy w godzinach pracy trzepią niezłą kasę jako prywatę w godzinach pracy.

Paweł

Firma nie zna granic .Wykorzystuje pracowników od chwili pojawienia sie nowego prezesa, który nie ma pojęcia o pracy swoich pracowników. W firmie licza się znajomości a nie rzeczywista praca. Brak uregulowań płacowych.Twoja pensja zależy od sympatii prezesa .

Zostaw opinię o B.Braun Avitum Poland Sp z o. o. - Nowy Tomyśl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.Braun Avitum Poland Sp z o. o.