Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

leonsio

Wstyd cywilizowany kraj a takie rzeczy w zakładzie ,wymyślać

leonsio

Dno ten zakład to dno ,bez perespektyw ,mizerne zarobki brak zrozumienia , biurokracja zero tolerancji a teraz mają wam pampersy dać byście do toalet nie chodzili tylko w gacie robili.....hihi

Wyślijcie adres tej strony do niech zobaczy co się u was dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WC Kaczka

zrobili dobrze i rozeszło sie po gardle.

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
harry potter

a weź się wykaż stając na maszyne i robiąc sztuki!!!!!!!

irokez

no na pewno byś przepraszał za to... ktoś sie zlitował i zrobił to za niego???

brygadzista z wiadrowa

Sory za ten czajnik ale musiałem się wykazać

czarne spodnie

ja tam jestem brygadzista nie nadstawiam tylka ale mam tych dwoch panow powyzej nosa co sie porobilo wyyzysk nagonki lapanki i inne szok szkoda gadac trzymajcie sie chlopaki

hugo1234

właśnie tak kolego zwiazki sa i nikomu nie wadza a poniusl osobista porazke ze pozwolil zalozyc zwiazki i teraz sie msci niestety ale beda dore czasy dla nas to mi ich bedziemy

cypis

wczoraj ponoć zrobili zdjęcie gościowi co odebrał czajnik..nie wiem czy to czasem nie jest niezgodna z prawem..trza sie dowiedzieć zresztą można nasłać IP...niech sprawdzą..a tak pozatym to [usunięte przez moderatora] tym antyzwiązkowym bo jak na razie to związki nie przeszkadzają...i nie stwarzają problemów..tylko walczą o to co nam sie należy co nie...

hugo****

A jeżeli to się nie zmieni to będzie pan sam tam na wiosnę pracował bo z miasta nikt nie przyjdzie

leonsio

zima złapała i trzyma może na wiosne się poprawi w waszym zakładzie chyba nie jest az tak żle ? może to taka strategia na kryzys:)..............................................................

człowiek w czerni

nie da sie rozmawiać bo smieje sie z ludzi prosto w twarz i wygania z biura

Helda

Wiecie co-wy to macie [usunięte przez moderatora] ztym waszym [usunięte przez moderatora] brygadzista,

jozinzbazin

Zgadzam się z obserwatorem1 właściciel firmy napewno nie ma pojęcia co się dzieje w jego zakładzie i do czego może doprowadzić to chora sytuacja.

gustlik - 2010-01-11 13:41:56 ci którzy pisza ze sytuacja popsuła sie ze względu na związki..to frajerzy którzy boja sie odezwac i postawić takiemu traktowaniu...według nich lepiej jest sie skulic nastawic [usunięte przez moderatora]..i dac sie dymać kramerowi!!przez takich ludzi właśnie mamy zła opinie o polakach..panowie nie dajmy sie niektórzy pracuja w tej firmie o wiele dłużej niż kramer..i wiecie ze on zniszczy tą firme!!! A Ty co - moze lasy na wolne godziny jestes? My harujemy jak te woly, a partyjniaki nic nie robia (oprocz zamieszania) i jeszcze kase zbieraja. Zalosne

obserwator1

W wielu zakąłdach są związki i kierownictwu to nie przeszkadza-w Korpo szuka się za dużych oszczędności-niestety kierownictwo zapomniało o Podstawach Zarządzania Przedsiębiorstwem:pierwszym klientem firmy jest pracownik i to on jest najważniejszym klientem. Popieram was-tych co mają odwagę troche powalczyć,ale dam wam radę:zgłaszajcie co tylko się da do IP-włącznie z tym,że kierownictwo robiło zdjęcia osobom ze związku idących na spotkanie;radzę tez opisać sytuację do głównego zarządu i do gazety.Na razie jest cicho,bo na pewno wasz nowy ukochany kierownik tuszuje wiele przed właścicielem firmy-idzie premia roczna i on chce pokazać,że można i na tym zaoszczędzić,a wy wyjdziecie przy tym na nierobów.Nie dajcie się!!!

ann

Rozwalilismy ZSRR , Korpo tez sie sypnie :)

gustlik

ci którzy pisza ze sytuacja popsuła sie ze względu na związki..to frajerzy którzy boja sie odezwac i postawić takiemu traktowaniu...!!przez takich ludzi właśnie mamy zła opinie o polakach..panowie nie dajmy sie niektórzy pracuja w tej firmie o wiele dłużej i wiecie ze on zniszczy tą firme!!!

anty anty

"Solidarność" przynajmniej próbuje się postawić. A tobie jeśli się nie podoba to się tam nie zapisuj i nastawiaj tyłek dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo