Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Wojnicz Krakowska 112

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Wojnicz Krakowska 112

Justa Kierownik były

Więcej osób pracuje w żabkach niż w @Pracodawcabiedrze. 3 osoby na zmianie i milion zadań. Somka i dystrykt wbijają w kafelki. ZAPRASZAMY PIP. Na tzw. TABLICY KAIZEN JEDNA OSOBA MA PRZYPISANE 7 zadań! Kierownicy pełno inwentaryzacji, Cen codziennie, zwroty itp!!!!!! Polowe się może uda zrobić, reszta nie. Więc masz pozamiatane. (usunięte przez administratora), WYZYSK itp. Po 8 latach mam zryty kręgosłup i psyche. Konkurencja wzięła mnie z otwartymi rękami,

Witam, ja się dopiero przyjmuje do pracy i dostałam pierwszy mail żeby uzupełnić swoje dane kandydata ale jeśli w chodzę w link z maila mogę tylko zaktualizować swój profil ..... Czy jest jakaś specjalna sekcja w którą powinnam wejść i zatwierdzić pierwszy krok do podjęcia pracy ?

Praca w Biedronce jest na poziomie (usunięte przez administratora), masz robić i nie narzekać. Jak może być 3 albo 4 pracowników łącznie z nadzorem, gdzie 1 jest na kasie 2 ma stać przy kasach samoobsługowych 3 na pieczywie i warzywach no i kierownik ma sprawy administracyjne. Mówią że nie ma etatów ale nawet w małym warzywniaku pracuje na jednej zmianie po 2 osoby. Myślę że powinny zainteresować się tym Związki Zawodowe, chyba że są pod nadzorem.

Klient

Biedronka w Dobroszycach -ja nie wiem po co ona jest. Wiecznie brakuje towaru lub stoi w alejce blokując dostęp do innego towaru. Niby mala biedronka łatwa do ogarnięcia a trzeba jechać do Olesnicy -tam towar nigdy nie stoi na całej długości alejki blokując dostępu do pozostałych towarów. Ja nie wiem co te panie w Dobroszycach w biedronce robią, ale myślę że powinny się wziąść do roboty a nie wiecznie na papierosie są. A pani przy kasie to jakby za karę tam siedziała - jest miła ale tylko dla swoich -w tej pracy trzeb być miłym dla wszystkich a jak nie to niech na produkcję idzie.

Kiesiel

Ponad pół roku w punktach: 1.Współpracownicy są super albo okropni(zwykle zależy od kierownika sklepu). 2. Grafik może się zmieniać z dnia na dzień, niby możesz nie akceptować, ale duże "niby". 3.Wypłata 3600 brutto, niby są premie, ale jedyną jaką najpewniej dostaniesz to ta za obecność. 4.Za mało osób, często będziesz czuć że w sklepie jest z 1-2 osoby za mało. 5.Liczba osób na zmianie jest często chaotyczna, może być tylko kasjer i kierownik lub nawet z 5 osób(małe sklepy). 6.3 zmiany są naprawdę ok, 1 też ujdą natomiast popołudnia są okropne. 7.Jeśli siedzisz non stop na kasie nr.1 to albo za kare, kierownictwo cię nie lubi lub sam chcesz. 8.Są możliwości rozwoju, jednak większość ludzi kończy prace po roku/2. 9.Masz jako pierwszy dostęp do promocji z biedronki, możesz sobie odłożyć na zapleczu i kupić na koniec zmiany. 10.Dostać się na szkolenie na wózki to cud. 11.Szkolenie może przez pierwsze 2-3 dni a potem radź sobie, chociaż to też często wygląda tak że będziesz myć toalety lub inne rzeczy gdzie nic nie zostanie tobie pokazane. 12.Nikt cię nie będzie o niczym informować, wielu rzeczy dowiesz się przypadkiem może po kilku miesiącach lub jak coś zepsujesz. 13.Wielu ludzi uważa cię za chodzącą gazetkę biedronki. 14.Istnieje częsty brak szacunku ze strony klientów, szczególnie do kasjera, po pewnym czasie człowiek traci szacunek do ludzi. 15.Bardzo rzadko jest możliwość rozmienienia banknotów, często usłyszysz "nie mam, musisz sobie radzić". 16. Na małych sklepach do kas samoobsługowych najczęściej musi podchodzić kasjer, także może to wyglądać tak że co kilka minut będziesz biegać z jednej do drugiej strony. 17.Socjal jest ok, kilka ekodów rocznie, 13 wypłata, paczki świąteczne itp. 18.Klienci nie czytają. 19. Może być tak że będziesz pracować po 11-12h, często nie ma co z tym zrobić bo tak godziny zostały. 20. Jeśli pokażesz, że potrafisz będziesz robić za 3 osoby z 1 wypłatą. 21.Jeśli twardo nie negocjowałeś grafiku to mogą ci żonglować zmianami, 2 nocki tu 1 popołudnie i znowu 2 nocki. 22.Niektóre Biedronki to istne (usunięte przez administratora)(wina prawie zawsze kierownictwa), są normalne sklepy i te obozy pracy, polecam sprawdzić przed przystąpieniem do pracy w dalej placówce. 23. Praca jest ciężka fizycznie, nie dla każdego. Natomiast na kasie wyczerpująca psychicznie. 24.Rekrutacja w moim przypadku przebiegła profesjonalnie. 25.Nie ma w sklepie sytuacji gdzie możesz odsapnąć, jedyne przerwy akceptowalne to na papierosa i do toalety. 26.Jeśli nie palisz to najpewniej tu będziesz, są sytuacje gdzie wychodzi się po 6+ razy na papierosa na 5 min. i to absolutnie w większości przypadków z jakiegoś absurdalnego powodu jest w pełni ok, a jeśli nie palisz to guzik dostajesz. Podsumowując nie mogę polecić pracy w biedronce na dłużej niż rok. Bardzo wyczerpująca, jak każda praca z klientem frustrująca. Ludzie potrafią być naprawdę super zarówno klienci jak i współpracownicy, jednak kilka złych osób potrafi zrujnować dzień. Praca wacha się od akceptowalnej do musze zmienić karierę, chodź muszę przyznać, że czasem ma swoje uroki . Odejmuje również 30 punktów za chwalenie się przez biedronkę wypłatą jej pracowników gdzie dodali do pełnej kwoty premie.

Budyń
@Kiesiel

Całkowita prawda. Dodam że brak ubrań roboczych pracownicy tylko podpisują listę a ubrań btak. Brak również przerw. Pracując po 9 godz nie ma picia jedzenia. Premie tylko w reklamach.

Borsuk

Bardzo nieprofesjonalne rekrutowanie pracowników, byłem na rozmowie z paniami regionalną i rekruter, mam kilkuletnie doświadczenie w handlu, rozmowa przebiegła pozytywnie. Po czym w ciągu 2 dni miała się ze mną skontaktować kierownik danego sklepu. Czekam 3 dni , dzwonię do rekruterki, zdziwiona mówi że za chwilę dowie się co i jak i da znać, nie dała... A ogłoszenia o pracę odświeżają codziennie. Dziwna firma, straciłem tylko ponad tydzień, gdzie mogłem aplikować gdzie indziej, nie polecam...

Fryzjer
@Borsuk

Ja słyszałem że jedna kobieta dała łapówkę kierowniczce żeby się dostać do biedronki na kasjera, bo chciała pracować w biedronce bo robi tam zakupy i nie ma co robić w domu

Ktossik takki
@Fryzjer

Żenada piszecie takie głupoty jakby ktoś chciał się do sejmu dostać. Chcący się tam dostać to trzeba udawać albo być (usunięte przez administratora) ( chociaż nie wszędzie to zależy na jakiego KR trafisz). Przeważnie kierownicy przyjmują takich ludzików którymi da się manipulować którzy są słabi albo gładko wchodzą w (usunięte przez administratora) Więc jak chcecie się dostać do tego (usunięte przez administratora) to poprostu jak cielątko przytakujcie zgadzacie się na wszystko i sprawcie by kr poczuł się przy tobie jak Bóg. Powodzenia ????????????????????.

Natalia
@Ktossik takki

Co ty za bzdury piszesz, nie wiem jak u was wyglądała rekrutację że w (usunięte przez administratora) trzeba było w chodzić ale u nas normalnie rozmowa przeszła bez (usunięte przez administratora). Jeśli dajesz sobie wejść na głowę i lubisz być manipulowany to super gratulować ją żeby dostać jakąkolwiek pracę w życiu nie poniżałabym się przed pracodawca bo jestem takim samym człowiekiem w niczym nie gorszy żeby dać wejść sobie na głowę. Jak praca nie pasuje można zmienić.

MRÓWCIA

Pracuje 3 miesiąc w biedronce i jeżeli prawie cały czas siedzę na kasie nr 1 to dlatego że nie nadaje się na sklep czy dlatego że jestem jeszcze nowa? Choć przyszło po mnie jeszcze parę nowych osób? Proszę niech ktoś napisze mi no siedzę i się zastanawiam bo wczesniej tyle nie siedziałam na kasie co teraz. Po za tym ostatnio mnie rozliczała kierowniczka i pytała się mnie jak mi się pracuje powiedziałam że dobrze i zapytałam czemu pyta czy coś źle robie? Powiedziała że nie że jest zadowolona z mojej pracy i pyta z ciekawości,więc sama już nie wiem?

Pomocny
@MRÓWCIA

Siedzisz na kasie (8,10,12 h ) dlatego żeby (usunięte przez administratora) pracowały na sklepie. Dzięki temu oni chodzą na fajka,ściemniają,plotkują i podjudzają innych na drugich ( i tak są dogadani z kier i zks .NIKT NIE LUBI KAS!!!!Uważaj co mówisz i do kogo mówisz tam każdy na każdego. Koniec końców ty będziesz winna. Rozmawiaj o "pogodzie" .Jeżeli masz swoje zdanie to cię szybko wywalą pod byle pretekstem .Jeżeli będziesz pracować więcej niż inni to dojdzie ci obowiązków a (usunięte przez administratora) odsapną.

Sama1
@MRÓWCIA

Ja tez non stop siedziałam na kasie nr.1, nie lubie sie podlizywać i mówię to co myślę. Nawet jak 5 osob stało w kolejce i dzwoniłam na drugiego kasjera to opieprz przy klientach dodawałam od zastepcy kierownika, że po co dzwonię. Przez to nie bylo szans zejsc z kasy aby cokolwiek innego zrobić a jak przyszlam do pracy to zaraz na wstepie kierownik mi gadał, że sklepu nie ogarniam i szybciej mam robić. Powiedziałam, że może jakbym nie siedziała non stop na kasie tobym ogarniała. Premie daje kierownik wiec miałam wypłate na 3/4 etatu max 2100 nawet po podwyżce. Gdy ja siedziałam na kasie to mi (usunięte przez administratora) obrabiali, ze mi sie nie chce robic itd. Mam naderwane sciegna po tej robocie i nerwy. Rzuciłam ta pracę.

Janara
@Pomocny

Doświadczyłam tego na własnej skórze, zastanawiałam się nawet czy niw wrócić do palenia żeby móc chwilę odetchnąć na fajce. Zostałam wyrzucona za komentarz na temat kaizena.

Biedra
@Sama1

@MRÓWCIA a w której biedronce działy się takie cyrki? Anie szło zgłosić (usunięte przez administratora)i tego co się tam działo odpowiednim organom np. PiP?

Natalia
@MRÓWCIA

Jak mam szczerze napisać to siedzisz na 1dlatego że najwyraźniej nie nadajesz się do innej pracy ale to przecież nic złego, szkoliła. Dziewczynę jako opiekun przez 3 miesiące 16 dni podstawowe później ciąg dalszy nie radziła sobie nawet z kolektorem ale na kasie jest szybką i sumienna a te co robią przy paletach nie zawsze nadają się na kasę. Nie martw się najwyraźniej jesteś świetna kasjerka

Kiedy wyplata za maj 2023 jestem na umowe zlecenie nadal pensji nie ma. Zastanawiam się nad rezygnacja. Nie po to poszedłem pracować żeby nie wiadomo ile czekać na pensje. Przepracowałem pełen miesiąc i co drugi miesiąc na pensje mam czekać?

Iga

Podobno 20 płacą umowy zlecenia z biedronki ale zapytaj się kierownika sklepu to ci powie

Mają zakres płacy aż do 20 następnego miesiąca, czyli 7 tygodni od rozpoczęcia pracy....

Nieważny

Będąc w jednym ze sklepów tej sieci spotkałem się z chaosem w organizacji. W każdym dziale palety co utrudniały poruszanie się. Nikt nie umie kontrolować dat ważności produktów co sprzedają , miałem sytuację z sałatką marki Lunch Box z datą przeterminowaną do spożycia i musiałem niestety wyrzucić do kosza. Jedna kasa otwarta zamiast dwóch , kolejka długa , a pracownicy słabo się starają zwiększyć tempo. W kwestii pracy w tej sieci słyszałem , że zamiast do 8 godzin pracuje się do 12 i więcej (12 godzin to pracują ludzie w firmach ochroniarskich , a nie w sklepach lub marketach). Jeśli myślisz o pracy w Biedronce to zastanów się kilka razy zanim podejmiesz pracę.

@Nieważny

Nie polecam pracy w tej firmie nie mają żadnego poszanowania dla pracownika I ich rodzin Jest dyskryminacja pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności samotnie wychowujące dzieci Kierownik który pomiata pracownikami jak mu się podoba NIK nie ma odwagi się przeciwstawić Bo będzie traktowany przez innych źle NIK nikomu nie pomaga w pracy Jeden na drugiego donośi trzeba się pilnować żeby nie zrobili z ciebie (usunięte przez administratora) i złodzieja Karierę robi się po trupach Albo jak masz rodzinę w biedronce na wysokim stołku to masz dobrze Wszystkie przepisy BHP są łamane przez Kierownictwo I zamiatane pod dywan Jak komuś zależy na zdrowiu to nie polecam

Ile zarabia się w Biedronce na 3/4 etatu umowa o pracę?? I jak wyglądają godziny pracy itp.

Pracownik od miesiąca

Pracuję od półtorej miesiąca. Na początku przy wykładałam towar, pytałam kierowniczkę czy dobrze? Twierdziła, że tak. Później szkolenie na świeże. Na innym sklepie, pracownik pokazywał jak wykładać bułki itp. było nas kilka dziewczyn, więc nie każda mogła sama spróbować sił. Powrót po szkoleniu, tydzień później postawiono samą na wypiek, jak ogarnąć gdy się nie wie co gdzie stoi i nudzisz wszystkiego szukać. Tego dnia pożałowałam, że poszłam do tej pracy. Było tylko szybciej, za ciebie robimy, (usunięte przez administratora), zrobiłaś, rusz się. Miałam robić jak stary doświadczony pracownik. Na kasie siedziałam już wcześniej. Ale też było, że po mnie muszą rano sprzątać. Przepraszam bardzo, sklep czynny np. do 22 ja o 20 powinnam zejść z kasy 1 i zacząć sprzątać. Pytam jak skoro non stop jest kolejka. Coś się odezwiesz to jesteś najgorsza. Chcesz coś powiedzieć na swoją obronę to jesteś donosicielem, nie masz gdzie włożyć towaru to jesteś leniem i głupcem. Tam ludzie (usunięte przez administratora) jak roboty. Zwykły pracownik to śmieć, intrygi, masz robić jedno i drugie równocześnie a później pretensje, że nie robisz jednogo tylko drugie i na zmianę.

Stefan

Praca raczej (usunięte przez administratora) Ciekawi mnie czemu wyłączyli dodawanie opinii na yt najnowszej reklamy biedronki Tej co zaczyna się że nie dla siebie wstają takim wczesnym rankiem Chyba po to ponieważ boja się prawdy A prawda jest taka że to ciężka praca nikt tam nie chce pracować kasa,roztowarowanie ,palety,układanie , wrzucanie kartonów so zgniatarki,pieczywo i wiele innych spraw jest na twojej głowie

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jeronimo Martins Biedronka? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jola

Czy można pracować w biedronce na umowę o pracę przy wykładaniu towaru?

P

Jakie obecnie są wynagrodzenia jeśli chodzi o miasto Wrocław? Czy pracuje się w każdy weekend? Czy grafik często się zmienia czy jest ustalany z góry? Jak wygląda urlop, czy dostaje się raz w roku 14 dni pod rząd?

Witam polecacie iść do pracy do biedronki na umowę zlecenie?

D
@Kandydat

Tak. Pracuje tak już rok i jestem bardzo zadowolona z tej pracy.

Stonka
@D

Że co ??? Że od roku na zlecenie??? Jestem w tym (usunięte przez administratora).od 15 lat i jeszcze nie słyszałam żeby ktoś pracował na zlecenie cały rok i wychwalał tą pracę pod niebiosa. To chyba jakiś żart.

@Stonka

Tak u nas pracują na zleceniówkach po 5 lat nawet ale to tylko na nocnych zmianach, mi od przyszłego miesiąca nie przedłuża na zlecenie tylko odrazu po 3 miesiącach umowe o prace, bo robie i nocki, dniówki i 2 zmiany, szczerze nie wiem czym sie to różni ale zależy chyba od zmiany

Xx
@D

Zleceniowka dostaje coś na święta?

@Kandydat

Ja osobiscie polecam przynajmniej w tej biedrace co bylam na zleceniu kierownik mega mily dal mi moze duzo godzin tygodniowo bo jak pracowalam na rano to 10 h a jak w poludnie to 8 h i praktycznie caly tydzien od poniedzialku do soboty ale to rozumial i moglam robic na spokojnie nawet nieraz mnie chwalil pracowalam tam przez 2 miesiace a teraz jak sie przeprowadzilam i pracyje w innej biedrace na 3/4 etatu to mam dosc zastanawiam sie czy nawet nie rzucic tej pracy kierowniczka chamska wyzywa sie na nas za to jak na nia nakrzycza osoby nad nia ciagly stes czy zdaze a pracuje mniej godzin i bardziej mnie wszystko boli niz jak robilam na umowie zlecenie co mi z dodatkowych premii i tak mialam wieksze zarobki na zlecenie niz teraz nawet z tymi premiami

Nie

Gosica

Nigdy w życiu.

@Ewa

Witam.Ja wróciłam po wychowawczym.do pracy,jeżdżą po mnie jak po szmacie,zero szacunku,dla pracowników,zwykl8 kasjerzy robią sto razy więcej niż zastępcy kierowniczka,narzekają ciągle .Mam dość,chyba wylecę,ale na.koniec powiem to co myślę,bo każdy powinien mówić o tym co chce,nikomu nie zamierzam lizać tyłka .Póki co jestem pracownikiem ,a robią wszystko żeby mnie wywalić .Siedzę tylko na kasie i mop,a wiem że mogę więcej,ale nie dają szans ,bo za dużo gadam to co myślę

@Gość

To jest prawda jak jesteś niewygodna robią wszystko abyś sama odeszła bo nie chcą sami zwalniać pracowników, trzeba odprawę wypłacić, ale wykorzystać na maksa to pierwsi i nawet nie powiedzą dziękuję za poświęcenie zdrowia i czasu. Jeszcze pretensje, że na chorobowe jak już musisz idziesz .

MrocznyCien

Rekrutanci to kosmici, przyszedłem na rozmowę o pracę aby usłyszeć że studentów nie przyjmujemy. ... Dodatkowo rekrutanci rozsyłają dane osobowe wszędzie gdzie popadnie aby zniszczyć ludziom przyszłości (jeżeli można to tak ująć)

Nikt

Jestem pracownikiem tej firmy 10 lat Teraz podjęłam decyzję o zwolnieniu. Pomimo ciężkiej pracy byłam zadowolona jako KS miałam zgraną załogę. Zmiana KR spowodowała złożenie wypowiedzenia. Moja KR to osoba bez empatii nie potrafiąca zrozumieć drugiego człowieka zawsze wymaga pracy ponad siły. Pomimo zgłoszeń na jej osobę nie zmieniło się nic Szanowna Pani KR z cytryny nie da się wycisnąć arbuza....

Janara
@Nikt

Czyżby chodziło o Panią KR Joannę O ?Ta informacja bardzo by mi pomogła.

Ktossik takki
@Nikt

Hahaha. Tu chyba chodzi o Panią J. O. Słyszałam o niej mnóstwo historii i zawsze myślałam że to nie możliwe by ktoś mógł być taki że to tylko straszaki na nowych pracowników. Ale kiedy zaczęłam z nią pracować ...hmmm..... zaczynam wierzyć we wszystko w te zwolnienia bez powodu przepraszam powód się zawsze znajdzie bo wystarczyło że pokazałaś że się jej nie boisz i po tobie królowa intryg zawsze znalazła paragraf by cię usunąć z list płac albo zrobiła wszystko byś sama się zwolniła. Niestety podobno mimo skarg wniosków kobieta ma plecy gdzieś wysoko i jest nie do ruszenia tak że pozdrawiam wszystkie ofiary pani O.

Elunia2804

Witam zastanawiam się jak długo jeszcze biedronka nas oszukiwac niby są promocje a jak podchodzisz do kasy to problem ze niby system im nie działa jak kupujesz, dwie rzeczy to wychwycisz te matactwo ślę jak robisz większe zakupy to tak cie naciągną ze nie wiesz za co płacisz niby tak tanio w rzeczywistości jedno Wielkie (usunięte przez administratora)

Witam dostał ktoś już wypłatę za grudzień na zleceniu?

Kacha
@124

Też się chętnie dowiem bo również czekam na wypłatę za grudzień a 22 miala być

Maja
@Kacha

I jak? Ktoś dostał już wypłatę? Czekam i nadal jej nie widać. Kierowniczka mówiła ze będą 25/26, ale ja tam już nie pracuję wiec nie mam jak pytać codziennie. Natomiast biuro / centrala nie odbiera połączeń ???? wiec sobie tak czekam w nadzieji ze jeszcze dzisiaj dostanę jakieś pieniądze~

Xx
@124

Tak,ok 13 stycznia

Biedroneczka
@Maja

Dziś 31 i dalej nie ma może trzeba to gdzieś zgłosić?

Abc

Chciałam się dowiedzieć ile wynosi pensja w Biedronce? Czy są jakieś dodatki? Jak to wygląda?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wojnicz

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka