Jeronimo Martins Biedronka

Wojnicz

Opinie o Jeronimo Martins Biedronka

Wkurzona klientka

Witam.Pewnego dnia robiłam zakupy w biedronce wydałam 142 zł pani dała mi 6 naklejek no i tak zbierałam te punkty . W końcu nazbierał punkty . Pojechałam z córcią do biedronki odebrać Świeżaka Juniora , ale ich nie było. No to tak jeździłam i szukałam wszędzie! Wszystkie sklepy objechałam! I nie ma! Pytałam się pani z biedronki czy będzie dostawa no a mi powiedziała , że się nie orientuje. No jeżeli tam pracuje powinna wiedzieć kiedy będzie dostawa. A ona mówi , że chyba nie będzie dostaw bo już niedługo się kończy ta cała(NIBY) akcja . Moim zdaniem to jest wielkie oszustwo! Człowiek wydaje pieniądze i się męczy , żeby nazbierać te punkty! W końcu się wkurzę i każe im oddać moje wszystkie wydane pieniądze na punkty!

I
@Wkurzona klientka 15.11.2017 20:40

Pracownicy nie składają zamówień. O takie rzeczy należy pytać kierownika, wiem bo sam pracuje w biedronce i sam mam uzbierane na dwa juniory dla siostry.

Angelika

W Suwalkach regjonalnym zrobili Pana Ostapowicza niestety to nie jest dobre dla pracownikow jak wszystkim zarzadza jedna osoba powinien byc przywrocony poprzedni porzadek czyli regjonalne 2-3 .Facet za grosz nie ma poczucia humoru ,pomniejsza wartosc pracownika czasem nie wiadomo czy sie smiac czy plakac z jego opowiesci najlepiej to udawac ze sie wie o co chodzi.Jak sie podpadnie za glupote facetowi to koniec bo juz masz zamknieta droge nawet z powodu tak glupiego jak prosba o przeniesienie do innego sklepu pomimo ze zwolnilo sie miejsce .Biedronka nakazuje prowadzic te swoje doszkolenia na temat doprowadzenia klienta przez pracownika do polki (usunięte przez administratora) potem zatrudniaja Ukraincow co ani be ani me po polsku !jaki to sens ?jaja sobie z ludzi robia Robia remont jednego z punktow biedronki i wszyscy klienci zwalaja sie na Bulwarowa .Szkola pracownikow ze tylko ma byc w kolejce 5 osob a tam jest ponad 20 i 2 kasjerki KIEROWNICZKI OLADOWANE OBOWIAZKAMI ludzie sie nie pokoja chca jak najszybcjej wrocic do domu ROBIA SIE NERWOWI a oni oszczedzaja na pracownikach majac gdzies pracownikow te dziewczyny nie maja czasu aby pojsc do lazienki na co pan Ostapowicz czeka na przypadek zalatwienia sie pod siebie?to ma byc UMIEJETNOSC zarzadzania ?czyli dobro klienta juz sie nie liczy ?Biedronka to nie miejsce dla osob ktorzy chca podniesc swoje kwalifikacje to tylko dla wybranych trzeba dobrze sie podlizywac dla lunatycznej Pani Kierowniczki Renatki lub byc jej dobra znajoma lub pochodzic z rodzinnych kregow tak samo to dotyczy Ostapowicza zawsze przytakiwac pamietajcie krolowa jest tylko jedna bo reszta to nie lubi pracowac nie nadaje sie sa powolni duza rozmawiaja (usunięte przez administratora) ze ona sie nadaje do pracy ?sama sobie nie daje rade ze szkoleniami Nigdy za nic cie nie pochwali tylko negatywy ważnym elementem budowania kultury zaangażowania jest umiejętność doceniania wykonywanej pracy swoich współpracowników ale ta kobieta nie ma zielonego pojecia po co to wogole sie wdraza.Niestety pani kierowniczka nie jest liderem w swoim miejscu pracy szacunek zdobywa krytyka,krytyka i jeszcze raz krytyka i negatywami Pochwała to konkretne narzędzie, które ma pomóc w pobudzeniu zaangażowania tych, z którymi pracujesz ,pochwała „nie gryzie”.Pani Renatka kierowniczka zachowuje sie jakby wyszla z palacu z sianem pod stopami .Podsumowujac pracownik nie ma nic do powiedzenia nic nie moze wniesc nowego ma byc cicho nie miec wlasnego zdania przytakiwac i nie prowadzic rozmow z kolegami robic robic robic jak w (usunięte przez administratora) a nie jak w zakladzie pracy z jezykiem na brodzie z nogami ciagnacymi sie do domu .Wiele razy kasjerkom brakuje monet w kasach zeby sie doprosic o wymiane to czasem az brak slow .Regulamin mowi wyraznie nie ciagac ciezarow czesto po 25 kg ale kto tego patrzy po nockach czlowiek ledwo zyje ale kogo to obchodzi te regulaminy sa beznadziejne tak w sumie aby tylko byly ktos lubi moze sobie poczytac .Pracownikow szczegolnie kierownikow powinno sie przenosic dziwnym trafem Pani Renatka nie zmienia miejsca jest wyjatkowa??takie nie przemieszczanie pracownika prowadzi do formowania kast w miejscu pracy i do wyroznien jedynie ,,starych pracownikow''nowi pracownicy nie maja szans na rozwoj nawet zreszta starsi pracownicy pracuja po 10 lat uwazaja ze nie nadaja sie za to Pani Renatka jak najbardziej tylko i wylacznie dlatego ze pracuje od samego poczatku w tej samej firmie! z jej winy wielu pracownikow odeszlo wielu nie przedluzyla umow pomimo ze byli dobrymi pracownikami angazowali sie w pracy ale w jej mniemaniu nie sa nic warci ! CZY w koncu ktos sobie zada pytanie czemy tam tak ludzie sie zmieniaja albo na Noniewicza ? czy ktos wie co to znaczy mobbing w pracy ?Nie raz ktos przychodzil na rozmowy zeby wyjasnic sytuacje? ale po co prowadzic rozmowy z pracownikami nie ma kamer?Biedronce zalezy na wydajnosci i zadowolonym pracownikiem czy zastraszonym zniesionym do swojej pozycji Uprawnienie do rozwiązania stosunku pracy z powodu mobbingu ma zastosowanie zarówno do umów zawartych na czas nieokreślony, jak też stosunków terminowych, niezależnie od tego czy dopuszczają to przepisy ogólne. I co z tego jak nikogo to nie interesuje i jest tak przez lata Ważne Osobami dopuszczającymi się mobbingu wobec pracownika są zwykle jego przełożeni lub inni pracownicy. Ważne Choć nawet jednorazowe naganne zachowanie w stosunku do pracownika może wywołać u niego złe samopoczucie, to jednak o skutkach w postaci długotrwałego wpływu na psychikę może być mowa dopiero przy zwielokrotnieniu tych działań (por. wyrok Sądu Apelacyjnego w Gdańsku z 5 lipca 2013 r., sygn. akt III APa 10/13, www.orzeczenia.ms.gov.pl ).

anonymous

praca w biedronce to masakra ja nabawiłam się choroby kręgosłupa dzwiganie i jeszcze raz dzwiganie najgorsze nocki gdzie we dwie trzeba rozłożyć towar 20 trzydzieści palet a jak się nie wyrobisz to są wielkie pretensje co nocka robiła a nocka nawet na przerwę nie idzie bo szkoda czasu praca za takie pieniądze i pod taką presją jedna porażka róbcie co chcecie jak wam pasuje taka praca to pracujcie życzę powodzenia na starość

Angelika123
@anonymous 30.10.2017 09:49

tak to prawda sa normy ktore opisuja jak dzwigac ciezary itd a w praktyce wyglada to zupelnie inaczej i nikogo to nie interesuje sa przeciez kamery i widac czy przestrzegaja z gory przykazan ale kierownikow to nic nie interesuje maja do wykonania swoje zadania i tyle

Olcia

Betititi
@Olcia 27.06.2017 16:20
Witam, w sobote zaczynam pierwszy dzień pracy i rozpoczynam szkoleniem. Czy ktoś jak wygląda taki pierwszy dzień w biedronce?...

Bhp, dużo czytania, poznasz ogólne zasady rozkładania towaru i to będzie jedyny dzień Twojej kariery w biedrze po którym przyjdziesz do domu pełna energii i optymizmu... praca w biedrze, to zapierdziel za śmieszne pieniądze niestety

anonymous
@Olcia 27.06.2017 16:20

Poszłam do Biedronki wiadomo po co jak każdy chciałam zarobić jakieś pieniądze.Biedronka na którą się dostałam była totalna porażka nie dość ze praca w tempie spidermana (szkoda ze wrotek nie dają )to jeszcze kierownik który czuje się jak Bóg a ma pracownika za zwykle,,0'' Który mówi wprost ze jesteś od roboty a nie myślenia. który poniza dla zasady.Dajesz z siebie 100 % a i tak jest coś źle.Grafik w miesiącu ma 24 wersje,nic nie można zaplanować ...prosiłam żeby w wakacje choć jeden weekend mieć wolny żeby wziąść dzieci nad wodę. ..w zamian dostałam 3 ..pracujące. Kierownictwo ma swoich pupili którzy choć najbardziej napiepszaja i tak są najbardziej wiarygodni bo pracują lat 3 .Najlepszym powiedzeniem jest ..,,praca lubi mocnych i głupich ''..i tu znajduje swoje najmocniejsze odzwierciedlenie.Gdzie w tym wszystkim znaleźć siłę dla rodziny .Człowiek wraca tak skonany ze ma dość wszystkiego. ...Nie dość ze maraton z paletami euro bo kontener trzeba szybko wyłożyć później równie szybko trzeba ta paletę zatargac z powrotem i wrzucić jedna na drugą.Juz dzwonek na kasę lecisz jak debil przez cały sklep bo juz mordę dra ze kolejka(raptem 3 osoby i się stać nie chce ) Usiądziesz żeby za chwile targac kartony z bananami lub układać kilkanaście zgrzewek napoi lub wód. Kombinować jak zmieścić towar na półki na których i tak jest pełno przy tym według daty ( ludzie i tak dokopia do tych dłuższych ) Za chwile znowu na kasę juz siły się nie ma a kierownik (usunięte przez administratora) ze ,,zageszczAmy ruchy ...'' sam łazi z telefonem i gada z psiapsiulami nie koniecznie na tematy zawodowe lub pije kawkę i wpiepsza A Czlowiek ? nie moze zejść na przerwę 15 min.bo warcza ze czasu nie ma . Wszystko jest ZAKAZ za to są same ROZKAZY .Nie można nawet ustać ze znajomym porozmawiać chwile bo juz mordę dra .Ludzi na zmianie 3 góra 4 (usunięte przez administratora) się i nie daj ..Ludzie gorzej niż w więzieniu. ....Ja zrezygnowałam po 5 miesiącach. Co najlepsze dodam że bd 1 miesiąc w pracy zwolnilo a raczej uciekło 8 osób. ..Zastanawiałam się czemu ...???Teraz juz wiem .Za takie tyranie powinni płacić pracownikom 3000 do ręki a nie 1600 i jak się uda premie ...to praca dla Facetów. Chociaż przyjął się chlopak który pracował na budowie ale wiadomo sezonowka wiec Biedronka lepsza ....Stwierdził że na 3 budowach Rb ale nigdy się tak nie na robił jak w Biedronce .Jeśli chce ktoś tam iść niech probuje ....Nie żałuję nie odradzam to tylko moje spostrzeżenia i doświadczenia w tej firmie która okazała się niewypałem.Po zakończonej pracy w Biedronce wiem tylko jedno ....docenia się każda inna prace i okazuje się dużo lżejsza ????

Niki

mexx
@Niki 11.10.2017 13:32
Witam wszystkich bardzo proszę o info na ile mogę liczyć na stanowisku zastępca kierownika bardzo proszę o szczera odp...

zalezy od premii , kasjer bierze 1670zl +200zl czyli 1900 czasem wyjdzie zastepca 1900+400zl premii czyli od 2100-2500 tak bylo w warszawie , poza nia jest gorzej najlepiej jak juz dostaniesz umowe o prace wal zwolnienie ze kregoslup,psychiatra tez moze byc

maniek

W Czyżewie woj. Podlaskie kierownictwo Biedronki zdecydowało schowaniu koszy na zakupy na szczęście zostawili wózki na które musisz mieć monetę a jak wybrałeś się z kartą to nie zrobisz normalnie zakupów bo istotna jest moneta. Pani kierownik odpowiedziała że jest to decyzja góry , i tak pani kierownik usprawniła sobie pracę ( brak złotówki nie masz na wózek to jedź do Wysokiego Mazowiecka a tam klienci Biedronek mają do dyspozycji koszyki i " GÓRA " nie zabrania oddania do dyspozycji klienta koszyka. Pozdrawiamy PANIĄ KIEROWNIK BIEDRONKI Z CZYŻEWA woj. Podlaskie.

wowa

NIE polecam zatrudniać się na jakiekolwiek umowy w Biedronce!A tym bardziej na umowy zlecenie!Mamy pażdziernik 2017 r a za sierpień jeszcze nie otrzymałem wypłaty!!!TO CHORA FIRMA!Dzwoniąc na infolinie i czekając łaskawie przez 12 minut na odbiór telefonu,KŁAMIĄ jak tylko mogą!!!Najpierw ,że pieniądze będą wpłacone tydzień wcześniej,później ,że były wpłacone.....A po tygodniu,że właśnie wpłacili,gdzie nadal nie ma pieniędzy na koncie.Sprawa zgłoszona dzisiaj do Państwowej Inspekcji Pracy!!!

Nati

Pracowałam w Biedronce we Wrocławiu dwa dni!!! I o 2 dni za dużo!!! Praca ciężka, jak w każdym markecie ale to najmniejszy problem, 2 dnia pracy po 2 godzinach zawołała mnie Kierowniczka razem z chłopakiem który pracował 5 dzień, Powiedziała że klient jej powiedział że skarżymy się na warunki pracy!!! Co lepsze znała słowo w słowo co mówiliśmy, są dwie opcje albo jakiś pracownik na nas doniósł (co jest prawdopodobnie) albo mają jakiś podsłuch. Bo w klienta w życiu nie uwierzę, co lepsze Kierowniczka powiedziała że jak jeszcze raz ja dojdą takie słuchy da nam naganę???????????? hahaha.,bo inaczej tego ująć nie mogę!!! Napisałam wtedy wypowiedzenie za porozumieniem stron bez okresu wypowiedzenia, rozmawiałam z jakaś regionalna która zgodziła się na wypowiedzenie a wczoraj dostałem list że zostałam zwolniona dyscyplinarnie???? Szczerze mam to gdzieś bo świadectwa pracy poprostu nie pokaże. Ale sam fakt że regionalna się zgodziła a teraz takie coś. Ludzie nie idźcie tam!!! Naprawdę gorzej niż obóz!! Pracowałam w 3 marketach o tu jest najgorzej!! Nawet rozmawiać nie można! A szanowna Kierowniczka nie robi nic tylko lata ze swoimi ulubienicami na fajkę co pół godziny a reszta pracuję.

Nati
@Nati 27.09.2017 13:16

Zapomniałam dodać że pierwszego dnia jak tam przyszłam po 30 min żałowałam że podpisałam umowę o pracę, zespol był nie miły Kierowniczka mnie zlewała dostałam 2 tyg pod rząd drugie zmiany mimo i że inni mieli pół na pol...chciałam się zwolmic po miesiącu, ale z sytuacją mnie zmusila...jak to wogole świadczy o zespole?? Przychodzi ktoś nowy to zamiast mu pomóc i go wdrążyć, to lecą na skargę do kierownika bo coś tam usłyszeli ????. Pozatym ulubieńcy kierowniczki z tego co zauważyłam mają luzy i tak naprawdę latają tylko na fajkę a reszta która tych Chodów nie ma zasuwa za tamte.

Zainterwsowana

Witam czy możecie mi powiedzieć na ile mogę liczyć jako zastępca kierownika . Z góry dziękuje za odp

swet

Uwaga biedronka nie placi na czas za umowe zlecenie

malutka

Biedronka na ul .Chwarznieńskej 178 a pozostawia wiele do życzenia w ogóle jedna Pani kasjerka. Jest nie sympatyczna opryskliwa i robi łaskę że w ogóle obsługuje klientów straszna osoba !!!

lolol

Dzień dobry w Biedronce na ul. Chwarznieńskiej 91 b jest bardzo nie miła pani na kasie zawsze robi laskę że obsługuje jest nie miła i chamska dla klientów.Jak coś jej nie pasuje w swojej pracy to powinna się zwolnić a nie pracować i wyzywać się na klientach. I udawać wielką Panią!!!

MARTINA

ja ZGŁUPIAŁAM ILE ZARABIA SIĘ W BIEDRONCE ROBIŁAM PO 12 GODZIN A DOSTAŁAM ZALEDWIE 1380 ZŁ

MARTINA
@MARTINA 07.09.2017 16:15

pracować po 12 za 1380zł do pomyślenia

Djansi

Nieporozumienie, reklamacja nie uznana od 2miesięcy

ala

prana na umowe zlecenie, najniższa krajowa na wypłatę czeka się miesiąć, omijać z daleka

klient

Moja Biedronka od wielu miesięcy jest nie sprzątana.Czystość to ostatnie miejsce. Mimo monitów i kierownika marketu i dyrekcji ,nic się nie poprawia. Wg mojej orientacji ,aby teraz posprzątać go do takiego jakiego stanu czystości ,trzeba by tygodnia ,tak jest zapuszczony. Dysponuję dużą ilością zdjęć to potwierdzających / dla ciekawych / Jest to jedyny tak zaniedbany i brudny, tak brudny ,wewnątrz i przed marketem ,sklep we Wrocławiu , który odwiedzałem na zakupach ,a mieści się on przy ul. Żernickiej 207. Widziałem w Lidlu, gdzie też zdarza mi się robić zakupy ,brygadę sprzątającą i to w ciągu dnia .Obsady sklepów są tak małe ,że rzeczywiście może to jest dobre wyjście. Nie czepiam się o zatowarowanie ,marną jakość warzyw ,ekspozycje towaru itp. Ale brud w dzisiejszych czasach, to w GS-ach było czyściej. I to nie jest brud z przed kilku dni ,ale od miesięcy .Jeżeli w ciągu dwóch tygodni nic sie nie zmieni ,jestem w stanie poinformować Wydział Handlu Wrocławia ,SANEPID Inspekcję Pracy oraz centralę ,którą już raz informowałem ,ale bez efektu.

berta

NIE POLECAM PRACY W BIEDRONCE ,PRACOWNIK NIC NIE MA DOPOWIEDZENIA,PRZERW ŚNIADANIOWYCH NIE MA ,DO ŁAZIENKI NIE MA JAK WYJŚĆ ,NIE MA PRYWATNOŚCI BO ZARAZ CIĘ OPIERNICZAJĄ PRZY KLIENTACH ,ŻE CI WSTYD .....GRAFIKI PO UWAŻANIU .....NIE MA KOMU SIĘ POŻALIĆ BO KS I KR TO JEDNA RĘKA MAJĄ PRZYZWOLENIE ZEBY GNĘBIĆ SŁABSZYCH.....I ZOSTAJESZ SAM SOBIE ....TO JEST STANDARD FIRMY....

tadzik

Chyba w kazdej Biedronce jest tak samo , do nas w maju Wawa - Ursus przyszla nowa pani kierownik i zaczal sie hard-cor , nie potrafi rozmawiac z ludzmi , nie szanuje ich . Grafik to tez tragedia , dostajesz ostatniego dnia miesiaca i to jeszcze probny grafik , nie liczy sie z potrzeba pracownika , zawsze przed wolnym druga zmiana , o weekendzie zapomnij , poza tym ciagle zmiany , nic nie mozesz zaplanowac. Szkoda tracic zdrowia , czas cos zmienic.

emek

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki

Stanowisko:kierowca

Kierowca C NIE POLECAM ! więcej czekasz na załadunek aż magazyn raczy zainteresować się autem. Czasami czas czekania 2-3h a jazda wojnicz-tarnów i spowrotem historia sie powtarza. Za czekanie nikt nie płaci.

Marek

Hej. Pracę w Biedronkę znalazłam tutaj https://www.eurabota.ua/jobs-in/poland/jobs-offered propobują wysokie zaróbki, jak myślicie czy tak ono jest czy nie? Czy wartę jechać, Dziękuję

Biedronkowa maszynka

Przy rozmowie mowa jest o 160h na miesiąc, wiadomo- bywają nadgodziny od czasu do czasu, przerwa 15minutowa ... pomińmy to co mówią przy zatrudnianiu i o tym co piszą w książkach Bhp które trzeba przeczytać pierwszego dnia. Po przeliczeniu godzin wyszło mi nieco ponad 200godzin pracy na sierpień, w sumie kwestia przyzwyczajenia ale organizm po 6dniach roboty po 10godzin zaczyna wysiadać... dzień wolnego i znowu 5-6dni z nadgodzinami. Chyba padne ale postanowiłam że zacisne zęby. ,,Jedynka,, to kasa główna, nie schodzisz z niej chyba że koleżanki powiedzą że masz iść se na przerwe. Przerwa to w sumie 10minut, jeszcze w tym czasie siku i napić się dobrze bo na kasie można zapomnieć o tym. Ludzie chcą szybko, już, natychmiast, każdy płaci grubymi a ty kombinuj jak im wydać resztę. Jak nie masz to kierowniczka i tak obwini ciebie że źle prosperujesz pieniędzmi. Poza kasą jest ciągła gonitwa, palety palety palety ... Granice kilogramów dla kobiet ?? Zapomnij o tym :) wrzucasz całe skrzynki towaru na półki, kombinuj żeby sie zmieściło, żeby nie potrzaskać towaru w słoikach czy butelkach, co rusz klient o coś pyta więc stoisz i odpowiadasz bo musisz być miły i uprzejmy, za chwile wpada kierowniczka z ryjem że paleta jeszcze nie rozłożona ??? Trzeba podłoge wytrzeć bo się chodzi, tam coś ktoś rozleje... arbuzy i melony na bierząco pokroić, pieczywo na bierząco stale musi być , oczywiście pamiętamy o dobieganiu do kas bo kolejki są stale :) Kierowniczka mówiła mi, że w Biedronce nie zwalnia sie ludzi bo to pewna praca. To prawda, bo ludzie sami sie stale zwalniają ! Praca jak praca, ważne że jest, ale nie wiem czy wytrzymam. Wysiadam powoli. W pracy musisz być jak maszyna, po pracy nie masz sił na nic, a nie na tym polega życie. Odejście z pracy w biedronce to duży cios głównie dla innych pracownic, bo ludzi i tak brakuje a potem muszą jeszcze bardziej zasuwać bo ktoś odszedł. Bhp to fikcja. Godziny 40 w tygodniu to fikcja. Plan pracy to też fikcja bo co rusz kierowniczka grafik zmienia. Wolna niedziela a w sobote w nocy dzwoni że jutro masz przyjść. Nie interesuje jej to że dziecko ma urodziny, że pełen dom gości bo na obiad wszyscy sproszeni ... Wytrzymuję ale jestem już na granicy.

Opole
@Biedronkowa maszynka 01.08.2017 09:57

Płaca Wam chociaż za te nadgodziny?

Kaśka

Pracuje 4 miesiace umowa na 3/4 etat za 1580 brutto to jakies 1320 na reke szalu niema ale odczegoś trzeba zaczać,fakt praca ciezka ale ten kto sie tam przyjmuje do pracy musi miec tego swiadomosc,tam gdzie ja pracuje jest fajna ekipa tylko jest nas za mało zeby wszystko ogarnać tak jak by sobie tego życzyli,narazie jest ok a co bedzie dalej to sie zobaczy pozdrawiam☺

fu

Zastanawiam się czy kierownicy wiedzą co to mobbing? Normalna firma to nie jest . Zapitalasz jak super man a i tak za wolno. Klienci to chyba wyładowują się na kasjerach za wszystko . Ogólnie nie ma takich pieniędzy dla których warto tam pracować .

ah

Jeżeli jest tak super to dlaczego jest taka rotacja pracowników? Zastanówcie się

kokol

Masakra,u nas w mieście na Warmii jest Biedronaka na ul.Dworcowej.....od powstania sklepu obsługa taka sama czyli bezszczelna.Zapytasz o cos;odburnie jakby łaskę robiła ,że klient o coś pyta.Jest 6 kas z czego 5 stoi pustych.....nawet jak kolejka, to nic sobie z tego nie robią.

Berlinka

Najgorsza praca jaką kiedykolwiek przyszło mi wykonywać. Do tego szykany ze strony kierowniczki i szefowej jakieś insynuacje,że sobie urządzam spacery podczas gdy tyrałam. Odradzam pracy w tym sklepie.

Wyzysk

Skoro jestem 6 dzień szkolenia to wypowiedzenie moge złożyć w trybie natychmiastowym? Umowe mam niby na okres probny. Obowiązuje 2 tygodnie? Wolałabym odrazu...

Pracownik JMP.

Praca w Biedronce? NIE! Odpuście sobie na samym starcie bo to jest jakaś pomyłka. Pracownik pracuje za 1600 zł jako sprzątacz,kasjer,wykłada towar,obłsuguje klientów,kasa i wszystko jest jak na produkcji. Musisz robić szybko i jeszcze raz szybciej. Nie możesz robić wolno. Wszystko musi być x2. Momentami jak patrze na kolegów to jakbym widział ich w przyśpieszonym tempie. To nie jest normalne. Do tego potrafią rzucać po biedronkach z całego województwa jako "wsparcie". Brakuje ludzi do pracy i to conajmniej dodatkowych 3-4 par rąk na zmiane. Porównując pracę w Biedronce do innych np. Tesco to mimo ze Tesco jest kilka razy większe pracy jest mniej i normalne tempo. Do tego wolne... 1x na 7 dni !!!! 1 niedziela,1 sobota wolne. W ciągu 2 tygodni 2 dni wolne a potem dają co 2 dni by nadrobić. Porażka na całego. Nie ma 2 dni z rzędu wolnego. Kierownictwo sklepu pracuje po 120h. Średnio 2x w miesiącu wolne po 4 dni + inne pojedyczne,podwójne wolne. Jak ktoś chce iść do Biedronki to niech pomyśli 10x zanim się zdecyduje. Praca to jakaś porażka. Praca jak w chinach. Ja niedługo też odchodzę bo to jest jakiś żart a nie praca.

Dorota

Powiem wam wszystkim sracie ze strachu bojąc się kierownictwa tylko dużo gadacie a zero skuteczności w Białymstoku pewna pani przedstawiła obraz braku szacunku jaki jest na sklepie jak się szanuje ludzi jak bydło gdzie jest nie porządek brak szacunku gdzie zwalniają się ludzie a pan kierownik regionalny zamiatał brudy pani kierownik pod dywan udawając że jest ok że pracownicy sklepu to tłumany,ale ktoś był taki bystry że postanowił pokazać pani kierownik że tak nie będzie i co poszły dwie skargi do biura do Kostrzyna wizytacja z biura opinia na temat kierowniczki kierownika regionalnego i co nie pani kierowniczki a pan kierownik regionalny po rozmowie z dyrektorem stał sie innym człowiekiem jest inna kierowniczka otwarta na ludzi jest spokój i normalna atmosfera tak więc panie panowie dalej srajcie w gacie a będziecie mieli co macie pozdrawiam wszystkich ślimaków i bojących się ludzi....

Młoda-doświadczona
@Dorota 12.06.2017 18:13

Tutaj wszyscy piszą o ludziach a to ludzie budują firmę... w każdej pracy trafi się dupek albo hetera w Carrefour też trafiłam na chamówe moim zdaniem ludzie idą bo socjal dobry a praca... tak ale tylko troszkę żeby się nie zmęczyć. Jak ktoś chce siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to niech pracuje w biurze albo w callcenter tam dopiero ludzie od k i sz słuchają w słuchawkę (wiem z doświadczenia. Człowiek jest tylko człowiekiem ale że dupka na kierownika wzięli... psycho testów nikt nie robi a raczej na szkoleniu nikt nie każe gnoić pracowników

Zmęczonapsychicznie

Wiesz. Ja wyrazilam swoją opinię... To nie jest obgadywanie na forum. Ja nie robię tak hak niektórzy w sklepie "o zobacz, ta tak się ubrała" ta to zrobiła " ta tak powiedziała " ta ma taki samochód" sorry, napisałam ogólna opinie. Tyle w tym temacie.

mat

Biedronka Marnuje życie i związki długo trwałe! !! Moja kobieta poszła do pracy zmieniła się o 180° i zostawiła mnie zabrala dziecko i sie wprowadziła. Dla starego mężczyzny który jest dowódcą Ochrony ma na Imie MARIUSZ potrzebuje od Państwa jego Nazwisko. Mój nr ( usunięte przez administratora )

BEATA
@mat 21.04.2017 22:02

alvaro
@BEATA 26.04.2017 00:06
TO CHYBA NIE WINA BIEDRONKI ŻE KOBIETA CIE ZOSTAWIŁA. NIE DZIWIĘ SIĘ JEJ. PUKNIJ SIĘ W GŁOWĘ CZŁOWIEKU....

Beata a Ty już po zmianie płci bo w dc aż wrze gdzie spędziłaś urlop,podobno w Tajlandii

buuuka

Matejki nie mayejki. Wszędzie zapierdziel... Duzo odob odchodzi z pracy.

ottaktaktak

Podobna ta kierowniczka to nowa. W kazdej biedronce chyba tak jest. Kpina z ludzi jak popadnie. Pracownik ufa a potem wychodzi na tym jak zablocki na mydle

zmeczonapsychicznie

Praca na ul Matejki w grodzisku mazowieckim to istny koszmar. Pracuje tu spory czas. Kierowniczka sklepu jest strasznie chamska dla pracowników. Wynajduje sobie niektóre osoby dla których jest 'normalna'. Do każdego się czepia. Kaze robic 10 rzeczy na raz, ukladac towar byle jak a potem się dziwi ze syf jest. A grafik? Nie wspomnę. Uklada po swojemu, nie patrzy na potrzeby pracowników. Uważa ze pracownicy nie mają swojego zycia. Sama bierze najwięcej wolnego w miesiącu. A pracownicy? Maja ciągle byc w pracy i tyra. Za 3. Obgaduje innych pracownikow. Zauwazylam ze nowi pracownicy sie jej boja... Potem sie dziwi ze ludzi nie ma. Noe tak chyba powinna wygladac praca w biedronce... Jedyny plus tej firmy to wyplata zawsze na czas. Nie ma mowy o opóźnieniach. Każde nadgodziny rozliczane.

BEATA
@zmeczonapsychicznie 12.04.2017 21:06

ZMUSZA CIĘ KTOŚ ŻEBY TAM PRACOWAĆ? JAK CI TAK ŹLE TO CZEMU NIE ODEJDZIESZ? KIEROWNIK OBGADUJE? A JAK NAZWIESZ TO CO TY ROBISZ NA FORUM?

Niestety, jeszcze obecny pracownik

Kpina! Grafik zmieniany co chwilę bez jakiegokolwiek powiadomienia. Ciagly brak ludzi do pracy. Kierownicy - szkoda gadac siedzi w biurze a jak juz wyjdzie to a to nie tak, a wez to zrob a to. Siedzisz na kasie,do tego masz wypiec pieczywo, rozlozyc palete i jeszcze kilkadziesiat osob obsluzyc oczywiscie z usmiechem na twarzy i szybkoscia tygrysa bo liczyc sie szybkosc skanowania. Najgorsze jest to ze wiekszosc poproatu sie obgaduje, jeden mowi na drugiego. A kierowniczce tak potrafia sie przylizywac ze az zal patrzec. Zwolniony mozesz byc w kazdym momencie a juz napewno jak nie daj boze zachorujesz przed okresem świątecznym. Urlop... Dobre, najpierw musisz sie natrudzic gadaniem zeby go dostac... A potem jeszcze kierownik zadzwoni i powie zebys przyszedl na weekend do pracy bo nie ma kto pracowac. Kazdy jeat spoko, dopoki nie zostanie zastepca kierownika badz kierownikiem. Nie polecam!!!!

miska

ha ha a co do podwyzek pisza wszedzie ile dostalismy podwyzki ale nie pensji zasadniczej tylko premi ktorej nie dostaniesz jak wezmiesz urlop na uż czyli jako takich podwyzwk nie bylo mydla wszystkim oczy trzeba szukac pracy

1234xxx

Praca ciężka ostatnio nie ma komu pracować na początku jak przyszłam do pracy było nas 25 pracowników teraz zostało całe 15 osób brakuje zawsze drobnych sklepy nie potrafią załatwić sobie rozumiany pieniędzy w banku. Obowiązków przybywa a pieniądze są te same trzeba pracować w prawie wszystkie weekendy i przeważnie na 2 zm jak ktoś pracuje w tej sieci sklepów to trzeba się liczyć że klienci będą traktowali cię jak śmiecia i człowieka o niższej wartości .

ZACHODNIOPOMORSKI

Dlaczego biedronka co chwile zmienia kierowników rejonu ,jak człowiek przywyknie do jednego CHAMA ,to zamieniają go na jeszcze gorszego SKÓRWYSNA co zapomniał już jak sam towar wykładał ,teraz wielki pan pracowników miesza z błotem i obrzydza pracę w PIERDOLONYM OBOZIE PRACY .czy oni tego nie rozumieją że ludzie chcą normalnie pracować ? REJONOWI ODPIERDOLCIE SIĘ OD LUDZI I DAJCIE IM ŻYĆ ,CHYBA ŻE MACIE SATYSFAKCJE JAK KTOŚ RZUCA ZWOLNIENIE OD PSYCHOLOGA .

Jarzynka

Dziś byłam na rozmowie tam...socjal owszem zachęcająco, wynagrodzenie 2100 brutto podstawy + jakieś premie za wyrobienie progu sprzedaży, trzymania się grafiku. Ale proszę was ...3 tys. Klientów dziennie, a do obowiązków należy wszystko! Jak z tym zdążyć? !

Kik

Praca w Biedrze grubo przereklamowana,warunki pracy wcale nie takie super,owszem paczka na święta itd,ale to nie pokrywa tych wszystkich nerwów,stresu psychicznego,fizycznego bólu od Zapierdzielania!Panuje głównie zamęt i brak ważnych informacji,jesteś nowy?kasa nr 1 albo spychanie,spychanie,pytasz o coś-krzyczą,zrobisz sam-źle!i czemu nie pytasz?!Boli cię coś?a kogo to obchodzi!zmiany w grafiku co chwilę,pełno zakazów,pracownik ogólnie może [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siusiu najlepiej nosić w woreczku i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pensja nie warta tego tyrania,pracuję tam rok i to już ostatnie dni na szczęście!

ola

bywało gorzej

marr

W firmie prawie 6 lat. Od 8 miesięcy firma zaczęła wprowadzać oszczędności w dużej mierze kosztem pracowników sklepów. Redukcja etatów oraz dołożenie obowiązków skutkuje permanentnym brakiem czasu. Kopanie leżącego ta firma od zawsze miała w DNA. Wyzysk,brak szacunku przeradzający się w mobbing to chleb powszedni. Nurtuje mnie pytanie:kiedy zaczną się pierwsze pozwy?

Anna

Dalam rade pracowac tam miesiac. Glowna przelozona ukrainka zlapala mnie za kark by pokazac gdzie mam wykladac towar. Zespol bardzo nie mily. Ochroniarz ciaglewysmiewa sie, do tego klienci kloca sie. Za duzy stres.

maniek
@Anna 16.01.2017 12:57

taka prawda

Slyszalam ze w biedronce coraz gorzej.... Kazdy mily a za plecami potrafia zrobic naprawde innym bardzo kolo tylka! Przykro ze sa tacy ludzie ktorzy kopoa dolki osoba ktore sa naprawde bardzo wporzadku... ale znam wiekszosc osob i wiem ze sa wytykane palcami... cfaniactwo do czego wam to do cholery potrzebne? Zejsc na ziemie i wspolpracowac ze soba!!!! A nie opoerdzielac du py sobie za plecami niczym mocherowe berety ! Mlode chlopaki a tak sie zachowuja wstyd !!!! Co do zarobkow bez szalu...kierownik podobno bardzo niesympatyczny... od tego roku maja wejsc nowe zmiany (godziny) jrsli sytuacka sie nie poprawi to wiekszosc ludzi odejdzie . A nie bedzie tyrac za te pieniadze bo beda woleli wyjechac. Przejzec na oczy !!!!

Emil

1 grudnia 2016 roku podpisałem z kierownikiem umowę o pracę na 3/4 etatu Umowa była podpisana do 31.12.2017. Było wszystko pięknie ładnie, A wczoraj kierownik przyszedł i powiedział mi jest pan zwolniony z pracy z powodu braku etatu na przyszły rok , a to był haczyk dlatego że przyjęli tylko na okres świąteczny żeby było więcej pracowników na sklepie a teraz każdego zwalniają tych nowych pracowników co zostali przyjęci do pracy 1 grudnia , a pozostają tylko Ci pracownicy co pare lat pracują już , także nie polecam tej firmy , to jest oszustwo.

filipinka
@Emil 01.01.2017 17:18

Niestety mnie to też spotkało....mnie to zdziwiło,że dali umowę na czas nieokreślony a nie na próbny (w innych miejscach pracy tak jest) i wszyscy tak łatwo zostali przyjęci co tez jest rzadkością.

konwalia
@filipinka 03.01.2017 09:11

Biedronki to dno i wodorosty

A.

Mi jedna rzecz mi się nie podoba. Wtrynianie się w cudze obowiązki ,zamiast zająć się swoimi.

Darek

Słyszałem że na sklepach było jakieś badanie opini wśród pracowników po którym wyszło że najważniejszym czynnikiem dla pracownika sklepu nie jest kasa. Widocznie duża większość pracowników nie robi nadgodzin a w domu spędza czas z rodziną licząc pieniądze które zarobiono. Atmosfera na sklepie super nikt z batem nie stoi co chwila jakąś pochwała dobre słowo, obowiązków tyle co nic. Ogólnie ankiety są super jeszcze jak się je ma czas wypełnić

zezłoszczona

Kupiłam dzisiaj sok w biedronce, przyszłam do domu i chciałam spokojnie wypić sobie soczek ale co się okazało?! Że sok jest skiśnięty! Nie polecał bardzo kupować w biedronce soków!!

Mechalas

Do wszystkich pracowników DC9 w zafajdznym Wojniczu!!!!!!! Poooooodziękujmy za podwyżki!!!!!!!!! i wyplaty oraz progi, cele i pozdroowienia na nadchodzące święta dla nowego dyrektoora, chama nad chamami!!!!! A może My sobie zrobimy wolne i ustalmy jemu próg na święta?? co wy na to..... poostawmy sobie cel 100% L4!!!!!!!! a próg od 20 grudnia do 5 stycznia!!! W Warszawie czy Krakowie nie odważyli się ruszyć!! a że w Wojniczu same tumany pracują to co im tam, i tak będą pracować!!! Ludzie ruszcie się bo nas będą gnoić i gnoić.......a kto pracuje już dłużej to wie że jest coraz gorzej ...........zastanówcie się czy warto a oni nas mają za nic i się z nas jawnie śmieją!!! pozdrawiam tych mądrych

daro
@Mechalas 11.11.2016 00:59

Zgadzam się w 100% pokażmy im!!!!!! ale to nie sami! Ludziska do boju za nas samych!!!!!

Zostaw opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Wojnicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka