Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce

Aylesbury

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 1 ocen.

Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce
4 1 6 1

Opinie o Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce

pik

wydaje mi sie ze firma mocno sie rozwija chcoiazby dlatego ze Aston Chemicals jest niezależnym dystrybutorem specjalistycznych surowców kosmetycznych zaopatrującym europejski przemysł kosmetyczny w innowacyjne surowce wysokiej jakości oraz zapewniającym ponadprzeciętny poziom obsługi Klienta.

admin

Zgadzasz się w opiniami o firmie Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce? A może uważasz, że inni nie mają racji? Zapraszamy do komentowania na naszym forum. Tutaj twój głos ma znaczenie.

Zostaw opinię o Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce - Aylesbury

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aston Chemicals LTD. Sp. z o. o. Oddział w Polsce