Opinie o LINK4 w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LINK4. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LINK4 o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINK4 w Warszawa

UWAGA, NIE PODOBAM SIĘ LINK 4 JEST CHORE ZMUSILI MNIE SIŁY DOMAGALI WPŁAT, JA MAM PROBLEM STAN ZDROWY PRZEZ WAS LINK 4,(usunięte przez administratora)MOJE DANE BEZ MOJEJ ZGODY! ZA MOCNO DYSKRYMINACJI DLA MNIE NIEPEŁNOSPRAWNY, NIE UMIEJĄ SZACUNEK ANI ANULOWANIE MOJE DANE PROSIŁEM ILE RAZY!

Greg
@Anonim

Trzeba uważać na link 4 bo to jest towarzystwo windykujace jeżeli przedstawią ofertę lub propozycję na email oni uważają że jest to wiążące jak zawarcie umowy. Mam z nimi problem od 3 miesięcy straszą windykacja i ządanami zapłaty umowy której nie zawarłem. Unikajcie tej firmy jak możecie.

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w LINK4?

aaaaa

Nie polecam. Najgorsza korpo w jakiej pracowałam. Musiałam pytać o WC! czasem trzeba poczekać, tak usłyszałam. Gdy potrzebujesz wolne, pytają o której dojedziesz. Zostałam zwolniona, bo pracowałam w domu z niepelnosprawnym dzieckiem zamiast isc na l4. Tragedia

??
@aaaaa

Przykre, że tak piszesz, bo to co napisałaś jest nieprawdą. Dobrze to wiesz. Pytalaś, czy możesz odejść na 2 minuty od kompa, odchodziłaś, osoby Ciebie szkolące zgadzały się na to, nie robiły żadnych problemów. Nigdy nie usłyszałaś, że trzeba czekać z pójściem do wc. Dodatkowo znikałaś koleżanko A.P. na dłużej tłumacząc migreną, pójściem do dziecka do pokoju, czy odbiorem kuriera. Dość często spóźniałaś się na na szkolenia produktowe, które były online. W przyszłości, proszę wyrażaj negatywną opinię na jakiś temat, gdy tak naprawdę dopiero jej uświadczysz w innej firmie.

Zen

Może tak weźmiecie się za robotę! Przez to, że siedzicie w telefonach i piszecie jak wam źle w pracy, to ktoś ma przez to więcej roboty. Nie potraficie pracować w BOK, to proponuje kasę w biedronce. Idą święta napewno zarobicie więcej i będzie mniej roszczeniowych klientów. Będziecie też mogli wykazać się waszymi zdolnościami sprzedaży. Jeśli tutaj wam źle, to zmieńcie pracę. Dla wielu osób będzie to z korzyścią, bo nie będą musieli sprzątać po was bałaganu. Jeśli ktoś z was lubi prace na świeżym powietrzu, to idzie zima i będzie można odśnieżać chodniki, a w lato zbierać szparagi w Niemczech.

@Zen

Od 2 lat nie pracuje w tej firmie, więc mnie to nie dotyczy:) Tylko podzieliłem się szczerą i obiektywną opinią na temat tej firmy. Widać po olbrzymiej rotacji pracowników. Ludzie uciekają do konkurencji, bo lepiej płacą i nie ma presji dzwonienia 10x dziennie do jednego klienta

Grażyna
@Bylyzarobiony

Z jakiego powodu odszedłeś ? Też z powodu zarobków? O ile więcej płaci konkurencja? Wiesz może?

bylyzarobiony
@Grażyna

Obowiązuje mnie klauzula o nieujawnianie zarobków taka jak jest w Link4 :) Odszedłem bo nie miałem szans rozwoju w organizacji. Awans jest tylko wtedy jak masz dobre układy z osobami wyżej

Mirosław
@bylyzarobiony

Czyli trzeba mieć poparcie żeby iść wyżej? Jak już szukają kogoś na kierownicze stanowisko to częściej biorą z zewnętrznej rekrutacji niż z osób które już pracują? Jak to wygląda z twojego doświadczenia?

Energy
@bylyzarobiony

Jaka klauzula cię obowiązuje skoro link4 nieraz w ogłoszeniach podaje wysokość pensji?

Biden
@Grażyna

U konkurencji pracuję i płaca to 5000zł netto. Tu też robiłem za marne 2800zł netto i płakałem jak to wydawałem. Tyle w temacie ????

olciand
@Biden

jak wyglądają urlopy w Link4 na call center? Czy jest określona ilości dni ?

Odp
@olciand

Z urlopami na cc jest tragedia. Mogą być tylko 4 osoby w jednym tygodniu. W wakacje nie dają 2 tygodni urlopu ciągiem, tylko wolą wpychać jesienią, gdzie jest najwięcej pracy i najgorsza pogoda. Trzeba mieć zaplanowany już od początku roku. Ludzie bardzo często biorą „na żądanie”, bo koordynator i kierownik nie wyraża zgody na branie z przyczyn nagłych. Kilka lat temu pracownicy byli karani za branie UŻ blokowaniem wniosków urlopowych na następny miesiąc lub dawaniem soboty pracującej. Mówię tu o CC szkodowym. Taką praktykę stosowała ówczesna koordynatorka SLA, a później kierowniczka CC. Reasumując na CC jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) i pracownik najgorszej kategorii. Nie warto tracić czasu na aplikacje :)

zainteresowany
@Zen

Taki ton wypowiedzi zazwyczaj jest w danym miejscu pracy, czy jakiegoś pracownika poniosły nerwy? I czy zdarza się to często? Szukając pracy, czytając powyższe wypowiedzi, nie odrzucają wypowiedzi byłych pracowników, tylko obecnych. Z całym szacunkiem, ale nikt nie chce pracować w takiej atmosferze, a szkoda, bo oferta wydawała się ciekawa. Styl wypowiedzi pokazali wszyscy. Szkoda, że nikt nie upomniał obecnego pracownika, że każdemu należy się szacunek. Osobiście, raczej zrezygnuję, bo nie chciałbym pracować z takim środowiskiem (popis w odpowiedziach). Osobom z wyższych szczebli radzę zainteresować się jednak atmosferą, bo jest to wysoce niepokojące, a odniesienia brak. Firma może stracić wartościowych pracowników lub przeoczyć danie szansy nowym osobom, które mogą okazać się na wagę złota, co przekładałoby się na całokształt. Z poważaniem.

Lidia
@Odp

Jeśli faktycznie tak jest to pytanie z czego może to wynikać, że zgoda nie jest wyrażana? nie potrzeba tu po prostu więcej rąk do pracy? generalnie to o czym teraz piszesz jest poruszane na rozmowie? będę o tym wiedzieć odnośnie urlopu? o co jeszcze warto dopytać w trakcie jeśli o przyszłe warunki współpracy chodzi?

aaaaa
@zainteresowany

ja mialam dziecko z autyzmem w domu w trakcie pracy, zeby nie isc na l4, uwazam, że mały był na prawde grzeczny, a zwolniono mnie za brak zaangazowania xD

Hej, przyszedłem podzielić się opinią o pracy w link4 w zespole posprzedażowej obsłudze klienta. Ogólnie praca jak i zespół jest w porządku, niestety jeśli chodzi o wynagrodzenie to za wiele spodziewać się nie można, nie jest najgorsza płaca, ale do dobrych też nie należy. Często trzeba poprawiać błędy po innych działach sprzedażowych, gdzie pracownicy wprowadzają w błąd klienta. „Jeśli Pan nie opłaci polisa się anuluje” co potem my zbieramy najgorszy opieprz od klienta. albo „my wyślemy za Pana/Panią wypowiedzenie” a prawda jest taka że nie wysyłamy wypowiedzeń za klienta. Ogólnie firma ogłosiła ze w styczniu maja pojawić się podwyżki, a następne kwiecień/maj jeśli się to nie sprawdzi składam wypowiedzenie. Bo dokładają obowiązków, a do wypłaty nie dokładają nic. Okres zimowy 2021/2022 był tragiczny pod katem telefonów/mejli co skutkowało nie wyrobieniem premii. Mały ruch telefoniczny a wysoki próg zdobycia premi!!!

Paulina

Z czego wynikają te błędy w działach sprzedażowych, pracownicy nie są odpowiednio przeszkoleni? Macie jakieś szkolenia na start? Dwie podwyżki w roku brzmią dobrze... A w zeszłym roku była jakaś podwyżka czy tylko w tym roku tak się za to wzięli ?

@Paulina

Są szkolenia, miesiąc szkolenia dokładnie. Każdy wciska co może, by trochę zarobić. Były jakieś podwyżki, ale dalej na tle innych towarzystw ubezpieczeniowych stoją nisko z wynagrodzeniem. No i coraz to gorsze sytuacje na dziale obsługi kl.

xxx

o jakich gorszych sytuacjach mowa? czyli skoro jeszcze jesteś to wypowiedzenie nie jest złożone? Jest zatem perspektywa? i czy ogłaszali może jakieś kolejne plany do wdrożenia?

Omijać

Radzę omijać szerokim łukiem dział serwisu w link4. Pani kierowniczka A.M. Ma problemy ze sobą, tragiczna kierowniczka, która nie rozumie o czym się do niej mówi. Zastępca kierownica bez kompletnej wiedzy, robiąc testy dla pracowników nie potrafi sama odpowiedzieć na swoje pytania. Pensja niska, aż śmieszna, ciśnienie na sprzedaż mimo że serwis nie powinien się tym zajmować. kordynatorki zmian jedyne porządne kobiety w tym dziale.

Zarobiony

Na początku dodam, że opinie swoją o pracy w Linku wyrobiłem poprzez kilkuletnią pracę w CC Link4. Pracowałem w działach sprzedażowych. Z całego serca polecam omijać jednak to miejsce. Bardzo toksyczne środowisko - ale zacznijmy od początku. Praca zdalna - nikt nie dokłada się do rachunków mimo, że wszystko idzie w górę. Często nowe osoby są pozostawione same sobie, ponieważ kadra szkoleniowa nie do końca sobie radzi. -Pensja. Były "syte" lata bardzo dawno temu. Z miesiąca na miesiąć pracownik zarabia coraz mniej. Nie wiem jak obeszli prawo, ale podstawa tutaj to jest dramatycznie niska. O połowe mniejsza niż średnia krajowa. Jeżeli chcesz zarabiać ok.4k to musisz wyrobić min. 130% planu, który z miesiąca na miesiąc jest oczywiście podwyższany. Zmiany w systemie prowizyjnym powodują., że pracownik zarabia coraz mniej, co nie dziwi skoro sam dyrektor mówi do pracowników "Link4 nie będzie pionerem jeżeli chodzi o pensje". -Plany. Z miesiąca na miesiąc plany są podwyższane. Co jest oczywiście logiczne - każdy chce zarabiać. Natomiast plany nie są robione z głowa i nie są adekwatne do obecnych warunków. - Bazy. A raczej ich brak. Połączenia wpadają automatycznie co 30s. Doradcy nie mają baz, aby wyrabiać nałożony plan. W zespole ubezpieczeń majątkowych dzwonione jest głownie Skcar oraz 00car - czyli dzwonicie do klientó Link4 przez cały dzień i słyszycie "nie". W zespole sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych dzwonicie klientów którzy liczyli sobie ofertę 3 lata temu i wyszło niekorzystnie. Prawdopodobieństwo,że akurat teraz po wzrostach cen wyjdzie lepiej jest jak trafić w totka. - Cena ubezpieczeń często jest zmieniana z dnia na dzień bez informacji do doradców! Wyobraź sobie, że liczysz ofertę na ustaloną wkotę, dzwonisz następnego dnia o decyzje i nagle składka wzrasta o kilkaset zł. Tłumaczą to tym, że oferta jest ważna 30 dni co jest racją, natomiast dlaczego jest pomijane w poinformowaniu doradcy? :) - OBECNOŚĆ - praca zmianowa. Dwie zmiany. Link4 rozlicza za wszystko nic nie dając od siebie. Rozlicza się z każdej sekundy spóźnienia. Musisz się tłumaczyć jeżeli chcesz iść do toalety. Za przekroczenie przerwy ucinają Ci połączenia przez co masz mniejszą możliwość sprzedaży. - ATMOSFERA - temat rzeka. Z p[oczątku wszyscy wydają się super pomocni i fajni. Nowe osoby są pozostawione same sobie. Kierownicy byli doradcami, niestety przestali o tym pamiętać. Często manipulują faktami, wynikami. Podają wrażliwe informacje o innych pracownikach, np. o planowanych zwolnieniach, czy o poważnych chorobach i zwolnieniach lekarskich. Jeżeli zadajesz pytanie dotyczące produktów od niektórych otrzymasz odpowiedź, ale jest taki który nic nie wie i zawsze dopytuje innych. Ogołnie pracy nie polecam nikomu. Śmieszne zarobiki, bardzo toksyczna atmosfera.

linkq
@Zarobiony

nie ma nic wspólnego z prawda

KC
@linkq

@linkq a w czym dokładnie nie ma racji ? Pracowałam tam na szkodach a potem na sprzedaży no i by się wszystko zgadzało.

linkq
@KC

To ja jeszcze bardzo chętnie odniosę się do tej wypowiedzi szczegółowo wytykając wszystkie kłamstwa: "Na początku dodam, że opinie swoją o pracy w Linku wyrobiłem poprzez kilkuletnią pracę w CC Link4. Pracowałem w działach sprzedażowych. Z całego serca polecam omijać jednak to miejsce. Bardzo toksyczne środowisko - ale zacznijmy od początku. Praca zdalna - nikt nie dokłada się do rachunków mimo, że wszystko idzie w górę. Często nowe osoby są pozostawione same sobie, ponieważ kadra szkoleniowa nie do końca sobie radzi." - do pracy zdalnej jest już aktualnie dofinansowanie, w momencie w którym Pan pracował faktycznie go jeszcze nie było, natomiast zostało to już zmienione "-Pensja. Były "syte" lata bardzo dawno temu. Z miesiąca na miesiąć pracownik zarabia coraz mniej. Nie wiem jak obeszli prawo, ale podstawa tutaj to jest dramatycznie niska. O połowe mniejsza niż średnia krajowa. Jeżeli chcesz zarabiać ok.4k to musisz wyrobić min. 130% planu, który z miesiąca na miesiąc jest oczywiście podwyższany. Zmiany w systemie prowizyjnym powodują., że pracownik zarabia coraz mniej, co nie dziwi skoro sam dyrektor mówi do pracowników "Link4 nie będzie pionerem jeżeli chodzi o pensje"." - oczywiście wszystko przekręcone jak tylko się da. Powiedziane było, że będziemy robili wszystko, żebyśmy byli w górnej stawce zarobków, a nie że nie będziemy liderami. Za Pana kadencji nie było żadnych zmian w systemie prowizyjnym, poza zwiększeniem podstawy, więc nie wiem co tutaj jest na minus. Kwota, którą zarabiają ludzie jest oczywiście kompletnie inna niż, którą Pan podał - PS proponuję w komentarzu dopisać uczciwie, na którym progu podatkowym Pan był za zeszły rok. ;) "- Bazy. A raczej ich brak. Połączenia wpadają automatycznie co 30s. Doradcy nie mają baz, aby wyrabiać nałożony plan. W zespole ubezpieczeń majątkowych dzwonione jest głownie Skcar oraz 00car - czyli dzwonicie do klientó Link4 przez cały dzień i słyszycie "nie". W zespole sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych dzwonicie klientów którzy liczyli sobie ofertę 3 lata temu i wyszło niekorzystnie. Prawdopodobieństwo,że akurat teraz po wzrostach cen wyjdzie lepiej jest jak trafić w totka." - przy okazji jak podaje się najgorsze z możliwych, to może warto też dodać, że mamy całe spektrum też innych? Wiadomo lepiej przedstawić tylko najgorszą część pracy, żeby tylko zniechęcić czytających ten portal :) "- Cena ubezpieczeń często jest zmieniana z dnia na dzień bez informacji do doradców! Wyobraź sobie, że liczysz ofertę na ustaloną wkotę, dzwonisz następnego dnia o decyzje i nagle składka wzrasta o kilkaset zł. Tłumaczą to tym, że oferta jest ważna 30 dni co jest racją, natomiast dlaczego jest pomijane w poinformowaniu doradcy? :)" - każdy doradca o tym wie, że oferta ważna jest zawsze na dzień wyliczenia i taką samą informację dostają klienci na maila. Niektórzy chyba mają zaniki pamięci. "- OBECNOŚĆ - praca zmianowa. Dwie zmiany. Link4 rozlicza za wszystko nic nie dając od siebie. Rozlicza się z każdej sekundy spóźnienia. Musisz się tłumaczyć jeżeli chcesz iść do toalety. Za przekroczenie przerwy ucinają Ci połączenia przez co masz mniejszą możliwość sprzedaży." - no niesamowite, że pracodawca ma jakieś wymagania co do pracownika. Rozlicza co do sekundy, bo konsultantów jest kilkuset i nie ma innej możliwości, a z wychodzenia do łazienki nikt się tłumaczyć nie musi (nie wiem skąd w ogóle te kłamstwa). Napisał Pan, że za przekroczenie przerwy zabierają połączania. Szkoda tylko, że nie napisał Pan ile tych przekroczeń musi być. " ATMOSFERA - temat rzeka. Z p[oczątku wszyscy wydają się super pomocni i fajni. Nowe osoby są pozostawione same sobie. Kierownicy byli doradcami, niestety przestali o tym pamiętać. Często manipulują faktami, wynikami. Podają wrażliwe informacje o innych pracownikach, np. o planowanych zwolnieniach, czy o poważnych chorobach i zwolnieniach lekarskich. Jeżeli zadajesz pytanie dotyczące produktów od niektórych otrzymasz odpowiedź, ale jest taki który nic nie wie i zawsze dopytuje innych. " - akurat kierownicy są bardzo spoko i zawsze co by nie było, to chętnie pomagają. Nie wiem też jak można manipulować faktami i wynikami, czyli rzeczami, które są niezmienne. Generalnie opinia Pana "Zarobiony", to opinia człowieka, który został z Link4 wywalony (nie będę pisał za co, bo aż żal) i którem było tu tak źle, że przesiedział tu chyba 6 lat. Skoro było tak źle, to czemu Pan nie odszedł sam? Czemu inni się nie zwalniają, tylko polecają jeszcze swoich znajomych? Szkoda tylko ludzi, którzy znaleźli na pracuj czy gdzieś indziej ogłoszenie o pracę, które się im spodobało i wchodzą tutaj czytać opinie takich (usunięte przez administratora) i mitomanów jak ten typ i mają później mieszane uczucia. Dodam, że moja opinia, to opinia o sprzedaży, a nie o szkodach, bo nie wiem jak tam jest, więc nie będę się wypowiadał.

@Zarobiony

Dzień Dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Chcielibyśmy odnieść się do kwestii o których piszesz. Praca zdalna okazała się dla nas wyzwaniem i równocześnie benefitem, który doceniają zarówno nasi Pracownicy jak i Kandydaci. Niezmiennie doskonalimy tą formę pacy, by dla wszystkich była komfortowa. W związku z tym od sierpnia bieżącego roku, każdy Pracownik, który jest zatrudniony na umowę o pracę otrzymuje tzw. dodatek, który ma rekompensować koszty ponoszone podczas pracy zdalnej. Dbamy również o przygotowanie Nowych Pracowników, którzy przez pierwszy miesiąc poznają zarówno nasze produkty, procedury oraz wszystko to co jest im niezbędne do samodzielnej pracy. Szkolenia są dostosowane do konkretnych obszarów biznesowych. Nowy Pracownik oprócz zespołu szkoleń ma również do dyspozycji mentora oraz swojego przełożonego. Praca na sprzedaży wiąże się nierozerwalnie z realizacją panów sprzedażowy, które bezpośrednio wpływają na wynagrodzenie. Kierownicy zespołów sprzedażowych dostosowują plany sprzedażowe do obecnie panujących warunków. Dokładamy wszelkich starań dbając o atmosferę oraz zasady zachowania wzajemnego szacunku. Jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości i chciałbyś @Zarobiony wyjaśnić – zapraszamy do kontaktu: personalny@link4.pl. Pozdrawiamy Zespół LINK4

@Zarobiony

Posłuchaj. Pracuje w jednej firmie która obsługuje Link4. Codziennie muszę słuchać narzekania na wasze CC, jeśli byłby to jeden klient to Ok, pewnie jakiś rozżalony jakich wielu. Ale nie, ciagle powtarza się ten sam schemat u klientów z całej polski. Dzwoni jakaś duszyczka z CC i proponuje polisę, klient rozmawia, informuje duszyczek z CC, że jeszcze się zastanowi. Duszyczka z CC chce zyskać punktu do premii wiec mówi „Zadzwonię do Pana/Pani przed dniem startu polisy i Pan/Pani potwierdzi czy chce polisę czy nie” oczywiście duszyczka nie dzwoni, inny patent „Jeśli Pan/Pani, nie opłaci polisy, to ona nie będzie aktywna”. W obu wymienionych przypadkach klient został wprowadzony w błąd, duszyczka się cieszy, bo dostanie premie, klient się nie cieszy, bo zaraz będzie miał windykacje. Kolejny problem z CC w Linku, klient pyta się kto zawarł z nim polisę, odpowiedź konsultanta „firma windykacyjna” serio? Aż tak jesteście niekompetentni? Kolejna spraw, przychodzi do mnie klient z pretensjami, bo wysyłałem do Was kopie Umowy Sprzedaży, dzwonię na CC, duszyczka u Was mówi, że Ok. Za miesiąc klient ma do mnie pretensje, że jednak nie Ok, bo windykacja dzwoni do niego? Rozumie, że masz dosyć pracy w Linku, ja mam dosyć współpracy z Linkiem, bo uważam, że nie tylko CC jest tam mało kompetentne i nie powinno mieć nic wspólnego z kontaktem z ludźmi. Co doradzam klientowi? Składanie pozwów cywilnych przeciwko konkretnej duszyczce z CC która wmanewrowała go w polisę. Co jeszcze ważne przy Waszym CC? Firmy windykacyjne mają lepsze CC niż Wasze, ludzie tam mają większą wiedze o rozwiązaniu sprawy niż całe CC Linka. Jakoś nigdy nie miałem z nimi problemu aby załatwić sprawę związaną z polisami klientów. Więc może faktycznie praca w CC nie jest dla was!

Byłyzarobiony
@Zarobiony

Potwierdzam! Na CC szkodowym takie same rzeczy dzieją się. Nie dają od kilku lat konkretnych podwyżek, bo Pani dyrektor powiedziała z pogardą, że podwyżka jest wtedy, kiedy awans jest! Komedia! Wielu moich znajomych, którzy przepracowali więcej niż 5 lat w linku odeszło przez nadmiar pracy, brak podwyżek i coraz gorszą atmosferę w firmie. Każdemu odradzam aplikowanie do Link4 ze względu na słabe zarobki, niestabilne warunki zatrudnienia i dwulicową atmosferę w pracy. Te pseudo ankiety „mów co myślisz” są na pokaz. Wiele rzeczy które jak osobiście opisałem, w ogóle nie zostały uwzględnione. @link4 macie gdzieś dobro pracowników!

Renata
@Byłyzarobiony

A to skoro takie mają podejście to czy chociaż te awanse są jakieś łatwe do zdobycia? Często się zdarzają, w ogóle wiadomo jaka jest ścieżka rozwoju dla każdego pracownika?

@Renata

Jeszcze kilka lat temu po roku przepracowania na CC było dużo łatwiej awansować na likwidacje komunikacyjną. Teraz jeśli masz dobre układy z kierownikami i osobami wyżej to jest łatwy awans. Doskonałym przykładem jestem Ja, gdzie kilka razy aplikował bezskutecznie w rekrutacjach wewnętrznych przepracowując więcej niż 2 lata na”słuchawkach”. I co? Po kolejnym negatywnym feedbacku mojej kandydatury wygarnąłem dziewusi z rekrutacji, że „wolę szukać pracy poza firmą niż kolejny raz znosić upokorzenia kolejnym odrzuceniem mojej kandydatury”. Na szczęście umowa mi się skończyła i rozwijam się poza Link4 :)

@Bylyzarobiony

Drodzy Użytkownicy, Dziękujemy za Wasze komentarze. @Zen jeśli masz uwagi bądź zastrzeżenia do współpracy z Pracownikami LINK4 zapraszamy do kontaktu: bok@link4.pl. @Byłyzarobiony każda opinia naszego Pracownika jest dla nas niezwykle ważna, dlatego co pół roku zapraszamy ich do anonimowej ankiety: „Mów co myślisz”. Na podstawie jej wyników wdrażamy wiele rozwiązań m.in. ścieżkę kariery, o której wspominasz w obszarze telefonicznej obsługi klienta szkodowego. Pracownicy CC mają również jasno zdefiniowane cele, których realizacja pozwala na awans pionowy, a co za tym idzie – podwyżkę. Kolejną formą rozwoju i zmiany stanowiska są rekrutacje wewnętrzne. W przypadku, kiedy nasza decyzja jest negatywna, zachęcamy kandydatów do spotkania, na którym podajemy jej powody. Dzięki temu Pracownik wie co wypadło dobrze, a nad czym musi jeszcze popracować, co na pewno zaprocentuje w przyszłości. Pozdrawiamy Zespół LINK4

@LINK4

Drogi HR, nic się nie zmieniło, tylko wolicie zamiatać wszystko pod dywan :)

Lidia
@Bylyzarobiony

A mam pytanie, wziął Pan udział w tej ankiecie? Bo ciekawa jestem jak ostatecznie z jakimkolwiek skutkiem, skoro pada informacja, że podobno sytuacja jest bez zmian

Oli

Cześć, obecnie jest nabór na stanowisko Młodszy specjalista w zespole Wsprcia agentów, ktos wie jaka jest podstawą, czy są jakieś premie?

@Oli

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Kwestie związane z wynagrodzeniem są omawiane na spotkaniu rekrutacyjnym. Zachęcamy do aplikowania i odwiedzenia naszej strony LINK4 | Kariera w LINK4 – zLINKuj się z nami! Zespół LINK4

Oli

Młodszy specjalista w zespole wsparcia agentów, ktoś się oroentuje jaka podstawa? Czy są jakieś premie?

Majki

Najgorsza firma jaka poznałem. Jak chodzi o zakup polisy to milutkie podejście. Po 30 dniach maja człowieka w poważaniu. Rzucają telefonem , szyt bezczelności… tragedia totalna !!!!

@Majki

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa Klientów była na jak najwyższym poziomie. Jeśli chciałby Pan wyjaśnić jakieś kwestie lub zgłosić zastrzeżenia - zapraszamy do kontaktu. Wszystkie dostępne formy znajdują się pod linkiem: https://www.link4.pl/kontakt Miłego dnia, Zespół LINK4

Czy w firmie jest duża rotacja pracowników? Jeżeli tak do dlaczego? Niskie płace, czy inny powód? Ogłoszenie na Specjaliste ds. Business Intelligence (praca zdalna) pojawia się co kilka miesięcy co jest zastanawiające...

Tonic
@Piotr

Ogólnie rzecz biorąc w firmie rotacja duża z powodu niskich zarobków

Robert
@Piotr

Ponowne ogłoszenie na Specjalistę ds. Business Intelligence wynika z faktu, że kandydat z którym podpisaliśmy list intencyjny zrezygnował finalnie z dołączenia do Zespołu w dniu podpisania umowy (po 3 miesiącach oczekiwań).

Bronek

Cześć zarobki specjalista ds likwidacji(merytoryczny) ile zarobi?

@Bronek

W tym dziale od kilku lat nie ma podwyżek a bardzo dużo pracy i dużo telefonów od roszczeniowych klientów. Ledwo 3000 zł na rękę można zarobić. Po PZU w Linku najniższe zarobki w TU. W Generali na takim stanowisku zarobisz dużo więcej

Cinkciarz

Dokładnie jak wyżej pieniądze marne roboty mnóstwo i bardzo dużo gadania z mocno roszczeniowymi ludźmi. Szkoda nerwów

Bronek

A ogólnie w likwidacji merytorycznej w Warszawie jak wyglada to u konkurencji? Podobnie jak link4 czy dużo lepiej z zarobkami?

@Bronek

Najmniej płacą w PZU i w Linku. Dobrze płacą w Generali, Uniqa i w Avivie.

Bronek

Dla os powyżej roku doświadczenia to jakie są widełki?

nick

No nie wiem, chyba najmniej płacą w tych Vienna Insurance Group, Compensa, Interrisk itp,. Z tego co proponowali to podstawa taka sama, a premia to gruszki na wierzbie. W PZU podstawa nie duża, ale premię kwartalną niektóre orły osiągały po 15 tys. Jak ktoś umie kombinować to się dorobi. Był nawet taki aparat, co w konkursie rocznym na mistrza likwidacji wygrał, na wycieczkę do Japonii pojechał, a gdy wrócił to nagle kontrola i się z pracą pożegnał, ale co pozwiedzał to jego.

praca

Dobrze, tzn. ile? :)

Doswiadczony
@nick

Pracuje w Compensie i zarabiam więcej niż w Link4. Link woli wydawać pensje na zarząd i PR niż na pracowników. W compensie czekają upragnione podwyżki :)

xxx
@Doswiadczony

Czego doświadczony pracownik Compensy szuka na forum o konkurencji? Czyżby jednak te upragnione podwyżki nie czekały w Compensie? a może gdy się pracuje w HR to czyta się opinie o innych firmach?

Eta

500 pln więcej

Eksio
@Eta

W styczniu będzie podniesienie płacy minimalnej, która będzie wynosić 3490 brutto. Linkuś pewnie 50 zł brutto dorzuci więcej hahahahahah!

Dyrektor ds.rozwoju

Pracowałem kiedyś w Link 4 w latach 2019-2020.Jak na mękę call center ,to nawet fajnie,ale nie na dłuższą metę.Jesli chodzi o zarobki to nie jest najgorzej ale i tak jest tragicznie gdyz biorąc pod uwagę to ile konsultant musi włożyć energii aby produkt został sprzedany i to ile zarobi dla firmy ,no niestety.Te realia trzeba zmienić.Pozdro

Jak się pracuje z ludźmi z LINK4?

Ppp

To zależy gdzie... w jakim dziale ;) Jeśli chodzi o szkody to ludzie w porządku gorzej już z całym wymyślonym systemem pracy oraz kadrą dyrektorską ;)

@Ppp

Najgorsze jest 1 piętro (zarząd, HR, Marketing itp.) gdzie na ludzi z innych działów patrzą mocno „z góry” jakby byli pasożytami i gorsi od nich

Stanisław

Witam. Jak to jest możliwe, że pracownicy Link 4 nie potrafią odszukać dokumentów przesłanych do nich za pośrednictwem strony internetowej lub maila wskazanego na stronie Link 4? Wysłałem umowe sprzedaży pojazdu w zeszłym roku, od tego czasu miałem spokój i nagle dostaje pismo z zewnętrznej firmy windykacyjnej. Rozmawiam z człowiekiem z tej firmy, pytam „jak to możliwe, że nikt wcześniej nie kontaktował się ze mną ani korespondencyjnie ani telefonicznie”. Proszę o sprawdzenie czy mają wszystkie dane kontaktowe on numeru telefonu po mail, ten człowiek mówi, że tak. Więc pytam w czym jest problem? Pismo przedsadowe, mam problemy z ciśnieniem, staram się nie denerwować a tu coś takiego. Człowiek każe mi dzwonić do Link 4, nikt nie odbiera, dzwonię jeszcze raz do tej firmy windykacyjnej, odbiera ktoś bardzo szybko. Każe mi napisać reklamacje, pisze reklamacje. Później odpowiedź z Link 4 „dokument wysłany po terminie”, nie ważne, że jest inaczej, że dokument był wysłany w terminie, mam zapłacić bo dadzą mnie do sądu. Pytam się, po co jest formularz zgłoszeniowy? Po co jest adres mail do zgłoszeń skoro najpierw nie możecie znaleźć dokumentu, a później okazuje się, że „wysłałem go po terminie”. Dlaczego firma windykacyjna jest bardziej skuteczna w kontakcie z klientem niż Link4? Narzekacie tutaj na niskie zarobki, jak wam jest źle, ale patrząc na wasze podejście do klienta, to chyba i tak wasze wynagrodzenie jest zawyżone. Nie jest wam WSTYD!?

sprowadzacz
@Stanisław

No brawo stanisław, pomogłeś mi w podjeciu decyzji czy kandydowac do pracy czy nie, oh wait... to nie jest miejsce na tego typu pierdololo, jest rzecznik praw konsumenta, jest uokik, radz sobie jakos jak nie potrafisz dopilnować i doprowadzić do końca swoich spraw. Wylewanie zali na forum dla kandydatów do pracy gdzie ludzie chcą się dowiedzieć czegoś o warunkach pracy w danej firmie, w niczym Ci nie pomoże. Kompletnie nie pozdrawiam,

Ciekawealenietu
@Stanisław

Witam ,dzień dobry szanowny Stanisławie. Ale chyba nie tutaj jest miejsce na twoją skargę czy reklamację. Trzeba skutecznie i do skutku kontaktować się z Link4, i zapewne załatwione zostanie to pozytywnie. Nie to żebym bronił czy jak to każdy zaraz tu odbierze, ale co do załatwiania jakichkolwiek spraw w tej ubezpieczalni, to akurat muszę powiedzieć, że nigdy nie miałem żadnego problemu a wręcz pozytywnie zawsze zostaje cokolwiek załatwione. Rzecz najważniejsza, to sposób w jaki się komunikuje klient i z jaka determinacją. Ważne jest własna skuteczność i czasami wytrwałość, ale w Link4 z tym nie miałem ja osobiście żadnych problemów, wręcz zawsze z pomocą wychodzą. No i nie tutaj ta sprawa powinna być kierowana.

@Stanisław

Czasami warto poczytać. Jeśli kogoś to boli to trudno. Z doświadczenia wiem, że jeśli sprawa jest zatrudnia dla pracownika linka, to ląduje w zewnętrznej firmie. Sam wiele razy odbierałem telefony od takich osób oraz odpowiadałem na maile. Sprawy byłyby załatwione od ręki. Ale? Właśnie. Jeśli ktoś nie nadaje się do pracy w korporacji, to powinien pójść zbierać truskawki sezonowo. Wysłać dokument przesłany przez klienta do odpowiedniego działu nie jest trudne, tak samo udzielić informacji. Oszczędziłoby to wiele problemów i stresów, szczególnie fajne jest jak człowiek z działu sprzedaży mówi do klienta „jak pan nie zapłaci, to polisa będzie anulowana”. Dobry prawnik odrazu zauważy to, że jest to świadome wprowadzenie klienta w błąd a umowa została zawarta w niewłaściwy sposób. Zgłoszenie sprzedaży pojazdu? Jeśli jest zgłaszana przez kanały udostępnione przez ubezpieczyciela, jest to poprawna forma. Jeśli jest problem z formularzem i mailem zgłoszeniowym, za rozwiązanie problemu odpowiada ubezpieczyciel nie klient. Wiem, że wielu z was bolą negatywne opinie, inaczej jest jak samo narzekacie na zarobki, wam wolno Stanisławowi już nie wolno was krytykować. Wy jesteście Ok, Link jest Beee, tylko tą firmę tworzą ludzie tacy jak wy. Więc wy też odpowiadacie za jej działanie, a krytykę zawsze warto przyjmować, więc jak już chcecie narzekać na Link 4, zastanówcie się „czy wasza praca” jest naprawdę taka dobra? Miłego dnia

@sprowadzacz

Jemu chyba nie zależy na tym czy go pozdrawiam czy nie.

@Zen

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań, aby obsługa Klientów była na jak najwyższym poziomie. Jeśli chciałby Pan wyjaśnić jakieś kwestię lub zgłosić zastrzeżenia - zapraszamy do kontaktu. Wszystkie dostępne formy znajdują się pod linkiem: https://www.link4.pl/kontakt Miłego dnia, Zespół LINK4

@LINK4

Przeprasza. Ale po co piszecie o poprawie, poczytajcie opinie które są tutaj i w innych miejscach. Dalej będzie bałagan jaki jest do tej pory, pracuje już 3 rok i jednego z waszych kontrachentów, i mam coraz bardziej dość tej współpracy. BOK nie wyjaśnia spraw tylko kieruje klienta do zewnętrznych firm. Pracownicy BOK nie czytają maili które dostarczany, tylko gdzieś to przepada, zero zrozumienia odesłanych spraw, rażące błędy. Szkolenie u was kuleje na dwie nogi i to jest straszne, później taki człowieczek siada na słuchawkę i gada głupoty.

@Zen

Dzień dobry, każda zgłoszona kwestia jest weryfikowana. Ponownie zapraszam do kontaktu: https://www.link4.pl/kontakt. Miłego dnia, Zespół LINK4 Miłego dnia, Paulina

@LINK4

Nadal to samo, po co coś zgadzać jeśli nikt nie wyciąga wniosków. Miła Pani siedząca na FB lub Ista z miłym głosikiem podobno wszystko „przekazała”

@Zen

Dzień dobry, w celu wyjaśnienia kwestii związanych z obsługą naszych produktów zapraszamy do kontaktu: ekspert@link4.pl. Obiecujemy szczegółowo zapoznać się ze sprawą. Miłego dnia, Zespół LINK4

Tobiasz

Czy praca w link 4 jako rejestrator szkód odbywa się w trybie zdalnym? I czy Firma udostępnienia sprzęt do pracy w domu?

@Tobiasz

Można pracować zdalnie i firma daje ci PC

Cześć zatrudniają bezpośrednio czy przez Agencję Pracy?

@Marta

Dzień dobry Marta, W LINK4 zatrudniamy bezpośrednio bez względu na stanowisko. Jeśli zainteresowała Cię jakaś oferta pracy, zapraszam do aplikowania :) Miłego dnia, Paulina Kieliszek Zespół Rekrutacji

W Linku nie opłaca się zaczynać od CC, wtedy stawka głodowa, nawet jak przejdziesz na likwidacje szkód to niewiele wyższa. Lepiej przyjść z zewnątrz wtedy jeszcze jeszcze. Podwyżka tylko przy zmianie umowy z okresu próbnego na tymczasową i potem na czas nieokreślony. Ew przy zmianie stanowiska np. z młodszego spec na specjalistę. I nie dają od razu umowy na czas nieokreślony po próbnym tylko na rok, potem na 2 i dopiero na nieokreślony. Wydłużają to na maksa ile kodeks pracy pozwala. W innych firmach od razu możesz mieć na nieokreślony po próbnym.

Byłypracownik

Podpisuje się pod tymi słowami. Obecnie bardzo ciężko awansować po CC do innego działu bo mają coraz bardziej absurdalne wymagania. Podwyżek nie chcą dawać, bo dyrektor departamentu likwidacji szkód z bezczelną szczerością powiedziała, że podwyżka wynagrodzenia jest tylko jak otrzymasz awans. Szkoda, że bardzo doświadczone osoby nie mogą awansować tak szybko jak było 10 lat temu. Rozpoczynając w linku pracę na CC to jedna wielka pułapka. Kierownicy mocno nie doświadczeni i wyszczekani, koordynator mobber i ogromny stres pracy pod presją czasu. Omijajcie szerokim łukiem!!

pytanie

Cześć, jakiego wynagrodzenia można oczekiwać w pracy w uproszczonej likwidacji komunikacyjnej? Też 3050 zł i 660 zł premii jak w obsłudze Klienta?

@pytanie

Są bardzo podobne wynagrodzenia jak na CC. Powyżej 4 tysięcy brutto nie zarobisz.

Nikoś

Masakra teraz w tym obecnym "super " mlekiem i miodem płynącym czasie - stawka głodowa, naprawdę, polecam sobie każdemu zrobić rachunek szczegółowy ile wam zostaje / ile zarabia każdy przy takiej stawce 4000 brutto - jak zostaje netto zarobku 600-800zł to już jest wszystko. Tak wyglądają realia, za mieszkanie, rachunki, jedzonko co dnia bez żadnych dodatkowych wybryków żywieniowych pozaplanowych, coś do odziania się no i ....żadnych atrakcji to może tyle będzie w kieszeni ale to też nierealne. Za samo mieszkanie to już kosmos koszta a tu dadzą ci człowieku 4000 tysie brutto i ciesz się albo walcz o przetrwanie do kolejnej wypłaty, a obudzisz sie jutro rano i nie wiesz ile zapłacisz za jedzenie, paliwo jak potrzebujesz wogóle czy dasz radę wytrwać ale oczywiście za poświęcenie sięmaksymalne i wydajne w tej jakże super pracy w LINK4 ....no taka proza życia zawodowego w Link4

saszka89

hej, na jakie zarobki może liczyć Młodszy Specjalista w Zespole Wsparcia Agentów ?

Filip
@saszka89

Na najniższą krajową

Zostaw merytoryczną opinię o LINK4 - Warszawa

• Jak się pracuje w LINK4?

Zobacz opinie na temat firmy LINK4 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINK4?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LINK4?

Kandydaci do pracy w LINK4 napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LINK4