Adboard

Sielinko

Opinie o Adboard

kamila

no właśnie aplikowałam, na Asystentkę Działu Realizacji Kontraktów, mam doswiadczenie w branży HR nie wiem czy stawiaja aż tak wysoko poprzeczkę dla kandyatów.

Wojtech

Nie pisz głupot UWAGA ! nic nie jest usuwane na gowork, nie ma takiej opcji. Firma jak każda inna, trzeba uczciwie pracować i tyle. Ważne, że są wypłacalni i za dobrze wykonaną robotę masz w terminie wynagrodzenie.

UWAGA!

UWAGA wszystkie posty negatywne są usuwane we wątku Adboard Sp. z o.o. Było tyle negatywów że trudno powiedzieć coś pozytywnego o tej firmie.

pytający

Warto starać się w tej firmie o pracę? Np. na ploter lub jakieś inne cnc?

No moze szału nima ale nie jest a tak zle.... Prezes sie poprawił a poza nim generalnie atmosfera jest GIT :) są spinki bo ciagle wszystko na wczoraj ale robota ciekawa.

Zostaw opinię o Adboard - Sielinko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adboard