ADT Group Sp. z o.o.

Opinie o ADT Group Sp. z o.o.

Ewelina

Jak ktoś chce dobrze zarabiać to niestety bez pracy tego nie osiągnie. Zastanawiam sie dlaczego tak mało osób pisze o pracy w firmie?

sdc

Może praca jest cieżka @iga, ale przynajmniej wynagrodzenie jest w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków. Wiecie czy są szanse na jakieś benefity?

garbus
@sdc 06.08.2016 22:33

hhahahaha ale słąbo pracownik go work to napisał słowa klucze :benefity, wynagrodzenie

Zostaw opinię o ADT Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADT Group Sp. z o.o.