Opinie o LINK4 w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LINK4. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LINK4 o rekrutacji.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LINK4 w Warszawa

Wg. mnie jest o.[usunięte przez moderatora] Nie wiem co mam rozumieć przez "stawianie pod ścianą"-ja czegoś takiego nie zaobserwowałam.....Może po prostu ten ktoś zasłużył na to? Jeżeli się kogoś oczernia, to trzeba mieć konretne powody....A może po prostu żal [usunięte przez admina]? Swoje frustracje zawsze można wylać na necie i to całkiem anonimowo ;-) Hehe, czasami delikwent woli "wyżyć" się tutaj niż iść do psychologa... A [usunięte przez moderatora]? ......Radzę zajrzeć do słownika wyrazów obcych i poznać faktyczne znaczenie tego słowa. Wyścig szczurów? Zgadza się! A w jakiej firmie tego nie ma?> Zastanów się zanim napiszesz.....Każdy chce być najlepszy i najbardziej efektywny....POWÓD---.>KASA--->PROWIZJA. To chyba logiczne, prawda? "DOBRA RADA": "poszukaj w innych call-center , (z naciskiem na telemarketing), dopiero zobaczysz co to jest ....--->wysil się i pojedz na kilka spotkań..... umowa zlecenie, czy o dzieło-jak wolisz? Ja tam osobiście wolę iść na urlop i mieć TEN URLOP PŁATNY......to oczywiście tylko mały przykład-->różnicy pomiędzy umowami o pracę.... Ale może Ty masz kwalifikacje na posadę dyrektora,.........? sorki nie uwzlędniłam tego................Bo jeżeli tak faktycznie jest-TO MASZ RACJĘ.....TO NIE JEST PRACA DLA CIEBIE......:-D

kamila

niewiem dlaczego tak piszecie mi sie tam podoba pracuje i jestem zadowolona,mysle ze jestescie nieudacznikami i dlatego tak wam sie niepodoba, narzekac kazdy potrafi!!!

miss hotty

Niestety potwierdzam wczesniejsze opinie.Płacą żenująco mało a wymagania mają jak nie wiem co. Na szczęście udało mi się uciec z tej firmy jeszcze na okresie próbnym i to była dobra decyzja. Słyszałam, że teraz wywalają ludzi bez powodu tak z dnia na dzień, zasłaniając się kryzysem :(

j.m

Miło może było kiedyś, gdy prezesem była kobieta, teraz niestety zaczyna sie kaszana. Prócz [usunięte przez moderatora]u i złych warunków w środowisku pracy najgorsze jest to jak zwalniają ludzi.Ja rozumiem, że jest kryzys i czesem trzeba kogoś zwolnić ale czy trzeba człowieka od razu wyprowadzać jak przestępcę i nawet nie dac się pożegnać z kolegami? Takie stawianie człowieka pod ścianą i straszenie, że jeśli nie podpisze wypowiedzenia w trybie natychmiastowym to się znajdzie na niego jakiegoś haka to juz przesada. Chyba umowa do czegoś zobowiązuje obie strony?!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Już na wstępie oszukują ludzi opowieściami jak to można u nich zarobić, mamią niby miłą atmosferą a gdy juz złapią człowieka to okazuje się , że to jedno wielkie[usunięte przez moderatora]. Jak już ktoś wcześniej napisał mobbing jest na porządku dziennym, [usunięte przez moderatora]y. Na szczęście już tam nie pracuję. Trauma zostanie do końca życia!!!

Zainteresowanym pracą w tej firmie polecam artykuł: http://www.trybuna-robotnicza.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2650&Itemid=41 sprawa już od dłuższego czasu toczy się w sądzie. Pewnie będzie ich wiecej bo to co się tam wyprawia jest [usunięte przez moderatora] Bajeczka o zarobkach jest celowo wciskana nowym osobom, ale jak każdy wie sprzedać polisę firmy o tak złej reputacji nie jest łatwo, kiedyś jeszcze miało się argumenty w postaci ceny ale teraz już nawet ceny wywindowali. Kto nie wierzy niech się sam przekona i popracuje tam choćby przez miesiąc.

no niestety ale 1600 to tam cięzko wyciągnąć :/ wymagania mają jakby płacili nie wiem jakie kokosy a warunki kiepskie: na CC głośnik ryczy jak oszalały, żałują na żaluzje i ludzie zaklejają okna karonami żeby szło normalnie pracować, o tym, że panuj[usunięte przez moderatora] i wyścig szczurów już nie wspomnę. nigdy wiecej nie chcę słyszeć o tej firmie :/

4 zl brutto i ile dostanie się prowizja lipa max 1,1 zł netto wyciągałam szkoda gadać wyzysk!!! godna praca to min 1600 zł netto !!!

POSTĘPU 15 w-WA

a gdzie się mieści to ich call center? chciałabym spróbować ale nie wiem jak do nich trafić? jakiś adres? telefon?

kaśka

pracowałam tam jakiś czas ale dałam sobie na luz - te opowiastki o zarobkach 2tyś to jakaś lipa, mało kto tyle wyciąga nawet z konkursami O fałszywym "miłym klimacie" też się przekonałam: konsultaci podbierają sobie polisy a kierownicy tylko czekają na kazde potknięcie podwładnego żeby się podlizać dyrektorowi - jednym słowem WYŚCIG SZCZURÓW!!!

szkoda gadać 4zł brutto odbiera się tel i na siłe wciska ubezpieczenie zachwala się podstawa ok ok 700 zł brutto no i reszte prowizja czyli trzeba sprzedać a prowizja mała tak wiec 2 tys brutto zarobi się może czasmi jest 1500 brutto czyli 1100 zł netto . co mi z siłowni darmowej i wyjazdu integracyjnego opłat za energie gaz nikt nie zapłaci !!! rotacja w firmie wielka cały czas są szkoleni nowi sprzedawcy bo ludzie nie chca pracować za 4 zł brutto śmiech :) !!!! jeśli dobry pracodawca to czemu ciągle sa rekrutacje?

Zostaw merytoryczną opinię o LINK4 - Warszawa

• Jak się pracuje w LINK4?

Zobacz opinie na temat firmy LINK4 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LINK4?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LINK4?

Kandydaci do pracy w LINK4 napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LINK4