Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Jon

Dla ciebie "Masz gar poryty"

Witam chciałam się dowiedzieć jak jest na wytłaczaniu kabli? Czy dużo kobiet pracuje jaka atmosfera? Dziękuję za odpowiedź.

Gall anonimos

Witam, czy warto aplikować na stanowisko w kontroli jakosci-kontrola wejścia? Ktoś powie cos qiecej o tym.stanowisku i ile jest tam zmian? Moze jakie zarobki?

Przemek
@Gall anonimos

Super praca, może być na 3 zmiany ale ogólnie jest ciekawa praca, jak na początek myślę że 3 napewno

@Przemek

A jak zarobki na tym stanowisku? Przełożony jest ok? Pojawiła się oferta na to stanowisko dlatego pytam.

@Przemek

Jeśli możesz to napisz na czym dokładnie polega ta praca? Ja jestem kontrolerem w innej firmie i chcem.aplikowac do korpo na kontrole wejścia ale nie wiem czy warto? Czytam tu wiele negatywnych opinii ale nic nie ma o dziale jakości.

@Gall anonimos

Aplikuj i wszystkiego się dowiesz, nie będziesz żałować, nie chcę podawać błędnych informacji, ja jestem bardzo zadowolona, mila otmosfera i miły przełożony

@Monika

Miły przełożony, miła atmosfera hahahah hahahah XDDDDDDD

Przeminęło z wiatrem

Nie warto zawracać sobie głowy tym zakładem nic dobrego szkoda zdrowia i nerwów na pracę w tym (usunięte przez administratora)

Sisi
@Przeminęło z wiatrem

Wiatr to masz w głowie

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ona

Witam czy w korpo jest ciężka praca dla kobiet? I

@Ona

To zależy gdzie? Gdzie chcesz pracować, na jakim stanowisku

Ona
@Monika

Na formowanie Kabli ..

Iza
@Ona

Jest ok,nie jest ciężko i fajny dział

@Iza

Wiem :) działy są najlepsze a pracujesz tam dawno nie zgubiłem oka na porządna Panią ;)

Romek
@Ona

Przyjacielska i rodzinna atmosfera, czysta i bez stresowa praca, polecam

Profesor

Ile ukończonych klas? Szkoła podstawowa była? Coś słabo

Mecenas

Widać firma ładna tylko z zewnątrz, A to dopiero początek, co będzie potem, A tak miało być fajnie, I się potwierdza że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, oj nie ładnie szanowny merced.... sie.....

@Mecenas

Za to u was w korpo obozie jest cudownie tak bardzo że wsparcie z Ukrainy nawet odmawia pracy, nowi pracownicy wytrzymują dzień może dwa i po prostu wychodzą bo mają do siebie szacunek i nie będą w takim (usunięte przez administratora)pracować

Dionizy
@Rozbity boczek

Zrozum że to ostatnia szansa rządzących z akwarium żeby im reszta pracowników nie uciekła do konkurencyjnej firmy, muszą ją oczerniac, docen że nawet w niedzielę piszą takie fejk opinie

@Rozbity boczek

Boczku,może zainteresuj się twoją nową pracą i skoncentruj się nad jakością i wydajnością!!!!!! I nie pouczaj kogoś jak sam niczego w życiu nie osiagnołeś!!!!! Przestan żyć tym obozem, skoro było ci tak źle, może masz jakąś traumę? No to akurat nie to miejsce żeby się leczyć, pomyśl o dobrym psychologu nawet może o psychiatrze.

kota...ński
@Rozbity boczek

najlepsze jest to że ten pan rozbity.boczek.... nawet nie zdaje sobie sprawy że wszyscy wiedza kto to jest, ale już nie długo się wszyscy dowiedzą. serdecznie pozdrawiam.

Kornidzon

To na pewno nie jest opinia o Mercedes Benz Manufacturing Poland. Wszyscy pracownicy, którzy odeszli z Wrocławskiej na Daimlera są z tego bardzo zadowoleni. Kolejni czekają na przyjęcie ????

@Jarek

A może mam na tyle empati do innych ludzi że chce ich ostrzec co się tam dzieje nie pomyślałeś o tym, druga sprawa to taka ze ty zajmij się papierami w kadrach albo planem produkcji bo wiesz w korpo telefon to - 10% premii :)

@Rozbity boczek

BRAKI,BRAKI a gdzie są to już sam możesz się domyśleć ,powodzenia!!!!!

Zenek
@Rozbity boczek

Ukraińcy już są i podobno zadowoleni

Nieważne
@Zenek

Do pierwszej wypłaty bo robią za około 14 brutto bez żadnej premii

Uch
@Nieważne

Nie wiesz, nie komentuj. !!!!!

Nieważne
@Uch

Właśnie ze wiem bo jeden z koloru innego niż niebieski jest bardzo wylewny z nowinkami

.....
@Nieważne

To jest słabo do informowany tak samo jak ty, pozdrawiam

Gienek
@Nieważne

Też tak słyszałem ta firma zawsze na wyzysk stawia

Adwokat

Zadziwia mnie bardzo ta strona, nieważne jaki wpis czy wygodny dla pracodawcy czy nie, jest tu umieszczany nawet nazwiska itd czego nie mogę powiedzieć o mercedesie, koloryzują i weryfikują, wstają to co im pasuje, jeżeli już dopuszczą do wpisu negatywnej krytyki obrazu jest odpowiedź przez samego pracodawcę. Niezła gierka,o czym to świadczy? Układ za układem!!! A naiwność ludzka góruje!

Krzysiek

Posiem tak korpo to zaklad dla ludzi z silna psychika i nerwami . Z tego co wiem od chlopakow polowa ludzi po nowym roku da wypowiedzenia i zakonczy sie rozdzial korpo w jaworze nie szanuja ludzi to nie bedzie tego zakladu . Rozdzial korpo w jaworze i moze w polsce zamyka juz swoj rozdzial teraz zostala ukraina , czechy i inne kraje . Kwestia czasu i zaklad padnie dake 2-5 lat i wyjada z tad na taczkach :D

Alfons
@Krzysiek

Masz rację Krzyśu, a ty z kolei szukaj fachowca żeby głowę Ci naprawił, wyrazy współczucia

Cezar
@Krzysiek

A ty już dawno na taczce siedzisz,ha,ha,ha słabo,bardzo słabo z twojej strony, za co cię zwolnili??????

Zenon
@Krzysiek

Chłopie, zainwestuj w słownik języka polskiego, bo tego bełkotu czytać się nie da.

Adam M

RYŚIU to twój wpis?

Kamila

@Rozbity boczek a to macie taki dział dla relaksu pracowników czy co ?

@Kamila

Tak, jest pokój masażu ale do dyspozycji mistrzów i liderów żeby rozładować stres który serwują ludziom, a przed opracownikami ta informacja jest zatajana bo to nie dla plebsu

Jaworzanka

Czy do tej firmy przyjmują kobiety ? Jeśli tak to na jaki dział ?

@Jaworzanka

Tajski masaż

Xxx
@Jaworzanka

Jak masz meza wsrod czarnych to na nawijanie wirnikow xd

Były Nowy

Nie cały miesiąc wytrzymałem, nie da się tak pracować, chłopi w polu w czasach średniowiecza mieli lepsze warunki

@Były Nowy

Hehe, trafiłeś na stamy czy tokarki?

Tokarz

Wiadomo coś kiedy nagroda roczna będzie?

Bolo
@Tokarz

Podobno na koniec stycznia ma już być na koncie

poinformowana

Niemieckie media piszą o zwolnieniach w całym koncernie mercedes_benz. Pracę ma stracić ok. 30 tys. pracowników. Wśród zakładów do likwidacji wymienia się też o dziwo nowo oddany do użytku zakład w Jaworze. Ale dla koncernu zamknięcie zakładu nawet nowego może nie być problemem, ważne są globalne wyniki finansowe dla dociekliwych linki (usunięte przez administratora)

Śmiechłem
@poinformowana

Koleżanko oba artykuły są z przełomu Lipca i Sierpnia. Napisane jest o spekulacjach odnośnie zwolnień i redukcji kosztów, ale nikt z firmy MB tego nie potwierdził. Chwyt bardzo niskiego poziomu. Nie pozdrawiam

Jasiek
@poinformowana

Fakty są takie że ludzie grupowo zwalniają się z Korpo, a to dopiero ułamek tego co nadejdzie niebawem. Fabryka baterii powoli rusza i rekrutuje...

@Jasiek

Już nie straszcie, zaczyna być to już nudne i dziecinne

Wirus
@Śmiechłem

I w czym problem, przecież to nie artykuł z lipca 2000 tylko bieżącego roku i jeżeli to prawda to wątpię że Mercedes będzie aż tak wylewny i pisał w mediach o problemach, czas wszystko zweryfikuje

Bdg

Jeszcze nie wiedzą że straszeniem to pracowników im się nie uda zatrzymać, i fikcyjnymi podwyżkami o 20 zł miesięcznie.

Były pracownik Korpo
@poinformowana

Wszyscy, którzy przejdą z Korpo do Mercedesa na dział obróbki, w końcu zobaczą że firma może dbać o pracownika i jak dobra może być atmosfera w pracy. Pozdrawiam i życzę właściwych wyborów.

Życzliwy
@Były pracownik Korpo

Więc życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia i mam nadzieję że masz tyle dumy i honoru w sobie że już nigdy nie zapukasz wraz z twoimi kolegami do drzwi korpo, pozdrawiam

Były pracownik Korpo
@Życzliwy

Korpo to najgorsza firma w jakiej pracowałem, najgorzej zarządzana, z największym poziomem zastraszania i wyzywania pracowników przez przelozonych. Swojego czasu broniła się wynagrodzeniem. Teraz już niczym się nie obroni. Ciekawe kto zgasi swiatło?

Obserwtor
@Były pracownik Korpo

Ten problem nie tylko ma korpo, wszystkie firmy do okoła tak mają, tylko nikt nie rozumie tego że Mercedes wypompuje z was ile tylko się da, a jak przyjdzie kryzys to się pozbędą pracowników bez skrupułów.tak poprostu jest, ale dla wszystkich teraz w każdej firmie jest źle. Czas pokaże.

Bdg
@Obserwtor

Dokładnie tak samo robi i robiło korpo.

Koleś
@Były pracownik Korpo

Zobaczymy jak długo potrwa te koleżeństwo i uklady, dział budowany na układach, znajomościach i fikcyjnym koleżenstwie, tylko żeby coś ugrać. A gdzie wiedzia i doświadczenie???? A ciśnienie dopiero przyjdzie! Wiec cieszcie sie tym co teraz macie i zaśpiewajcie razem z Ryśkiem "W życiu liczą się tylko chwile "

KURIER

Będzie teraz problem, no cóż teraz Mercedes będzie miał listonosza, ha,ha,ha

@poinformowana

Do waszego syfffu i tak już nie wrócą dość waszego poniżania i gnojenia ludzmi czarnuchy czas założyć niebieskie stroje i do roboty ....

@poinformowana

Przestańcie w tym biurze pić domestos

Korpo ludek
@poinformowana

W Mesiu pracownicy dostali pierwsza premie od zysków firmy, czy Korpo też tak docenia swoją załogę?

Ciekawy
@Korpo ludek

Może coś więcej, ile? To jest bardzo ważne

@Korpo ludek

U nas się kończy jedynie na obietnicach, nie zawsze dotrzymanych

Alfons

Może jakiś przykład?

@Alfons

Anulowana podwyżka w tamtym roku, brak obiecanej nagrody w sierpniu

Zoro
@Ddd

Anulowana podwyżka to fakt i wiadomo dlaczego ale nagroda w sierpniu to coś nowego,nie słyszałem że coś takiego jest czy miało być

Koziołek

Od soboty,na 2

Koziołek

Może być? Zadowolony??????

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Korpo? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

zielony

wigilia zawsze jest wolna

@MBMPL a dlaczego te zwolnienia?

MBMPL

Ktoś pytał o sytuację w koncerne, tak to prawda planują zwolnić 30 tyś. pracowników(wpierw było 10, potem 15, może będzie więcej niż 30) do 2022, 10-15% managementu, w Niemczech ścięto już godziny pracy, sprzedano położony we Francji zakład Smarta, rozważa sie dalszą likwidację kilku zakładów, m.in w Berlinie, Hamburgu oraz ograniczenie o 4000 ludzi załogi w samym Stuttgarcie oraz konsolidację produkcji. Na liście wymieniono też Jawor źródła FAZ, HB. Także przekształceniom lub outsourcingowi ulegną niektóre komórki technologiczne. W Niemieckich związkach zawodowych aż huczy, zarząd kłóci się od maja co do programu oszczędnościowego i w prasie pojawiają się co chwile kolejne donosy i sprzeczki. W tle są jeszcze 2 mld kary za dieselgate w USA, oraz miliardowa kłótnia o patenty z Nokią. Aczkolwiek pracownicy w Jaworze powinni sie martwic na końcu, jako, że to low-cost w fazie startu, pewnie poczekają jeszcze przed podjęciem decyzji co z Jaworem.

@MBMPL

Aaaa to pewnie dlatego tam na początek płacą więcej niż u nas po 15 latach pracy, wszystko jasne.

@Ddd

W korpo po 15latach zarabia się 4800 brutto? Tyle MERCEDES daje 4200+600 premia, mówię o maszynach, montaż 3200+600 premia. Proszę o szczerą odpowiedź, interesuje mnie brutto miesięczne. Czy ktoś może mi napisać szczerą prawdę?

Tokarz
@Nowy

12 lat na tokarni 5300 minimum, to zależy od miesiąca i premi

@Tokarz

Dziękuję, a jak wygląda kwestia z nad godzinami?

Toki
@Nowy

Płacą wszystko jak w regulaminie, soboty i po godzinach można robić.

@MBMPL

Zajmij się papierami w kadrach korpo a nie wylewasz nie prawdziwe informacje z nadzieją że ktoś uwierzy, korpo kwiczy i dobrze wam tak, ci którzy się zastanawiają nad zmianą pracy gdziekolwiek nie czekajcie, korpo to średniowiecze, można lepiej pracować, pracować w zakładzie co daje podwyżki i o tyle samo premii ucina? Lub wykreślać ludzi z listy dojazdów bo są na wypowiedzeniu? Znoszenie humorów czarnych?

ExOperator

Przykro patrzeć co się dzieje z tą firmą, bo człowiek jakiś sentyment ma i się przyzwyczaił. Nie rozumiem tego jadu, który się wylewa na tych co odchodzą. To są konsekwencje wieloletnich działań kierownictwa. Póki kasa była większa jak na okolicy, ludzie znosili wszystko. Ten rok przelał czarę goryczy. Pomijając brak podwyżki, szybujące w górę normy, wieczne problemy o byle co. sami stworzyliście system, w którym nikt nie liczy się z człowiekiem. Przypomnijcie sobie ile to razy groziliście ludziom, że ich zwolnicie? Przypomnijcie sobie ile razy padało od was stwierdzenie "nie pasuje Ci, to się zwolnij". W firmie wieczne kolesiostwo. Ilu dobrych operatorów odeszło, bo doceniani są ci co wchodzą w tylek brygadzistom i kierownictwu? To jest najszybszą ścieżka kariery: wchodzenie w tylek i donoszenie na kolegów. Musicie zrozumieć, że atmosfera w pracy i odpowiednie traktowanie pracowników jest ważna. Ludzie mają dość pomiatania i braku szacunku. To co się dzieje, to konsekwencje. Następna duża fala zwolnień po nagrodzie całorocznej.

Nastradamus
@ExOperator

Jest jeden problem, nagrody będą dopiero w Sierpniu i co z tym zrobicie?

@ExOperator

Zadam tylko jedno pytanie ,tobie i wszystkim ktorzy tu wypisują i w ostatnich dniach się zwolnili a tym bardziej pracownikom z nadzoru. Dlaczego zabrakło wam odwagi ,powiedzieć to wprost waszym przełożonym,tylko tu na stronie wypisywać i użalać się ,już tam nie pracujecie,nie miałeś odwagi tego powiedzieć to pokaż że jesteś facetem i masz j... I podpisz się tu na stronie, odwagi, nie masz nic do stracenia a udowodnisz że jesteś mężczyzną

Pamiętajcie wszyscy którzy pracują, pracowali itd. wszędzie dobrze gdzie nas niema , wszędzie jest tylko kolesiostwo w każdej firmie , nowej, starej, tego nikt nie zmieni. Pisząc tu tylko wszyscy się nakręcają niepotrzebnie, czy to coś zmieni ? Kiedyś odchodziłem z innej firmy i tak ja samo myślałem jak ci co tu wylewają swoje żale , i to jest złe

Reszta

Dajcie sobie wszyscy na wstrzymanie , lepiej się będzie wszystkim żyło

Xxx

Ludzie wam mówili. Tych, których to zrobili czekały lekceważenie, szykany i straszenie. Stąd też, reszta patrzy i widzi, że rozmowa jest bez sensu.

Pytający ale dalej pracujacy
@Xxx

No i dalej anonimowo, przedstaw się

Wirus
@Xxx

Nastepny bez j.j

@Pytający ale dalej pracujacy

Jak chcesz to się podpisuj, inni nie muszą, a rozkazywac to sobie możesz swojemu pupilowi

Ha,ha,ha
@Ddd

Może trochę jaśniej kolego? O kogo Ci chodzi???

Byly

Przeciez ludzie co zarzadzaja tym zakladem to (usunięte przez administratora) nie potrafiące myśleć samodzielnie. Ciekawe który taki mądry że każe pracownikowi się przeprowadzać śmiech na sali. Kompetentny kierownik już dawno pozbył by się takich karierowiczy. Ale czego oczekiwać od tak niskiego poziomu przełożonych. Dobrze że już tam nie pracuje. Sami niech się wezmą za robotę nieroby. Co za (usunięte przez administratora)

Kkkk

Witam , to co sie dzieje ostatnio to przechodzi wszystko co mozliwe , od zabierania premi za byle co do poniżania pracowników. A tera nie dość ze tyle osob odchodzi to zamiast reszte trzymac to jeszcze przeksztalcają "Zmiany" bez pytania pracownika bez żadnych informacji wczesniej, nie mozesz zmienic zmiany bo dojezdzasz z daleka , z kims , tlumaczysz to im a oni ci powiedza "to sie przeprowadz do jawora" no super podejście . Sami sobie dobijacie gwozdzie i oby tak dalej . Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo