KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

Wrocław

Opinie o KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

Edyta

@Kejt miło słyszeć, że polecasz KLIMA-VENTA Kochel Sp.j. jako pracodawcę. To ważne, że zawsze mogłaś liczyć na pomoc. Mogłabyś w kilku słowach opisać warunki zatrudnienia zaproponowane przez tego pracodawcę? Twoja opinia będzie pomocna dla potencjalnie przyszłych pracowników KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.

Kejt

Pracowałam jako podwykonawca - polecam. Pan Michał to bardzo uczciwa osoba, można po ludzku porozmawiać i się dogadać nawet w momentach kryzysowych ;)

and

Ale z drugiej strony mieliby by od razu wszystkim dawać umowę o pracę tak na start @Havac Firma wiesz teraz na rynku nikt nie jest pewny nawet te osoby z dużym doświadczeniem więc nic dziwnego, że tak się zabezpieczają szczególnie z nowymi pracownikami

kaarol27

Moglibyście powiedzieć na jakie zarobki można liczyć w tej firmie na stanowisku montera, brygadzisty i inżyniera? Mam ukończone studia mgr inżynierii środowiska ale nigdy nie pracowałem jako inżynier, za to ponad 2 lata jako monter z czego około roku jako brygadzista.

cool

widzę że pojawiło się ogłoszenie o pracę - ktoś był na rozmowie?

Arek

Jestem podwykonawca firmy Klima-Venta. Poznałem osobiście właściciela. Porządny i uczciwy człowiek. Płatności zawsze na czas, organizacja budowy na wysokim poziomi. Oby więcej takich firm na rynku.

konior10

niby racja ale nie znam firmy ktora zatrudni cie od razu na umowe o prace- wiadomo ze chcą sprawdzic, byle tylko potem dotrzymali slowa i dali umowe to nie widze problemu. jak sa tak dlugo na rynku to tez pewnie problemu z kasa nie ma wiec moze jednak warto sprobowac ?

wojtasss

Hej byłem na rozmowie - na wstpeie umowa dzielo na 3mce potem chca sie dogadywac i mowia ze prawie wszyscy już u nich maja umowe o prace i ze to nie sciema.Praca dużo na wyjazdach i płaca ci diete i nocleg.ale z tego co mówili szukaja z doświdczeniem

maćkuuu

jedyna firma która dała znać że nie dostałem się do pracy

w24kan

Hehe widzę że kogoś zwolnili z klima- venta i teraz się żali. Ja ich znam i nie byłem traktowany jak śmieć, na dobrą kasę trzeba się wykazać ale jak obiecują to po próbnym dostajesz umowę o pracę, prawie wszyscy maja.. jeszcze nie było żeby kogoś zwolnili z braku pracy bo cały czas kogoś poszukują i praca jest. mi nie pasowały delegacje ale o tym też uprzedzaja

On

Praca tylko w delegacjach!!! W ekipie sami (usunięte przez administratora) . Do tego dobrzy fachowcy. Kasa co do grosza wypłacana. Kozacki sprzęt do pracy Hilti Bosch itp.nowe auta czyste hotele.

Zostaw opinię o KLIMA-VENTA Kochel Sp.j. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLIMA-VENTA Kochel Sp.j.