wampol

Mysłowice

Opinie o wampol

Alicja

@Alicja czy mimo, że nikt Ci nie odpowiedział to zdecydowałaś się na wzięcie udziału w rekrutacji wampol? Jeżeli tak to podzieliłabyś się z innymi użytkownikami wrażeniami? Czy trzeba się przygotować? Każda rada będzie pomocna dla innych.

romek

Z moich wiadomości wynika ze firma robi jaklo podwykonawca hydrokopu na Janinie w Libiążu i w Jaworznie na Sobieskim też to raczej 100zł na dniówkę nie wchodzi w rachubę tylko stawka i mała premia

Alicja

A co powiecie na temat przebiegu rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

dziadówa ze sztasica

Czorny robi jeszcze?

rg

@p0i no wiesz moze po prostu te oferty przez jakis czas byly i szybko zniknely bo kogos zatrudnili..

lidek303

pOi raczej nie chodzi o ludzi z polecenia bo męża nikt nie polecał. Stracił pracę to ja przeglądałam wszystkie firmy i opinie i tam gdzie wydawało się być ok to zamiast szukać ofert po prostu dzwoniliśmy. być może na większą skalę przyjęć nie mają. Mąż ma górnika i upoważnienie na taśmy + 8 lat dołu, więc być może to coś pomogło, kazali mu przywieźć papiery i powiedzieli że gdzieś go wcisną więc pewnie mają komplet ludzi.

lidek303

Powiedzcie jaka jest sytuacja na dzień dzisiejszy w Wampolu ? Pytam o Bielszowice i Knurów. Jesli chodzi o przyjęcia, gdyby ktoś był zainteresowany to są , bo dziś mąż był i się przyjął, dostał skierowanie na badania, w przyszłym tygodniu szkolenia. Póki nie wiemy jak firma prosperuje teraz to zatrudnienie takie przejściowe będzie, bo później chce startować do Hydrokopu, ale na razie nie mają przyjęć. A może warto zostać w Wampolu i nie kombinować ? Wyciągnie tu przynajmniej te 2000 zł ?

Praca

Saaką jakieś przyjęcia i na jaką kopalnie.

Praca

Witam czy te 100 zł. to na ręke czy jeszcze z tego podatek bierą.

jaca84

Sa jakies przyjecia do wampola?

Dozorek

W firmie jak wszędzie, albo dobrze retuszowane, że pieniążków brak,niestety jest niepewność co do wypłaty, ściemy, bajery, kredyty, leasingi, a kontakcików brak to nie te czasy i nie ten sposób myślenia, że każdy będzie za darmoszkę robił bo przyszło nazwisko.

kowal

CZASY PANA ALOJZA NIE WRÓCĄ , MŁODY JAKBY KASY NIE WYDAWAŁ NA LEASINGI POJAZDÓW TEŻ BY DOBRZE PŁACIŁ , ALE JAK W KASIE NIE MA I TO I ON MUSI NAM RATY PŁACIĆ

ANONIM

Za czasów właściciela Pana Alojza to wypłaty były w terminie,teraz wszystko się zmieniło,od kiedy firmę przejął syn Pana Alojza,wypłaty płacone są w dwóch ratach.My też mamy kredyt jak Pan i musimy go spłacać w terminie .....jak spłacać w terminie ,skoro nie mamy wpływów na czas?może z wycieczek do ciepłych krajów zrezygnować,a w terminie wypłaty wypłacać-byłoby uczciwie,a nie grać Pana ,co z butów słoma wystaje.......

mody

a sa teraz przyjecia może wiecie na wesołej czy robia?:) podobno dobra firma.

byly robol

Wampol lezy na lopatkach.W dyrekcji klamią,robót nie ma.Zwolnili 70 ludzi z Wesolej.Pozwalniali z Knurowa,Wieczorka.Zarobki spadly,kartki pokradli z 10 na 6 zlotych.Caly czas od wiosny klamstwa ze ma byc lepiejZwalniaja nawet sztygarow,nie mowiac o fizolach.

cza próbować pytać :)

benek

urlopy sa ale jak sie skonczy to co dalej a tu nikt nie wie a kogo to obchodzi w biurze oni nic nie wiedzą to jest chore.

benek

ma byc tylko kiedy był sie ktos zapytać?

nek

żeby wygrali przetarg bo jak nie to co my bedziemy robic my mamy dzidziny

penek

sa teraz przyjecia do wampolu szukam obecnie pracy chcialbym sie przujac do jakiejs spolki kopalnianej trzeba miec gornika czy przyjmuja i potem mozna robic kw na mlodszego gornika

olek

(usunięte przez administratora) czytaj uwaznie ile chciałes dzienni dostac kartek? 10? to chyba z ebędziesz w kółko zjezdzal i wyjezdzal !

taki jeden

Kartki po 10zł dostajesz za każdy dzień w którym zjechałeś na "dół" jeden zjazd jedna kartka ,a potem pędzisz do "Groszka" zawsze po 5-tym każdego miesiąca i szlejesz do woli . Taki ogrom towaru że ja to za wszystko cukierków kupuje .A co do św.i sobót to dostajesz 175zł ,no chyba że masz stawkę jak przodowy D.M

kangoni

Teraz podobno "obcieli " stawkę za soboty i święta ! było 200zł ale teraz jest o25% mniej. Podobno sytuacja firmy na kopalni w Knurowie zmusiła do cięć. A tak ogólnie to rzeczywiście firma w porządku.

goska2769

zarabia się 100zł dniówka 200zł święta i kartki po 10zł

gezer

Ile się zarabia pytasz - tyle na ile jesteś wart. Zapewne zarobisz odpowiednio jak będziesz miał kwalifikacje i jakąś chęć do roboty- czyli jak wszędzie. Zapewne za leżenie nikt kokosów Ci nie da. Informacji udzielą Ci na miejscu w firmie - ja byłem pytałem i wiem.

koleś

mam pytanie ile mniej wiecej sie zarabia w wampolu w mysłowicach. ??Dzięki za info

ja

Zgadzam się, firma w pełni dba o pracownika. Podnosi kwalifikacje, szkoli profesjonalnie nowo przyjętych. Wypłaty w terminie zadowalające.Konkretna firma z dobrą pozycją.

bardzo solidna firma ,wypłaty w termine i dba o pracownika

Arti
@anonim 30.12.2010 21:37
bardzo solidna firma ,wypłaty w termine i dba o pracownika

Czy to jest opinia sponsorowana ???

Pstrowski
@Arti 16.02.2017 08:26
Czy to jest opinia sponsorowana ???

Ale kotleta odgrzał. Robi jeszcze Klika ze Staszica?

Zostaw opinię o wampol - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wampol