Opinie o Korpo w Jawor

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Korpo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korpo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korpo w Jawor

Zwolnili sami. Miedzy innymi Pana z harleya

Max
@1423

Ciekawego dlaczego? Może cos wiecej na ten temat

@1423

Kto to ten pan z Harleya, dajcie spokój kto chce niech sobie robi w korpo, mercedesie, Dani, Hiszpanii dla mnie to rozdział zamkniety

SŁONY
@Tomek

Myślę że CM

SŁONY
@Tomek

Przepraszam CW

Gosc

O widze ze Korpo szuka ludzi. Pierw po zwalniali starych pracownikow a teraz szukaja i klamia w ogloszwniu. Ludzie nie dajcie sie (usunięte przez administratora)w to co mowia. 3tys. (usunięte przez administratora) Zatrudniaja przez podfirme. Praca od poniedzialku do piatku klamstwo nie przyjdziesz soboty pare razy zabiora premie. To jedna wielka pomylka.

Kruk
@Gosc

Może napiszesz dlaczego tych starych zwolnili

Endi
@Kruk

Sami odeszli, do lepszej pracy, nikt ich nie zwolnił sami podziękowali

No jak?
@Endi

Rzekomo pozwalniali!!! To w końcu jak, może znajdzie się ktoś szczery i coś w tym temacie napisze????

Endi
@No jak?

Co tu rozpisywać, lepsza praca lepsze zarobki, bez stresu i to po co siedzieć w firmie której jest, 3 zmianowy system, zarobki słabsze, trzeba się rozwijać a nie stać w miejscu

Pisz jasno
@Endi

Zakład zwolnił czy sami odeszli bo z pierwszego wpisu wnioskuje że zakład im podziękował jak np panu z Harleya

Miks

Korpo Jawor, ta firma jest dobra dla ludzi mało ambitnych i średnio inteligentnych co raczej za bardzo w życiu nic nie osiągną, byłem tam chwile na tokarkach, zapewniano mnie ze korpo reprezentuje wysoki poziom... po przyjściu na stanowisko okazuje się ze nikt ale to nikt nie ma pojęcia o programowaniu, jedynie to ze x odpowiada za średnice z wysokość. Przy nowych pracownikach jescze można było to zrozumieć ale jak rozmawiałem z osobami co mówiły ze są toksrzami od 10 lat i nie umieją pisać to śmiałem się pod nosem. Mało tego, ustawiać maszyn nikt tez nie umie oprócz ustawiaczy którzy robią to na pamięć oczywiście programować tez nie umieją. Tokarze korpo to ludzie co tylko wciskają zielony jak małpy. Ogólnie kasa tam mała bo 3 tysiące to nie pieniądz, jak ludzie tyrają za taki śmieszny grosz to życzę powodzenia w przyszłości. Kasa mała, poziom umiejętności tragiczny, wręcz żałosny i jescze praca zmianowa. Polecam dla mało ambitnych i nieudaczników

Mikser
@Miks

Gdzie teraz znalazleś prace marzeń ?

Termomix
@Miks

No właśnie, gdzie znalazłeś pracę marzeń, może dasz, namiary i oczywiście za min 4000tys i tylko na pierwszą zmianę i najlepiej od 8 do 13 ,pomóż przyjacielu!!!!!!

Mikser

Dajcie spokój temu Miksowi , starzy mu już kabel od kompa zabrali bo na 8 jutro ma do szkoły .

@Termomix

Tak ja piszesz jedna zmiana, jakie masz umiejętności? Programujesz? Umawiasz ? Pracujesz na programie auto cad cam. Czy tylko zielony guziczek ? Nie miejsce tu jakiegoś oburzenia sami znacie swoje umiejętności wiec proszę o spokój. A zarobki 4000 4500 zależnie czy jakaś sobota.

@Termomix

Jak Wy chcecie kasę zarabiać jak jesteście numerem w firmie w której dyrektor nawet waszego imienia nie zna tylko numerek, i zmiany wyznaczają wasz tryb spania. Weźcie się za siebie wyszkolcie się w małej firmie a nie strefa korpo strefa korpo. Jedno i drugie wyzysk za 3 klocki i w trybie 3 zmianowym. Jak można pracować za 750 zł tygodniowo i jescze być zadowolonym ? Życzę powodzenia w utrzymaniu rodzinki i narzekaniu ze się złe zarabia jak się jest tokarzem od guzika

Gg
@Miks

Jak Ty kolego za 4 tysie ustawiasz , projektujesz i pewnie tanczysz z gwiazdami to zycze tobie powodzenia , no i pewnie sie znasz blisko ze swoim szefem w malej firmie heh bardzo blisko .

@Gg

A ty pracuj sobie dalej na 3 zmiany w swoim niebieskim stroju, i całuj wierzbickiego za złotówkę brutto podwyżki, z 12,50 na 13,50 brutto. Typowy pracownik korpo z ciebie zazdrosny i zawistny jak i mało ambitny i wyszkolony, pozdrówcie rodzinkę z takimi zarobkami, wstyd być facetem z takimi pieniazkami na utrzymanie dzieci

On
@Miks

Tu się nie zgodzę. Podwyżki większe niż 1zl są co roku, tylko ciemnej masie się mówi że wszyscy dostaja takie same... Wszystko się odbywa tak, żeby ludzie nie wiedzieli.

Skarbnik
@On

No to musiałeś być niegrzeczny, ja i jak wiele innych osób dostaliśmy tak jak obiecali, niektorzy nawet wiecej, kłamiesz, panie Pinokio

On
@Skarbnik

Widzę że masz problemy z czytaniem że zrozumieniem. Przeanalizuj moja wypowiedź w odniesieniu do postu, w którym jest poruszony temat podwyżki. Przełożeń to tak, żebyś był w stanie zrozumiec: chodzi o to, że brygadzisci przekazują ludziom już któryś raz z rzędu poziom podwyżek dla wszystkich taki sam. Za każdym razem potem się okazuje, że podwyżki większe jak 1zl są rozdawane po cichu, a brygadzisci twierdzą że nie ma widelek. Mam nadzieję, że pomoglem???? pozdrawiam

Skarbnik
@On

No szkoda, nie wykazales się i nie dostałeś, chyba byłeś jednym z tych od czerwonego i zielonego i tez za słaby żeby się rozwinąć i przerosło cię i już nie pracujesz, może sie zastanowisz, czy to napewno wina przełożonych???

Legnicka strefa

Ciężko zrozumieć ludzi pracujących w korpo i jednocześnie piszących tutaj te wpisy. Skoro piszecie, że zarobki za małe, i warunki złe itd. to dlaczego nadal tam pracujecie? Niektórzy po 5-10 lat? Jak można 10 lat narzekać i nie zmienić pracy? W Legnicy są takie braki kadrowe, że już nawet pracowników z Ukrainy brakuje a Wy nadal ciśniecie w tym korpo i nie zmieniacie pracy? O co chodzi w tym kabarecie?

Dobre pytanie
@Legnicka strefa

No właśnie, nikt tego nie rozumie poza autorami wpisów ale to świadczy o poziomie inteligencji, narzekać ale brak odwagi na zmiany, strach górą

Ggg
@Legnicka strefa

Bardzo dużo tych negatywnych opinii jest pisane przez ludzi ktorzy pracowali w korpo x lat temu i pracują sobie właśnie teraz na strefie a dalej nie mogą zapomnieć o korpo i wchodzą tutaj ponarzekać jak im było źle .

Niki
@Ggg

Już nie wspomne o osobach które nie pracują już tutaj pare lat , wiedzą tyle ile od kogoś usłyszeli a na portalach spolecznościowych chcą zmieniać swiat w korpo :D

Aplikowałeś do Korpo na stanowisko Ślusarz - Konserwator? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
CIEKAWY

Dlaczego na (usunięte przez administratora) zostały usunięte filmy reklamowe korpo ?? Bo na końcu była oferta że 3000 a rękę ?? A ma ze inny powód ?? Tak fajnie się je oglądało :)

Ty stoper jaki czas wykreciles zalodze zeby wiecej robil. Za robote sie wez bo pewnie jestes jednym z tych czarnych. Co sie do niczego nie nadaja.

Waclaw

Male sprostowanie, to nie ten zakład pracy. Jeżeli jest tu jakiś mechanik Grzegorz to z góry przepraszam :)

Agent
@Waclaw

Juz to sprawdzimy czy to pomyłka czy strach przed konsekwencją tego wpisu

Na prokurature to sie nadaja brygadzisci a nie wpisy tutaj. Zenada chory zaklad chorzy ludzie...

Tak, kolejny wpis już w prokuraturze i policji, nic się nie przejmuj, załatwimy to... pozdro

Xxx

Czytam te twoje wypociny i się zastanawiam czy nie poprzewracalo ci się w głowie? Straszyć to sobie możesz domowników. Żeby coś zrobili w tej sprawie to musiałoby być napisane przynajmniej z nazwiska, w innej sytuacji zawsze mogło chodzić o kogo innego. Ja to słyszałem że w prokuraturze są przypadki mobbingu. Pozdrawiam gorąco i wesołych swiat

Panie Grzegorzu tu niema co się zastanawiać, trzeba pójść krokami brygadzistów i ten wpis musi trafić na policję, konieczna werfikacja autora wpisu.

Waclaw

Pozdrawiam Cwela Grzegorza z nadziedzowki który przy byle okazji drapie się po tłustej (usunięte przez administratora) i wacha paluszki. Grzegorz jestes niechlujna świnka i bezmuzgowym Yeti. Gdybym tylko miał okazję wyskoczył bym z Tobą na Solo Tłusty Warchlaku haha. Życzę Ci wszystkiego co najgorsze brodata Świnko. Nara korporacyjna Pałko :)

Haha

1-go kwietnia napiszę pozytywną opinię o pracy w Korpo :-)

Nie polecam zakladu chyba ze chce sie komus wchodzic w. D..e . Ludzie omijajcie zaklad z daleka . Najwiekszemu wrogowi nie polecam tam pracy .

Chjena

Znowu uciekają operatorzy CNC?

Xxx
@Chjena

?

To ja.
@Xxx

Niech zostaną. Merc wszystkich nie może przyjąć.

Hej.Czy w Korpo jest jakiś dział w którym pracuje sie na jedną zmianę? Pozdrawiam

To ja.

Kadry i księgowość.

ŻCh

Ojcze Niebieski, dziękuję Ci za całą zbroję, którą przygotowałeś dla mnie. Przepasuję się pasem prawdy, zakładam na siebie pancerz sprawiedliwości, sandały pokoju i hełm zbawienia. Podnoszę tarczę wiary przeciwko wszystkim ognistym pociskom szatana. Biorę w rękę miecz Ducha, Słowo BoŜe. Prowadź mnie dzisiaj poprzez swoje Słowo przeciwko wszystkim zastępom mocy ciemności. Zakładam całą zbroję, przygotowana przez Ciebie, BoŜe, w całkowitym przeświadczeniu o Twojej ochronie. Modlę się do Ciebie Ojcze w Imieniu Jezusa. AMENT

Izabela
@ŻCh

Co ma na celu Twoja opinia? Jesteś osobą pracującą w Korpo? Możesz powiedzieć coś o pracy w biurze u tego pracodawcy?

Toki

A szkoda tu się rozpisywać, wystarczy poczytać opinie poniżej, korpo to najgorsza firma w jakiej pracowałem, ciągła praca pod presja bo kasę zabiorą, gapienie się pod stolik czy przypadkiem nie podjadasz, bo jak chcesz zjeść batona to już premie zabiorą bo praca jest od biegania od maszyny do maszyny nie od jedzenia, a jak zjesz to oznacza ze masz za dużo czasu(usunięte przez administratora)Ogólnie nie pracuje już jakiś czas w tej firmie i jestem w szoku ze tam dwa lata wytrzymałem, serio ludziska ta firma psuje nerwy, głowę i osobowość. Znajdźcie coś innego bo to co tam się dzieje to powinna się znając tym inspekcja pracy. Pozdro tokarze

Aktualny pracownik

Pracuje w tej pseudo firmie 2 lata i co nie co mogę o niej powiedzieć... więc tak to prawda że majstrowie są (usunięte przez administratora) i patrzą aby tylko zabrać premie... zarobki są jakie są... są i podwyżki ale podwyżka dla Panów zarządzających wygląda tak że dostaniesz do stawki godzinowa 0.50 gr lub 1 zł... Ale ale upier.....dalaja premie i wychodzisz tak że zarabiasz to co zarabiales albo mniej ... to co to za podwyżka... wypłata teraz za tak długo miesiac ( pazdziernik) myślisz sobie w końcu będzie lepsza i co i ch.... bo się dowuadujesz że premia nie 1550 zł tylko 1200 zł. Te wasze latanie i zaglądania pod stoliki czy nie ma butelki z piciem czy jakiegoś woreczka bo mają przyjechać z głównego zarządu lub głupie teksty majstra żeby wiorow nie było na stole czy w koło niego A co ma leżeć okruchy z chleba jak pracujemy w metalu te szorowanie tych lin żółtych kolejny wymysł... I dla ludzi tych którzy twierdzą że kolejny laser czy coś.. otóż pracuje 2 lata na korpo rok na pod firmę i jestem w pracy dzień w dzień i staram się wykonywać ta prace najlepiej jak mogę.. praca jak praca ale czasy tak (usunięte przez administratora) że latasz jak mały samochodzik A gdzie czas na zmierzenia na zmianę sztuki w maszynie .. pracownik zwykły jest ponizany i traktowany jak śmieć.. I niestety taka jest prawda o tej firmie napewno po Nowym Roku zmienię ta prace. Jeżeli chodzi o mnie to praca jak praca w każdej trzeba się narobić i chętnie bym w niej został gdyby majstry traktowali by Cię jak normalnego człowieka , aby czasy były takie abym mógł spokojnie zmierzyć detal (co automatycznie by skutkowało zmniejszeniem ilości braków) aby podwyżka była naprawdę podwyżka . Osobiście nie polecam tej firmy .

klikaczu

Chce ktps cos z avonu?

Panciu
@klikaczu

Ja wezmę maseczkę do twarzy

Kosmetyczka
@klikaczu

Chętnie coś zamówię

Brak słów!!!!!

Wiecie, tak czytam i ci co piszą te negatyw to jacyś ludzie..... nie będę pisał jacy, bo nie chcę się zniżać do tego poziomu. Czujniki w kiblach, pewnie dymowe jak w każdym zakładzie, mobi..ng większości co tu pisze nawet nie wie co to znaczy, ktoś tam pisze że chętnie by rozwalił maszynę!!!! Jeśli ten pracownik tam już nie pracuje to chwała Bogupowinni to sprawdzić i przestrzec inne zakłady przed nim, pewnie zaraz odpowie, ale to świadczy o jego inteligencji. Wiecie kto pisze te negatyw? Ludzie słabi którzy są leserami, brak słów, ci którzy zostali zwolnieni i co jeszcze nie wiedzą co to ciężka praca, ale kiedyś się przekonaj

@Brak słów!!!!!

Co Ty jesteś z jakości czy z biura? Nie znam nikogo z produkcji kto wypowiadałby się pozytywnie na temat tej firmy. Może w końcu ktoś zrozumie, że praca nie musi być ciężka? Można przyjść do pracy, zrobić swoje i wyjść. W Korpo mają tak tylko brygadziści i ludzie z biura. Cała masa pracowników produkcji jest codziennie poniżana, wyzywana, pot leci im po (usunięte przez administratora) i nawet nie usłyszą dziękuję. Jak wyrobią normę to za kilka tygodni podniosą im normę. I tak w kółko.

Brak słów!!!!
@Monika

Nie Z biura!!! Jestem.od czasu do czasu tam i widzę mam porównanie do innych zakładów , nie wie co to ciężka praca !!!!I życzę Ci żebyś się dowiedział kiedyś.... widzę jak ciężko pracujecie :) :):) pozdrawiam, macie naprawdę dobrą robotę...

Kamera
@Monika

Zgadzam sie z toba tak jest ani dziekuje ani pocaluj mnie w du....e .

Operator
@Brak słów!!!!

To powiedz tu nam w jakich to zakładach tak ciężko pracują ludzie? Każdy wie że tu robisz. Nie sil sie. Tak jak mówią przedmowcy: nikt z produkcji by tak nie powiedział. 95 %negatywnych opinii to prawda (poza czujnikami)

Dr drehei
@Brak słów!!!!!

To powiedz dlaczego z tokarek zwolnilo się tyłu pracowników np yogi ponad 20 lat w korpo, ryba koło 10 i ten grubszy w okularach chyba Maciek, Leon tez juz ladnych kilka lat pracowal i odszedł, nie wspomnę o innych wszyscy mają dosyć tego co się dzieje w tym zakładzie. Zobacz ilu odeszło mechaników i elektromechaników.

Zostaw merytoryczną opinię o Korpo - Jawor

• Jak się pracuje w Korpo?

Zobacz opinie na temat firmy Korpo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korpo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 9 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Korpo